• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Frogy, jj, mlíko ještě mám, Poppynka pije v noci tak 3x a to hltá, někdy ji dám přes den, ale to jen tak na žížu. No a Nutrilon dávám na noc už od 2.měsíce, ale že by spala celou noc, to říct fakt nemůžu, protože by se jinak nebudila.

Mer, když jsme začali se zeleninou, tak jsem zkoušela ovoce asi po 14ti dnech a vůbec ji to nechutnalo, prostě to nechtěla. No a pak se rozpapkala, najely jsme na režim, ale postupně a pozvolna. Uvidíš, V. si sama "řekne" kdy je ten nejlepší čas. Ale tuším, že my jsme začaly odpoledne ovocem, pak i dopoledne a teď jsme to dopolední nahradily jogurtem. Někde je psáno, že jogurty odpol. ale podle mě (můj instinkt :slight_smile: ) je lepší trávení dopoledne, takže my jedem tak.
24. bře 2008 v 19:21  • Odpověz
a do toho ovoce jí něco dáváš nebo jen samotné?
Holky, v čem Vám holky v noci spí? Já jsem jí dosud měla v takovým teplým fusaku s dlouhým rukávem a v noci měla úplně ledový ruce a předloktí (pod tím ještě body s dlouhým rukávem a overal s dlouhým), ale myslím, že jí vadí, že si v tom fusaku nemůže kopat, tak jsem jí dneska poprvé dala bez fusaku a přikryla jen peřinkou, ale to si myslím, že bude tuplem zmrzlá. My v ložnici moc netopíme. Jo a dáváte polštářek? :sweat_smile:
24. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz
Mer, to je na mě? Já mám nejraději přesnídávky, ale dávám banán, jablíčko, hrušku někdy přidám nastr. sušenku. Používala skleněný struhadlo, je to jemnější.

Na spaní má Poppynka jen bavlněný overálek a spí pod "peřinou" a polštářek má nízkej, asi jako je deka, takže jen pro pocit a má to povlečený. To je spíš jen tak symbolicky. My teda v ložnici topíme, páč se naše beruška odkopává a leží si na peřině... a pak byla taky zmrzlá jak h... Takže kolem 22 tam máme :grinning:
24. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
:sweat_smile:
24. bře 2008 ve 21:04  • Odpověz
Já jsem jí dneska dala polštářek, ale je takovej naducanej, tak nevím, aby z toho neměla špatnou páteř. Jinak my tam máme fakt docela zimu, tak jsem zvědavá až se vzbudí, jak bude zmrzlá. :unamused:
24. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
Tak naducanej zatím asi ještě nee, to by ji fakt mohlo poškodit páteř :confused: :sweat_smile:
24. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
dala jsem konečně nějaké fotky na koně - album se jmenuje Vanilka :grinning:
24. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz
teda teprve je tam dávám, tak asi za půl hoďky :sunglasses:
24. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz
jé, ahoj Simčo, nová členka :grinning:
24. bře 2008 ve 22:09  • Odpověz
Ahojík Mer..my taky netopíme,máme v ložnici tak 19,max. 19,5 st.Malá spí buď v body s dl. rukávem a dupačkách na ramínka nebo v body s krátkým ruk.,tenčí mikince a dupkách,nebo jen v overálku,ale vždycky je ještě ve spacím pytli.Je takovej poloteplej,bez rukávů a přes to má ještě tenoučkou dečku a to je vše.Ručičky má občas ráno taky studený,ale spíš jen pěstičky..nechci jí rozmazlovat na teplo,páč ani my nemáme rádi přetopený místnosti.Mám kámošku která v létě zavírá okna,aby malej neofoukl a přitom v místnosti je na padnutí,což je podle mě daleko horší..Důležité je aby měla malá teplo za krčkem,to je známka toho,že je mimi oblečeno akorát.
24. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz
ahojky, tedy, člověk tu chvilku není a už tu jsou nový tváře :wink: tak Vás vítáme!
Já teď mám trošku áčka, ale slibuju, že to doženu :wink: Tak dobrou!
25. bře 2008 v 00:40  • Odpověz
tak já jsem včera na noc nedala žádnou kaši, jen jsem kojila a dala jsem ji jen pod peřinku, bez fusaku a spala docela dobře, probudila se "jen" 2x, ale zmrzlá jak.... Jo a taky měla několikrát přetaženou peřinku přes obličej, tak toho se docela bojím, že se udusí, v tom fusaku jí to nešlo a otáčí se na bok :grinning:
25. bře 2008 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno!
Bublík mi spinká v body s dlouhým rukáem a dupajdách nebo v body s krátkym a v overalku pod peřinkou, s polštářkem jen "jako" -jak píše Poppy. A v noci topíme na 19. a je teploučká. Ale my i přes den topíme jen na 21 takže je zvyklá spíš na chladek.
25. bře 2008 v 08:03  • Odpověz
jo a Vanilka má hezké fotečky! :wink: Na to body Fragile jsem v Hypernově taky koukala, páč jsem jako ty koupila jedno s dlouhým rukávem ve Dvoře za 180,- !!! :angry:
25. bře 2008 v 08:10  • Odpověz
Taky jsem přidala tři nové fotky. :wink:
25. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
Krásný fotečky holek :wink: Vítám novou členku Simonku a Natálku :grinning: Nos super kaše zabrala, žádná sranda ve tři ráno ale noc byla kratší, holt vydatný spánek ale kratší :wink:
25. bře 2008 v 08:41  • Odpověz
Jakou kaši jsi vařila DOrot?
25. bře 2008 v 08:42  • Odpověz
Dostala jsem od Andulčiný tety rýžovou klasiku, ale zajdu koupit resp. vyměnit kaši na noc, manža koupil s medem a to nee :frowning2: Spinkala krásně, však víte , ale dvakrát se vzbudila ve tři ráno houpala se na kolínkách a he he a ham ham , ale nedala jsem ji usnula a když se to opakovalo, tak jsem zkusila kaši a je zas pokoj :wink:
25. bře 2008 v 08:45  • Odpověz
K bodýčkům, kupuju v Kajteku, bo stejný maj i zde v obchodech, co tam jsem koupila za 80,- tu za 120-150 a když už jedu na nákup do PL tak zmířím i tam, samo, že jen tam jet se asi nevyplatí, ale pojedem tak duben květena kůpime trojkolku s držadlem k 1. narozkám a ještě babičky něco kůpi, chtěla bych bazének, ale ne nafukovací, spíš umělohmotnej tu želvu nebo tak :wink:
25. bře 2008 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko,tak cvalík o svátcích super ,zub už venku,ale asi jí začíná lézt druhej ,takže dnes nějak mrzoutí,ale v noci dobrý jen se vzbudila už ve 3.30,ale pak chrupala do 7,asi bude mrška zoubek zlobit,už se i trochu víc rozjedla,zeleniny sní víc jak pul skleničky a přesnídávky pulku,dá si třeba 5 křupek ,nebo 2 sunarky sušenky,někdy zbaští kurku jak má zoubky tak to krásně ukusuje,je to sranda :grinning: spíme v overálku bavlněným ,když je chladněji ,tak jí pod to dám body,přikrejvám peřinkou asi od 4 měsíce a na polštáři spí tak 2 měsíce,máme v noci tak 19,20stupnuovocný příkrm dávám odpo ,dopo zatím jen zeleninku,s dopol sváčou začneme ted po 8 měsíci :wink:
25. bře 2008 v 08:49  • Odpověz
Tak říkáš krátký ale vydatný spátek??? Tomuhle??? U nás teda je extra vydatný když se vzbudí už mezi 22 - 23hod.!!!! :grinning: A to má ráno kojení, na dopolko kojení, v poledne porci oběda fakt velkou, odpolko jablko+banán (např.), kojení, večer kaše - před koupáním, a těsně před spaním ještě kojení. Tak mě napadlo jestli nemá třeba moc roztažený žaludek že má pak v noci stejně ještě 3x-4x hlad. TO přeci není možný!
25. bře 2008 v 08:49  • Odpověz
cvalík ,když už nechce ,tak dělá a říká ne,ne,kdyžnemá chut na křupku ,nebo sušu ,tak jí zahodí :grinning: Mer,boilení možná měla po kombinaci hruška banán,to je hodně nadýmavý :unamused:
25. bře 2008 v 08:51  • Odpověz
Tak u nás normální noc bývá 19-6.30-7 ale tato noc byla 19.30-5.30 to znamená krátká :grinning: Zuby ani nemluvte 4 nahoře ale nejdou ven mrchy :angry: Jídlo: snídaně mlíko, svačina jogurt+banán+sušenka=rozmix+čaj, oběd:brambor,zelenina, masíčko, někdy když ne maso, tak vločky, jáhly na zahuštění, odpoledne:jablíčko, banán+čaj, večeře.kaše :wink:
25. bře 2008 v 08:53  • Odpověz
jak jste si jinak užili svátky,jen to počásko ,kdyby nebylo tak otravný ,vlezlý :frowning2:
25. bře 2008 v 08:53  • Odpověz
Mezitím křupky, ale 5 ne 8 :grinning: jako u poppynků :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 08:54  • Odpověz
Užili, byli jsme po návštěvách, nevařila jsem , dítě z ruky do ruky hodná prostě super :wink: Počasí hnus no :confounded:
25. bře 2008 v 08:54  • Odpověz
dorot najeli jste na dopo sváču taky až ted od 8 měsíce,nebo dřív
25. bře 2008 v 08:55  • Odpověz
kaši zatím nedávám,to by se asi ten náš cvalík,koulel,Míša hrozně přibejvala po kaši ,tak ještě počkám,dr říkala ,pokud dobře spí tak až od 9 m stačí :slight_smile:
25. bře 2008 v 08:56  • Odpověz
Já nevím, kdy jsme najeli na dopoledku, ale asi jo, jí to asi 14 dní :wink: Já už musím kaši nestačilo :wink:
25. bře 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
hezké ranko :slight_smile:
25. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.