• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
cvalík má novou zálibu leze pod židle ,copak ,když vleze pod tu svoji ,tak ta se nepřevrátí,aler ostatní židle musí někdo zatěžovat ,protože ,kdyžjí od tud vytáhnu,aby to na se neshodila ,tak hysrečí :angry:
18. bře 2008 v 09:29  • Odpověz
hysterčí :grinning:
18. bře 2008 v 09:30  • Odpověz
já se zní picnu :grinning: ,když odejdu z obýváku ,musím jí dát do ohrádky je rychlá jak blesk hruza ,už to začíná :grinning:
18. bře 2008 v 09:32  • Odpověz
Jééé cvaldo a kdopak byl na srazíku barevnej noo? :grinning: I ty jedna, ale slušelo ti to :wink:
18. bře 2008 v 09:40  • Odpověz
Tak ten účes by na poppy seděl.Mer. ten první je pěknej ale ten druhej ještě hezčí,jen myslím že bude vyžadovat úpravu..
18. bře 2008 v 09:47  • Odpověz
jéé Dorot,to máš teda pravdu,děkuju,tys taky nebyla se svou zelenou barvičkou k zahození :grinning: :grinning: ,tak mladá dáma spala od 10.45 doted ted ji jdu ohřát baštu,ještě ,že ze židle ještě nezdrhne ,přebalování je taky horor,nevydrží chvíli v klidu,už chápu proč měla už v pul roce přes 9 kilo,ted to bude potřebovat,málo baští a nevydrží v klidu :angry: :confused: jdu na ní :grinning: :confused:
18. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz
zdravím holky :dizzy_face:

copak, chystá se nějakej srazík???

jinak Mere, malá mi nespí celou noc v tahu, papáme, ale teď po dvě noci jen 1x :dizzy_face: tak snad nám to vydrží
18. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz
frog vypadá to venku nadějně,my pujdeme tak kolem pul třetí,sejdeme se u tvýho záchytnýho bodu :grinning:
18. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz
jasnačka..tak zatím pa
18. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz
ahoj DAADINKY,vás jsem dlouho neviděla :slight_smile: cvalík se budí na krmení až tak před pátou asi tak od 5 měsíce,možná o něco dřív,musela bych se juknout ,vše zapisuju,pak jí to budu předčítat jako povinnou literaturu :grinning:
18. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz
chodí spát v 19 ,ted po dva dny 19.45,ve 20 je už vždycky tuhoš ,nikdy ještě nebyla dýl vzhuru,maminka potřebuje taky trošku relaxu u tv :grinning:
18. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz
Andulka usnula, no jsem zvědavá, jestli půjdem ven a když jo, tak snad nezmoknem, včera to bylo o fous.Zima je, děsná proletoval sníh :angry: Dadinky ahojdá!!To je dost :wink: Tak já to budu předčítat druhýmu, pokud bude, jak sestřička krásně spala :grinning:
18. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz
no ahooj cvalíci, no malá dádi se koupe v 6 občas o pár minutek dřív, přímo si to vynucuje a pak jde spinkat, jak kdy mezi půl 7-7 je v posýlce a spinká, dneska papaa po 3h ráno a pak teda vstávala kolem 7, z postele jsme lezli před půl 8
18. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
no tady byla přímo vánice, ale teď svítí sluníčko :wink:

my pojedeme s dádi pro fotečky, nechali jsme zase něco vyvolat a dám to zase do albumku prdelce mojí
18. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz
Tak my snad už dáme vyvolat další, máme jen z porodnice a 2 měsíce po a zbytek v PC :angry: Není čas :grinning: Taťka už pracuje?
18. bře 2008 ve 12:53  • Odpověz
no tak to je Daadinka taky hodná holka,my už tolik nespíme přes den ,nemá čas :grinning: ted nám lezou ty zubiska nahoře ,tak je občas protivka ,ale v mezích normy :wink: ,koupání si taky vynucujea nechce z vany ,to je řev :confounded: kachna jedna,no tak snad tentokrát na srazík dorazím a taky vás uvidím na živo a Máchalovic taky,ostatní potkávám či se srážíme na prochajdy :wink: už se těšíme ,už dobaštila svojí čtvrt skleničky a ted zas vyzitýruje :grinning: ted tu chumelilo před 5 minutama svítilo slunce jako blázen,tojsem z toho teda blázen :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz
Princezna vstává, tak nic :wink: Dadinky mějte se fajn a zas se ukažte :wink: Jedete pro fotky do Klášterova? K Nám, tak se třeba potkáme, pááá :wink:
18. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz
no Dáďa si dnes vynutila oběd před 3/4 na 11 jinak přes den taky normálka nespí, ale po obídku se ještě uspokojila u prsa a pak jsem jí šupla spinkat a ještě spí :confused: což teda u ní taky není moc normální, není zvyklá moc spát přes den, prostě nechce a hotovo, ale já jí to otleruju, hlavně že v noci je prdelka.

Taťka už prcuje, ale nohu nemá dobrou ani o kapinku a dokonce se mu to dělá už i na druhé noze :frowning2: :cry:

Jinak teda my zuby zatím ani prd, ale mně to teda nijak obvzláště neva
18. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
no zuby dole vyrostli ani nevíme jak ,ale tyhle vrchní trochu zloběj ,já to u dětí neznám ,protože měli až pozdě v 10,11 měs a rostli jim pak najednou a v poho.jen špičáky trochu zlobily,teplota ,prujem a tak :confused: ,tak ti frogísku nevím jak stou prochajdou v tomhle počásku :unamused: :frowning2:
18. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz
tak to mám ostříhaný trochu jako ten první obr., mám krátkou ofinu, už zase,zítra budu litovat, už zase... :grinning: :grinning: :grinning:
tak V. už taky leze, no spíš se tak plazí po ručičkách, ale po celém obýváku, už budu muset taky vytáhnout ohrádku.
Jinak zub ještě ani jeden :confounded:
Tadyteď byla vánice jako pra....
Já jsem včera koupila V. veliký album od Anny Geddes, byl pěkně mastnej, ale je krásnej a chci taky nechat vyvolat fotky a dát tam i ultrazvuk a tak, akorát mě mrzí, že jsem si nenechala těhotenský test, ten byc tam dala taky :frowning2:
Daadi, co že taťka dělá ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz
jo holky, jak ten sraz? Mám si psát do kalendáře??? :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz
No Mer, Dádinky muž prcuje, to neznáš? :grinning: :grinning: :grinning:
To jsem na ten tvůj novej sestřih zvědavá, Mer! Pokud to máš jako na té fotce tak to je moc hezký účes, to jo. Taky o nějaký změně přemýšlím, ale asi nic radikálního...
2.4. už mám v kalendáři zapsáno, tak doufám že to nebudu muset škrtat :wink:
Ted jsme se vrátili z prochajdy, pěkně jsme vychytali chumelenici a vítr. Jsem pěkně promrzlá. :angry:
18. bře 2008 v 15:43  • Odpověz
OO tady bude někdo kočka, nebo už je vlastně, Mer. nelituj se změna je život :wink: Já vím co dělá dádinky manžel a neřeknu a neřeknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. bře 2008 v 15:47  • Odpověz
já to vím taky, Dorot, Dádinka psala že prcuje-na to jsou zdravý nohy moooc důležitý! :wink:
18. bře 2008 v 15:50  • Odpověz
Ty víš kde pracuje? :confused: A sakra tak to zas nic no, tak přestanu machrovat :grinning: :grinning:
18. bře 2008 v 15:53  • Odpověz
já taky vím, co dělá Daadinky manžel..
Já si tedy taky píši -sraz - 2.4. v 11.00 Restaurace v Polance - tam co posledně. :grinning:
18. bře 2008 v 16:06  • Odpověz
No tak nebudu machrovat a nebudu :angry: :grinning: Jak víte kde dělá pan Dádinka? :grinning: Jo a sarapolanka má album, někdo dává do alba fotos a nejsem si jistá :grinning: No tak my nepřijedeme do Polanky na sraz, nedostanem se :frowning2: Ale koukejte fotit!!!!
18. bře 2008 v 16:10  • Odpověz
autor
Dorot, děkuju za tip s účesem, tak nějak jsem si to představovala - no spíš ten druhý účes od Mer. Díky, díky, díky. Bohužel, budu muset hledat kadeř., která mě pochopí... :sweat_smile:
Mer, vybrala sis dobře, už se těším, až tě uvidím, určo ti to musí slušet!
Tak teda, já budu machrovat, že nevím, co dělá pan Daadinka :grinning: Tak machruju, machruju a nic nevím!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Dorot, koukala jsem, to je dobrá shoda - Sarapolanska :grinning:
Datum si zapisuju do diáře, doufám, že to nebudu muset měnit jako Bubbly, nerada si v něm škrtám, páč mám malý kolonky :sweat_smile:
18. bře 2008 v 16:20  • Odpověz
autor
Zapsáno :dizzy_face:
18. bře 2008 v 16:23  • Odpověz
autor
Holky, normálně jsem v rozpacích, objednávala jsem na MMB od dvou mamin a peníze jim poslala v pátek, sice měla každá jinou banku než já, ale ani jedna mi nenapsala, že ji peníze přišly a že mi balíček odesílají... :rolling_eyes: To se mi nestalo, že by šly peníze přes účet tři dny...(pracovní). Já když posílala balíček, tak jsem podala info, že mi přišly peníze a že mažu na poštu s balíčkem...Jakou zkušenost máte vy?
18. bře 2008 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.