• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Tak nějak po obědě????
13. bře 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Snad se Bubbly nebojíš do tunelu? :grinning:
13. bře 2008 v 11:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: Jasááán přijeďte, kdyby něco tak ještě písnu :wink: Jo a pozor, moje princezna se na mě koukala, říkám si co to matlá po zemi, tak kouknu a ona si ublinkla a matlala to po linu :confounded: :grinning: Zasáhla jsem, proto i nadále preferuji hladké povrchy, příště to bude kaku? :grinning:
13. bře 2008 v 11:40  • Odpověz
já teda ve středu můžu, ale musím být tak do 17.30 doma a ve čtvrtek máme očko, takže to nemůžu. A já bych asi vzala kočár, ale musel by mi někdo pomoci do vlaku, šátek mám ,ale nepoužívám ho.
Dorot, jsi na hlavní straně, s albumama, hezký fotečky.
13. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz
mě se dneska V. asi hodinu po jídle skoro udusila, táta s ní blbnul a najednou jí zaskočilo a vylítlo jí to i nosem, museli jsme jí bouchat do zádíček a hodně dlouho se kuckala, fuj, bylo to šeredný :frowning2:
13. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
Já ve středu taky můžu a taky vezmu asi kočár, dva se snad do vlaku vejdou, ne? Já už jsem taky nejela - asi dva roky :sweat_smile: . Taky potřebuju být pak večer už doma, ale to se určo stihnem vrátit. Poppy vyhledá nějakéí šikovné spojení,že?
Mer, chudák V.!
13. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz
ahojky děvčátka ,malá i velká :grinning:
13. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz
já bohužel s váma jet nemužu,odpoledne mám povinnosti s dětičkama a takhle celej den v trapu by mi asi neodpustili,tak to jistě chápete,ale jak bude srazík dopo v Polance určitě nebudeme chybět :wink:
13. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz
říkala jsem si,že když je ted udělaná nová cesta do Pekelského udolí ,mohli bychom si udělat procházku tam ,posedět chviličku,dát beruškám nabaštit,taky by to byl pěkný výlet.
13. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz
ale až bude hezky,minimálně tak jako bylo v něděli :slight_smile: ,polanský to znají je tam super procházka lesem kolem řeky :confused:
13. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
Mer.dej tátovi na zadek,že V.vyrušuje u jídla :grinning: jo vlakem do Máchalova to vidím tak návrat večer v osm :grinning:
13. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
no když vyrazíte až po o,tak jste možná do desíti doma :grinning: odpo bude i dost narvanej vlak školákama ne :unamused:
13. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jsem koukala na spoje do Máchalovic bydliště a tam nám jede spoj z Polanky ve 12:30, bohužel to u vás nestaví, ale až v Jiráskově ve 12:50 a u Máchalky jsme ve 13:48 (na nádraží). Cesta pěšmo k Dorot může trvat cca 20min svižnou chůzí.
Zpátky to jede buď 15:49 nebo 17:12, já jsem pro ten pozdější spoj, doma bych byla okolo půl sedmé, což je ještě přijatelný.
Jj, Cvalda má pravdu, vlak bude trochu plnej, ale není to nic hrozného, páč jezdí dlouhej a kupéčkovej. Proto bych si vzala šátek, abych byla mobilnější, páč do kupéčka bych s kočárkem asi nezajela. No, zvažte to, ale myslím si, že ten šátek je fakt lepčejší :wink:

Cvali, jj, procházka tam je max suprácká, my tam chodili skoro každý týden, když měl pan Poppyn volno, cesta tam je výborná a myslím si, že by se tam dalo jet už i na bruslích :grinning:

Holky dejte vědět, jak to vidíte a kdyžtak se nějak dohodnem. Ještě je tu Frog a Sršnička. No a Daadinky by mohly nastoupit v Poličce :confused: :grinning:
13. bře 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
Cvalda má omluvenku a Sarah je ještě pidi midi mimi, takže je taky omluvena :slight_smile:
13. bře 2008 v 17:16  • Odpověz
Všimli jste si tohho úchyla co zakládá ty trapná témata ve Volný diskuzi a v Kojencích? Nějakej zakomplexovanej chudák.... Je to už několikátý den,vždycky tak hodinku píše trapárny do všech diskuzí a zakládá témata s co nejvíc sprostejma slovama v názvu. Ach jo...
Já vám dám holky ještě vědět jestli ve středu pojedu.
13. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
a nechcete to nechat až na ten týden potom? Já v tu středu něco o půl šestý mám a nestihla bych to. Já teda určitě vezmu kočárek, se šátkem neumím.
13. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
Dobré ráno, nám je to jedno můžeme kdykoliv :wink: Mer manžel by chtěl taky vůni, tak pak přivez i pánské čuchnout :wink: Bubble. jo to je dežo sám(a) o sobě, nevšímat :wink: A dididididi vinky kde jsou berušky?
14. bře 2008 v 07:26  • Odpověz
dobré ránko malým i velkým holkám,tak cvalík se dnes vzbudil ve 3 nechtěla baštit,rvala ruku do pusy a plakala už jí jsouvidět obrysy zoubku a má to oteklé až běda asi 10 min knourala,že jí tATÍ MUSEL HLADIT,tak se trošku zklidnila,ale nejedla ,jen se mazlila,tak jsem jí dala asi po pul hodince do postýlky a usnula za hodinku se vzbudila znovu ,ale to se najedla a spala dál,tak nevím jestli zlý sny ,nebo zubiska :frowning2: nikdy ještě v noci neplakala :confused: chudinka moje :unamused:
14. bře 2008 v 07:33  • Odpověz
dobré ráno! od kolika mají v kaufu v květince a v lékárně?
Jé je, tak chudák Cvaldík mladší! to ho asi trápí zoubky... Nám horní ještě ani nenaznačují že by měly vylézt...
14. bře 2008 v 07:41  • Odpověz
Dorot, přivezu i pánské.
Teda my měly dneska noc strašnou, nespala jsem snad ani minutut, V. brečela celou noc, ale zuby jí ještě vidět žádný nejsou. Dám jí v devět spát a jdu taky :grinning:
14. bře 2008 v 08:05  • Odpověz
Kde jste všichni ???
Tak jsem teď objednala Vanilce hračky do vody co mají v bazénu, balonky a vestu do bazénu na léto, jsou to docela dobrý ceny, mrkněte na http://www.mimishop.cz
14. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz
kuk,to je hnusně,my vegetíme doma ,cvalík šel chrupat a já peču bábovku ,kluci jsou na tréninku a Míša šprtá na přijímačky :grinning:
14. bře 2008 v 15:03  • Odpověz
My jsme doma venku jsme byli na chvíli dopoledne, pak začalo lejt a šli jsme domů :confounded: Jé Mer ty hračky a vestu maj určitě v Polance ve zdravotních potřebách, pokud to jsou ony.Na odkazu je hlavní strana :confused: Máme tátu doma, tak vegetíme, taky co dělat, když je hnusně :angry:
14. bře 2008 v 15:55  • Odpověz
tak jsme vychrupaný,taky jsme byli dopo na nákupu,ještě jsme to stihli než začalo cedit :wink: jj mají to ve zdr.potřebách ,minule jsem na to jukala,tady pořád cedí,zítra má být ,ale líp ,tak doufám ,že nekecali :grinning:
14. bře 2008 v 15:58  • Odpověz
za chvíli nám dorazí zbytek rodinky,tak bude mít cvalík veselo,včera ji před koupáním tak rozdivočeli,že usnula až v 19.45 :confused:
14. bře 2008 v 16:00  • Odpověz
a nezaprší a nezaprší :grinning: cvalík jel s tatínkem autí na nákup,aby jsme nějak zabili čas,já ted dodělala bram.salát na zítřek :wink: ,tak a jdu větrat a přichystat na koupání než dorazí :slight_smile:
14. bře 2008 v 17:37  • Odpověz
Zdravíme, zítra ráno jedeme do Polanky na nákupy , asi vyplením Kik pokud tam něco zbylo po Vánocích :grinning: Tak dobrou noc.No u nás se řve, asi zuby a rýma, no řvala bych taky, táta jí domlouvá, že ještě chvíli ty smrade m alej, na mě řvát nebudeš, vezmu pomlázku a zdynuju tě týden dopředu :grinning: :grinning: Samozřejmě ze srandy :wink:
14. bře 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
Ahojky,
Cvali dnes ti pošlu ty fotky z bazénu, včera jsem je v noci stáhla a poslala Bublince, ale už jsem byla KO, tak tebe jsem si nechala jako bonus na dnešek:slight_smile:
No a taky hodím foto do alba z dnešního podvečera zítřejších pidi narozeninek Poppynky. Měla dospěláckou večeři :dizzy_face:
14. bře 2008 v 18:23  • Odpověz
Ahojda Dorot, Kik jsem plenila v neděli a na holčinky tam toho je :grinning: , vem si dlouhej peníz!!! Já tam nechala litr a ani jsem nemrkla a v Takku jsme ještě vzali riflovou bundičku s mikinkovejma rukávama a kapucou, no nádhera.

Ale HOLKY mám prosbu: jak v Polance funguje solná jeskyně, je to jen na objednání a jak o víkendu??? Takhle, chtěla bych tam někdy o víkendu vytáhnout manžu a malýho, jak se to dá udělat??? POradíte mi??? Díky moc.

Jinak všechny zdravíme
14. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ahoj Johny,
tak jeskyně jsou tu dvě:slight_smile: Jedna je solno-jodová a druhá je pouze solná. Lepší a výkonější je ta první.
Je to pouze na objednání, je lepší, když si zavoláš a domluvíš se, páč mají termíny dost plný. V sobotu jsou i hodiny (45min) i pro děti, tuším, že od 11hod. Pokud byste šly jako grupa, tak zaplatíte 700,-, ale nikoho cizího k vám nepustí. Může jít max 6osob. Jinak je cena 149,- za osobu, děti do tří let neplatí.
Telefon najdeš na Medispa.cz :slight_smile:

Já byla s beruškou už dvakrát, jednou jsme byli s rodinou a podruhé s cizími na dětské hodince, to bylo bezva, pouštěli dětské písničky a bylo jasnější osvětlení. A užily jsme si to jen spolu.

Druhá jeskyňka je prý taky OK, dnes jsem mluvila s kámoškou a ta chodí zas pouze tam. Podle toho jak vyprávěla, tak je to tam asi "vyzdobené", prý mají jako dekoraci umělé netopýry atd...(což kýče nejsou zrovna můj vkus, hi hi). Cena je okolo stovky. Víc nevím, mě stačily ty netopýři a dál jsem se už nepídila co a jak...

Jo a podmínka je - sebou bílé ponožky:slight_smile:) ( do té solno - jodové)
14. bře 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.