• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Asi měsíc, jak je úplněk, blbnem obě :angry:
21. bře 2008 v 07:46  • Odpověz
Mer vy máte Qinny ne sport, ten je dobrej ne? A černej, V. v něm vynikne :wink:
21. bře 2008 v 07:48  • Odpověz
jedem na plaváníčko!A venku už jsem byla, naproti u sousedky. Chtěla půjčit nějakou knížku, tak jsem tam zaskočila hned zrána :grinning:
21. bře 2008 v 07:50  • Odpověz
Uáááá plaváníčko v takovým hnusu :confounded: Hlavně jeďte opatrně, víte jak to všude vypadá :wink: Ha já byla venku v 6h se psem, mmálem jsem ulítla i s popelnicí a bobkama(psíma) :grinning:
21. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
Hezké ranko, tak my chrupkaly nic moc, konečně že je ráno. Na plavčo se moooc těším, jdu balit věci, tak pa pa a v 11tam :wink:
Možná nakouknu :sweat_smile:
21. bře 2008 v 08:09  • Odpověz
autor
Co to je venku, no to je hnus!

Kdo to objednal????? :confused: :angry:
21. bře 2008 v 08:14  • Odpověz
Koukám s B. na fotky Fionky a ona dělá ó ó ó na kšiltovku!!! A na nehtíky jéje jéje! Tak asi jí budu muset objednat na manikýru :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2008 v 08:20  • Odpověz
Ahojky cholky..nestíhačka.Vařím,peču,balím 3 lidi na celý víkend a do toho se mi vzteká malá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Bubly není úzkej..koukám že se tu rozpoutala konverzace na téma kočárky..minule to byly sedačky :slight_smile:
21. bře 2008 v 08:33  • Odpověz
ahojky ,tak nevím jestli v té chumelenici dojdeme živý a zdraví na plavčo,Dorot ten kočárek co se ti líbí ,je muj favorit a asi do něj jdu,tady v Polance stojí 3600,-i s nánožníkem,nevím kolik stojí u TERKY,TO BUDE VĚDĚT POPY :wink: ,TAK MY UŽ MÁME KONEČNĚ PROŘEZANOU PULKU ZUBU MÁ TO TAM KRVAVÝ,v noci se budila ,ale vždycky zaknourala a zase usnula ,tak jí to asi trápilo.vstávala v 6.45,doufám ,že se před plaváním vyspinká :grinning:
21. bře 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
Cvali, rovných 3500,- :wink:
21. bře 2008 v 08:50  • Odpověz
No bublinka spí od půl dvátý tak uvidím jak dlouho... A horní zuby se nám ani nerýsují... Tak nevím kde uvízly...
21. bře 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
Poppynka protivničí jak může, jede na maximum, spát nechce, tak asi do toho marastu vyrazíme dřiv, aby se princezna prospinkala v kočárku :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 v 09:08  • Odpověz
Bubbly a nechceš zkusit taky to homeo? Já myslím, že to docela zabírá.
21. bře 2008 v 09:18  • Odpověz
Dorot, já mám trojkombinace quinny speede, lůžko červené, vajíčko černé a sporťák černý. Vybrala jsem to takhle abych se mohla těšit na nový kočárek. Nejdřív jsem chtěla i lůžko černé, ale pak jsem se takhle rozhodla. Už se těším až ten sporťák vytáhnu, zkoušela jsem ho, ale V. se v něm ještě nějak ztrácí, je na ní moc velikej :grinning: :grinning: :grinning:
Vanilka nemá ještě ani jeden zub, ale má už asi 3 měsíce jednu tvářičku červenou, to prý může být z toho prořezávání.
21. bře 2008 v 09:21  • Odpověz
jo CVALÍK TAKY NESPÍ :unamused: ,tak asi taky vyrazíme dřív ,aby si schrupla,já zatím na ty zoubky nic nedávám ,je to docela v klídku ,jen někdy mrzoutí a budilo ji to asi dvě nocio ,ale spíš jen zaknourala ,ale spánek ji zase přemohl,tak vyčkávám ,kdyby to bylo horší tak zkusím taky nějaký ten gel,nebo homeo :wink: popy tak to ho má t.levnější,tak jestli ho budu kupovat ,tak jdu samo do levnějšího ikdyž 100,- žádnej peníz,ale na ulici ji nenajdu :grinning:
21. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
jo Dorot mě se líbí ten hnědej sporták :wink:
21. bře 2008 v 09:34  • Odpověz
Jakej hnědej? :confused: No Mer. já myslela, že máš i korbu černou? No já mám vlastně taky dva kočárky, jen podvozek stejnej :wink: :grinning: Bubbli kšiltovka je z CA dostala celou supravu ke koledě, když hezky zpívala a dynovala, bílý rolupky a pruhovaný tríčo červenobílý a kšiltovku :grinning: Já dávám na zuby CAL GEL a super pomažu dásna a za chvíli spinká :wink:
21. bře 2008 v 10:12  • Odpověz
ne, mám červenou korbu a černý sporťák a sedačku.
Já včera koupila Mundisal gel na dásna. :grinning:
21. bře 2008 v 10:16  • Odpověz
Dorot oni ten Moon dělaj i v krásné hnědé barvičce.
Jinak už mám vše hotvo..tak se tady mějte krásně,páček.
21. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz
ahoj, tak plavčo dobrý, akorát jsme se vůbec nepotápěly. Tak nevím, jestli to každá skupina dělá jinak. Teď jsem V. přendala do kočárku a chrupe.
Holky, říkaly mi holky v bazénu, že už mám dávat po poledním příkrmu čaj. Já teda nevím, mě říkala dr., že mám pořád dokojovat, co myslíte? Ale zas je pravda, že takhle to kojení nikdy neodbourám :unamused:
21. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz
Mer, já čaj dávám. Vypije necelou decku za den, ale chtěla jsem aby si zvykla pít. Dělám jí slaboučkej granulovanej ze zdravý výživy, fenyklovej. :wink:
21. bře 2008 v 15:17  • Odpověz
a dáváš jít to z hrníčku nebo z flašky? A jen po obědě nebo po celý den?
Já mám doma nějaký čaj od Hami pro celkovou pohodu, tak asi taky můžu použít, ne? :grinning:
21. bře 2008 v 15:24  • Odpověz
dávám jí to z toho Aventovýho hrníčku s tím placatým pítkem.A dávám jí pít průběžně celý den. :wink:
21. bře 2008 v 15:34  • Odpověz
já mám akorát ten co jsme dostaly při vítání občanků, ale to pítko je takový tvrdý, tak nevím, jestli to jí z toho půjde pít.
Teď jsem četla, že kojený děti nepotřebují do 9. měsíce jiné tekutiny než mm. Ale zkusím jí ho asi dát, ale jen v poledne.
21. bře 2008 v 15:39  • Odpověz
ahoj ,tak my se potápěli,bylo to zase super,vid Bubli,dávám pít taky z AVENTU,ALE ZATÍM JEN PŘEVAŘENOU VODU,když ještě kojím ,tak prý nemám dávat nic,alejá ji chci jen ,aby se naučila pít,vypije tak tu necelou 50 za den ,jen ,že si sním hraje a občas se napije.Jáí zatím ani kojení odbourávat nechci ,čím častěji přes den kojím tím prý líp,je to pro ně nejlepší a ještě v 9 měsících by měli mít mlíko 3-4 denně
21. bře 2008 v 15:56  • Odpověz
Mer máš pravdu ,že koj.děti nemusí jiné tekutiny až do 10 měs.
21. bře 2008 v 15:57  • Odpověz
mám doma taky dětskej čaj,nějakej bio,ze zdravý výživy ,dostali jsme ho ,ale ještě ho nedávám .
21. bře 2008 v 15:59  • Odpověz
asi pokud člověk nemá k tomu nějakej duvod,at je to jaký-koli,usměrnovat kojení,tak je lepší kojit ,jak to dítě vyžaduje,je fakt ,že to ukončování ,třeba v po tom roce je těžší ,ale taky ne u každýho děcka ,oni se pak naučí jíst všechno a to kojení si odsouvají sami a tím pádem se to mlíčko už pak tolik ani netvoří,já bych tohle v 7 měs vubec ještě neřešila,někdo třeba kvuli práci,nebo druhýmu dítěti ,nebo ze zdravotních duvodu ,musí to kojení usměrnovat a některý maminy jsou dost unavený,m¨ěš to nevadí jsem v pohodě,takže to zatím neřeším,když chce třeba jen napít trochu,tak jí dám několikrát za den.
21. bře 2008 v 16:05  • Odpověz
No vidíš Mer, co matka to názor, nerada bych ti nějak špatně poradila. Já nevidím nic špatnýho na tom dávat B.pít čajík, ale Cvalda odchovala těch dětí přeci jen už víc, takže asi taky ví svoje :wink: Já B. kojím i tak 4x denně a 236x v noci, takže o svoji dávku mlíka nepřijde.
21. bře 2008 v 17:21  • Odpověz
bubli,čajem jí neublížíš,ale ta převařená voda u těch kojených do 9-10 měsíce je zažitá už dlouho adopor.i ted ,čemuž se divím,že není taky změna jako u všeho ,ale je to na nás jak se rozhodneme,tak to je jen muj názor :wink:
21. bře 2008 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.