• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
A jou pryč :sweat_smile: :confounded:
19. bře 2008 v 19:37  • Odpověz
škoda... já se těšila na midi pidi novinky! :frowning2:
19. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
jsme oki, dneska jsme byli u dr,tak vážíme 4350g...nabrali jsme za 3 týdny 500g. byla jsem orosena z prvni navstevy,ale dr v pohode, to jen maminka byla takova z toho vybrebercena. ale jinak je to pohoda. je zlatá. :slight_smile:
19. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
malá info..v dm drogerii je akce.. persil senzitiv 2balení v jednom za 299... good price!!!
19. bře 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
Tak to je fajnový, že jste Oki, no koukám krásná váha, to Sárince asi chutí, no mamko jsi šikula :grinning: Už se těším na fotos, no lepší by bylo vidět vás na živo :grinning:

Tak to je super akce, asi tam zavítám :slight_smile:
19. bře 2008 v 19:46  • Odpověz
A jak Sárinka? V noci spinká? Pěkně hamá? Kojíš v pohodě? Takový ňunítko malinký! Jo, první návštěva u doktora, to bylo něco, taky jsem z toho byla úplně vyplašená! :grinning:
19. bře 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
Tak vyplašená jsem byla taky, to s námi byl dokonce i pan Poppyn, aby věděl co a jak a kdyžtak mě zastoupit. No, já si připadla strašně důležitě, páč už jsem byla máma :sweat_smile:
19. bře 2008 v 19:48  • Odpověz
ted uz kojime o 106,ale po tom cisari nam to moc neslo,takze jsme ji dopovali nutrilonem. ted ale uz nutr.nepotrebuje,budi se tak po 3-4 hodinach, v noci uz delam vsechno automaticky a kolikrat si rano rikam, jestli vubec v noci dostala najist :confounded:
19. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
kdyby nedostala tak se ozve, neboj :wink: .
19. bře 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
Holky, tak to jste supr, to je fajn, že jste překonaly krizičku. Fakt šikulky, obě :dizzy_face: Jej, tak to je sranda, to jsi si zvykla dost brzy, mě to chvilku trvalo, než byla ta automatizace automatická :grinning:
Holky a kdypak vás uvidíme, co?
19. bře 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
a co fotečky?
19. bře 2008 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky,
tak my dnes byly s Bubbly v Jiráskově a já jsem vyplenila zdravou výživu. Dala jsem jí ty kukuřičný křupky, nejdříve koukala, co to je a musela jsem jí ukázat, že se to hamá a pak na to přišla a chutnalo jí.
Zítra chci zkusit žloutek, dávate ho normoš do zeleniny?
A taky začnu už asi s ovocem. :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
popyy,já nevím,jak se tu ladí album :frowning2:
19. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz
Sarah, v pravo nahoře - Fotoalba, moje alba, vytvořit nové, název alba, popis alba a je to! :wink:
19. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
Mer, tak křupky měly úspěch? To je dobře. Já jsem dala B. tu co jsme koupily tu pohankovo-kukuřičnou a taky dobrý.
žloutek vařím normálně se zeleninou.
19. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz
jo, křupky dobrý :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
Teda Sarah, ta je kouzelná, beruška malilinkatá, celá ty!!!!!!! :slight_smile: :grinning: A těch vlásků? Jé, ta je malilinkatá a přitom velká :grinning: Užasňácký a ta s tatínkem, no, J. má krásný očička :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz
tak hlásím album za pomoci poppinky založeno..tak kdo se chcete seznámit, mrkněte :wink:
19. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Zkouknuto, já se těším až vás okoukám naživo :grinning:
19. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz
jojo,vlasy má delší než já a skoro víc než tatínek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: pravda, pravda. Poppynka má taky delší vlasy než tatínek :grinning: Jsou to holky šikulky :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz
u se těším,až vás zase uvidím. však my se potkáme, toho se nebojím :wink: teď už ale jdu chrupat. tak papa,dobrou noc a zase se přijdu podívat.
19. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
Jé Sárinka je krááásná! A jaký má rozumprďácký kukadla! TO je fakt princezna! No a takhle dlouhý vlásky nemá B. ani v sedmi měsících... :unamused:
19. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz
je fakt krásná, V. nemá vůbec žádný vlasy :grinning:
19. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky..sarah malá je moc krásná,gratuluju :slight_smile:
19. bře 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
Hezké ranko, tak dnes první :confused: :grinning:
No tak u nás noc nic moc, páč Leuška začala v noci štěkat (byla asi půlnoc) a (stěkla si 2x), jenže to Poppynku vzbudilo, že se lekla a tak jsem ji musela mazlinkovat, že usnula na mě, jako když byla malinkatá. Chuděrka, si na hlavě držela povláček od polštářku a šmrdlinku. Pak už dobrý a chrupala do sedmi hod. :grinning:
20. bře 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
Tady je sníh?! :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno!! Tady taky sníh a fouká!! Krásný fotečky Sarahpolanků, boože ta má vlasů :confused: Mohla by půjčovat :grinning: Dnes jsem opět akční-až trapně :grinning: Uvařeno nám i Andulce , sebraný prádlo, naházený nový, ještě setřít a je :wink: Dneska odpoledne hlídá poprvé babička :grinning: :grinning: To bude akce :grinning:
20. bře 2008 v 07:44  • Odpověz
autor
Dorot, razíš někam do terénu? :wink:
20. bře 2008 v 07:46  • Odpověz
dobré ránko, my budeme mít dneska zase napilno :slight_smile:, tak se jen hlásíme, že žijeme :wink:
20. bře 2008 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.