• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Daadi, Poppy, Cvaldo, vy nás chcete naštvat, že? To jako že vám spěj celou noc až do rána? V. dneska teda v 1.00, ve 4.00 a v 6.00, pak už nic, taky je to lepší, oproti minulým nocím, ale pořád hrůza. Dala jsem jí homeo, tak to možná zabralo
17. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz
já teda o sušičce přemýšlím, ale zatím ani nevím, jestli je to dobrý nebo ne.
Cvaldo, jak to, že ti malá spí v postýlce? Já musím 2x denně V. dávat ven, jinak by nespala a už mě fakt nebaví jí pořád strojit a odstrojovat :confounded:
Dneska jsem byla v Kaufu a sháněla ty křupky pro V. a nic. Kde je mají?
17. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz
Mer poptej se někoho, kdo tu sušičku má, nejlíp víc lidí.Ale můžu říct, že strýc manž. má elektro jeho žena super truper ,sušičku a když jsem ji chtěla kupovat jen kroutila hlavou ee :wink:No křupky ve dzravý výživě :wink: Ještě tchýňka koupila OOOOBR křupky v Polským obchodě a myslím, že i cuťově jsou stejný, a levnější :angry: Andulka dospává, spí dnes po každým jídle, venku jsme byli chvíli než začalo lejt :angry:
17. bře 2008 ve 14:52  • Odpověz
já jsem právě dala V. do postýlky, tak uvidím jak to dopadne. Mohla bych chrupat 2 hodinky jako v kočárku :sweat_smile:
17. bře 2008 v 15:02  • Odpověz
mer ahoj,tak naštvat tě nechci,cvalík takhle spí od narození,přes den se mi právě vyspí nejlíp v postýlce ,ale Míša ta mi taky nechtěla spát v postýlce ,spala na balkoně ,nebo jsme drandili s kočárem ,takže jsem si to taky užila :grinning: Honzík i cvalík zase přes den jedině v postýlce, v kočárku až odpo.a to slabou hodinku :unamused: od malička jsem ji měla v košíku v obýváku ,na noc jsem jí dávala do postýlky a když asi ve 4 měs.vyrostla z košíku chodila spát do ložnice do postýlky a zvykla si na to,neznám u ní ani spát u nás v posteli ,hned ji po kojení přendám do postýlky a v poho ,kdežto v kočárku nemuže zabrat a kručí než usne.Míša spala v postýlce jen v noci přes den taky jen v kočárku,každý dítě je jiný.křupky mají na kamenici ve zdravý výživě.Sušičku nemám jen myčku,tak neporadím ,ale prý takový ty levnější hrozně přesušujou a mačkají prádlo.
17. bře 2008 v 17:37  • Odpověz
tak my byli s Froginkama na prochajdě od pul třetí do pul pétý,nepršelo,ale bylo chladno :frowning2:
17. bře 2008 v 18:09  • Odpověz
Mer já se přidám,mě Anča spinká tak 21.00-6.00..ale očekávám že se to určo změní..
17. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
ACH JO HOLKY, vy se máte :grinning:
tak spaní v postýlce nedopadlo, V. teď dělá to, že si přetáhne ten molitanovej mantinel přes hlavu a zkoumá ty šprinclata. Tak jsem jí musela dát do kočárku, ale stejně spala jen 45 min. A taky je už zase opruzená, asi po 3 měsících, asi ty zubiska :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
Bublišku jsem dala spát dnes už o půl sedmý, protože už byla úplně vyřízená, spala jen dopoledne něco málo přes hodinu a odpoledne půl hodiny a už byla fakt hotová, tak jsem ji to všechno o hodinu posunula a hned usnula. Kéž by spala aspon jako včera... Nebo jako Andulka Máchalová, nebo jako Cvalík, nebo jako Froginka, nebbo Dádinka nebo Poppynka... S malou Sršničkou a s Vanilkou bych asi ani neměńila, nejsou na tom holky se spinkáním o moc lépe... :wink:
17. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz
já nevím, kde je Bubbly u nás chyba, co? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 ve 20:27  • Odpověz
já se jí to teď zase snažím o hoďku posunout, chci aby chodila spát ve 20.00 a ne v 19.00 jako teď, pak mě spí ráno jen do 5,6.00 hod. a pak jde spát už v 9.00, dříve v 10.00, no prostě má to nějak přetočený
17. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz
Holky nezoufejte,ono se to určitě zlepší až to budete nejmíň čekat,věřím tomu :wink: ..
Máme teďka problém s opruzeninama,malá má od včera rudej zadek a je to čím dál horší,nevím co už mám zkusit,zitra dojdu pro tu Vinohradskou mast,jak mi poradila cvalda a doufám že to zabere,protože pohled na červenej rozpálenej zadeček mojí malé prcinky mě bolí..
Jo a dneskla jsme viděly s cvaldou suprovej sporťáček,odpruženej,bomba se skládá a je lehoučkej a za dobrou cenu 350,- u paní R. Moon Buggy "FIT" 3wheels + nánožník
17. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
pardon 3500,-
17. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
Bubbly,koukala jsem na fotky,malá je úžasná,hlavně ta fotka v té travičce,ta je supr :slight_smile:
17. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz
Frog, zkus Penathen od Johnsona, ten nám hodně pomohl :grinning:
17. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz
Dobré ráno! Ha, dnes první! Bublík si od třičtvrtě na šest prozpěvuje a spát se u toho zrovna teda nedá, tak už jsme po snídani :wink:
Koupila ijsem B. bačkory, takový ty klasický nad kotníky, zavazovací a až doma jsem si všimla že ty panáčkové na nich jsou SPIDERMANI!!!!!!!!!!!! Děs! Ale na doma...dávám jí je proto, že si pořád sundává ponožky a pak má studený haksničky.
Frog, děkujeme za pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Mer, jak zítra? jedeš za tou Dorotkou?
18. bře 2008 v 07:09  • Odpověz
Dobré ráno, tak nebudu ani snad psát, jak spíme my, to by vás šlehlo :grinning: Jen napíšu, že jednotryskové 12hodinovky :wink: K nám asi příští týden ne? No jak chcete, doma jsme :wink: Na fotečky bublinky jsem taky koukala krásný, hlavně ta v přírodě,Jdu žehlit, cvalda mě svým včerejším blázněním nakopla :grinning: Vařím nám, Andulce , poklidila jsem a jdu na žehlení :grinning:
18. bře 2008 v 07:21  • Odpověz
No já nevím jak se to nakonec dohodlo.
A Dorot, nepřeháněj, nebo dám spát Bublíška a půjdu taky uklízet :confused:
18. bře 2008 v 07:44  • Odpověz
Bubbly, nejedu, nějak jsme se nedomluvily. Nechala bych to na tu středu toho 2.4 v Polance, tam co posledně, co říkáte?
My dnes noc super, buzení ve 2.00 a v 6.00 a teď ještě dospává. V 9.30 jdu ke kadeřnici, přemýšlím, že se nechám hodně ostříhat, už mě to nebaví upravovat ty dlouhý vlasy, ale zas se bojím, že až mě to ostříhá, tak zas budu nespokojená, ale co, roste mi to jako blázen, tak to zas rychle doroste. Chtěla bych nějakou změnu, ale bojím se toho :grinning: :grinning:
18. bře 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
Pěkné ranko, tak my máme vyžehlenou dnešní kupičku :wink: A asi se budem chystat ven, páč jsem včera dělala k večeři anglický rohlíky a schovali jsme babičce, tak ji je odnesem ke svačince do práce.
Poppynka taky chrupkala, jen se vzbudila 3x na hamu, ale to byla půl minutovka a spala dál.
Uklízet dnes nemusím, včera si vzal taťka holky a tak jsem to stihla než se vrátili.
Bubbly, tak to aby ti Bublinka neodletěla!!! :grinning: V nových bačkůrkách :grinning: :grinning: :grinning:

Mer, rozhodni se správně, nebo budeš nasr... jako já, nech si poradit od Dorotky, ta je na změny expert! :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2008 v 07:59  • Odpověz
Ahojky cholky..bude nějaká akcička na koupálku jo??aveerežnuým0ýmčjřeh1....to vám Anča napsala pozdrav..
Mer tuhle mastičku neznám..já znám jen bepanthen,tak jsem jí ho tam zkusiola máznout a meju jí jen vodou a uvidíme..
18. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
Frog, bepanthen nám nikdy nepomohl, vyzkoušely jsme všechno až ten Penathen nám pomohl.
18. bře 2008 v 08:33  • Odpověz
POppynka mě volá? :grinning: Včera jsem na tebe myslela, potkala jsem v Klášterově na náměstí slečnu, co to měla ostříhaný jak ty chceš, podobnej typ jako ty, koukej říct nějaký good kadeřnici a budeš kočka největší :wink: Tak Andulka usnula a já mám hotovo :confused: to bylo na chlup přesný :wink: Dám vám účesy počkejte resp.stránku supeeer :wink:
18. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
a nebo tohle, ale to už je velkej odvaz
http://www.ukhairdressers.com/style/index2.asp?R1=6692
18. bře 2008 v 08:44  • Odpověz
Mer to první, ale kratší vzadu, jinak dobrý.Myslím, že ten druhej by byl dost razantní, a dělal by kulatej obličej :wink: Já taky , pošlu mailem holičce obrázek a ona mi pak řekne Dorot, ty máš úplně jiný vlasy, já se z tebe zblázním :grinning: No teď jsme se dohodli, že vzadu necháme růst a vršek budem prostříhávat, barvu teď sjednotíme a pak ........... nooo to budete koukat DIVOČINAAA :grinning:
18. bře 2008 v 08:48  • Odpověz
Pro POPPYhttp://www.ukhairdressers.com/style/index2.asp?R1=8705&month1=&pg=1&styl1=Moodyhair TO BYse mi líbilo na poppy, dobrej střih :wink:
18. bře 2008 v 09:06  • Odpověz
ahoj blblázínkové učesový :grinning: ježíš no budou velikonoce ,tak at jaste hodně barevný i na hlavě a ne jenom na pr.... :grinning: :grinning: no tak konec srandy,nám už je nahoře vidět jeden zub uplně prosvítá,ale ještě nevylez ,to je prekérka ,cvalík je protivnej ,noc ale normoš dobrá jen na jídlo se vzbudila o něco dřív po čtvrté,ale pak spala do 7.15,ted huláká na psa a dělá mu pá pá a čau to jí naučil o víkendu H.DĚSNÁ PRČA :grinning: ,Včera jsme se loučili s frogískem a dělala pápá a čau pul cesty domu prdlouška :wink:
18. bře 2008 v 09:25  • Odpověz
akce čachtátko beru,aspon oslavíme narozky s velkou slečnou srsničkovic :grinning:
18. bře 2008 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.