• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
to jste srsničko snad ani nespali ne 17 krát za noc ,to je mazec,ale zase jsi byla pořád v pohotovosti :grinning:
4. únor 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
Já bych to nevydržela, 17x???? Pěkná noční :grinning:
4. únor 2008 v 09:04  • Odpověz
no u nás byl standart ,taky jednou kolem páté ,ted se nám to posunulo na 2 :grinning: ,ale jak říkám ,žádná trága :grinning:
4. únor 2008 v 09:04  • Odpověz
jo noční Popy to je ten správnej výraz :grinning: A ona ta V. vypadá jak andíleček hodnoučkej a ona mamku takhle zatím udržuje v noci při životě potvurka :grinning: jdu laškovat se cvalíkem ,nějak se tam čílí :grinning: :confused:
4. únor 2008 v 09:06  • Odpověz
jo tak měla velkej problém,sundala si jednu ponožku a druhá nešla,jen jí má celou mokrou oslintanou :grinning: dnes nevařím ,zbyla knedlíčková polívka a lasagne,tak si ohřeju,to je pohodička a Viki má kuřecí se zeleninkou od alnatury :grinning:
4. únor 2008 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno! Tak my dnes povídali (někdo dobrovolně, někdo nedobrovolně) od čtyř... Už mi dítko neusnulo, tak jsem s ní v sedm vstala v osm usnula pod hrazdičkou, opička jedna...
No cvaldo, kojit v noci dvakrát? TO je můj sen!!!! I když teď kojím taky tek 2x -3x, ale 17x se nám to nepovedlo ani v tom nejhorším období, nejvíc myslím tak 8x-10x. Já to nepočítala...Ale bylo to co hodinu...
4. únor 2008 v 09:51  • Odpověz
B. měla včera a předevčírem k obídku brokolici s bramborou a to jí teda šmakovalo. Dnes zkusím špenát. NEvím jestli samotnej nebo s bramborou? špenát mám mražený Bio listový. Má jí do toho uvařit bramboru?
4. únor 2008 v 10:03  • Odpověz
já bych bramburku přidala,já zatím zkouším ty bio hotový kupovaný a pak taky najedu na vaření až bude jíst větší množstí ,zatím to je po troškách ,takže tu malou skleničku máme na 3 dny,vždycky z toho odeberu.
4. únor 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahoj Bubbly, já když dělala Poppynce špenát, tak jsem začala s mrkví, no u nás ta mrkev je základem téměř do všeho. I když byl špenát, brambor, tak jsem neodolala a dala ji do toho trošku té mrkvičky.
Dnes bude mít Poppynka králíka, tak se rozmejšlím, s čím ji ho udělám, ale asi klasika mrkev a brambor.

Holky, komu už chodí mateřská, chci se zeptat, dnes mi přišly peníze za prosinec a leden, tj. dvojnásobek mateřské, ale nějak mi do toho mýho výpočtu chybí 8,-Kč, to si strhávají, nebo je mateřská 7596,-???
4. únor 2008 v 10:18  • Odpověz
Tak jo, dám bramboru. A zítra k tomu přidám mrkvu. Díky!
Poppy, dorazila ti kašička? :wink:
4. únor 2008 v 10:20  • Odpověz
bubblegum, já bych taky přidala brambůrku, to je dobrý nápad, zrovna jsem přemýšlela,co tý naší kočce, aby pořád neměla něco s mrkví. V pátek měla červenou řepu s bramborem a to ji chutnalo :grinning:
no, ta moje noční tenkrát - spala jsem - třeba deset minut v kuse :wink: no co naděláte, nic. Snad jen že sytý hladovému nevěří :sweat_smile:. NO a vždycky když už to bylo podezřele často, tak jsem to začala počítat. Víc jsme zatím neudělali, třeba příště :rolling_eyes: :grinning: horší je, že člověk musí fungovat přes den, a co je vůbec nejhorší, spí jen v kočárku, takže šupky dupky ven. A co je na tom "nejpitomější" - že z toho nehubnu ale přibírám :angry: :frowning2:
4. únor 2008 v 10:21  • Odpověz
poppy, to ti asi chodí rodičovská :grinning:
mělo by to být 7600, ale jestli ti spíš nestrhávají v bance 4 Kč za účetní operace :zipper_mouth:
4. únor 2008 v 10:23  • Odpověz
popy tosi asi nechala poštačka od cesty :grinning: mě to chodí na učet a já ho kontroluju jen jenou za měsíc ,když přijde výpis,tak zatím netuším :unamused: mrkvička by se měla dávat co nejčastěji,takže popy super to děláš :wink: kolik toho popynka už zbaští a kdy jste vy začínali se zeleninkou?
4. únor 2008 v 10:25  • Odpověz
SRSNIČKO MOJE KÁMOŠKA MÁ DVOJČATA HYPERAKTIVNÍ,HONIČKU JAK BLÁZEN A POŘÁD PŘIBÍRÁ A NECHÁPE TO :grinning:
4. únor 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
Srsni, jj, rodičák, jsem to ale ..., kojící... :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, banka si to strhává z poplatků, je to divný, no, ale kvůli 8Kč neumřu :grinning: Když jsem to vydržela od prosince bez korunky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bubbly, jéééé, dorazila a mooooocinky díky, musíme se srovnat :pensive:
JÁ TAKY PŘIBÍRÁM A MÁM POHODIČKU,TAK TO CHÁPU :grinning:
kdepak je dorota? že zase někde drbe :dizzy_face:
4. únor 2008 v 10:28  • Odpověz
NO JO MÁCHALKA MÁ ABSENCI,CO TO :confused:
4. únor 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
Cvaldo, mě to chodí taky na učet, v deset se mi připisujou nebo odepisujou peníze z účtu, chodí mi sms o pohybu. To ještě existuje, že by chodili peníze domů donesené poštačkou??? :confused:
4. únor 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
Hm, tak je nás víc, kdo přibírá. Já teda mám pohodičku 110% :grinning:
4. únor 2008 v 10:30  • Odpověz
MY OD 10 ZAŘEZÁVÁME,MY SE ZASE DOPO. VYSPÍME JEDINĚ V POSTÝLCE ,TO CHRUPE 2_3 HODINKY,V KOČÁRKU TAK 45 MIN :frowning2:
Cvaldo, tak mám dál dávat příkrmy, i když má průjem? A kdy můžu začít dávat už s masem?
Bubblegum, kde kupuješ ty mražený bio zeleniny? V plusu? A brambora musí být taky bio?
Dneska mi spala od 20.00 - 5.00 a pak do 6.30, ale já poslední dobrou nemůžu vůbec spát, to je hrozný.
autor
A ještě čekám přídavky od října do prosince, jestli mi to něco dá, to chodí kdypak???
4. únor 2008 v 10:31  • Odpověz
NEVÍM JESTLI TO JEŠTĚ NOSÍ POŠTA,ALE DUCHODY JO,TO BYLA SRANDA STOU POŠTAČKOU :grinning:
4. únor 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
Aha :pensive:
4. únor 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
TAk já jdu něco dělat, hodit prádlo do pračky - várku růžových hadříků :dizzy_face:
Zvedám zadek, abych nepřibrala :zipper_mouth:

Pa pa :grinning:
4. únor 2008 v 10:33  • Odpověz
MERIDITH,s masem píšou už po 4,5 dnech ,my budeme mít dnes poprvé,jestli ten prujem nemá fakt 8krát za den a hodně vodovatej ,tak to je normální ,to neřeš ,to se časem upraví a je ještě kojená ,tak to je vubec normoš,řídká stolička . :wink:
4. únor 2008 v 10:34  • Odpověz
ty se máš ,že dostaneš přídavky,my kulový :grinning: :confused: :angry:
4. únor 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
To nevím, jestli něco dostanu, to byl jen pokus, to tam dát a něco vypáčit. Jestli dají nebo ne, to uvidíme :confused: :wink:
4. únor 2008 v 10:37  • Odpověz
zeleninku fakt dávat pravidelně,příjem ,železa,vláknina....,duležitý po 6 měsíci u koj.dětí,taky pokud to jde doporučuju pravidelnost,kolem poledne,každý den od 7.měs. pak odpo. to ovoce,jak tohle mají děti zažité nemají pak problémy s jídlem,znám i opak a to je pak peklo a utrpení s jedením. :wink: konec poradny :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.