• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jsou tam dětský doktorky :wink:
27. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
děkujeme za básen :wink: :confused:
27. bře 2008 v 11:36  • Odpověz
Jak je Eimerova, tak nekde naproti myslim, ale jeste jsem tam hrabos nevidela? Chdila jsem tam na strihani, tam do kopce.
27. bře 2008 v 11:36  • Odpověz
Tak to ja to tam az tam budu projedu. Fakt, ze max. vzdy skoncim ve Hronu a dam si neco mnam. Jen by tam mohli udelat detskej koutak, abych tu raubirku nemusela honit pod stolem a pod.
27. bře 2008 v 11:39  • Odpověz
Tak dobrou chut a peknou vychazku
27. bře 2008 v 11:39  • Odpověz
je to přesně vedle ne naproti je tam cedule
27. bře 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
Tak my jsme po O obě a jdem se strojit a razíme ven, tak se tu mějte, pa pa a třeba se potkáme:slight_smile:

Jo a byla tu babička a jedla rajče, no a ta naše popelnice tak mlsně koukala, že když jsem byla v kuchyni, tak ji babička dala půlku. Tak si Poppyna vycucala štávu, rozmačkala ho v rukách a hrozně u toho mlaskala. No to bude mít asi po mě že ji chutná, já na rajčatový štávě vyrostla:slight_smile:
27. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz
Tak my jsme teď přišly z venku, princezna ještě spinká, já dělám obídek, odpoledne máme dvě návštěvy.

A salonek je zamluvený, takže si piště 2/4/2008 ve středu od jedenácti Na koupálku :wink:
27. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
Holky, mě omejou nebo odvezou :pensive: :confounded:

Leuna právě teď, než jsem přebalila Poppynku rozkousala dřevěnou vkládačku :cry:
27. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
2.4? Já myslela 4.4 tak to zkusím ještě domluvit jinak :wink: Za chvíli jdem ven :wink: Leuna jooo a kdepak je Leuška :grinning: :grinning: Jo a ten jupíček je jako jupí, hurá, tralala :wink: :grinning:
27. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
Leuna je teď, když mě s..e, já jsem zralá na Bohnice...Nesnáším poštačku a Lea taky ne, takže ji to dala ráno najevo, pak vzbudila Poppynku když se oklepala v ložnici, pak vkládačku rozkousala, no a ted stojí u mě s balonkem v tlamě a chce si hrát. No nezabily byste ji? já se jdu strojit, když vidí, že si beru kalhoty, tak po mě skáče a chodí ke dveřím a lítá jak magor. No ale teď už fakt jdu, musím s ní ven, byla jen 2x dnes a to ji nestačí, takže jdem do kopců, asi na Vyhlídku a pak pujde Leuna domů a já do města, musím si něco koupit, na uklidnění. Potřebuju asi nové spodní prádlo... :slight_smile:
27. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
Jo a ani nevím jestli jsem práskla i to, že Leuna rozkouslala i odsavačku na vysavač? Ne, no tak jo, rozkousala, to jsem taky byla na chocholouška zralá, předtím náušice (jedna z těch dražších...) No pejsek se nám vyplatí... když už nás stojí kolem 15tis ročně...hi hi hi :grinning:
27. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
Bysme měli zájezd pro celou rodinu na Last minit :grinning:
27. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
minute :sweat_smile:
27. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz
jé popy to náš mates dělal takový vylomeniny jako štěně ted už naštěstí ,ne a vikinka ted vstala ,2 a čtvrt hodinky ,no tak to jsem zvědavá v koli usne venku,Frog,myy vyrážíme asi po 14 tak se sejdeme u alberta u hrabáčku,já tam tak po 14 budu jo?
27. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
frog tak kolem 14.15 tam budeme . :wink:
27. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
jasně,ale nespěchej,páč my ještě nepapáme..písnu smsku až se budeme přebalovat atd..pak nám to dá tak 20 min i s ustrojením než budem u bertíka..
27. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
jasně tak spíš na tu pul třetí jo?
27. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz
autor
TAk jakpak jste pořídily v hraboších holky? Já dnes prubla cestu k čističce jen na začátek asfaltky směrem k Ostr. a fakt je to bomba:slight_smile: Už se těším až tam vyrazíme:slight_smile: NO a pak zpátky dát domů Pešíčka a pak do města, kde jsme potkaly Sarah a viděly jsme princeznu, no jedním slovem je KRÁSNÁÁÁÁÁÁ:slight_smile: a možná holky dorazí i na srazík:slight_smile:
27. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
No Leuša to nedělá normálně, ale teď jak hárá, tak je citlivější a nemůže pochopit, že se musím věnovat Poppynce, prostě trochu žárlí. Drží se ji to, když má falešnou březost a při svých dnech...
27. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz
Jo cvalda nakoupila docela pěkně a navíc maj za albertem 50% slevu..jinak jinde jsme nebyly,pak jsme couraly po hlavní štráse,koupily rýžový křupky a navštívily dm a nakoupily ňáký příkrmy na ochutnání..já jsem dneska malé vařila kuř. masínko,květák a brambor a mooc jí to chutnalo..odpol spala banánovou přesnídavku os sunárku a mohla se po ní utlouct,ta jí jede fakt nejvíc :slight_smile: ..jo rýžový křupky vedou,kukuřičný ani nechce a normálně mi když jsem jí chovala vzala rýžovku z pusy,vyplivla duduna a nacpala si jí do pusinky..dost mě to pobavilo..byl to takovej fofr,že jsem ani nestačila mrknout.. :grinning:
27. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz
Tak to jste utrácely, co? Taky budu muset někam vyrazit, ,dlouho jsem nebyla nakupovat:slight_smile: Jo, já taky kupuju nejvíc Sunárek. No a rýžový jsou nejlepší, teda u nás taky vedou:slight_smile:
27. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Ahoj Nat :slight_smile:
27. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz
Jo utrácely,ale nechápu proč tě to zajímá Natt :wink:
27. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz
Poppy ty rýžový jsou fakt dobrý..i mě chutnaj víc.Jediná chybička je že fakt droběj..Choky pítala jsem se vás kolik vám tak vypijou prckvé za den tekutin,ale nic..samozdřejmě kojící matky mi to to asi nepoví,ale co ostatní??Ptám se,páč mám pocit že Anča pije málo...
27. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz
autor
Mě toho moc nevypije, ale beru to tak, že má příjem tekutin i z ovoce, jogurtu (aktivie je doooost řidká :sweat_smile: ) a od včera pije holou převařenou vodu a zrovna dnes vypila tak 60ml vody a večer 270ml Nutrilonu, takže suma sumárum 400ml.?
27. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz
No, se nemůžu zeptat? Tak sorry, to nebyl utok:slight_smile: :confused:
27. bře 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
Dobrou :wink:
27. bře 2008 ve 22:51  • Odpověz
ha, jsem tu první :grinning:
tak mě V. pije asi 4 den, dávám jí to v průběhu dne a po poledním příkrmu, to už jí nekojím. Vypije mi tak 100 - 150 ml.
Dneska se mnou jede na plavčo mamka, tak se těším, jak se V. předvede :grinning:
Holky, V. má už asi měsíc na loktech, ramínkách a zádíčkách takový červený fleky, jako ekzém to vypadá, mažu jí to, ale občas se to zhorší a občas zlepší. Nevím, jestli s tím někam jít, dr. řekla, jen dávat pozor na potraviny a mazat.
28. bře 2008 v 07:44  • Odpověz
dobré ránko ,tak se chystáme na plavčo,už se těšíme,jj včera jsem docela nakoupila bodýčka marks spencer,jako nový ,trička šatičky george,už to měli přebraný :wink: zase vyrazíme dřív ,aby se malá prospala v kočárku ,doufám ,že nám bude přát počasí ,tak pá na plavání.
28. bře 2008 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.