• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Poppy , někdy paní nešel net, stalo se mi to, ale napsala mi hned mail já posílám vždy i mailovku. No není to Sarapolanská bo tato Sara se teprve narodí :grinning:
18. bře 2008 v 16:28  • Odpověz
Mě se taky stalo, že mi paní napsala až po týdnu že jí přišly peníze... ALe jen jednou za těch xxxxxxx nákupů...
18. bře 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
No jo, jenže to je divný, jedna je z Kladna a druhá z Trutnova, no asi se baby domluvily, že mě nebudou informovat :angry: No co, uvidím do čt, pak se ozvu a kdyby žádná dopověd, tak píšu negat hodnocení...a maj to! Oběma!!! :rolling_eyes: :angry:

No ten album, masakr, taky jsem koukala :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
Peníze posílám hned, jak mi odpovědí, že věc je volná a pošlou mi číslo účtu, tak jsem asi náročná, že to chci hned...
18. bře 2008 v 16:37  • Odpověz
já teď taky objednala, zaplatila před týdnem a pořád nic, tak už jsem psala maila, kde to jako je a prý že měli všichni chřipku a že se nedostala na poštu :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
No, tak to je výmluva jak prase, to neberu, jsme lidi, ale sednout k netu a napsat, nezlobte se, peníze došly, ale ...bla bla bla. Chjoooo, nedá se nic dělat, než čekat
:sweat_smile:
18. bře 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
TAk jsem zkoukla všem new fotos a chválím!!!!!!!! :slight_smile:
18. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
Jo a koukáte na X-Factor??? Tak ta holčina ze Rtyně je kámoška mojí ségry. Kamila Nývltová - ve skup 15-24. :slight_smile: :grinning:
18. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz
koukám na X-faktor. Ta Kamila je strašně podobná jedný mojí kámošce, jak její ségra. :wink: mě se tam líbí ta klučičí skupiny All X. jsou zajímavý.
18. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
Jo tak ty se mě ze skupin líbí taky, z mladejch fandím tý Aničce - jak je dětinská je úžasný, té Kamile kvůli ségře - i když je taky dobrá a ze starších fandím tý holce blondýnce. :wink:
18. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz
Anička je ta co zpívala Na okně seděla kočka? Oni jsou všichni dobří... Mě se líbila ta Olga co teď vypadla, taková ta blonfdýna, ta zpívala moc hezky. Zpívala "Don´t cry for me Argentina"...
18. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
Tak to nevím, nejsem si jistá, myslíš tu co Gábina označila jako profesionálku? Jak ji vykradli to auto?
JJ, Anička zpívala na Okně seděla kočka, to je ona, je taková trhloučká.

Co Bubblinka, chrupká?
Poppynka se nastavila, že chce škrabkat na zádičkách, no když to bylo poprvý, tak jsem si myslela, že ji svědí zádička, ale dnes se tak nastavila už po třetí :sweat_smile: Usne u toho a mručí jako kočka... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
18. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz
Jo, to je ona.
Jé, to je Poppynka milášek! Bublík usnula, snad aspon na dvě hodiny... :sweat_smile: .
B.usíná tak že si mě jezdí ručičkou po obličeji, a když mě chytne za nos tak vím že už už spinká, a to jí hned spadne ručička a je to. Usne za 5min šmrdlání :grinning:
18. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
No to je Bublíšek, to musí být roztomilý :dizzy_face: No jsou to naše zlatíšššška nejmilovanějššššííííííí :grinning:

Mám tu na MK spolužačku ze školy, po strašně dlouhý době čeká mimísky a dokonce dva a chodí na diskuze Spol. termín, tak tam občas nakukuju, abych byla v obraze. Tak jsem tam teď nakukovala a zrovna tam holky smutní, že holčina ve 21tt musela porodit chlapečka, protože byla na plodovce a mimi dostalo infekci. Chudinka, je mi ji tak líto, ach jo. To už musela cítit pohyby... No a kámoška si šla dnes s dvojčátkama lehnout do nemocnice - zkracuje se ji čípek:(
18. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
Jo a ten chlapeček byl na 100% zdravý, jen prý měli MuDři podezření na Dawna, ale nakonec byl OK a pak tohle. Ach jo, je mi tak líto :pensive:
18. bře 2008 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky,taky sleduju X-faktor,fandím Aničce a té Pavlínce,Kamila moc zpívat neumí,je to takový obyč..
Na tom MMB se mi to stává běžně,páč když má někdo jinou banku může to trvat i 3-4 dny,mám to zjištěný a negativní hodnocení jim kvůli tomu nepíšu,to by to muselo joooo trvat.. :wink:
18. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz
Poppy, to je blbý, no. Mě je za ty ženský vždycky tak smutno, když vidím pak doma v postýlce spinkat ten pokládek, tak ten pocit štěstí přeju každýmu... Ale každý má ten osud jiný, s tím se nic nenadělá...
18. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
No to jo, mě je z toho smutno. Chuděrka a to tam dopol psala, že má asi zánět močáku, tak že sedí v dece a počká na manžu, že půjdou k dr. spolu. Ach jo.
Ten pocit, že máš zdravoučký mimi je fakt k nezaplacení.

Frog, tak to mě se to právě nestává, kdykoli kdokoli měl jinou banku než já, tak to bylo do druhého dne převedený, ať jsem posílala peníze já, ale i když šly peníze mě. Takže o tom to není.

Kdyby Kamila zpívala obyč, tak by si ji přece nevybrali do semifinále, ne? :confused: :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz
18. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz
To jsou hezký šatičky, moc.
Mě se ta Kamila taky docela líbí, právě že si myslím, že zpívat už tam umí asi všichni...
18. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
Tak tak. Taky si myslím:slight_smile:

Tak a teď jsem koukala na diskuzi o Moon golfkách, tak jsem tam potkala Froga a já si nevšimla, že psala příspěvek nade mnou :grinning: No a každá máme jinej názor :grinning:
18. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz
Jdu spát, dobrou! :wink:
18. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz
autor
Taky jdu, pa pa a dobrou a Bublince pusinku, ať chrupe celou noc:slight_smile:
18. bře 2008 ve 22:35  • Odpověz
Každej máme jinýho favorita :slight_smile: ..Mě ty golfky přijdou docela dobrý,včera jsme na ně koukaly,povozily,složily,rozložily,zvedaly opěrku,ošahaly si ho a přijde nám fajn...a jestli vrzal,tak to byl asi vadnej kus,ale to se může stát u čehokoli..
18. bře 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
No to jo, ale zkusily jste si tam dát holky? Něco jinýho je povozit si je na prázdno a něco jinýho když ji zatížíš. Já bych do nich nešla. Ale pravda je, že v cenový relaci jako jsou tyto, jsou docela ok. Já mám jinýho favorita golfek, ale ještě to musím zvážit:slight_smile:

No to je jasný, že každej fandíme tomu nejlepšímu. Ta pavlínka je taky super, no oni všichni mláďáta jsou dost dobrý, tam to bude těžká volba.
18. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz
Nezkusily..,ale my je ještě nekupujeme :slight_smile: ..
18. bře 2008 ve 22:50  • Odpověz
autor
Já taky nekupovala, jen jsem si chtěla vyzkoušet povozit Poppynku, když jsme byly u Terky :grinning: No, kdybych měla navíc 5tis. tak jdu hned do Buzzyho :grinning:
18. bře 2008 ve 22:52  • Odpověz
Odbré ráno! Poppy, tak s tou noční jsi měla pravdu, jen za ní nedostanu od zaměstnavatele žádný příplatek. :wink: Baruši asi nesedla kukuřičná kaše kterou jsem ji uvařila z kukuřičných vloček a bolelo ji opět bříško... Ale mě už to ani nevadí, těším se vždycky na ráno, a to už je takže dobrý. :grinning:
19. bře 2008 v 08:05  • Odpověz
Jako nevadí mi že se nevyspím, to že B.bolí bříško mě samozřejmě vadí, to je aby bylo jasno. :wink:
19. bře 2008 v 08:07  • Odpověz
Ahojky cholky,mám dotaz,když děláte hamání s rýží jako používate.Tu kojeneckou nemléčnou rýžovou kaši nebo obyč. rýži??
19. bře 2008 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.