• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Holky ahoj. Vsecny moc zdravime. Mer, koukam, ze kseftujes s cepickama. Chtela bys obchodovat i s nama? I kdyz nejsme primo mistni? Ja bych poprosila Poppynu-ona me zna-ze by jako rucila. To je svagrova dela? Nebo kdo? A za kolik a vubec, koukla jsem ti do alebika a jsou krasny.
3. dub 2008 v 08:28  • Odpověz
my na dnešek spali taky otřesně :angry: ve 4ráno jsem vstávala po 4 :angry: :angry: a po 6h začla vypravovat a kecala a kecala

Sršničce taky moc moc děkujeme za všechno, bylo to super.
3. dub 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
Bubbly, moje mamka jde taky, takže máme každej svýho :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
A za Seymi ručím :grinning: Známe se 22let, takže bez komentáře... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
Prosim te Poppy, jak jsi merila tu hlavicku? Adi ma rozmery jen o 1cm vic nez vy a bude ji rok? A Poppinka je pridinek pritom
3. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
22!!!! Ty vogo! Pockej, bylo mi 6,5 kyz jsem te poznala. Jo a mam te na fotce, jak jsme asi ve druhy tride hrali na akademii pernikovou chaloupku. Hl.role Dita a Lukas a ostatni byli stromy. Kdo byl carodejnice nevim. Ty na ty fotce zrovna jakok strom behas po podiu, jako vsechny ostatni stromy :grinning:
3. dub 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
obvod klasika a ten druhej rozměr od vrchu hlavičky do čela. Ale zas jsem ubrala, aby to vzadu nebylo na krku :grinning: Takže takovej lehkej průměr :grinning:
Si poradíš, ty to musíš vedět jak na to, ne? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 08:35  • Odpověz
Skolu na mereni bych mela, ale ta moje zizala se jen tak neda preprat, furt mi bere metr a kdyz uz ji skripnu, tak si vykrouti hlavu.
3. dub 2008 v 08:36  • Odpověz
autor
kecáš? :grinning: máš to jak hodit na koně?
3. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
Seymi, dělá je švagrová, chce za ně 100 kč + 15 kč poštovné, klidně si nějakou vyber, můžeš i jiné barvy, změř míry a dej vědět. :slight_smile:
3. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
Snad to podle těch mír nějak udělá a budou vám. Je to divný, stejný počet ok a řad a jsou úplně jiné rozměrově. Je to tou jinou vlnou, ale je to divný. :sweat_smile:
3. dub 2008 v 08:39  • Odpověz
Mer, merim a merim a rozmery jsou dost rozdilne. Asi provedu sto mereni a vytvorim si diagram. Hodnoty, co budou fakt ulitavat vyskrtnu a to co bude nekde pospolu, to zprumeruju. Myslim diagram cetnosti se to jmenuje....... :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 08:39  • Odpověz
Tu fotku mam v Polance, ale az tam budu, najdu a nejak to snad sem procpu.
3. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
Mer, pak ti pisnu do IP. Jo a Poppy, posli mi na sebe tel.c. At te muzu nejak v Polance sehnat a nejak se na tech capkach domluvit. Jsi bliz k Mer, tak bych te brala za komplice.
3. dub 2008 v 08:43  • Odpověz
Teda Seymi, diagram četnosti,... To jsou věci! :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 08:43  • Odpověz
bub no jasne, stanovim si mezni odchylku a tou se budu ridit. Vsechno mimo to me nezajima...... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 08:45  • Odpověz
Holky, uz blbnu. Jdu varit a pak zase merit tu prdiznu nasi. AHOJ a ja jeste prijdu,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
3. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
Holky, popradíte? Chci si asi koupit konečně tu myčku, ale vůbec nevím čím se řídit, na co koukat, jakou značku...
3. dub 2008 v 08:47  • Odpověz
bubbli koukni na modrou střechu na diskuzi o myčkách, já jedině Bosch :wink: Dádinky my taky noc nic moc, zuby, ale snad už bude líp :wink:
3. dub 2008 v 09:03  • Odpověz
já myčku jedině Miele, ale jsou dost drahý :wink:

dorotko, písnu Ti tu IP :wink:
3. dub 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
S myčkou nepordadím, v Pze jsem měla, novou a fungovala jak se ji chtělo. Takže u mě zlatý ručičky... :sweat_smile:
3. dub 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Miele je ok značka, taky doporučuju :wink:
3. dub 2008 v 09:21  • Odpověz
tak děkuju. kouknu na tu střechu
3. dub 2008 v 09:23  • Odpověz
já mám myčku ZANNUSI A spokojenost už asi 5 let,Mer jak s penízkama za ty čepičky?popy ty máš taky tu velikost co jsme zkoušeli na plavču ne?Tu ružovou prouhatou.
3. dub 2008 v 09:32  • Odpověz
Dobré ránko Polanko,
my chrupíkovaly do půl deváté, to s těmi zoubky je mi moc líto, už aby vylezly potvory, taky to moc dobře známe, snad je to na chvíli na za námi.

seymi, nemyslela jsi histogram četností? Ale jen za předpokladu ¨normálního průběhu funkce, tzn. Gaussovo rozložeí :grinning:
jinak na www.emimino.cz jsou taky různý diskuze, taky se můžeš juknout :wink:

poppy taky píšu IP :wink:
holky, jdu vařit, už jsem nevařila asi 5 dní, tak to musím napravit, jinak mě manžel vymění :grinning: :grinning: :grinning:
já mám všechny ze srazu, ale na kameře, protože baterky jaksi došly :frowning2: i když mrknu a něco ještě přihodím
3. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
myčku bych taky brala, ale taky netuším, jaká značka bude nejlepší
3. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
holky, musíme srazíkovat častěji, jak jsme nebyly vůbec doma, tak doma není ani nepořádek, nemám skoro po ránu co uklízet :grinning:
3. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.