• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jé holky, ať jste brzo fit. teda jak nemůže mlíko? :confused: Já myslela, že kojíš aha tak asi ne :wink: No hlavně ať pije aby nebyla dehydrovná, třeba jí to dávej lžičkou :slight_smile: Posíláme pusinky na uzdravení :wink:
1. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
Jej, Frog, držte se, ať je maličké co nejdřív líp. TAky posíláme hubanky na uzdravení
:slight_smile:
1. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
No a co přesnídávky naředit převařenou vodou a do flašky???
1. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
Hlavně ty se snaž bejt v poho, protože to z tebe vycejtí :wink: je to těžký, no :confounded: Nazdárek poppynky, my razíme po 13h ven, je nádherně, štve mě , že zítra má být hůř, kéž by bylo jako dneska :angry:
1. dub 2008 ve 12:33  • Odpověz
Nechce to ani lžičkou,ani stříkačkou,ani z flašky,prostě to NECHCE..takže od rána má v sobě 150ml mlíka,toť vše..
1. dub 2008 ve 12:40  • Odpověz
Po té přesnídávnce by se asi posr...ne??A to já zrovna nepotřebuju,když má průjmík...a mlíko nevím proč jí zakázala,prý až jí bude líp...a nesmím ho dávat ani do té kaše,ale asi to budu muset zkusit,páč tu kaši jinka nechce..jsem už docela zoufalá,vím že děti nejsou jen radosti,ale i starosti,ale když vidím jak nechce pít ani jíst a malo čůrá,tak mě to hrozně trápí a bolí..asi znova zavolám dr. a poradím se s ní,co a jak dál,když nic nechce...
1. dub 2008 ve 12:47  • Odpověz
frog hodne sil a at uz jste brzo tdravi, snad vam Mudrak neco poradi. No hlavni jsou tekutiny, no, vic nevi, co poradit.

A srsnici, gratulujeme k chozeni. Tak az dojedem do polanky, tak se holka budou moct uz honit :sweat_smile:
1. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz
frog, tak Dr. pak zavolej, pro jistotu, ať máš klid.Seymi jdete na srazík? :wink: A my jdem obědvat a ven, tak páá
1. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz
prijedeme kolem 18.4. tak nevim jestli srazikujete? Myslim, ze neco mate ted nekdy, zitra? Ja nemozu. Mame ted zase nejake akce a lekarske prohlidky a ockovani. Tak pak dorazime.
1. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz
frog, zkus jí dát banán nebo kousek piškotu. To už máme za sebou, ale naštěstí pila ode mne a pila i čaj. Nevzdávej to, ona dobrovolně hlady neumře, neboj. Hlavně ty tekutiny, jak říkaj holky, průjem hodně odvodňuje. Teda jestli už jste banán nebo piškot dávaly :confused:
seymi, jo, mohly by se honit :grinning: to budete mít narozky, ne? KOlem toho 18/4...
my razíme zase ven, tak papa!
1. dub 2008 v 15:56  • Odpověz
Zítra se na vás těšíme, až vás vechny uvidíme a umuchláme, doufáme, že účast bude hojná :grinning: Marůdkům brzké uzdravení!!! Co Diankyvinky nevíte, dorazí? Zkuste jim napsat SMS :wink: My v Polance brzo a zůstaneme relativně dlouho, tak si nás užijete :grinning: Zatím pá dobrou noc a zítra ssebou dobrou náladu :wink:
1. dub 2008 v 17:59  • Odpověz
ahoj,tak Daadinky dorazí ,popy my se sejdeme po 10 na parkovišti,jinak frogískovi nedorazí ,to už víte ,že marudkujou,hlavně ,aby nemuseli do nemocnice ,ta dehytrace je u malejch nebezpečná ,snad se ANČÍ umoudří ,těšíme se na sraazík,takže pá zítra,ještě juknu :wink:
1. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz
seymi ,klidně uděláme srazík i 18.4 není problém,Adélka je teda drak,jukala jsem na fotky :grinning:
1. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz
jj, Bubbly, jasně, že tě vezmu.
Teď jsme právě dorazily z Prahy, jsem k.o.
Jaký vozítko chce Bubbly? Nějak jsem to nenašla
Dorot, pošli mi, prosím do mailu ty fotky s V. co jsou v albumu, dík. :grinning:
1. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
Jasný Cvali, budu tam :wink:

Taky přeju holkám, ať jsou v poho, ach jo :pensive:

No konečně Daadinky se ozvaly!!! Hurá :grinning:

Mer, golfky Inglesina Espresso :wink:

Seymi, ta tvoje Aduš je fakt dračice :grinning: A milovnice zvířátek :grinning: :grinning: :grinning:

A dobrou náladu si sebou taky berem :dizzy_face:

Tak pa pa a dobrou noc :sunglasses:
1. dub 2008 ve 21:07  • Odpověz
tak jsem teď koukala na ten quinny zapp a on nemá košíček, tak to je docela na prd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky cholky,tak my teda nedorazíme :frowning2: ..Dneska se mi povedlo do ní nacpat po lžičkách 120 ml naředěné přenídávky,flaškou to totož odmítá.Ona teďka flaškou vůbec odmítá vše kromě mlíčka..a pak ještě snědla 240 ml neml. kaše mrkvové-to jedla celý den,ale protože odpol vůbec nečůrala,tak už jsem to nevydržela a na noc jsem jí dala normálně UM,páč když tu lahvičku viděla tak se na ní uplně klepala...snad jsem tím nic nepokazila,ale byla jsem ráda že dostala nějaké tekutiny..vypila 170 ml..jen nevím jak to bude zítra,už teďka z toho mám trochu strach..tak si srazík pěkně užijte a foťte..papapa
1. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz
zítra se těšíme a všechno proberem,tak to nezapomente,Mer vezmi čepky na zkoušku modelek pá a dobrou všem
1. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
jé frog tak hurá aspon něco ,Ančí je kabrnák foták budu žhavit pá
1. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
dobré ránko, Dianky by měly dorazit, to už víte :slight_smile:
zappik nemá košík, přesně tak a nemá ani polohovatelný záda - je to opravdu jen kvůli rychlýmu složení a lehkýmu ovládání. My jsme k němu ještě dostali tašku, která ten košík docela úspěšně nahrazuje, na MMB se dá košík dokoupit, ale ještě jsem ho nekupovala - máme to spíš na nákupy nebo na nějaké rychlovky, případně výlety. Taky ještě uvažuju o něčem jiném - ale nevím, spíš něco hooodně levnýho :confused: jinak mi to neprojde :rolling_eyes:
2. dub 2008 v 08:10  • Odpověz
tak dneska!!!! za tři hodiny!
2. dub 2008 v 08:10  • Odpověz
dobré ránko,počasí teda hrozný ,ale těšíme se,speedy má košík ,ale malej,mám na něm tašku ,ale takovou normál přes rameno ,ale jde to k tomu ,zatím,byla jsem zvyklá u hlubokýho na tu tašku a velkej košík :slight_smile: s Di jsem včera mluvila :wink:
2. dub 2008 v 08:30  • Odpověz
cvalík má teda rýmu poprvé za osm měsícu ,je protivná ,ale snad to bude v poho ,teplotu nemá,ten vlhkej vzduch na tu rýmku ,by měl bejt dobrej :unamused:
2. dub 2008 v 08:34  • Odpověz
tak snad vás nikoho rýmkou nenakazíme :unamused:
2. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahojky cholky,tak u nás tak nějak stejný,už jí dávám normálně mlíko,páč by jinak nic nepila...taťka jede kolem poledne do Ekochladu a prý jestli nechceme aby nás za váma hodil,takže pokud byste nás rádi viděli :wink: ,tak za vám třeba na hoďku mezi krmením dorazíme...
2. dub 2008 v 09:01  • Odpověz
jé frog, tak to je škoda, že jste nedorazily! Dnes to bylo fakt dobrý :grinning: a moc děkujeme za dárek! Hned oslavenkyni vyfotím a dám do jejího albíčka!
2. dub 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
Frog, to je fakt škoda, že jste nedorazily, ale ani Cvalda ani já jsme telefon neslyšely a když jsem objevila sms od tebe až po víc jak hodině po doručení, tak ti Cvalda hned volala, že to bude fajn, když dorazíte. No, ale to jsi zas nešlyšlela telefon ty...

Nám se to taky moooc líbilo a jsme rádi a to si myslím že všichni, že se dárek oslavenkyni líbil. Taky moc a moc děkujeme za výborný dortík a pozvání:slight_smile:

Fotečky všichni šup šup do alb, ať máme na co koukat, my nefotily, páč se foťák zapoměl doma, blb...:slight_smile:
2. dub 2008 v 17:29  • Odpověz
srsni,moc DěkUJEme ZA pozvání bylo to fajn,ikdyž jsme museli dřív odejít,dortík super,CVALÍ
2. dub 2008 v 17:59  • Odpověz
Ahojky,tak to je super,že jste se bavily..já jsem chtěla dorazit,ale nevěděla jsem od kolika tam budete,myslela jsem si že asi tak od 11.00,täk jsem volala a volala..a pak ještě písala :frowning2: ...a pak Anča usnula a já měla vypnutý vyzvánění a dělala v kuchyni gulášek a tu vibraci jsem nezaregistrovala a když jsem to zjistila tak už bylo pozdě na to někam jet..tak příště ju :wink: ..Hlavně sem brzo dejte fotečky ať se můžu pokochat :slight_smile:
2. dub 2008 v 18:04  • Odpověz
jo mám prosbičku poradte mi nějakou dobrou,šikovnou s trochou fantazie a přitom ne moc drahou kadeřnici..potřebovala bych časem udělat melírek a ostřhat cena by měla být tak 600,- max.
2. dub 2008 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.