• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no tak mi ted volal Honza,že už zrovna zaplatil kočárek,ale nemuže ho vzít ,tak si pro něj pujdu odpo.,tak nevím v kolik
31. bře 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
Cvali, já budu ve městě bez kočárku, tak jestli chceš využít moje volné ruce, tak mi písni. Musím na tu poj. a do papíráku :slight_smile:
31. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz
ahooooooooooooooj, stahuju fotky, tak pak nejake hodim do albumu. Vcera byla Adis poprve na vychazce po svych. Nejvic se ji libilo tlacit kocarek. Dala jsemji madlo dolu a to si drandila. Museli jme vsechno prohlidnout a trvalo nam to dost dlouho. Ale bylo krasne a tak jsme si to uzili. U babicky chodila za slepicema a obdivovala kralicky. V terenu je nejista, tak vyhledava neci ruku na oporu, ale doma, to uz chodi jako drak. No porad ruce pripravene k brzdeni padu, ale chodi.
31. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
popy psala jsem ti IP
31. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz
hotovo! Tak kuknete a chvalte, a uzivejte si krasneho pocasi. Ja uz jsem jako na trni a tesim se az odpolko zase vyrazime ven. Jo a nekdy kolem 18.4. se ukazu v Polance. Budete nejak kolem tak neco poradat? Rada bych okoukla vas vsechny. Treba Srsnicky, ta jsem ani od posled nepotkala. A popku tu potkam kdyz nekam pospicham. Tak ja zase sem budu koukat a a a kdyz nic, tak neva.
:sunglasses:
31. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz
Seymi, chválím fotky, Aduška je fakt šikula a jak už půssobí "dospěle" ! :wink:
Tak malá Cvalda už má novou káru, téééda" !
31. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz
Sršni písnu ti IP ohledně srazíku!!!!!!!!!!!!!!!
31. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
cvalíkovi hoďte fotky kočíku!!! Seymi Aduška je šikovná slečna :wink: krásný fotečky :slight_smile:
31. bře 2008 v 16:45  • Odpověz
Tak my se právě vrátily z venku, byly jsme od 11. hod.
Cvali, já mám taky quinny speede - trojkombinaci, sporťák černej, včera jsme s ním byli poprvé všichni ve Futuru, ale V. mi do něj přijde ještě malá. Jinak je fakt lehoučkej, krásně se ovládá, ale hodně mi vadí, že to nemá vepředu tu rukojeť, aby se tam mohla držet. T. říkala, že se dá koupit od Chicca, ale že křiví konstrukci, ale já si myslím, že to děti fakt mají rádi, se držet toho madla a koukat ven. No včera jsem taky nevědětla, jak jí podložit zádíčka, na fusak bylo teplo a ten sporťák je hrozně tvrdej a rovnej, V. z toho pořád sjížděla, jak to budeš řešit? Jo a taky má malý košíček, ale jinak je super :grinning:
31. bře 2008 v 17:01  • Odpověz
Mer :grinning: , ale jinak je super :grinning: Já mám ve sportu fusak, jinak má taky tvrdší zádička, a to je dobře ne? Vy tam nemáte pásy? To pak nesjede ne? :grinning: jak nemá rukojeť, to soudruzi nedomysleli toto :angry: :grinning: :grinning:
31. bře 2008 v 17:03  • Odpověz
Dorot, ty máš taky Speediho? Jo pásy to má, ale myslím, že až bude větší, bude se chtít držet madla. Dneska mi už seděla v korbičce a taky se chtěla pořád něčeho držet. A na fusak je v tomhle počasí už vedro, ne? A hlavně se ten fusak musí proplétat těmi pásy a to se mi nechce... :sweat_smile:
31. bře 2008 v 17:05  • Odpověz
Nemám přece :grinning: Pásy dávám , protože pak nesjíždí :grinning: A sedá si :grinning: No tak fusak mám právě lehkej a dávám ho , propletený pásy mám fusak nevyndávám a v pohodě, kdybych ho nedala, musím dát deku pod ni a neprostrčím pásy a zas by to měla odspodu studený a tvrdý .Hauk :grinning:
31. bře 2008 v 17:08  • Odpověz
A vyjela by mi spodem, má pětibodovej pás, ten quinny taky ne? :wink: Andula je akční, někde bych ji bez pásů ztratila :grinning:
31. bře 2008 v 17:09  • Odpověz
jo, myslím, že quinny má taky pětibodovej pás, musím se s tím ještě naučit, přijde mi to všechno takový složitý. Do korbičky jsem ji dala a bylo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2008 v 18:17  • Odpověz
dorotko, máš mailík!!! Tak naše kočka už teda taky chodí :grinning: nejraději tlačí kočárek - svůj :grinning: nelítá teda jako drak od seymi, ale už to piluje :dizzy_face:
seymi, jak to, že nedorazíte? No je fakt, že jsem se hooodně dlouho neviděly!
A zítra budu dělat toho dortíka - chcete víc s krémem, nebo s mandlovkou?
Tak zatím dobrou a ránou nakouknem!
A taky jsme dnes potkaly pana Poppyka s Poppynkou - měl za úkol pozdravovat paní Poppynkovou, vyřídil to?
A ode dneška taky připásáváme, včera jsem vyprala fusak a kombinézy, tak už jí tam nemá co držet, takže ji holt musíme taky pásat do kočárku. :wink:
31. bře 2008 ve 22:35  • Odpověz
seymi, dobrý fotky :slight_smile:
31. bře 2008 ve 22:36  • Odpověz
jo, quinny schvaluju :grinning: a proč jste nešly do moona? Jste mě tady s ním nahlodaly.... :confused:
31. bře 2008 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno, u nás se pláče, zubiska :cry: Ale maminka dělá kraviny a ze sebe šaška :grinning: Na srazík dorazíme :slight_smile: Ještě písnu během dne, jen od kolika je srazík a jak dlouho se zdržíme, já potřebuju být v Polance aspoň do 16h než skončí muž v práci, tak si uděláme mejdlo pořádný ne? 1.narozky jsou jen jednou :grinning:
1. dub 2008 v 07:03  • Odpověz
Koukali jste na ten sporťák co chce Pietra81? vypadá super, že? :grinning:
1. dub 2008 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak já nevím jestli na srazík dorazíme, pokouší se o mě nějaká rýma či co. Zkusím ji ještě vyhnat čaj, vitamíny, a uvidím...Abych tam neroznesla bacily...
A navíc nemám doma ani auto, páč muž je na ranní-zas mu přehodili směny.Takže bych musela nějako busem, nebo jestli třeba Meredith bude mít místo... :unamused:
1. dub 2008 v 08:00  • Odpověz
1. dub 2008 v 08:01  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12327074&tab=0 a toto jsem chtěla, miláček by to byl, v černé :wink:
1. dub 2008 v 08:02  • Odpověz
Bubbli no dorazíš, probohááááááááááááá, dorazím aj já, snad, to se d ozvím dnes během dne :wink:
1. dub 2008 v 08:05  • Odpověz
Koukněte do alba srazíky, doufám, že souhlasíte s prvním fotem :wink:
1. dub 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahojky cholky...u nás je to se strazíkem tky nahnutý..Anča špatně jí,ublinkává,občas průjmík,za chvili jedeme k dr... :frowning2:
1. dub 2008 v 08:32  • Odpověz
Za chvíli odložím dítě ke švagrový a půjdu se potit (při úklidu samozřejmě :grinning: ). Udělám si k tomu citronový čaj.
Dorot, moc pěkné fotečky ze srazíku, hezky jsi to vymyslela!
Frog,, tak ať malá Froginka nechá nemoc u doktorky a taky doražte!!!!
1. dub 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahojda,
Sršni, děkuji za pozdrav, byl vyřízen - ten pozdrav :slight_smile:
Teda holky, co to? Koukejte se kurýrovat, ať to zítra pořádně rozjedem:slight_smile:

Jdu juknout na fotos :dizzy_face:
A dnes jsem už stihla umýt okna v kuchyni a mažu žehlit, tak pa pa pa
1. dub 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Foto - super!
1. dub 2008 v 08:53  • Odpověz
Tak jsme dostaly nemléčnou kaši a mám jí zatím ředit jen vodou--hnus-samozřejmě to nechce a má vypít hodně čaje,mám jí to prý nutit mlíčko tedka nesmí..nutím jí to všemožně a prostě to pít nebude,plive to,dáví se-nevím co s ní,takže si tady brečíme obě dvě,ona asi nejspíš hlady a já páč už nevím co s ní..
1. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.