• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojky všichni,tak jsme se vrátili od našich a máme zae plnou ledničku :slight_smile: ..Maminka nabalila řízečky,nádivku,buchtičku a spoustu jiných dobrotTeďka jdu krmit a pak se třeba ještě stávnu,ale tady je to ňáky mrtvý,že by přípravy na velikonoční pondělí..
Jinak s tím čajíček je to u nás síla.malá nechce ani převařenou vodu,nevím jak to do ní nacpat,ale potřebuju aby něco vypila,páč po těch příkrmech už si mlíčka jen tak pocucá,ale moc toho není...
23. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
Tak tady koukám na x-faktor a síla..Moje favoritka Pavlínka dobrý,jen měla blbou písničku a ta Anička to nějak nezvládla...a tady pořád ticho.. :frowning2:
23. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz
já teď uspávala už po třetí V. - hrůza - tohle mi dlouho nedělala, včerejší noc taky hrůza, tak čekám co zas dneska bude :unamused: Asi jí trápí větry, mišulinku moji :confounded:
23. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz
tak my měly dnes noc snad nejhorší od té doby co byla malinká. Od 21.30 se budila snad po půl hodině, jsem totálně k.o.
Holky, co jí mám dát na zácpu ze zeleniny nebo ovoce? Asi jí bolelo bříško, ráno měla takový bobečky, včera měla hrušku s banánem, tak nevím jestli to má po tom :unamused:
24. bře 2008 v 08:05  • Odpověz
Ahoj! Mer, a nemá to bolení po tý kaši? Dáváš jí ji?
24. bře 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
hezké Velikonoce :wink:

Mer, zkus švestkovou přesnídávku, ta má 100% účinek :dizzy_face:

A asi bylo něco v ovzduší, páč my od 3 do 4hod. prostě nespaly, Poppynka si chtěla povídat, stavět se na nohy a zpívat...
24. bře 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
Na XF jsme taky koukali, no zato Kamila to rozjela parádně, co? :slight_smile:
24. bře 2008 v 08:14  • Odpověz
Ahoj Poppynky!
Na X Faktor jsme taky koukali, Bambulka ale spustila o půl desáté příšerný řev, z ničeho nic, nešla vůbec uspat, hrozně plakala, tak jsem ji vzala na TV, jinak to nedělám, ale fakt jsem se chtěla koukat, a hned mi usnula v náručí, takže dobrý, akorát jsem pak měla obtisk ouška na ruce :grinning:. Já fandím tý skupině All X. Ale oproti Superstar se mi zdá že zpívají všichni dobře. Ale na toho angličana teda nemá podle nich nikdo. Ten zpíval fakt úžasně.
24. bře 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
Ahoj Bublinky, no tak All X je hotová skupina, naprosto dokonale sladěná a je fakt, že je na co koukat. Taky mě bavili :dizzy_face: Ten angličan byl suprovej, usínala jsem u tel. a docela mě probral, jj, zpíval užasně. Aj Soukup koukal jak puk :grinning:
A kdo vůbec vypadl? Akorát vím, že vybrali Javůrka a Romantici, ale pak už nevím, šla jsem spát, byla jsem KO. :sweat_smile:
24. bře 2008 v 08:57  • Odpověz
Taky jsem nevydržela, ale muž mě informoval že vypadli ti Romantici... Přeposlala jsem ti ímejl od tý paní co váže šátky, dělá i nějaký přednášky nebo co to je, tak koukni jestli bys někdy nechtěla jet.
24. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
Bubbly, děkuju, už jsem ti napísala a přidala bonus, tak na to taky jukni:slight_smile:
24. bře 2008 v 09:34  • Odpověz
Bubbly, kaši jsem jí dala 2x a včera jsem jí dala na noc trochu zeleninky, tak nevím. Asi jí nebudu dávat na noc nic a budu zas jen kojit.
Švestkovou přesnídávku zrovna doma nemám,tak to budu muset koupit, ještě jsem slyšela odvar z vloček, ale to nevím, jestli mi bude jíst.
Já brala včera V. taky k tv a 2x, jakmile jsem ji položila do postýlky, tak řev jak tur. Od 3.30 se mnou spala v posteli, ale takhle to nechci dělat, to pak bude chtít pořád, ale jinak by nespala snad vůbec.
Tak já jsem si už dala jednoho maličkého panáka, mňam, chybí mi to...
:grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 v 10:33  • Odpověz
Dooobry den :wink: Mer Andulka měla bolení asi týden vždycky v noci, prdíky se vrátili ze začátku, jak jsme najeli na zeleninu a ovoce, neboj, nevzdávej to přejde jí to. Odvar z vloček, no to ji zabetonuješ, to dělala mamka nám uvařila odvar a do toho udělala Sunar, spali jsme prý celou noc :grinning: Panáčka si dej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2008 ve 14:06  • Odpověz
takže odvar z vloček nee? No, ono už je to dobrý, už se po....., že to měla až na na zádech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsem jí poprvé dala tu převařenou vodu a do toho pár kapek hruškové šťávy a nový hrníček s tou měkou savičkou a vypila asi 10 ml. A když jsem jí to chtěla vzít, tak hroznej řev. :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 v 16:57  • Odpověz
No asi ne, ten se dával, když nebyla kaše na noc, mamka to ještě sladila no hrůůůza :confused: :grinning: :grinning: Já dám dnes podruhý kaši na noc, ale z flašky, jelikož včera byl boj až se poblinkala, ale spala dlouho a nebudila se, takže u nás fungovat bude.Mer zkus dávat přes den víc příkrmu, neboj, jak bude papat svačinku a oběd tak bude víc zasycená a měla by spinkat :wink: A nebo ne :grinning: Tak co jste vyšupaný, my decentně :wink: Já bych taky řvala, kdyby mi někdo bral od pusy :grinning:
24. bře 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
Tak to naše zlatíčko toho přes den sní tolik, že v noci se budí a vyžaduje kojení. Třeba dopol. snědla 200g Holandii borůvkovou. (Omylem jsem se přehmátla v regále, tak bude hamat ještě dva dny borůvkovou... :grinning: )
24. bře 2008 v 17:14  • Odpověz
POppy :grinning: :grinning: Tu mám ráda i já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
Pak měla oběd, kuřecí s brokol., bramborem a mrkví - bylo to do hlubokého talíře, dno zakryté a snědla vše :sweat_smile: , pak jsme byli venku a pak 200g ovocnou přesnídávku, na to asi 8 křupek rýžových a teď plátek eidamu jen tak, natrhat do pusinky. Za hodinu a něco dostane 240ml Nutrilonu.
Uznejte, je to málo???? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
Dorot, já taky, ale mamka mi koupila Floriany, tak ty musím sníst já. No taky dobrý :grinning:
24. bře 2008 v 17:19  • Odpověz
Poppy, to nesní ani naše princezna toto :grinning: Ale možná jooo :confused: :grinning: Já to nevážím, zkrátka co sní, to sní a včas mi dá vědět, že už nechce :wink: Ale 8 křupek nesní teda, tak 5 :grinning:
24. bře 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
Já to taky nevážím, ale studuju obsah kelímků a skleniček :dizzy_face: No, jak říkám, je to malá popelnička, jenže to na ní vůbec není vidět, se divím...No a bobek je teda docela často... :unamused:

Za tři týdny jdem na vážení, tak jsem fakt zvědavá. Jo a s jídlem se musíme schovávat, páč z jedný strany slintá Lea a z druhý Poppynka... :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 v 17:25  • Odpověz
autor
No a to jsem zapoměla ještě, když byla po jídle, tak jsme si dali jídlo s panem Poppym a tak beruška koukala a mlaskala, že jsem ji dala kus pečenýho bílýho masa do ruky a co udělala, narvala si ho do pusy a přemlela to tak, aby to mohla polkonout. :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 v 17:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: Dokud nebude mít větší talíř, než maminka, tak nevadí :grinning:
24. bře 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
Dorot, já hlubokej používám náš...

No a teď tu byly slzičky, Poppynka si totiž kousla do kubánskýho doutníku pana Poppyna... :sweat_smile:
24. bře 2008 v 17:42  • Odpověz
Já jí dávám dopoledne trochu ovoce, v poledne zeleninu nebo zeleninu s masem. Já nevím, jestli mám dávat na noc tu kaši, myslíte, že už je čas nebo ještě nemusím? Je jí 7 měsíců. A kdy mám začít s ovocem odpoledne? Nějak se v tom nevyznám. :frowning2:
24. bře 2008 v 17:55  • Odpověz
Hlubokej? Sodoma, Adulka má svojí misku s Ijáčkem a ten je vidět, když hezky všechno spapá :grinning: Doutník nechutnal, i ta jedna takovej drahej a nechutnal ccc :confounded: Mer já nevím, to je těžký já začínala nejdřív zeleninou a bramborem a masem v poledne a asi 14 dní na to, když jedla hezky zeleninu jsem najela na ovoce a teď najíždíme na jogurtky, ale ne teda ve velkém jako poppynky, Andulka je skromná holka dá si 125 activie do toho jeden banán a sušenku a zapíjí čajem a ne 200 holanďana booože :grinning: Mer pokud se v noci často budí kaši bych dávala a dala bych jí řídkou a uvidíš, vytrvej bolení přestane bolení je často, že se dává kaše před koupáním , prej.... Mě začala Adulka v pátek v noci blbnout s ham ham tak jsem včera dala kaši miskou a lžičkou, blbý dnes zkusíme z flašky a uvidíme dám info ráno.Ale spala celou noc to je fakt :wink: Oni si s tím poraděj chce to čas :wink:
24. bře 2008 v 18:05  • Odpověz
Zkus ovoce odpoledne na sváču to ji zasytí víc na noc, já mám jídelníček a tam to tak je. Dopoledne až nakonec jako dopolední příkrm, ale je to relativní, někdo dává dopoledne a odpoledne ne. No já si myslím, že právě odpoledne je to zaplácne víc :wink:
24. bře 2008 v 18:07  • Odpověz
Jdem pohádkovat a pak koupíkovat :wink:
24. bře 2008 v 18:08  • Odpověz
Ahojky...teda Poppy malá je fakt kontejner :slight_smile: ..a to máš ještě mlíko když jí kojiš jen v noci??A večer jí dáváš místo svého mlíčka Nutrilon proto aby se vyspinkala ju??my teďka máme nejaké špatné období.Anča se v noci několikrát budí s pláčem a přes den špatně pije,má nějaké osypky v oblasti spánku a po tělíčku a furt se škrábe..asi zavítáme k dr...
24. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
Já nevím, mě dr. řekla začít s ovocem dopoledne, tak jsem to tak udělala. Na jogurty je ještě asi brzy u nás, ne? Já nevím, jestli jí ty kaše mám dávat na noc, když mi normálně přibývá
24. bře 2008 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.