• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojky Johny,tak v Polance jsou dvě jeskyně,jedna u nádru www.jeskynkasolna.cz
a ta druhá u gymplu www.e-medispa.cz/kontakty/ ..fungujou na objednání.Já jsem sice ještě v žádné nebyla,ale chystáme se s malou..kdyby jsi se náhodou rozhodla pro tu první tak pak dej vědět jaká je,páč o tamté jsem už něco málo slyšela.Zatím pa
Jinak ahojky cholky,pár dní jsem tady nebyla,doufám že jsem vám moc nechyběla :grinning: :grinning: ..dneska jsem byla s Ančou venku,bože to bylo hnusný počasí,pěkně pršelo a já musela courat po venku aby se mi malá vyspala,páč jinak přes den nespí..jak plánujete ten výlet,tak s váma určo nepojedu,ale kdyžtak to tam očuchejte a pak mi třeba poppy poreferuje,já mám ráda svěží vůně,jako je DKNY,Elizabeth Arden-green tea,Jill Sander-pure...tak se mi kdyžtak koukněte jestli by tam něco takovýho bylo ju..Tak zatím papa,za chvili mi přijede"muž",už pár dní jsme se jen tak míjeli...
14. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
Jé, ahoj Frog, no to je jasný, že chyběla, jsem chtěla vyhlásit pátrání :grinning:
14. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz
Holky, tak jak s tím srazem? Není tady Bubbly, tak se domluvíme zítra,ju? :grinning:
Frog, DKNY tady je BE Delicious a Red Delicious, Elizabeth Arden - Green Tea je tu taky a Jil Sander je tu Sun Delight :grinning:
15. bře 2008 v 08:54  • Odpověz
Teda ty jsi rychlá :slight_smile: ..tak možná jedine ten zelenej čaj,ale to bych dala ještě vědět.tak zatím díky..
15. bře 2008 v 11:33  • Odpověz
ahojky, tak nakukuju na poslední dvě stránky, tak my se zájezdu do Klášterova nezúčastníme, do konce března máme kalenádř nabitej :unamused: ale jak píše cvalík, až bude srazík v Polance, tak se těším. Co třeba začátkem dubna, zase tam, co posledně?
15. bře 2008 ve 21:58  • Odpověz
Dobré ráno všem, hlásíme, že včera v 10.45h jsme viděli z auta Poppynky asi šli za tatínkem, mávali jsme ale neviděli, místo: za Lidlem směrem k PČR :wink: Jinak Kik vypleněnej trochu, ale máme krásný věci :wink: A pokud byl pan Frog v Kauflandu tak stál asi přede mnou, došli lístky u váhy a já šla vážit banány, on měl taky nějaký ovoce, pokud to byl pan Frog :wink: :wink: Loučíme se páč, půjdem pomlázkovat :wink:
16. bře 2008 v 07:20  • Odpověz
dobré ránko všem,zdravíme ranní ptáčátka Máchalovic,naše madam ještě chrupe,teda v 5 už byla vzhuru na hamku,to už tu dlouho nebylo,vstává většinou v 7 :confused: ahojky srsničky ,jak bylo u babí?TĚŠÍME SE TAKY NA SRAZÍK V polance :wink: jo jak jsme probírali Frog ten olivovej olej do příkrmu,tak v MAMA A JÁ píšou v každém receptu lžičku ,polévková lžička je myslím nesmysl,srsničko kolik ho dáváš ty ,když vaříš malé hamku?Já teda zatím dávám příkrmy od HIPPU,to už olej obsahuje,ještě pořád sní tak čtvrt,někdy pul skleničky,ale už jsem si vystříhala z časopisu dětské recepty,až se rozjíme,zatím maminčino mlíčko je in :grinning: :unamused:
16. bře 2008 v 08:17  • Odpověz
,Máchalovic přejeme uspěšnou koledu my byli min.týden :grinning:
16. bře 2008 v 08:17  • Odpověz
jo DOROT a ty dáváš kolik toho oleje? :slight_smile:
16. bře 2008 v 08:19  • Odpověz
už je vzhuru,tak jdu na ni ,ale už mě předběhl tatí s bráchou :grinning: no ,jo nemám to jednoduchý :grinning: :confused:
16. bře 2008 v 08:20  • Odpověz
Ahoj! Já dávám do jídla tak 2x týdně cca půl lžičky oleje. :wink:
16. bře 2008 v 08:25  • Odpověz
ahoj,tak to jsem si taky myslela ,já jsem ho dětem taky dávala jen občas a vubec ,když se ještě kojí,tak není potřeba,Frog někde v receptech vyčetla polévkovou lžíci,což je teda hodně. Tak pá jdu ji nakojit,tatí přebalil a zmuchloval na mě zbylo to krmení :grinning:
16. bře 2008 v 08:29  • Odpověz
Ahoj, já dávám olej jen do masozeleninových příkrmů, lžička si myslím je moc.
My dnes asi čtvrtá noc hrůza, budí se mi snad po půl hodině, zuby pořád nevidím, tak už nevím co dělat, už jsem z toho na palici. Možná bych zkusila nějakou kaši. Jakou mám dát?
Jinak V. sní celou skleničku a chtěla by ještě, takže jsem zvědavá ve čtvrtek kolik bude vážit, jestli mi přibývá. V noci jsem dneska kojila asi 4x (před 14 dny jen 1x) :grinning:
16. bře 2008 v 08:53  • Odpověz
Oleje, jednu lžičku :wink: Juk New fotos :wink: Za chvíli vyrážíme :grinning: :grinning:
16. bře 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Dobré ranko,
zdravím FBI, jj šly jsme směr taťka, ale skončily jsme u babičky na obědě.
Oleje dávám taky cca půl až 3/4 lžičky, podle množství jídla :wink:
16. bře 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
Už jste viděly naše fotos s opravdovou večeří?
16. bře 2008 v 09:10  • Odpověz
My dodatečně gratulujeme malé Poppynce k devítiměsíčnám! A oběd vypadal šmakózně!!!
Meredith, tak to tě lituju, vím jaký to je kojit každý dvě hodiny!!! A jako první kaši jsem zkoušela Nutrilon rýžovou, mléčnou. Ale na hlad to nepomohlo a jak víš, kaše už nedávám, páč po nich měla B.to každonoční bolení. A teď už jen často kojím, ale mezitím aspon neknourá na bolavé bříško...A dělám jí kaši z rýžových a kukuřičných vloček s tím mlíkem Hajaja a vydrží už skoro do půlnoci!!!!! No jak kdy...
No a holky Máchalovi jsou čupr kolednice, to jo! :wink:
16. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
Mer,cvalík v noci spí krásně,ale přes den ted poslední týden co jí trápí ty zoubky nic moc a je uknouraná :frowning2: kaše nedávám,zatím si vystačíme s kojením a spí ,tak holky určitě něco poradí já dřív dávala sunarku,používá se i ted,dávala jsem JÍ mÍŠE NA NOC ,KDYŽ JÍ PAK NESTAČILLO MLÍČKO A ZABÍRALA :wink: No když je V. takovej jedlík ,tak možná má hlad a budí se ,zkus to stou kaší ,třeba to je jen momentální rozmar a zase to přejde. :unamused:
16. bře 2008 v 09:38  • Odpověz
popy fotečky super ,až bude čas ,taky hodím něco nového :wink:
16. bře 2008 v 09:38  • Odpověz
V.taky vydrží do půlnoci, ale pak to začíná... :grinning:
16. bře 2008 v 10:09  • Odpověz
holky, kde máte ty fotky?
16. bře 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Holky díky :wink: Náramě ji chutnalo :grinning:

Mer, fotky jsou v albech pod starým nickem :wink:
16. bře 2008 v 10:31  • Odpověz
Poppy a Frog díky za info :grinning: , určo to zkusíme a možná už dnes odpo. Hezký den
16. bře 2008 v 10:44  • Odpověz
no jo, kdybych si ty starý přezdívky pamatovala :cry:
16. bře 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jak jste dopadly Máchalovic holky, vykoledovaly jste něco?
Mer, tak najdeš foto ve všech albech, moje i Dorotky :wink: Máme je blízko sebe :slight_smile:
16. bře 2008 v 16:29  • Odpověz
ok, jak se domluvíme s tím srazem?
16. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahojky.Dorot tak pan Frog to byl,prej to je v pr...tedka mám prý BIS všude a je konec záletům :grinning: ..chtěla jsem se zeptat,jakou to máte krmící židličku??Taky budu kupovat,ale nějaké typy by se šikly :slight_smile: ,hlavně nic drahýho..nepotřebuju krmící židličku za 2000,-...
Dneska jsem byla koledovat s malou a dala jsem si u známých pár panáčků a bylo to fajn po takové době :slight_smile:
16. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky, chválíme fotečky, jestli si mer nemůžeš vzpomenout, tak písni, myslím, že vím kdo je kdo :grinning:
Já navrhuji srazík na první dubnovou středu, od 10 nebo jedenácti, tam co posledně, že bych upekla dortíka, abyste taky ochutnaly, když bude mít ta naše princezna pořádný narozky :wink:
Tak, a zatím pádím spinkat, dnes jsem spala jen šest hodin, tak to snad bude lepší (mojim přičiněním :confused: ) jsem si zvykla, jak V. hezky spinkala v noci u babičky (naučila se spinkat dvakrát denně hodinu - ale jen v kočárku :fearful: ) a večer usínala v půl osmé, vzbudila se akorát ve tři a v šest už byl teda budíček, ale dalo se to třeba do sedmi. Přijeli jsme domů a sousedi nad náma jsou tak hlučný, že se do půlnoci vzbudila 6x :frowning2: mám co dělat, abych na ně nevletěla :angry: pravidelně v půl desátý večer zapínají pračku :astonished: (dnes třetí den po sobě, neřeknu jednou, ale pravidelně? Ještě ke všemu,když jsou celý dny doma?) za pět minut deset začal hrát dědek na varhany /nic moc, abyste si nemyslely/, ne aby si to ztlumil, hrál ještě o půlnoci :angry: :angry: :angry: a když jsem šla spát v jednu, tak tam něco padalo na zem (bohužel asi ne on :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: )

Snad to bude lepší, tak zatím papa!
16. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz
Frogiku, my máme židličku dřevěnou, dostali jsme ji k narození malé, takže cenu nevím, ale dřevěnou jsme chtěli :slight_smile:

jo a k těm tukům - já oliv. olej nedávám, ale máslíčko :wink:
16. bře 2008 ve 22:22  • Odpověz
co já bych za to dala, spát 6 hodiny :frowning2:
nehccete ten sraz udělat příští středu? :grinning:
16. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.