• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, tak mi měly dnes noc jakž takž dobrou - od 20.30 - 5.00 a 5.30 - 6.45. Tak snad se V. už umoudřila. Zítra jdeme na očko, tak jsem zvědavá, jestli nebudou teploty. :sunglasses:
19. bře 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
Dobré ranko, tak my taky chrupkaly skoro celou noc, krom třech pauziček na hamu.
Frog, já používám obyč. rýži, ale propláchnu, namočím aspoň na dvě hod. a mezi tím vyměním vodu aspoň 2x. Nejlíp přes noc. Vločky taky tak, ale ty Poppynce kupuju bio.
19. bře 2008 v 09:27  • Odpověz
A my razíme do nemoc., dědu hospitalizovali a tak jdem za ním na návštěvu mu zamávat do okna. Ach jo :pensive: Takže do NM nejedu. No a auto taky není hotový, čekají na jeden díl z vrakoviště, páč novej stojí 12tis. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky jdem zaplatit popelnice, no 1500,- jen to hvízdne a pak se stavíme v lékarně a nakoupíme si vitamínky a opalováky a půjdem zrujnovat pojišťovnu, chi chi chi :grinning: :grinning: :grinning:

Tak pa pa pa
19. bře 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
A my jdem taky do města :grinning:
19. bře 2008 v 09:53  • Odpověz
poppy,takže jí namočíš a po těch dvou hodkách jí uvaříš,rozmixuješ a hotovo??
19. bře 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
Jo, propláchnu, namočím, pak vyměním vodu, nechám namočený a pak to přecezený hodím do vody, kde vařím zeleninu a maso. (nebo je zel) a pak už jen rozmixuju :wink:
To se bude Froginka mít :grinning: Jo a jestli trpí na zácpu, tak rýže právě staví, poprvé mi Poppynku zabetonovala :sweat_smile: Ale to byla mladší než je Froginka :wink:
19. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
Já budu dělat sáčkovou ryži,takže jí asi povařím v jiném kastrolku,to snad neva ne??To je hrůza,ach my začátečníci,ještěže tady máme maminy co maj starší dítka :grinning: ..dneska má jen mrkev,brokol.,ale rýží bude mít o víkendu i s masínkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 10:13  • Odpověz
Poppy, tak to tam třeba potkáš tu Natalien, ve městě, ta jde taky!Tak jí vyřid že přejeme dědovi brzké uzdravení...
Koupila jsem B. ten fialovej lilek, mám z něho vykrojit střed???? budu ho dělat zítra...a je takovej měkkej, to má být????
19. bře 2008 v 10:41  • Odpověz
Doooobrý den, cééély den :grinning: Spinkaly jsme dobře, jako vždy, chumelí, dcera usíná co si přát více.Táta dnes pracuje v místě bydliště :wink: Poppy děda ať je brzo fit :wink: Lilek nevím, nedělala jsem, rýži kupuju pro Andulku sypanou, propláchnu v hrnku a vařím se zeleninou dokupy.
19. bře 2008 v 10:54  • Odpověz
Kdy má malá včelka Mája Sršničková narozky?
19. bře 2008 v 10:56  • Odpověz
náko kolem toho 2.4. když máme ten srazík
19. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
dorot, 22.3.
19. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
není na rýži u půl ročního dítěte brzy?
Já včera udělala V. cuketu a vykrojila jsem z ní střed, teda nevím jestli to dělám správně. Lilek jsem jí chtěla taky koupit, ale byl takovej měkej, tak jsem ho radši nekoupila.
Dneska jsem chtěla jít do Hronova, koupit do zdravý výživy ty křupky, ale v týhle chumelenici teda nikam nejdu. Holky, teda rýžový a kukuřičný?
Dnes mi přišel balíček těch vodolepek a takový míčky jsem k tomu objednala, ale nevím, jestli to neobsahuje nějaký nebezpečný látky, jestli to může V. cucat. No jdu se po tom pídit po netu :grinning:
19. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
Na rýži není brzy, je bezlepková a i ty první kaše od 5.měsíce jsou rýžové...
A ty vodolepky B. moc ráda žužlala když jí lezly zuby. :wink:
19. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz
a ty jí Bubbly už dáváš rýži?
19. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz
jdu ven, je tam hezky :grinning:
19. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz
a rýži to je jedno jakou?
19. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
Já jí dělám rýžovou kaši - z rýžových vloček. Uvařím je bez namáčení několikrát propláchnuté ve vodě, rozmixuju a přidám trochu Hajaji.
A ve dvě jdu taky ven i když nebude hezky. :wink:
19. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz
a kolik tý rýže asi dávate? a jak často? Teď čtu,i že se můžou už dávat i kupované nemléčné kaše, jaký jsou nejlepší, kupujete je někdo?
19. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz
nechceš jít se mnou do Jiráskova?
19. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz
ale to děláš na noc ne? Já myslela jestli jí tu rýži můžu přidat do zeleniny k obědu?
19. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz
v jiráskově jsem byla včera, dnes jdu se psem do terénu. V pátek odpolko nic nemám, tak můžem jít ven jestli budeš chtít.
19. bře 2008 ve 14:02  • Odpověz
Mer. já jí v pátek budu dělat normální sáčkovou rýži se zeleninou a kuřecím masem..radila jsem se o tom s cvaldou a ta přeci jenom už pár dítek vychovala :wink:
19. bře 2008 v 18:50  • Odpověz
Tak Bambuška už spí, nějak nám to teď nevychází a musím ji dávat už takhle brzo... Stihli jsme odpolko i Jiráskov i terén s psíčkem, tak jsem docela hotová, ale musím jít žehlit...že by se mi chtělo... :unamused:
19. bře 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
My se vrátili od našich po šesté a Poppynka chrupala cestou domů a v kočárku dospala do půl sedmé a teď už zase chrupe, byla protivná, stráááášně, až mě to překvapilo, tak dostala hamu a šup do postýlky :slight_smile: Já ji miluju!!!!

Bubbly, to jsi šikula, to máš docela nachozíno, co? No a žehlení nezávidím :pensive: :sweat_smile:
19. bře 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
Ježíš, mě točí ta reklama :confounded:

Jsem nějak špatně adaptabilní jedinec:grinning:. Nejdřív písmenka, teď reklama, co bude příště??? :confused:
19. bře 2008 v 19:25  • Odpověz
ona tě přestane štvát, mě nejdřív taky štvala a už mě neštve. :wink:
19. bře 2008 v 19:27  • Odpověz
ahojda tety,zdravíme vás se Sárou :wink:
19. bře 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
Doufám :sweat_smile:

Jééééé, ahoj holky, no konečně, jakpak se máte? :slight_smile:
19. bře 2008 v 19:34  • Odpověz
Jé ahooooj!!!!
19. bře 2008 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.