• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no,uvidíš ,některým dě¨tem to vubec nevadí a nemusí mít zácpu,jak kdo,nebo muže mít jen ze začátku než si na to střeva zvyknou,tak proto je lepší po menších dávkách si myslím teda já,hele ted mi cvalík zalezl pod postel v pokojíčku,já se zní picnu,už si dračice z břicha skoro sedne ,jde na bok,ale ještě ne uplně musím jí pomoct,když jí vidím jak se snaží,ted má novej pohybovací manévr,sedí na zadku a skáče po něm dopředu :grinning:
26. bře 2008 v 15:20  • Odpověz
tak jsem dala malou spát do postýlky ,že je venku hnusně,a jak jsem ji kojila tak venku slunce,jenže už skoro spala,dala jsem jí do postýlky,vylezu z ložnice a zas chumelí,to je blázinec,vyfoukali jsme dopo,tak at je v teplíčku :wink:
26. bře 2008 v 15:44  • Odpověz
autor
Tak jsem právě rozpytlíkovala maso pro Poppynku a 400g masa má na 5 obědů, někdy když dám víc zeleniny (což není na škodu) ji to vyzbyde na druhý den :slight_smile:

No vidíte, nám banán vůbec nevadí, žádná zácpa, žádný prdíky:slight_smile: Ani rýže:slight_smile:
26. bře 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
Se nedivím, jakej má apetit:slight_smile: Kdybych strčila Poppynce do ruky párek, tak ho s přehledem určo zbaští, no ale bude si muset ještě pěknou chvilku počkat, než dostane uzeninu. Teď u nás frčí eidam... :slight_smile: půlku Poppynka a půlku Lea:slight_smile:
26. bře 2008 v 17:17  • Odpověz
no jo popy,popynka je přírodní ukaz ,dítě který sní všechno a je o.k,to je jako muj manžel si muže dát vepřový a mlíko a nepo.... se,já bych se i pobl... :grinning: bud ráda,že tak baští a je v poho,u nás zafungoval jen banán v té tužší podobě ,ale zácpa ne,jen jsem na to nebyla zvyklá ,měla furt bláto na hřišti a velký :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 17:31  • Odpověz
nám rýže v kombinaci se zeleninkou a masem taky nevadí s přehledem se po....,ted zas drtí týžový křupky jdu na ní ,no ona drtí i kukuřičný a hrozně se jí to líbí drobečky pak cpe do pusy :grinning: jdu na ní ,nebo ji budu muset z těch drobečku vyhrabat :grinning:
26. bře 2008 v 17:34  • Odpověz
holky, mrkněte do alba, švagrová plete čepičky, jsou fakt pěkný, kdyby jste měly zájem, tak jsou za 100 kč + 15 kč poštovný, jsou na teď na jaro, pružný, fakt pěkný. :grinning:
26. bře 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
Mer, tak jsem mrkla a mě by se líbila bílá s proužkou:slight_smile: A odkud to posílá? Nebo bys nám to mohla přivézt na srazík? :sweat_smile:
26. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
A ta zelinkavo-růžová je krásná :slight_smile:
26. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
Jé, Frog, tak už jsi ok? No to je pech, co? Ale zas na jednu stranu máš zas pročištěný tělo na jaro:slight_smile: No hlavně abys byla v poho a nechytla to Frogynka s tatkou.
Cvali, to Cvaldík je teda pěknej drtič, tak to si moc nevychutná, co? hi hi, to je prďola:slight_smile:
26. bře 2008 v 19:35  • Odpověz
no dto mě dostala stím drcením potvora malá,já bych taky čepičku brala,uděláme hromadnou objednávku o.k?
26. bře 2008 v 19:43  • Odpověz
ta ružovo bílá co má vanilka je zrovna moc pěkná,hele mám změřit obvod a výšku,dej instrukce objedáme :wink: nebo vem na srazík ozkoušíme a když ji bude slušet vezmu dvě :wink:
26. bře 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
Jo a dnes jsem potkala rodinku Bublinkovou:slight_smile: Sice jsem mžourala na dálku, ale poznali jsme se:slight_smile:

A co Sršničky? Kdepak jsou a to nám Sršnička psala, že nám to vynahradí... :sweat_smile:
26. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
Poppy, myslíš ta růžová s tou slabou bílou proužkou? Nebo jakou by jsi chtěla?
Ona bydlí až v České Metuji a my se moc nevídáme.
Tak já vezmu ty dvě co mám na sraz příští týden, aby jste je mohly ozkoušet a uvidí se ok?
26. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Tak jo, vezmi co máš a odzkoušíme. Ne, mě by se líbila bílá, ale celá bílá by byla asi jak obvaz, tak jen doplňit proužkou. Ale ta zelinkavo růžová je fakt hezká:slight_smile:
Já se těším na srazík:slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
jo, ona Vám udělá jaké chcete, různé kombinace barev
26. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz
Jé tak to já bych taky takovou na Bublíčka chtěla. Tak vyzkoušíme na srazíku. :wink:
26. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
ok, ale mám jen ty dvě co má V. na sobě.
Bubbly, jak parfémy, dobrý? Vyznáš se v tom? Přišel mi ten pro P. a mám taky nějaký vzorky těch luxusních, ty tam nejsou. :sweat_smile:
26. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
já jsem je zapomněla v autě a skoromanžel s ním odjel do práce,tak kouknu zítra, snad se v tom nějak vyznáme :wink:
26. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz
ježíš, tak hlavně ať to někde neztratí, bylo to docela drahý :grinning: :grinning: :grinning:
TAk je můžu nabídnout v práci :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky..taky bych chtěla čepičku..na srazíku vyzkoušíme a uvidíme :slight_smile: ..
Poppy vyčištěná jsem s předstihem nejmíň na rok :grinning: ..a jak jsem od včerejšího rána nic nejedla a ještě vyhodila veškerý pondělní hamání,tak na mě teďka přišel hlad jako blázen,ale musím to vydržet do rána,abych to nerozdráždila..Froginka zatím dobrý a pan frogin právě odjel na 16ti hodinövou směnu a říkal že je mu nějak divně,tak uvidíme co z toho bude,ale on většinou vše zvládne..dojíždí vždycky vše co je v lednici,i když už je to třeba po záruční době..prostě takovej kontejnérek :grinning: ..
V kolik plánujete scuka v ten den srazíku??
26. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz
Neboj Mer, nic se neztratí! Včera jsme byli odpolko v Ratibořicích a nechali jsme odemčený auto a v něm peněženky, doklady, autosedačku a nikdo nic neukradl, naše auto holt neláká zloděje :grinning: :grinning: :grinning: . Ale kdyby se to ztratilo tak by mě to bylo moc líto, a muž by dostal céres a všechno k úhradě,neboj. :wink: :grinning:
26. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
a já jdu chrupákovat, tak dobrou a klidnou noc všem!
26. bře 2008 ve 21:40  • Odpověz
teda, tak to máte fakt štěstí s tím autem - v dnešní době... :grinning:
Já jdu taky spát, dobrou :sunglasses:
26. bře 2008 ve 21:43  • Odpověz
Dobré ráno, tak my na srazík opravdu nedorazíme :cry: Manžel má v Polance po práci do večera sezení a auto si bere.Zpátky by nás nevzal bude se vracet pozdě a navíc pokud jsem dobře koukala jsme na 13h objednané k panu Dr. Čepičky jsou krásný, hned bych nějakou brala :wink: Banány, rýže nic nám nedělá , ale vepřový a mlíko, to by šlo vrchem i spodem, že zdravím manžela :grinning:
27. bře 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
Dorot, tak to je fakt škoda, že nedorazíte. Ach joooo :frowning2:

Jo a jinak všem přejem bréé ranko:slight_smile:
27. bře 2008 v 07:54  • Odpověz
teda Dorot, tak to zkus ještě nějak zařídit :unamused:
27. bře 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
holky, jak vypadaj potničky, nějak si to nevybavuju a myslím si, že to má Poppynka pod bradou, ale nejsem si jistá, jestli to nebude vyrážka. Nevím jestli mám jít k dr., tak abych tam neletěla s potničkama. Je to takový jako bílý pupínky a okolo červený? Vypadá to jako malý beďarky. Ach jo. :confounded:
27. bře 2008 v 08:39  • Odpověz
Poppy tohle míváme docela často..např. když tam malé zateče mlíčko,nebo se tam opotí..tohle by měly být potničky..tak jí tam zkus omýt vodou,osušit a uvidíš,mělo by se to během dne zlepšit.Hlavně to musí větrat,takže nic ke krku..
27. bře 2008 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko všem, tak já jsem si po těch nocích, co jsem dobrovolně chodila spát druhý den :grinning: dneska střihla jednotryskovku s naší princeznou - od půl osmé do půl deváté :grinning: (mezitím 13 hodin) :grinning: NO řeknu Vám, paráda! A jak se tady vede? Budu si Vás muset dočíst, ale teď ještě skočím vyluxovat a uklidit nádobí.
27. bře 2008 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.