• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
já to nikomu nevnucuju to proboha ne jen říkámjak to zatím dělám já
21. bře 2008 v 17:58  • Odpověz
já popravdě čaj moc nedávala ani dětem ,spíš štávy z ovoce z odštavnovače naředěný převař vodou,ale každá mamča to vyřeší vždy po svém,neříkám nikomu dělejte podle mě ,pokud to tak vyznělo omlouvám se.
21. bře 2008 v 18:01  • Odpověz
ne, já zase nechci aby to vyznělo jako že jsem se urazila nebo něco, to FAKT NE!!!! jen prostě každá si to dělá podle sebe a nerada bych někomu špatně poradila. :wink: To vůbec nic proti tobě Cvaldi nebylo.
21. bře 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
Tak my z plavání taky nadšený :wink:
A já čajík na zapití příkrmu dávám taky a jsem ráda, že mi něco vypije. Já teda kojím jen v noci, přes den už neeee :sweat_smile: (Někdy jo, když zapomenem doma čajik)
21. bře 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
Tak jsem se nasr... a milé paní z MMB jsem poslala email, co se jako děje, že po týdnu mi nemůže dát zprávu v jaké fázi se nachází naš balíček. Chjooo... a od druhé paní mi balíček dnes dorazil, přitom jsem si u ní objednávala o den dýl. Tak jsem zvědavá, co si paní vymyslí... :rolling_eyes: :angry:
21. bře 2008 v 18:37  • Odpověz
autor
íííííííííí´íééédt ůůůůůůůů...........
¨§ů¨mííúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú.lůk,íííííííííi

Ahoj tetky koníkajdy, zdraví vás Poppynka:slight_smile:
21. bře 2008 v 18:50  • Odpověz
teda Bubbly, 236x? Ježíš, to je snad každou druhou minutu, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky díky za rady :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2008 v 18:57  • Odpověz
popynko ty ještě nechrupeš ,to cvalík už zařezává :grinning:
21. bře 2008 v 19:26  • Odpověz
popy já jsem už objednávala mraky věcí na mmb a zatím jen dobré zkušenosti :slight_smile:
21. bře 2008 v 19:27  • Odpověz
bubli však si radíme a pomáháme navzájem a každá si z toho něco vezme ne? :grinning: :wink:
21. bře 2008 v 19:28  • Odpověz
Tak tak Cvaldi :wink:
Poppy, to jsem teda taky zvědavá co ti paní napíše, já jsem naštěstí vždycky měla nákup v pohodě, jen jednou se o nějak pozdrželo, a to paní měla nemocné děti :pensive: :unamused: tak se nedostala včas na poštu. Jednou mi dokonce přišla na B. mikina aniž bych ji zaplatila,jen jsem se paní ptala na míry s tím že se ozvu a ona to hned druhý den poslala. Tak jsem jí psala že jsem jí to asi nezaplatila-kupovala jsem asi pět věcí tak jsem fakt nevěděla a ona že neví, že nemá internet banking a že počká na výpis z banky. Tak jsme se podle jejího čísla účtu dopídily že jsem to opravdu nezaplatila a poslala jsem jí to dodatečně. :wink:
21. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
Teda holky, to jsem taky zvědavá, taky nemám žádnou špatnou zkušenost, no... do teď...
21. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Dobrý den ,
moc se omlouvám byli jsme nemocní a až dnes jsem měla přístup na poštu .
Takže balíček jsem bohužel až dnes odeslala .
Moc mě to mrzí že to trvalo tak dlouho .
Ještě jednou se moc omlouvám .
Přeji krásný večer .
Lucie
21. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz
mě se zase stalo, že jsem poslala balíček dřív než mi přišly peníze a paní mi nic nezaplatila :grinning:
21. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
tak toto mi napsala...to byla rychlost! Celej týden nic a najednou dva emaily, sice shodné, ale raději si to pojistila2x
21. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Mer, tak jak jsi to z ní vymámila? Nebo jsi ji napsala špatný hodnocení, nebo jak a co jsi dělala???
21. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
Paní měla asi nemocné ruce, že mi nemohla napsat dřív... :sweat_smile:
21. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz
psala jsem jí e-maily,ale neodpovídala. Takže jsem to z ní nevymámila. Ale bylo to naštěstí asi jen 70 kč, prodávala jsesm náušnice, hodnocení jsem napsat nemohla, protože nebyla registrovaná :angry:
21. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
tak jsem dalal V. poprvé nemléčnou rýžovou kaši a mohla se po ní utlouct. Dala jsem jí ale jen trochu, tak jsem zvědavá. Mám strach, aby jí z toho nebolelo bříško. A zbytek jsem dojedla já a manžel, je výborná, je sladká, jak to, když tam nemá být cukr??? :sweat_smile:
21. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem dodělala dortíka :slight_smile:
22. bře 2008 v 01:32  • Odpověz
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:DOBRÉ RÁNKO, COPAK JE DNES ZA DEN? ŽE NEVÍTE? MÁME TU PRVNÍ OPRAVDOVÉ NAROZENINY!!!! KDOPAK SLAVÍ? NO NAŠE MALÁ:hearts: VČELKA MÁJA SRŠNIČKOVÁ!!!:hearts:MILÁ MÁJO, PŘEJEME TI CELÁ NAŠE FAMILY HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ I TROCHU ZLOBENÍ, AŤ SI MAMKA UŽIJE :wink: A POSÍLÁME TI DÁREK :wink: http://www.kvetinysasanka.cz/nahled.htm?id=31 :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
22. bře 2008 v 07:08  • Odpověz
Já čajík dávám a vypije i 350ml za den, kor, když rostou zubiska :wink:
22. bře 2008 v 07:10  • Odpověz
tak my se taky přidáváme ke gratulaci - hodně zdravíčka a štestíčka !!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2008 v 07:23  • Odpověz
dobré ránko ,tak my už máme zuba prořezanýho,ted ještě ten druhej :unamused: ,srsničce přejeme hodně moc zdravíčka a pohody k jejím dnešním vellllkkkýýýmmm narozkám,užijte si to pá a pusu na čumáček :grinning: Mer a JAK JSTE TEDA PO KAŠI CHRUPALI?
22. bře 2008 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno!
TAK MY VŠICHNI TAKY PŘEJEME VŠE NEJ NEJ NEJ NEJ K NAROZENINKÁM NAŠÍ VČELIČKY!!!!!!!!!!!!!!!!!Ať si to V. všechno dneska užije, ať dostane hooodně dárků (samý hračky, žádný oblečení :wink: :grinning: ) a maminka at se pochlubí dortíkem!!!! :wink:
22. bře 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

my se též přidáváme ke gratulaci k dnešním 1.narozeninám naší V(čeličce) Sršničkový:slight_smile:

Milá V..., přejeme ti s celou rodinkou Poppynkovou všecičko nej nej, hlavně zdravíčko, krůčky bez pádů, zoubky bez bolesti, zlobení bez následků..( :grinning: ), delší noci a k tomu ať se ti splní tvá dětská přáníčka:slight_smile: Hodné rodiče už máš, tak není nic, co bys sis mohla jinýho přát... :slight_smile:
22. bře 2008 v 09:21  • Odpověz
No noc nic moc, probudila se v 1.00,pak ve 3, 5,6 a od šesti nespíme, tak nevím, včera asi zabral ten homeo čípek, ale to se mi nechce jí ho do zadečku každý den dávat.
Já dneska utrácela v Bambinu, koupila jsem dvoje body (1 za 180 kč), to je hrůza, kde se dá sehnat levné body s dlouhým rukávem??? :grinning: :grinning: :grinning: , čepičku na jaro a hrníček avent. Pak v DM drogerii jsem koupila Pampersky na 11 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , protože jsem měla kupon na slevu a ještě na ně byla akce, tak nekup to, že? Ale v úterý budou mít nové zboží, tak snad seženu ty od 7 kg.
Poppy, jaké sušenky dáváš malé? Já koupila od Hami Safari a Sunárek, ale všechno to obsahuje cukr a je to docela tvrdý, V. ještě nemá zuby, tak se jí to bojím dát do pusinky aby to nevdechla a ten cukr už může? No když tak to sníme my :grinning:
22. bře 2008 v 15:28  • Odpověz
autor
Ahoj Mer,
dneska jsem opět viděla tvého manžela a hlásil, že jsi poblíž, ale šla jsi na druhou stranu než já... :grinning: V Bambinu jsem taky dnes utrácela, večer přijede kamarádka a ta má stejně starou holčičku jako je Poppynka, tak jsem ji koupila punčošky a hračky do vody. V DM jsem taky byla, pro Sunárky (přesnídávky). No a sušenky dávám taky jak kdy, třeba aktualně má doma Sunarky a u babičky Safari Hami. Jj, dávám ji je, i když je v tom cukr, teď už jo, ale začínaly jsme na sušenkách od Alnatury - špaldových jablíčkových. A neboj, když si kus "ukousne", tak ty sušenky jsou měkké a rozpustí se. No a Sunarky jsou navíc tak chutný, že je užírám taky :grinning:
22. bře 2008 v 15:35  • Odpověz
Ahojky všem! Moc a moc děkujeme za přáníčka a slibujeme, že nějakou fotečku do albíčka hodíme :slight_smile:. Oslava byla super, naše Princeznička si to moc užila :slight_smile:. No, a to bysme nebyli my, abysme něměli něco extra - když jsme se odpoledne vrátili z procházky (byli u nás babi a dědi :dizzy_face: ) zjistili jsme, že nás zatím sousedi vytopili....Tak a teď dobrou a dlouhou, ničím nerušenou noc všem!
22. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ráno!
Teda Sršni, to je síla. Ještě že nemáme sousedy.Žádná pračka, potopa, hádky... Jen to co vyprodukujeme sami :grinning:
23. bře 2008 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.