• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Mer, asi budeš muset odstříkat do kašičky :grinning:
20. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
Hoď odkaz na Pogo, at se teda taky zorientuju, co tady vlastně řešíte.. :sweat_smile:
20. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
sorry :rolling_eyes:
20. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz
Jo, tak ten mě jako první z těch všech zaujal, pěkný... To jo. Mě by se B. líbila v tom šedo-černým...
20. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
No to je taky moje barvička, oni vlastně dělají jen ty dvě - červený a černý. Poppymu se taky moc líbí. Mě taky, jen tu nikde v Polance není k prodeji. Nápaditá je ta boudička:slight_smile:
20. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
Tý jo, já si asi taky už nějaký pořídím, ono na to jezdění po městě už to stačí a když se dá polohovat tak tam může i chrupat, co? Ten můj mega velkej kočárek bych už nemusela všude tahat. Holky, to jste mě naladily, teda!!
20. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
no je moc hezkej, teda!
20. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
tak budem mít stejnej! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz
no to by jsme byly úžasný! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz
aha, tak já se nějak přehlídla s tím sprcháčem :grinning:
Manža mi pozdrav vyřídil. Prej, pozdravuje tě nějaká holka z koníka, asi ta Daadinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A já, jo? Tak to byla asi Diana a on, měla blonďatý vlasy, tak já, no tak to asi nebyla ona, tak pak jsme se dopídili k tobě :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz
autor
Mer, tak to je fajn, že jste se domluvili:slight_smile: Prej holka?!:grinning:
20. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
Holky a vy si budete kupovat golfky i když máte sporťáky? Já mám černý sporťák quinny speede, ale taky by se mi líbil ještě golfáč, když jedu třeba do Na, ale on se i ten guinny dá jakž takž složit do auta. No další 4 tis. za kočárek, nevím, nevím, a do toho ještě nová autosedačka...
20. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz
no jo, holka :grinning:
20. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
ježíš, já mám ty stránky nějaký roztažený přes celý pc, vy taky?
20. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
Mer. já jsem neřekla že kdo ho má nemá vkus a bylo to myšleno jako vtípek,prpto tam byl ten smajlík :wink: ..jen mě se prostě nelíbí..Nesmíte to brát zas tak vážně :wink:
Poppy ještě že tu Terku máš co :wink: ..
Já zítra frčíkm k našim tak tady budu až tak v pondělí večer,božínku to bude dočítání..
20. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
autor
Mer, tu stranku jsem roztáhla já odkazem na Pogo, tak se omlouvám :sweat_smile:
20. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Jj Frog, Terka je můj rádce, má dost přehled (no to musí) a hlavně mi řekne klady a zápory, což u paní R. moc neuslyšíš:slight_smile: U paní R. je vše dokonalý a ceny podle "ksichtu", což není můj šálek kávy:slight_smile:
Víkend si holky mooooc užijte, teda asi spíš babička Aničku a Anička podpultový kočárek:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2008 ve 21:43  • Odpověz
Frog, v pohodě, já si taky dělala srandu :grinning:
Jo za Terku jsem taky ráda, že poradí a tak
20. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz
jdu koukat na vězení a chrupat, dobrou :pensive:
20. bře 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Dobrou dobrou:slight_smile:
20. bře 2008 ve 22:09  • Odpověz
No já ho nejdřív omrknu než ho sneseme z půdy,ale už ted se obávám že já s ním do ulic nevyjedu..pokusím se ho kdyžtak vyfotit :slight_smile: ..tak pa,taky jdu čučet na vězení..
20. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz
dobrou dobrou :wink:
20. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz
Dobrý den, celý den :wink: Jo tak kočárek, ten co máte vybranej je super, já chtěla buzzy, ale když nám se skládá super sporťák a vejdem se s ním všude, tak ne no, ale jinak bych ho brala 10 najednou.Pojezdila jsem si s ním v jedný prodejně v Hradci a chtěla ho koupit, no neprošlo to, táta nám to rozmluvil, že máme náš sport :wink:
21. bře 2008 v 06:34  • Odpověz
21. bře 2008 v 07:07  • Odpověz
Dobré ráno!!!! A není ten moon dole takovej úzkej na nožičky?
Jako tady je 10cm sněhu!!! Se mi ani moc nechce řídit, v tomhle...
21. bře 2008 v 07:39  • Odpověz
no my máme právě taky docela skladnej ten sporťák, tak ještě uvidím, ale chtěla bych ho... :grinning:
Jinak my dnes v noci super, vzbudila se jen ve 4.00 a pak v 6.45, asi zabral ten homeo čípek :grinning:
21. bře 2008 v 07:40  • Odpověz
To je dobře že jste spali pěkně. Já už se nebudu vyjadřovat. A to že jsme vzhůru od půl šestý už vůbec nebudu psát... :grinning:
21. bře 2008 v 07:42  • Odpověz
Bubbly mě se nezdál :wink: Bubbli kam frčíš v tomhle nečase, já nevylezu, nenenennene :grinning: Mer já bych ho chtěla taky, ale asi ne, zas tolik necestujem a sport si nemůžu vynachválit :wink: My jsme spali docela pěkně vstávala v 5.30 :angry:
21. bře 2008 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.