• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
No, tak na takovou bych taky chtěla narazit :grinning:
2. dub 2008 v 19:37  • Odpověz
A za kolik ti dělala ta tvoje ty melíry??ještě řekni že za to chtěla víc??Těch 600 je taková průměrná cena u kadeřnice v HK a Pardubkách a to jsou podstatně dražší města..
2. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz
Frog, já bych ti poradila, ale je tady v Hronově.
2. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
Holky, teď jsme řešily se švagrovou ty čepičky. Je záhada, že jedna ta moje čepice je větší a jedna menší. Je tam totiž úplně stejný počet ok a řad. Takže mi řekla, ať radši změříte obvod a výšku hlavy. Obvod víte jak a výšku od čela nahoru, tak jak chcete, aby to holky měly hodně do čela nebo ne.
Jo a sršni, ty šňůřky ti prý udělá, ale radši aby jsi si je našila sama. Každé dítě má prý jinak posazená ouška, tak aby to V. šlo. Jo a tu červenou barvu prý nemají, mají jen vínovou, ale ještě ji zkusí objednat. :slight_smile:
2. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz
Srsnickove,já taky moc děkuju za pozvání, vetřela jsem se tam tak nenápadně...myslela jsem,že už tam ani nebudete. Byla jsem z toho taková vykulená a orošená,ale bylo to moc priiima. Ještě jednou děkuju. Sára byla taky spokojená. Teď už chrní, o půl 8 jsem ji položila a ve 3/4 už spala...je to hodný dítě..po mamince :slight_smile: a meredith..ráda jsem tě po těch letech viděla...a vlastně všechny jsem vás ráda poznala,i když mám ve vás a vašich přezdívkách stále hokej.. :angry: :unamused:
2. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz
Mer tak klidně raď,my do Hronova jezdíme často..a Polanský kočandy šup sem s tipem..Kdes byla poppy a za kolik??mě se ty tvoje melírky moc líbily,ne každá chápe co jsou to tenký blond melíry a to je pak mazec,poznala jsem to na vlastní kůži a nic přijemnýho,když jsem pak další den musela navštívit znovu kadeřnici a předělávala mi celou hlavu..
2. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
já jsem spokojená v kadeřnictví nad drogerií Teta
sarah - taky jsme Vás rády poznaly a vůbec jste se nevetřely!
meredith - vínová bude lepší :slight_smile: než červená
2. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
mer - a dík za ty šňůrky, já už si je nějak udělám :dizzy_face:
v albíčku máme fotky - akorát když jsem je ukládala, tak jsem tam nepsala popisky, pak jsem je tam zkusila dopsat a nešlo to. Tak jsem ve stížnostech našla, že se to musí psát bez diakritiky. Takový krásný popisky jsem tam měla a teď tam jsou takový tatarský :frowning2: no hlavně že je tu adminů, ale aby taky něco opravili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
mer, klidně může být jen vínová buď s bílou nebo nějakou krémovou,jestli má švagrová. Je to fuk, jak jí to vyjde, tak to bude :wink:
2. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz
Sršni a kolik to tam tak stojí,myslím melír a střih..už jsem o tom kadeřnictví taky slyšela,maj vchod někde z boku ne?
2. dub 2008 ve 21:45  • Odpověz
jde se tam jako do toho krámu, co mají šaty a šperky nebo jako na kosmetiku, pedikúru... cena byla myslím něco přes pětikilo :confused: zítra tam jde švagrová, tak Ti to zjistím
2. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz
jde taky na blond melíry, ale má krátký vlasy, ty jsou levnější
2. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz
Prostě jako za roh tety jo??jsem trochu zmatená :grinning: ..no jo kratší jsou levnější,tak asi bude nej,když tam skáknu a optám se..Vím že pak je ještě hnedka naproti zverimexu,jak naproti tetě a pak ještě u námka vedle té obuvi,ale radši se poradím a půjdu někam kam někdo z vás chodí a poví mi reference,na experimenty s kadeřnicí už fakt nemám chuť,jsem poučená..
2. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ráno, tak včera se srazík opravdu podařil, bylo to krásné, jsem ráda, že jsem poznala Sarahpolanky(to vůbec není možný, mít takový malý miminko :grinning: ) To jsem opakovala i manželovi v autě :grinning: Sršničkom děkujeme za azil Andulka řádila doma jak bejk a cestou domů -NESPALA :grinning: Teď spí, nevídané, ale bolej jí zuby :confounded: Vzpomínala jsem na Cvaldovi jak asi válčej se zoubkama a rýmou. Mer čepičku si vezmem tu větší :wink: Jinak vůně super navoněla jsem se po koupání, to aby táta cítil a všiml si a voním doteď :wink: Doma jsem zjistila, že nemám vyfocenou malou bubblinku a asi ani Poppynku, spinkaly , ajjjjj chyba :frowning2: Příště :wink: Jdu se pokusit dát foto :slight_smile:
3. dub 2008 v 07:04  • Odpověz
Jsou tam, máme plné album:astonished:oooo
3. dub 2008 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko!
Srazík super, děkujeme Sršničkovým za pozvání! Škoda že to Bublinka prospala, nebudou žádné fotky. Ale já si vyberu aspon nějakou s oslavenkyní.Jdu na ty vaše alba.
Poppy, domlouvala jsem B. kvůli tomu jéčení, ale nevím nevím, koukala na mě nějak nechápavě :sweat_smile: . mě to tak mrzí že se nás Poppynka bojí...
Mer, hlavu přeměřím, údaje pošlu :wink:
3. dub 2008 v 07:51  • Odpověz
Sarah, taky jsem tě moc ráda zase viděla.
Sršni, my taky mooooc děkujeme za pozvání, oplatíme to s holkama v létě :grinning: :grinning: :grinning:
Frog, písnu ti kontakt do IP, je to kámoška, dělá melíry jak jí řekneš, i střih docela dobrej. Taky mám s špatné zkušenosti s kadeřnicemi.
Sršni,tak mi když tak napiš, jakou přesně chceš, aby švagrová věděla.
Dorot, změř, prosím, tu hlavičku :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 08:06  • Odpověz
autor
Bré ranko,
koukala jsem na fotečky a super, chválím fotografy:slight_smile: (Teda zatím Dorotku, na ostatní si počkám...:slight_smile:)
Bubbly, s tím nic nenaděláme, hold se s tím budem muset obě smířit, že si holky nejsou sympatické :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně že si rozumíme my, holky to začas pochopí :grinning: :grinning: :grinning:
Taky mě mrzí, že se foták zapoměl doma a nemáme fotos....:(
Frog, já jsem byla naproti kinu, v prvním patře, myslím že Piccaso se jmenuje kadeřnictví. S melíry jsem spokojená, ale střih jsem si představovala úplně, ale fakt úplně jinej. A platila jsem 550,- (jedny melíry a stříhání)
3. dub 2008 v 08:09  • Odpověz
Dobrá přeměřím jen co se vzbudí a napapá :grinning: Já mám kadeřnici stálou od 15 let a melíry, barva omytí globusu a stříhání kolem 400,- jinak tady u nás v Kláštěrově kolem 450,- :wink:
autor
Jdu taky měřit hlavu...mmt...
Sršnička má v albu fotku ze srazíku , krásně tam machrujem se stolem :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 08:12  • Odpověz
Mer, a jak se měří výška hlavy? Kam až? :sweat_smile: :grinning:
3. dub 2008 v 08:13  • Odpověz
Krásné ráno všem :dizzy_face:
3. dub 2008 v 08:14  • Odpověz
no od čela až na vrch hlavy, a jak to chceš mít do čela, jak hodně nad obočí.
3. dub 2008 v 08:14  • Odpověz
ahoj,tak my rýmečkujeme a zoubkujeme ,mrzák nechce vylézt,v noci se vzbudila asi 5krát,což teda neznáme :unamused: ,zítra nejdeme na plavčo ,raději abychom tu rýmu nepodporovali,tak si to tam užijte a my snad pujdeme příště :wink: DĚKUJEME SRSNIČKÁM ZA POZVÁNÍ :slight_smile: dortík byl mnam,i dětem moc chutnal ,takže jen co budou nějaké narozky uděláme srsničce asi kšeft pokud bude mít čas a náladu :slight_smile: Fotek mám dost taky hodím je odpo ,nebo večer do alba,srazík byl fakt moc super,manžel říkal ,dost solidní babinec :grinning: cvalík snědl zeleninku co jsme dorazili a během 20min byla tuhoš,dala jsem jí nurofen a spala 2a pul hodiny a pak ještě 20min znova no asi jí to opravdu trápí chuderku,tak snad už zuban vyleze :wink: jo SARAH,s Honzou se už prý znáte z práce 10 let ,no vidíš a já to ani nevím :grinning: Sárinka je kouzelná.Tak letím mrzoutíme ,tak jdeme přemlouvat zubiska at lezou rychle :grinning:
3. dub 2008 v 08:16  • Odpověz
mere, pak mi písni do IP č.účtu a já Ti pošlu ty penízky a adresu :wink:
3. dub 2008 v 08:17  • Odpověz
MER,mě uplně stejnou velikost co má V. tu ružovou :wink: díky
3. dub 2008 v 08:18  • Odpověz
autor
45cmx15-16cm :confused: :grinning:
3. dub 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
My taky tak :grinning:
3. dub 2008 v 08:20  • Odpověz
Cvaldi, to teda bežte zubům fandit, protože to Cvaldinku lituju... B. rostou ty dvojky a jedničky pořád nikde... Aby nebyla pizizubka!
Na plavčo s námi jde zítra moje mamka, brácha si koupil včera nový auto tak přijedou. Takže Poppy, budou pomocníci! :wink:
3. dub 2008 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.