• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo já taky čekám jen co jí mlíčko nebude stačit ,že jí dám kaši ,ale dokud to jde a nebudí se ,tak to oddaluju,Míša se mi budila ,tak jsme dávali kaši od 5 měsíce a spala dobře,ale od 4 nebyla kojená,ty horní zubiska jí teda otravujou a trvá to než se prořežou,už má ted u toho druhého zase dírky v dásni a leze mrzák ,ale pomalu :grinning: ,no hlavně ,že jí to neotravuje v noci :wink: tu dopo.sváču ,píšou i dr doporučujou od toho osmého,myslím ,že jsi i psala,když jste byli v 8 na prohlídce,že ti to dr říkal,jestli si to dobře pamatuju :wink: jdu dělat blbiny mrzoutí :grinning:
25. bře 2008 v 09:07  • Odpověz
jo, to body z Hypošky je dobrý, akorát jsem koupila na 9 - 12 měsíců a je jí dost veliký :grinning: :grinning: :grinning: Ale za 89 kč, to je super cena.
Já jsem jí dneska udělala poprvé banán s jablkem ( před tím jen skleničky - ty baštila krásně) a vůbec mi to nechtěla, to jablko jsem nastrouhala na jemno a to jako, že bude zvracet, tak jsem to musela rozmixovat úplně na kaši a ještě to zředit vodou a stejně to madam nejelo, tak nevím, chce jen skleničky, potvůrka. :grinning:
25. bře 2008 v 10:09  • Odpověz
mě teda spí v noci blbě, ale po tý kaši ještě hůř, tak já nevím, jestli dávat, nebo nedávat. A myslíte, že je jedno jestli jí na noc dám kaši nebo zeleninu? Jo, a ty sušenky už jí můžu taky dát, když jí je 7, 5 měsíce? Možná, že by ten banán s jablkem jedla líp :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 10:11  • Odpověz
jo Mer,banán ,jablko ,je lepší kombinace,protože jablko,je projímavý,takže ji nebude nadýmat ,já s hruškama,taky nemám dobrou zkušenost ,měla přesnídávku,hrušku banán a kroutila se a to ona mě na prdečky nikdy netrpěla,pak máme od hippu ,hrušku,banán ,broskev a dobrý,protože zas ta broskev je projímavá a tahle ji i možná nejvíc chutná :slight_smile:
25. bře 2008 v 10:41  • Odpověz
sušenky klído mužeš,ikdyž cvalíkovi jedou víc křupky,sušenky dávám tak 2-3 za den ,zatím ,je tam lepek,ale malé množství a jsou od 6.měs.,ale to je stejné s piškotama ,já budu dávat do přesnídávky,normálně jak jsem to dělala dětem,pokud mi nesní za den pul sáčku ,tak to neřeším.2-3 do přesnídávky ,to je tak zanedbatelné množství lepku,že nevidím duvod proč nedávat,bavili jsme se o tom s dr.vzniklo to prý tím ,že se někdo začal zaobírat tím ,že někteří kojenci konzumují moc toho lepku a větší výskyt potravinových alergií. :wink:
25. bře 2008 v 10:48  • Odpověz
zrovna tuhle jsem se potkala s popynkovou švagrovou,ta má 8 letou holčinu a ted mrnavou a shodli jsme se na tom ,že když se to množství nepřehání ,tak není duvod proč nedávat.A znám plno ostatních mamin,který piškoty dávají :slight_smile: cvalík ted zařezává,odpo jí koupím nějakej ten gel na dásně ,ty vrchní zubani ji trápěj :frowning2: tak at jí trošku ulevím,dáváte nějakej ,někdo a jakej já stímhle nemám zkušenost,tak jestli někdo poradí budu ráda ,díky :wink:
25. bře 2008 v 11:07  • Odpověz
já jsem koupila Mundisal gel, ale ještě jsem jí ho nedala a pak je nějaký Cal gel.
A piškoty už dáváš?
25. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
Cal gel dávám já, super ještě jsem koupila vodičku babydent na potírání :wink: Já už nekoupím bodyčka z teska, nikdy jsem doslova nasratá, koupila jsem jich 6 nebo 7 a všechny po jednom vyprání jak síto a u krku vytahaný, že je má na noc, protože jí lezou prsíky :angry: Mer a jablíčko jsi povařila? :wink:
25. bře 2008 ve 12:10  • Odpověz
díky,díky,tak piškoty jí začnu přidávat až ted od toho ovoc.příkrmu od 8 měs.,tak ten gel i vodičku asi v každé lékárně mít budou ne?
25. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz
tak body jsem v tescu nekupovala jen trika s dlouhým rukávem a ty jsou super byli 3 v balení asi za 170,-jo tak jsem jí ted po zelenince naučila ,aby se napila převařený vody z aventu hrnku a napije se a nechce mlíčko,tak aspon si udělá trošku návyk ,až nebudeme kojit přes den vubec ,aby mi něco vypila,včera měla štávičku z brosve naředěnou vodou a taky jí to docela chutnalo :wink:
25. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz
dorot o těch bodýčkách jsem to slyšela už od víc mamin,to nase....,to ti věřím ,myslela jsi jakej si neudělala kauf vid?
25. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz
nám horní zuby ještě vůbec nic nedělají :frowning2: . Nebo možná dělají, ale někde uvnitř a proto je Bublík nespavka. :wink:
Na sáčku od piškotů je napsáno vhodné pro děti od tři let... To je nějaká blbost, co?
A bodyčka v tescu jsem taky koupila - s krátkým rukávem a tílka na spinkání, jsou čistě bílý a jsem s nima moc spokojená, nikde se nevytahaly, nic... Možná ty s obrázkama jsou jiná kvalita, ale tohle mi přijde fakt kvalitní. :sweat_smile:
25. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz
ahoj bubli,to tam píšou už roky a piškoty se malým dávají už mraky let ,neřeším :wink: naše Míša v ,spořádala mističku piškotu na posezení ,když si hrála ,už v 6 -7 měs. :grinning: a je zdravá jako řípa,myslím ,že se to stím jídlem, moc dramatizuje,beru ty pribináky,tvaroh,že to jde na tlouštku a je to těžko stravitelný,no ale tvaroh se dřív dětem s ovocem dával normál ,když ho budu cvalíkovi dávat jednou dvakrát týdně s ovocem ,třeba od toho 8-9m,tak jí určo neublížím já mám děti zdraví a vyrostli na tom :grinning:
25. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz
jé bubli bud ráda,že ještě nelezou,zlatý spodní zubiska,vy jste měli spodní dřív než my vid?Vii je měla strašně dlouho nalitý a než se ten první proklubal,tak to trvalo 3-4 dny a to už měla dírku v dásni a byl vidět,taky děsně slintala ,ted už má díru u toho druhýho ,vyspala se skoro dvě hodinky spala a už nemrzoutí :wink: ,ted tu chumelilo sedí v židli u balkonu pije z hrnku a hrozně si vypravuje :grinning: tak já letím poklidit a pak do města :confused:
25. bře 2008 ve 13:06  • Odpověz
No já jsem si toho všimla až teď že to tam píšou :grinning: .
25. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz
Zensky pardoooon , nestighaaaaa... gratulace opozdena Srsnikoj a jdu se i pochlubiiiit. Adi chooooooodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
25. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz
Seymi GRATULUJEME!!!! To je teda čikula, takhle brzo!
25. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz
no jablíko jsem nepovařila :sweat_smile: to musím?
Mě teď snědla jakoby 2 skleničky zeleniny a chtěla ještě! Už jsem jí nedala, aby se nepozvracela nebo jak má poznat že má dost, mám dávat dokud chce? A na to mi vypila 100 ml převařený vody s hruškovou šťávou. :grinning:
Mě řekla dr. mléčný výrobky až do 1 roku, tak to jí jako do 1 roku nesmím dát jogurt, tvaroh, nic? To bude mít docela jednotvárnou stravu.
Jdeme ven :grinning:
25. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz
Bylo to prekvapko. Opet jsem dojetim bulila. Uz to se mnou jiny nebude.
Musim letet, dokud to ero spi a neco udelat. Zdar a vsechny moc zdravime a az bude vice casu, prijdu zase. Tak Achoooooooj :dizzy_face:
25. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
Mer no měla bys, já ho povařím zatím vždy, nadýmá :grinning: Dávej dokud chce ano :wink: Mer mě Dr. mám alergii prach pyl ale říkal opatrně s jpogurtama tvarohama ale kolem 8-9. měsíce zkuste přírodní bílý jogurt pár lžiček a uvidíte, když dobrý najeďte na mléčné výrobky :wink: A dobrý :wink: Poppynka je myslím taky alergik, nejsem si jistá.Seymi nazdárek, gratulaceeee!!!!
25. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
Mer, B. když už nechce tak odstrkuje lžičku. a to už do ní nenacpu ani sousto. JInak jí dávám dokud chce. :wink:
25. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz
Taky velká gratulace k chození.
My ještě nemám ani jeden zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz
no tak jestli jí mám dávat dokud chce, tak toho sní fakt mraky.
Aha, tak to jsem to s tím jablkem nějak nevychytala.
My jsem s manž. oba alergici, tak já to s tím jogurtem zkusím tak za měsíc, dva a uvidím :grinning:
25. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
ahoj Seymi,gratutace ADELCE ,,TOBĚ SE NEDIVÍM ,ŽE NESTÍHÁŠ,vIKTORKA SE TEPRVE PLAZÍ A KUTÁLÍ,ale nemužu ani na chvíli odejít,hned je na dlažbě u krbovek ,pod stolem pod židlí,včera jí děti daly velký leporelo,takový fakt mega ,ještě po nich ona si na to břichem nalezla a točila se ,jak se jí to na koberci smekalo,točilo ,tak hrozná sranda ,chtěli jsme to vyfotit,ale už slezla ,tak příště :grinning:
25. bře 2008 ve 13:18  • Odpověz
Mer a jak jí dáváš jíst teda? Ty to vážíš? Podle skleniček, nebo tabulek? Vždyť může mít hlad ne, přece každý dítě je jjiný podívej poppy a naše Andul poppy sní víc než Andulka a jak holky vypadaj :grinning: Neměj strach dávej jí dokud chce, uvidíš, poprvé to třeba nevychytáš a ublinkne si, nebo poblinká co snědla navíc, ale příště už ti dá najevo dost, otočí hlavičku, nebo se bude kroutit, uvidíš.Já nechci radit, každá si rozhodujem sama a to je dobře :wink:
25. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz
no to byste museli vidět jak jim uklidila regály na herně na plaváku ,dolezla knim ,teda skoro do nich a všechny hračky stěch spodních polic vyházela,ještě jí tam pomáhala jedna holčička ,leze asi tak stejně jako cvalík,no kramářka hadr,otevře si šuplík vykrámuje na co dosáhne,pak si lehne na záda dá nohy na šuplík a hraje si stím co vyházela,děs :grinning:
25. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz
jo,jo popynka to je malej kontejnerek ,to vždycky uplně koukám co ta toho zbaští ,viki,by to měla na týden :grinning:
25. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz
Dorot, nic nevážím ani žádný tabulky, nic. Dávám jí buď kupované skleničky nebo vařím, teď spíš vařím, ale odhaduju, kolik toho asi sní. Dávám jí v poledne zeleninu nebo zeleninu s masem nebo rýží a teď asi dva dny dopoledne to ovoce, ale začnu ho dávat asi odpoledne. A asi třikrát jsem na noc zkusila tu nemléčnou rýžovou kaši, ale to jen tak trochu a zbytek kojím. :unamused:
25. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz
tak to jsem zvědavá co s ní uděla to nevařený jablko :confounded: :cry: :grinning:
25. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz
Nevařený jablko, buď jí prožene, nebo jí bude bolet bříško, nebo nic :wink: Ale já vařím doteď stejně tak hrušku, jen projít varem, je stravitelnější :wink: Kupovaný by musela Andulka 2 ks 200g aby jí řádně zasytila, potvrdil mi to i Dr, že opravdu ty skleničky sice jsou vhodný, obsahujou, co maj, ale že mu to samý často maminky říkaj v ordinaci, že děti maj po nich hlad :frowning2: U nás se to potvrdilo na 100% Dávej ovoce odpoledne, já to tak dělala a dobrý zasytí to, dopoledne pak uvidíš a zkus pak jogurt a do toho třeba banán :wink: Kurnik, kde je paní Poppy no :confounded: Já tu o jejich vaření a stravování a oni kde, venku, nebo za tatínkem :wink:
25. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.