• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, tak u nás špenát docela šel, přidala jsem tam brambůrku nastoruhanou nahrubo a žloutek a trochu másla, myslela jsem,ž e to rozmixnu, ale dala si takhle, tak jsem ráda :wink:
rodičák mi taky chodí nějak z kraje - no to co tu píšete, to se musím zítra podívat, aby mi vůbec přišel :confused: už teď jsem na kontě v minusu, ještě že mám kontokorent :frowning2:
4. únor 2008 v 17:28  • Odpověz
z kraje - ne z KÚ ale ze začátku měsíce :grinning:
4. únor 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
Taky si budem dávat spol. zdanění. Též poprvé a naposled :rolling_eyes:
No, tak dnes Poppynka spapkala dvojtou dávku - i to co jsem si myslela, že bude mít zítra :sweat_smile:
Dneska jsem si vyrazila po bazárcích a musím říct, že se mi zadařilo, byla jsem sice jen ve dvou, ale zato si myslím, že jsem pořídila bezvadně. Možná Frog může posoudit, potkaly jsme se a já se musela pochlubit. Fakt doporučuju - je to bazárek vedle dětského střediska směrem k hotelu H. S kočárkem se dá zajet až dovnitř, je tam dětský koutek, není tam vedro, vše na ramínkách a věcičky z Anglie. Podařil se mi supr kousek Next pyžamko z loňský kolekce za 70,- na MMB jsem si našla stejný za 180,- :sweat_smile:
4. únor 2008 v 17:29  • Odpověz
jinak já raději ohřívám ve vodní lázni, ale to záleží na každém...
meredith, s tím počítej, že za krátko po jídle půjdou kakat - prostě jak tam něco přicpeš, nadbytek musí ven :wink: takže je malá v pořádku, neboj a buď ráda, že nemá zácpu :confounded:
4. únor 2008 v 17:30  • Odpověz
poppy, nějak se nechytám... kde je ten bazárek? :confused:
4. únor 2008 v 17:31  • Odpověz
Přejeme všem dobrou noc a zítra :wink:
4. únor 2008 v 17:31  • Odpověz
jé, dorotka jde chrupat, začíná mejdan! :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 17:32  • Odpověz
Andulce přejem dobrou noc!
4. únor 2008 v 17:32  • Odpověz
poppy, meredith, bubble, kde jste? :confused:
my jdem za chvilku baštit a koupat, tak zatím pačko, když bude čas, tak ještě juknu. Kdyby ne, tak dobrou!
4. únor 2008 v 17:34  • Odpověz
Jsem tu na ten mejdan Sršničko!
Já taky ohřívám ve vodní lázni, ale já si ohřívám i jídlo pro sebe v hrncích, nějak mi to z mikrovlnky vadí. Petrovi to nevadí takže ji využije aspoň on! :wink:
Jdem vařit kaši, koupat, uspávat, no jako vy všechny. Takže zatím!
4. únor 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
taky jsem tu, s Poppynkou :wink:

Srsni, napíšu ti plánek do IP :pensive:

Taky se hlásím na mejdan :grinning: Jo a mikro taky u nás taky moc nefrčí a když už, tak misku přikrejvám pečícím papírem :wink:
4. únor 2008 v 17:49  • Odpověz
jsem tu taky,
holky vy koupete nějak brzo, ne? My až v sedm.
A tak myslíte, že to nevadí, ohřívat to V. v mikrovlnce?
4. únor 2008 v 18:13  • Odpověz
takže si to dáte do mističky, do hrnce trochu vody a do toho dáte tu mističku? to je hrozně na dlouho, ne?
4. únor 2008 v 18:14  • Odpověz
no holky, kde jste? :astonished: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :dizzy_face:
4. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz
ahojda tety,staré i nové, hlásím se na mejdan. moc vás tu není,ale třeba někdo dorazí. :wink: :wink:
4. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Ahojky Sarah, no dnes jsem na tebe myslela, jak ti roste pupiček :wink: Máš krásný nick :wink:
4. únor 2008 ve 22:03  • Odpověz
téda, se nám to tu rozjíždí :grinning: no chtěla jsem jít spát, ale jdu ještě na chvilku pracovat.
Tak zatím papa!
4. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz
No, tak oficiálně končím mejdan :sunglasses: Dobrou noc!
4. únor 2008 ve 23:49  • Odpověz
Krásné ráno, Sarah no musíš nám dát vědět až pojedeš, budem držet pěstičky :wink: Já vám dám mejdan :sunglasses: :grinning: Meredith my koupali dřív taky kolem 19h ale Andulka si to posunula a do půl devátý by nevydržela :slight_smile:
5. únor 2008 v 06:07  • Odpověz
včera jsem četla o těch příkrmech, že když má jeden rodič astma, je 20 - 40% pravděp, že dítě ho bude mít taky a když mají oba dva rodiče astma, nebo nějakou alergii, je až 75 % pravděp., že ho bude mít. Manžel má astma a já asi trochu taky, takže V. ho bude mít možná taky a prý je dobré u takovýchto dětí začít s příkrmama až o 2 měsíce později a vyvarovat se hodně potravin, tak nevím, nevím. Já už začala, tak jestli mám zas přestat. Když ani nevím, jestli ho má nebo ne :confounded:
5. únor 2008 v 07:49  • Odpověz
Já mám aolergii prach , pyl manžel prach takže Aduš by měla mít taky, ale nikde to není daný, může mít a nemusí, moje mamka dostala astma teď ve 46. letech před tím nic.Já bych nepřestávala, to by jí zas chybělo ne a měla by hlad, teda podle mě :confounded:
5. únor 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
Brééé ranko,
já měla taky astma jako dítě a alergii mám stále - prach, pyl, seno, roztoči, plísně, srst kočky, ořechy, med, kakao, káva...mám pokračovat???? :grinning:
U Poppynky taky byla pravděpodobnost, že bude mít taky alergii, proto jsem měla podle dr. dávat i Nutrilon pro alergiky. Zkusila jsem, viděla jsem a pokračujem v normal stravě, protože ji to nic nedělá.
Já bych taky nepřestávala, nebo bych se doml. se dr. aby vám udělali testy, možná by to ještě teď stihly :wink:

Chci dnes dát Poppynce jogurt, kterej je nejlepší a jestli i s ovocem??? Koupila jsem jogurt ve skle. Nebo jen odebrat jogurt a namačkat třeba banán???
5. únor 2008 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko! Petr má alergii i astma, já nic, takže jsme se dohodli že B.bude po mě. :wink:
Meredith, dívala jsi se z okna? To asi na pěšky není, co? Asi pojedu autem a stavím se rovnou na nákupu. Akorát vůbec nevím kde to je, napíšeš mi to rposím do IP? Nebo se pro tebe můžu stavit, ale na zadních sedačkách budou pravděpodobně nějaký psí chlupy :frowning2: :sweat_smile:
5. únor 2008 v 08:17  • Odpověz
píšou že dobrý jogurt je Holandia, ale nevím, který to je :unamused:
Testy na astma jdou udělat u tak malých miminek?
5. únor 2008 v 08:17  • Odpověz
Activia zelený bez příchuti bílý, má to být jogurt se živýma kulturama :wink: Já taky přemýšlím jestli jít po O ven, ale měli bchom, pokud nebude lejt, jdu :wink: Stal se mi trapas, poslala jsem IP pietře a ne pietře81 :grinning: No tak nic že? :grinning: :grinning:
5. únor 2008 v 08:21  • Odpověz
Leje já se picnu :angry:
5. únor 2008 v 08:21  • Odpověz
Tak prej nic, Dorotko. :grinning:
5. únor 2008 v 08:27  • Odpověz
holky, mě už přišel rodičák, to je jak na zavolanou!!!! :wink: No jo, tak to pojedu odpolko utrácet! Ach jo, proč jen mě ty peníze tak pálí! Nejsem schopná vydržet je neutratit když je mám....
5. únor 2008 v 08:34  • Odpověz
No tak nic no :grinning: Tam nahoře mě pěkně sejří, leje, zataženo hnus, já chci ven sakra :angry:
5. únor 2008 v 08:34  • Odpověz
Všeude stejný, s těma lupínkama, mě až dorazej, něco uložím a zbytek rozfofrujem v Polsku chystáme se do Walzbrychu do Realu na big nákup.A něco si musím vybrat za zub :grinning:
5. únor 2008 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.