• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Aha, tak já jablíčko nevařím, tak že by v tom byl zakopaný pes a důvod nafouknutýho pupíčku??? :unamused:
25. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz
Mávala jsem z auta na Poppy a Cvaldu, ale zaujatě si povídaly a nezamávaly nám... :frowning2:
25. bře 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já vás vy kecalky jdu dočíst.

Jé Bubbly, tak to mě mrzí, ale já slepá a ukecaná jsem fakt nekoukala po autech. Ach jo...ale příště musíš i zatroubit :sweat_smile: :grinning:
25. bře 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
Jé, holky, jsem tu, ještě je vaření aktuální? :sweat_smile: :grinning:

Jj, já jsem mega alergik a astmatik, vypadá to, že už asi vyléčenej :sweat_smile: (spíš potlačenej alergik :grinning: ) Nicméně jsem nepodlehla tomu, abych Poppynku varovala před každou "nebezpečnou" potravinou. Jj, jen na lepek dávám bacha, páč i já sama bych ho podle diagnóz neměla... Ale stravujem pidi Poppynku normálně, jogurty nevadí, tvaroh bych zatím nedala, ani nemám v plánu, ale jogurt máme opravdu každý dopoledne. Obědy vařím, snažím se jak to jde, vymejšlím kombinace a dokud jí, tak ji dávám, neodměřuju a neomezuju ji, jsem ráda, že jí a dle dr. prospívá a je spokojená na pohled (tvrdí dr. a já jsem šťastná) Kojíme jen v noci, čaj pije granulovaný a jsem ráda, že vůbec něco vypije, takže zatím sladký...
Ovoce - tak já nepřevařovala ani nepřevařuju nic, jednou jsem tak udělala a madam odmítala konzumaci. Strouhám na skleněným struhadle, je to supr - jako pyré. Piškoty máme doma, ale zatím je jí jen Lea, Poppynka má sušenky, takže to mají holky rozdělený. Křupky má Poppynka moooc ráda, sní jich fakt hodně, ale lepek neobsahují, sůl a cukr taky ne a mají nízkou energetickou hodnotu, takže po nich netloustne.
Jinak hruška nás projímá, takže po té problémy s prdíky nemáme, ani po banánu (sní dva až tři najednou) :grinning:

:sweat_smile: :wink: :slight_smile:
25. bře 2008 v 18:18  • Odpověz
jasný, šéfe, zkusím tedy dávat ovoce odpolko a povařím :grinning:
jogurt začnu asi až za měsíc, dva. Mě dneska vypila 200 ml čaje za celý den, přišla na to jak se z toho saje, už to jede, ale dávám jen převařenou vodu a asi dvě lžičky hruškové šťávy (dle rady Cvaldy), s čajem ještě asi počkám. :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
Poppy, řídil pan Bublina tak jsem nestihla zadat úkol "zatroubit" :grinning:
25. bře 2008 v 19:43  • Odpověz
ahoj bubli ,to jsme ,ale hozný ,nevidíme neslyšíme,probírali jsme s popy ,jak jinak než ham :grinning: jak jí cvalík malinko a popynka zas hodnounko :grinning: no prostě ,takoý maminkovský tlachání a u toho jsme stihli i něco prošmejdit ,po nákupech a tak ,měli jsme sebou i hlídačku míšu :wink: ,tak jdu na ordinačku,jo a cvalík dnes zbaštil pul banánu a do toho dvě sušenky sunarky ,to byl náš svačinovej rekord,tleskejte :grinning: Mer cvalík taky pije štávu s převařenou vodou ,nebo jen vodu a vypijetak 100 150,jakkdy a z toho aventu jim to jde krásně vid?.tak dobrou noc všem ,já koupila malinký ten roztok na zoubky co jste mi poradili a nurofen sirup,kdyby to nějak víc bolelo,snad ne.JO popy,tak jak jsme jí to mazali,tak má už nalitý i ty dvojky,takže to bude ještě touhle rychlostí nadlouho :frowning2: dobrou
25. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
Cvaldi, je mi to jasný :wink: . Já pojedu prošmejdit Polanku možná zítra dopolko, potřebuju jít do tý VZP zažádat o příspěvek na plavčo. Zítra odpolko pojedem do HK, muž tam něco má, tak se zrovna kouknu po nějaký tý sedačce a možná i po těch golfáčích. :wink: TO zas bude peněz... :confounded:
25. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz
já chci taky koupit sedačku na kolo, abychom mohli v létě trajdit :grinning:
25. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
No nazdárek, kdepak všichni jste? :confused:
26. bře 2008 v 09:38  • Odpověz
no já jsem tady, taky na to koukám jako puk :grinning:
26. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
jsi tu ještě? Pošlu ti email, tak jukni :slight_smile:
26. bře 2008 v 10:08  • Odpověz
ok, jdu kouknout :grinning: Začala jsem cvičit na břicho, ale po chvilce jsem byla vyřízená, tak jsem toho nechala :sweat_smile:
26. bře 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Tak já jsem ještě nezačala... :unamused:
26. bře 2008 v 10:22  • Odpověz
Zdarec palec, koukla jsem na mail, krásnééééééé :wink: Jak máte u vás u nás je hnus fialovej :angry:
26. bře 2008 v 10:30  • Odpověz
Noc dobrá, jednotrysková, čas ucházející :wink: Odpoledne chceme jít ven, ale uvidíme dle počasí. Dále děláme pá pá, vyplazuje jazyk, nejradši by stála ale nejde to, nohy vratké jak hospodský štamgast, zuby nikde ale jsou vidět mrchy :angry: snad jí vylezou 4 majednou nebo co? Roztok na zoubky asi na h připadá mi, že ten Cal gel byl lepší, takže potřebuju stejně do města :unamused:
26. bře 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
U nás noc celkem ucházející, ale asi ji taky bolej zuby, který zatím nikde...ale lezou mrchy už 4. měsíc... Venku jsem byla čůrnout s Leuškou a docelo to ušlo, na to, jak tam je sněhu. Taky odpol vyrazíme do terénu :slight_smile:
26. bře 2008 v 10:52  • Odpověz
ahojky ,tak my byli na nákupech s tatí ,právě nám totiž odjíždí na 4 dny na služebku :frowning2: ,no bubli řeknu ti co máme novou sedačku ,tak by pořád jezdil ,strašně se jí to líbí,že vidí ven a je otočená dopředu,ve vejci se jí to už nelíbilo ,že nemohla sedět,dnes jsem ji pořád vyndávala ze sedačky do sportáku a ono se jí nelíbilo,že jedeme takovou krátkou dobu :grinning: se sedačkou spokojenost,když usne tak ji za jízdy od řidiče i spolujezdce pořídím krásně položit,jde to lehounce jen zatáhnout jednou rukou :wink: tatí odjel ,takže cvalík dělá ne,ne a pá,pá jak na prvního máje,to dělá ,ikdyž tatínek odejde vedle do místnosti :grinning: noc dobrý,dnes zubiska ani moc neotravujou a už je vidět kus toho druhýho a ty dvojky nalitý,námsnad vylezou všechny najednou či co :grinning:
26. bře 2008 v 11:17  • Odpověz
jo ještě ,že jsem vzala na sporták nánožník ,jinak bysme cestou k autu cvalíka asi nenašli,chumelilo ,jako blázen,takže Dorot hnus fialovej :grinning:
26. bře 2008 v 11:19  • Odpověz
ted už skoro hodinu zařezává,na pojištovně jsem se taky stavovala ,ale když jsem viděla ty fronty,tak jsem to vzdala ,taky jsem si to ještě nedala proplatit z plavča :slight_smile:
26. bře 2008 v 11:20  • Odpověz
jo popy rýžový křupky sice dobrý ,že se nematlaj,ale dobře se drtěj ,drolej,já to měla včera přes pulku obýváku,jen co jsem dověšela prádlo na sušák a cvalík hrozná prča,lezla a drtila u toho křupky,já myslela že mě vomejou,Míša to šla vyluxovat,malá ji tahala za šnuru u vysavače a hrozná sranda ,že vysavač jezdí a muže za ním lézt :grinning:
26. bře 2008 v 11:24  • Odpověz
kdepak se nám toulaj holky frogískovi?
26. bře 2008 v 11:25  • Odpověz
tak já jsem dneska chtěla V. zahustit zeleninu rýžovýma vločkama a nic se nerozpustilo. To musím nejdřív ve vodě a pak to zalít? Teda co mi toho sní, to je hrůza, abych vařila plný hrnec jídla na tři dny :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz
mer bud ráda ,my už dva dny sníme pul skleničky ,což je uspěch,zahuštuju kukuřičnýma křupkama nadrtím jí to do toho,jsou v tom i kousky ,ale zbaští to,tak ted jsem četla na virtuální porodnici paní doktorka odpovídala mamince 65 měs,dítka ,že muže od 8 měsíce dávat piškoty,takže nevím kde se vzalo ,že se ted mají dávat až od roku,asi nesmysl :unamused:
26. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz
bacha at jí těma rýžovýma vločkama nezabetonuješ,rýže sama o sobě staví a dává se při prujmech,tak bych dávala malé množství ,aby neměli bolení :wink:
26. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz
Viktorka už 2 hodinky chrupe :confused:
26. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz
já dala poprvé banán se sušenkou a měli jsme poprvé dost tuhou stoličku,tak budu raději přidávat jablko,samotnej banán nechám na později,co si střeva zvyknou na pestrou stravu :grinning:
26. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz
myslela jsem 6,5měsícu dítě ,píšu kraviny :confused: :grinning:
26. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky cholky,tak jsem opět tu.Včera jsem měla dost brutální střevní a žaludeční chřipajznu,takže jsem jen lítala bl... a sr.. hrůza.Dneska je mi ještě furt tak divně,jím jen piškoty a veku ale plánuju si uvařit prsíčko ve vodě..mňmka :slight_smile: ..Malou jsem poslala s taťkou k babi do Polska,abych měla na to trpění klid..fuj,snad vás to nikoho nepostihne v takovém rozpětí jako mě,páč to tady teďka řádí..
Koukám že se tu probíralo hamání,takže me malá jí:7-8 mlíčko10-11 obídek-zeleninka,maso+ trocha mlíčka,13-14 mlíčko,17 přesnídávka+mlíčko a 20 mlíčko a mezi tím jí zkousím dávat vodu nebo čaj,ale nechce to..dneska s úspěchem vypila 20ml vody,ale víc nechce.Avent hrneček absolutně nechápe,jen ho kouše dásničkama a vydává to divný zvuky :slight_smile: ..kolik mlíčka a nebo vody vám vypïjou prcci přes den??Mě tak 600-800,jak kdy..
26. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz
tý jo, já dala docela dost těch rýžových vloček, tak to zas bude...
holky, vy nějak vážíte kolik dáváte masa, podle těch doporučených množství? Já to dělám tak odhadem, ale abych jí to nedala zas málo nebo moc.
Jo, takže samotný banán radši ne? Mě včera vůbec nechtěla banán s jablkem, tak nevím co jí mám dávat, když teď na trhu nic moc není.
26. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.