• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Hello baby evrybady :grinning: Prosím vás co to posloucháte? My jedeme rockovky :grinning: GNR, Green Day atd.......... popřípadě 60. léta :grinning: Kdepak jsou Dádinky? Potřebuju s nima pohovořit o srazíku :wink: Asi njim písnu SMS :wink: Jinak všem krásný slunečný den :wink: nežehlete boha jeho, je krásný den, tak si ho nekazte prací :wink:
30. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
haloooo,kde jste ,my jsme vyprocházkovaný až běda ,bylo krásně a až do středy 17 stupínku,takže jdeme zítra koupit novej sporták za učasti popynek,hádejte kam? :confused: :grinning: tak já zase letím,dělat véču,cvalíkovi jsme posunuli o hodinku čas,tak snad to přežije,zatím je v poho :grinning:
30. bře 2008 v 18:41  • Odpověz
Ahojky..Anča hrozně zlobí,odmítá mlíčko,od rána vypila jen 400ml mlíčka a nïc jinýho nechce...furt zlobí..pije tak 100 maximálně na jedno krmení...jsem z ní už nešťastná..myslíte že je to tím časovým posunem??Ale i kdyby,tak se přece nají třeba později,ale ona prostě nechce..
30. bře 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
Halóóó, tak až dnes budete koukat na X Factor, tak koukejte na fandy s transparenty, kteří fandí Kamile, bude tam brácha od ségřinýho přítele :slight_smile: Promelírovanej hezounek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Segra měla jet taky s Lukem, ale beruška lehla s oboustranou angínou a horečkama, takže fandí z postele:(

No tam kam jdeme zítra s Cvaldou byste neuhodly, že né????
Frogy, nemá Anik spurt, ale otočenej??? Nebo zubiska, že by se draly ven??? :confused: :sweat_smile:
30. bře 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
Dorot, cédo ti vezmu na srazík, ať můžete s Adou vyměnit repertoár:slight_smile:
30. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
Spurtík nemá určo a zuby nenenenene..dásničky má jako z alabastru..takže nevím,ale možná jí tam něco tlačilo,páč před 5 minutama hodila takovopu šavli,že jsem musela až čistit koberec..V kolik jdete kupovat ten kočar,že bych se třeba přidala kdybych šla třeba náhodou v tu dobu ňáko ven....
30. bře 2008 v 19:22  • Odpověz
autor
dopol., o půl desaty mame zcuka :slight_smile:
30. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz
jj jdeme dopo o pul desátý ,mužeš se samo přidat,ančí to muže mít tím posunem ,my ještě nespíme,normoš jindy už zařezává,tak si pujdem ještě jednou cucnout a poifrčí,tak popy u nás se ještě vedou spory kterej teda vlastně ,jestli teda ten x1,nebo tu tříkolku ,tu bych chtěla já,ale zítra to rozseknu a odpo nakluše miláček s prachama :grinning:
30. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
aha tak to nepůjdu,pak bych musela hnát dom na krmení...Možná to má tím časovým posunem.Před koupáním jsem jí rozbalila a nechala jí nahatou ať si hraje a normálně si chystám vodu a najednou cejtím něco divnýho,no divnýho,normálně cejtím hovna,kouknu a Anča ležela ve sr....,ale to byla síla,tohle jsem u ní ještě neviděla...asi ten kedluben co měla k obídku..
30. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj cholky, tak my se před chvíli vrátili z HK z Futura. Teda je to hřích v tak hezkým počasí být zavřený v obchoďáku, ale aspoň tam nebylo narváno. Teda utratila jsem peněz až běda.
V. byla poprvé ve sporťáku, ale dám ho zase pryč, protože je na něj ještě moc malá. Nějak mi v tom nesedí a je to pro ní takový tvrdý všechno, no nevím, dám jí zase do korbičky. :slight_smile:
30. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ráno,bude zas krásný den, noc dobrá spát šla kolem 19h jako vždy i přes posun a ráno vstávala v 6h :slight_smile: Mer já vyplenila CA to tam něco zbylo? :confused: :grinning: Frog my měli včera to samé, ráno nechtěla snídat a jedla až v 7.30 a sváču jedla pomalu no dnes už to bylo dobrý, možná opravdu ten posun :wink:
31. bře 2008 v 07:13  • Odpověz
ahojky,tak naše zlato usnulo ve 20 nového a vstávalo v 8 nového ,takže jako po starém ,ale vzbudila se mi v noci ve 2 a v 5.30 :confused: spěcháme posnídat poklidit a hurá kupovat vozidlo,venku je nádherně :wink:
31. bře 2008 v 07:52  • Odpověz
letím ji přebalit ,ještě se rozkoukává,tak se tu mějte :wink:
31. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahoj!
Taky razíme ven, je to hřích být doma.
Holky, zeptejte se T. prosím co si myslí o Inglesina Espresso sporťáčku, jestli ho zná.. Díky!!!
31. bře 2008 v 07:59  • Odpověz
jj bubli ahoj,má ho kamarádka a dobrý,klukovi jsou dva a jezdí na něm asi od 7-8 měsícu,cvalík si už klekne u šprušlí v postýlce ,ještě ,že jsme to už dávno posunuli dolu :grinning: :confused:
31. bře 2008 v 08:04  • Odpověz
Inglesina by měla bejt v pohodě, cvali jakej kočík budete kupovat buzze? :wink: My posunuly též dolů, sedá a čekám, kdy vstane úplně :grinning:
31. bře 2008 v 08:08  • Odpověz
Dorot, jj, něco v CA zbylo, tak jsem tam řádila.
T. říkala, že byla na veletrhu kočárků a má něco nového, tak to omrkněte.
Taky půjdem ven. :grinning:
31. bře 2008 v 08:09  • Odpověz
tak už kočár máme vybranej nakonec vyhrál qinny speedy hnědo černej tatí ho dojde přes oběd zaplatit a odpoledne už mužem drandit,no maxi cosi z veletrhu mura myslím krásnej ,ale už moc drahej
31. bře 2008 v 11:11  • Odpověz
no je užasně lehoučkej,ještě jsme přemýšleli o x.lendru,ale qinny vyhrál :wink:
31. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
Tak koukám že sis nakonec ten quinny vzala..a co že ten moon nezvítězil??Já myslela že jsi rozhodnutá.. :wink:
31. bře 2008 v 11:43  • Odpověz
no ten speedy je větší a prostornější a kvalitnější,je teda o hodně dražší ,ale asi sče to nedá srovnat :wink: odpo,ještě nevím kdy pro něj pujdeme ale určo pujdeme ven,tak ti kdyžtak písnu jestli budete venku,koukni na stránky qinny je to ten hnědej speedy :wink:
31. bře 2008 v 11:52  • Odpověz
lepší kola,kuličkový ložiska,asi je to jiná kvalita ,tatí nařídil koupit pořádnej :grinning:
31. bře 2008 v 11:53  • Odpověz
Já ho viděla ten je pěknej...speedy se mi líbí,jen ten buzz ňáko neberu :wink: ...už jsi vyndala fusak,nebo ho ještě necháš??My půjdeme ňáko po 14,00 a musím do sekáče pro bodýčka,ňáko nám docházej...
31. bře 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
Jo, Cvali vybrali jste suprově :sunglasses:
31. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz
já na ten qinny sporták budu ještě dávat ,protože to je přeci jenom sporták a ne hlubokej,tak asi ještě jo,no já nevím jak na tom budeme časově,ale písnu :slight_smile: fakt nevím ale v kolik
31. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz
jo popy díky za pochvalu,ale vybírala jsem teda dost dlouho chudák .T :grinning:
31. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
TEN FUSAK TO BYLO DILEMA A NÁNOŽNÍK CO :grinning:
31. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
Cvali, písnu ti IP :slight_smile:
31. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz
JO TAK CVALÍK USNUL ASI ZA 20MIN CO JSME DORAZILI A JEŠTĚ CHRUPE :wink: no se jí nedivím to zkoušení kočárku bylo náročnej a než se matka rozhodla :grinning:
31. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz
No tak kdyžtak písni,já budu někde po městě..chci mrknout do sovičky na jídl. židličky atd...
31. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.