• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Sršni,písni mi ty přezdívky, prosím, do IP, ale taky nevím jak to hledat, to musím projít úplně všechny alba, než to najdu?
16. bře 2008 ve 22:31  • Odpověz
Sršni to je hrůza ach ty paneláky...taky to znám..vím že asi nechceš dělat zle,ale já bych na tvým místě zavolala poldy,páč noční klid je od 22,00,takže na to máš právo..já bych to stoprocentně už dávno udělala a nejsem sama viď poppy :slight_smile: ???Jsme takový holky bonzačky :grinning: ..ne vážně,tohle je rušení nočního klidu ať si říká kdo chce co chce..
K těm stoličkám,já potřebuju polohovací,páč Anča ještě nesedí a mě už neba jí krmit v poloze ohnuté k sedátku co má na zemi..
16. bře 2008 ve 22:35  • Odpověz
mně se tento a příští týden moc nehodí :frowning2:
a můžu vzít svůj dort do restauračky? Že by byl jako po obídku třeba... třeba to Poppy domluví s panem Poppym :confused: :dizzy_face:

jo, taky se dá hledat fotoalba - seřadit podle autora - a to se pak hledá líp

no jo, když já si furt říkám, jednou to přežiju... a ono se to docela často opakuje :confounded:
mer, to nebylo šest hodin v kuse :wink:
16. bře 2008 ve 22:59  • Odpověz
Dobré ráno, tak, že zdravíme pana Froga :wink: joo já mám pamatováka na obličeje :wink: Jinak vyšupaly jsme všechny a pořádně, měli jsme plněj košík, samozřejmě nejvíc Andula :angry: :grinning: Jinak nespala za celý den, pouze ráno 20 minut :confused: Takže po koupačce padla za vlast a vstávala v 6.30 :wink:
17. bře 2008 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno!
Teda Sršni, to je děs, to bych na ně asi vlítla! Ale o tom nočním praní vím, babička taky prala v noci, kvůli levnějšímu proudu či-co. :confounded: A že ti u babičky tak krásně spala, co?
I když dneska se B. vzbudila jen ve 22.30 a v 4.41!!!! Chápete to???? Pak už neusnula,ale jako dobrý, moc ji za dnešní noc chválím!!!! Třeba se blýská... :wink:
17. bře 2008 v 07:50  • Odpověz
Hezké ráno přeju,

tak dneska jsme vstávali už o půl 7, mně to přijde hrozný, ale když koukám na vaše pokládky, tak si pískám :wink:

Jinak hlásím že malá Dádi už papá obídky, kupuju první lžičky od Hamy a zatím měla asi největší úspěch brokolice :dizzy_face:
17. bře 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
Hezké ranko, tak my jsme chrupaly do do 7:45 :sunglasses: o půl šesté bys sice náznak toho, že si chce povídat, tak jsem ji hladila po zádičkách a na hlavičce a usnula.
Jj, s dortíkem to domluvím :wink: Mňam :grinning:
Frog, Sršni, já bych teda byla hotová raz dva, asi jsem ráda za to, že tu je "domov důchodců" co chodí spát jako Poppynka :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a holky, moc se omlouvám, ale ve středu nemůžu, páč už zítra budem mít auto a děda v NM potřebuje nakoupit, takže mu budu muset udělat a odvézt nákup :wink: :unamused:
17. bře 2008 v 08:55  • Odpověz
dobré ránko všem ,my dnes vstávaly taky v 7.45,už třetí den,jinak tak před sedmou :confused: srsni sousedi jsou fakt dobrý,už jsem to slyšela :confused: :grinning:
17. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
bubli,od pěti nespat,to se nám ještě teda nepovedlo,ale pamatuju se,že H.taky jednu dobu vstával kolem páté,ale to mu bylo něco přes rok :confused: a v kolik to pak zalomí?Cvalík má ted výdrž přes den včera vstávala taky před osmou a šla spát až ve 13,ale kupodivu ,nebyla ani protivná,doufám ,že dnes se to nebude opakovat,protože spala od 13 do 14,pak usnula venku asi v 16 a vzbudila se před pátou a večer po koupání ejchuchu a usnula až ve 20 potvurka :wink:
17. bře 2008 v 09:25  • Odpověz
jinak na noc si vystačíme ještě s kojením a spí do 5,pak to zase po baště hned zalomí,dnes vstával tatí v 5.30 a ona zrovna dojídala tak jsem si ji nechala na posteli a spaly jsme swpolu až skoro do osmi,zvykli jsme si jak měli děti ted prázdniny,dnes nám to tatka prodloužil a udělal svačiny sám,miláček :wink:
17. bře 2008 v 09:29  • Odpověz
Cvaldi, usnula o půl devátý a ještě chrupká, ale už čekám až se vzbudí. Tak jsem honem setřela a vyžehlila... :wink:
U našich spala Bára jen půl hodiny v poledne a půl hodiny ve tři a vydržela do devíti řádit. Aspon si ji naši užili.
17. bře 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahojky,jo naši taky perou v noci,páč je to levnější,ale tohle si můžou dovolit lidi co bydlej v rodinném domku a ne v paneláku,tady je jasně danej noční klid,takže být tebou tak na ně vlítnu,jinak si budou myslet že ti to neva,když nic neděláš a budou to dělat pořád..
17. bře 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
Já se dobrovolně hlásím, že taky občas zapnu pračku v devět večer, ale ne proto, abych šetřila, páč o tom nemám ani šajnu, ale proto, aby ráno bylo prádlo suchý. Máme sice zabudovanou pračku v kuchyni, že není vidět a skoro ani slyšet :sunglasses:
17. bře 2008 v 09:52  • Odpověz
Poppy, máš pračku se sušičkou nebo jak to že je ráno suchý? :fearful:
17. bře 2008 v 10:18  • Odpověz
autor
Bubbly, ne čekám, až dopere abych to mohla pověsit do pokojíčku. Sušičku a myčku bohužel nikdy mít nebudem, nemáme na to místo.... :cry: :cry: :cry:
17. bře 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
Holky, jaký dělají testy u dr. na játra??? U malých dětí? Já jsem ted volala na výseledky Poppynky a prý tam má jednu hraniční hodnotu, ale jakou mi dr. neřekla a jen mi sdělila to, že do roka se to nechává být, pak nastupuje léčba, pokud se to nesrovná. Závěrem prý je vše OK. Tak nevím, jestli se děsit...
17. bře 2008 v 10:36  • Odpověz
Poppy neplač, manžova teta sušičku má a nadává, bo se to blbě žehlí a žere to další proud :wink: Poppy tak to nevím :frowning2: Pračku zapínám v 6h ráno, kdy už většina baráku vstává do práce.Pokud to neruší ostatní nic proti, ale panelák je blbej, bydleli jsme 4 roky a nikdy víc, záleží na sousedech no :unamused:
17. bře 2008 v 10:41  • Odpověz
No oni se dělají už pračky se sušičkou jako 2v1, tak jsem se chtěla zeptat jaký to je. Já bych sušičku taky nechtěla. To prádlo z ní mi přijde stejně navlhlý a hnusný.
No ty testy nevím...
17. bře 2008 v 10:47  • Odpověz
tak my zařezáváme :grinning: stihli jsme dát prát prádlo ,vytřít celej byt, 150mčtverečnejch podotýkám,ale na vytírání jen pulka asi :confused: ,koupelnu vydrhnout,vyluxovat,vyklidit myčku kterou jsem zapnula večer a to vše za asistence cvalíka v židličce s plyšákama ,to jsme ale holky šikovný,cvalík baštil křupky,kukuřičný ted se napila z cisterničky a zalomila to,šupla jsem jí do postýlky,dala muchlovací plínku spí jak andílek,asi bude dnes dospávat včerejšek.Většinou to tak má,když jeden denspí mín ,pak to na druhý den dospí,tak já jdu vyžehlit prádlo z víkendu mějte se a nezlobte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2008 v 10:54  • Odpověz
Cvaldo, ty hyperaktivče :grinning: Ale mě když to drapne, tak to lítá všechno.U nás se spí :pensive: Taky dospává včera spala 20 minut za celý den :grinning: Není nad prádlo usušený normálně :wink: Ale když není kde, tak nouzový řešení to jo no :unamused:
17. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
tak to já bych tu sušičku brala, my prádlo nemáme kde sušit, jen u Poppynky v pokojíčku, zatím. Pak nevím, asi v ložnici. Je to blbý, musím topit a větrat, jinak se dělá plíseň. Nejhorší jsou sušit ručníky, povlečení atd, to trvá dlouho a stejně to není ono. Taky když me to chytne, tak uklízím jak divá, ale ted si raději hraju s Poppynkou, uklízím když chrupe.
A žehlím každý ráno, páč peru skoro každý den, tak aby se mi to nekupilo :slight_smile:
17. bře 2008 v 11:06  • Odpověz
To já musím mít kupu, čím větší tím lepší, jinak mě to neba :wink: jako fakt :grinning: A úklid velikej děláme v pátek jinak šolicháme co kdo kde vidí uklidí :wink: Jo takhle jsem sušila v paneláku, když byla obsazená sušárna :wink: Jéé dítko vstává.Joa zkoukla jsem večeři, ooo okurčička a chlebík ,ještě svíčky příště jo? :wink: :grinning:
17. bře 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Svíčky... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 v 11:14  • Odpověz
Tak já dneska nedělám nic,asi půjdeme ven...Já teda peru až když je pračka plná,ať zbytečně neplýtváme energií,vodou a práškem..ráno taky zapínám v 6.00,ale večer nejdéle v 19.00,páč pak už mi to přijde blbý vůči sousedům,protože přecijenom ždímání je docela rachot..
17. bře 2008 v 11:39  • Odpověz
tak u nás je uklid taky v pátek ,ale po víkendu je to tady vždy jak po výbuchu,takže takovej lehčí uklideček i v pondělí :grinning: nedá se svítitjo Dorot to má A.teda výdrž 20min celý den :confused: ale je fakt,že cvalík už toho taky ted naspí daleko mín,ale hlavní ,že chrupe v noci :wink: já mám nejraději prádlo vyfoukaný z venku,krásně voní,dávám ho ikdyž třebas nedoschne uplně ,tak ho hodím na pudu,máme takovou větší místnost na odkládání,dříví tam necháváme a mám tam šnury na prádlo,tak tak to tam pak hodím doschnout a v zimě to tam věším rovnou,když jsme bydleli v paneláku ,tak to byl problém to znám :unamused:
17. bře 2008 v 11:43  • Odpověz
frog písnu ti jak na tom budem ,,v kolik razíte?
17. bře 2008 v 11:45  • Odpověz
DNES UŽ SNAD HODÍM FOTEČKY ,MUSÍM JE STÁHNOUT A ZMENŠIT,VUBEC SE MI NECHCE :grinning:
17. bře 2008 v 11:46  • Odpověz
cvali já myslí že klasika jako vždycky kolem 14.00,jen musím skáknout k R.,kouknout jaké má ty jídelní židličky,prej má nakou polohovaci za dobrou cenu...Vezmu chleba pro kačeny..ještě si písneme ju.
17. bře 2008 ve 13:05  • Odpověz
jj,já mám taky polohovací za 2180,-i s poštovným ,má ji tam i tereza taky myslím za 2000,-
17. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz
je to pepe od baby design
17. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.