• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Cvali, s těma penězma se pak ještě domluvíme, asi mi to pošlete na účet a já jí to pak někdy dám. Jo, pak mi taky napište ty adresy do IP, kam vám to má zaslat a i příjmení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nevím jak se všechny jmenujete :grinning: :grinning: :grinning:
Já budu myčku řešit tak za rok :grinning: Ale hlavně chci do ní dávat i příbory. Máma má AEG, a je tam košík na příbory, ale ona je tam vůbec nedává a máme taky dřevěný příbory a to je do myčky blbý.
3. dub 2008 v 09:36  • Odpověz
tak malá už hodinku chrupe,je znát ,že se budila,protože na to není zyklá ,tak je nedospalá,ale přitom spala do pu osmý ,bebulka malá.Dnes přijde tatí domu dřív ,tak musím taky vařit mějte se a škoda,že nejdeme na plavčo ,to bude naší vodnici chybět,je to potápka :grinning:
3. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
já mám taky košík na příbory ,to má snad každá myčka :wink: písnu ti tu adresu
3. dub 2008 v 09:38  • Odpověz
taky máme dřevěný příbory a dávám je do myčky. Až se prostě rozbijou, tak koupím jiný a už ne dřevěný, i když dřevěný se mi líbí nejvíc. Máme ale dvoje, jedny obyč a ty jsou už hrozný a od Tescomy a ty už skoro rok stále odolávají a drží v pohodě
3. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
jj, histogram, pak mi doslo, ze se to tak jmenuje, holt uz jsem ho nejakou dobu nepraktikovala :grinning: ano a gausovu eliminacni krivku.........jeste ze nekdo si to pamatuje..diky :grinning:
3. dub 2008 v 09:56  • Odpověz
Poslala jsem fotky mailíkem, pošlete si je dál, na někoho mám uloženej mailík a někoho ne :confounded:
3. dub 2008 v 10:24  • Odpověz
Mer máš IP ohledně čepičky, koukala jsem, že máme stejnou hlávku jako Poppynka :wink:
3. dub 2008 v 10:30  • Odpověz
JO,GLOBUS,taky stejnej,gratulujem :grinning:
3. dub 2008 v 11:09  • Odpověz
Duben

Duben má rád legraci,
stále mění počasí.
Chvíli svítí sluníčko,
hned zas prší maličko.
Dokonce i padá sníh,
tehle duben má rád smích.
3. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
jé básnička :wink: !
A jakto že jsme až na druhé straně?!
3. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jo ona je vlastně ORDINACÉÉÉ! Tka to jo, máte omluvenku. :wink:
3. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
Di, tak mám nahlášeno, že tvoje čepička je už skoro hotová. Další jsou na řadě. Máte prý penízky poslat mě na účet ( jé, to budu bohatá) a já jí to pak nějak dám. Takže vás každou poprosím o 115 kč. Účet napíšu do IP, akorát nevím, jak se zadává více adres, ale zkusím to a nezapomeňte mi poslat míry a adresy ( ty co již tak neučinily) :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:00  • Odpověz
Mer, já ti to mám poslat taky na účet nebo si to předáme z ruky do ruky? :grinning:
3. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
To se ta tvoje sestřenice (nebo švagrová :sweat_smile: ) snaží, to je fofr! já bych se do tý bavlnky zamotala celá :unamused: už se na čepičku těším!!!!
3. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz
jo jo, snaží se (švagrová), můžeš mě to dát klidně do ruky. Jen mi napište ty adresy. Holky, jestli mi ty peníze budete posílat přes internet, tak tam napište do textu jméno, ať vím od koho to je. :slight_smile:
3. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz
jeee,tak dneska jsem tu první já,to ještě u Máchalů chrupají nebo jim možná nejde proud :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen vás chci tak jako po sluníčku pozdravit a popřát pěknej pátek. jupiii pátek, konečně!!!! tatínek se nám už blíží k domovu, už jen asi 700km :frowning2: :unamused: no ale... má bolavej zoubek..kus mu upadl, k tomu se mu udělal váček..a co já tady teď jako hodná manželka půlhodiny dělám? scháním první pomoc na pondělí.tzv.hořááák. tak jen abyste věděli...15 zubařů jsem zkoušela tady v Polance (ne soukr.praxe) a až v Hronově u 16týho jsem byla na pondělí úspěšná. Uf. To teda byl zážitek.
Jo a jinak Sára už umí i brečet. No faaakt. Předtím jen tak jako že něco ze sebe vystrkala,nějaký ty zvuky, ale pláč to nebyl. A včera mi teda ukázala,že to saaakra dobře umí. A přitom jí nic nebylo..asi..jen měla hlad..asi :confounded: ..si myslím,protože mi pak málem ukousla prso :sweat_smile: to se bude tatínek po týdnu divit, co to naše děťátko umí.
Tak to jen abyste věděli co je na hlavní štráááse nového.
Tady se pořád kšeftuje..to my asi nebudeme IN,když nebudeme mít čepičku..Doufám,že to nebude poznávací znamení Polanských koníkařek juniorek...to bychom pak klekli na Mer.švagrovou,aby nám udělala jednu čapku expres :angry:
Tak joo,tak jsem se vykecala a zase můžu jít. Spinkat teda už asi neee,i když by mi to bylo podobný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak papa tety naše.
4. dub 2008 v 08:08  • Odpověz
jo a Machalko..jsem ti chtěla ještě říct..že jsem se tě bála. tady na tom obrázku vypadáš tak odměřeně a když jsem si četla některý tvý příspěvky,jak jsi tety pořád posílala spát a pod....tak jsem si říkala..jejda,to bude asi pěkná megera :sweat_smile: ..a ty jsi teda takový čupr tintítko veselý..a jak jsi přeřvala malou Bublinku...no to byl pro mě nezapomenutelnej zážitek !!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 08:12  • Odpověz
Ahoj!
Sarah, no jo, ono přeřvat Bublinku je fakt kumšt! Jak bylo vidno! Ona totiž čím větší hluk, tím víc se snaží ho přeřvat jsem zjistila. To ji máte vidět když něco mixuju nebo vysávám. To tak hrozně řve že není slyšet ani ten mixer :grinning: Ale Dorot se jí skoro vyrovnala :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 09:14  • Odpověz
Sarah, švagrová ti klidně nějakou udělá, stačí říct :grinning:
Jinak naši zubaři by tě určitě taky vzali, ale předělávají, takže teď neordinují.
Včera mi říkala Dr. že ty ovocný přesnídávky mám dávat dopoledne a ne odpoledne, že prý až od 10 měsíce se odpoledne dávají pribiňáčky, tvaroh, jogurt s ovocem atd. Tak já už jsem z toho fakt magor. A že zeleninu nemám žádnýma vločkama, ničím, zahušťovat, že po tom děti jen zbytečně tloustnout, že vlákninu mají už z té zeleniny. A kaše na noc taky ne, když to nepotřebuje, že z toho žádné vitamíny nejsou, jen se po tom tloustne a po těch obilných,že děti akorát bolí bříško. Tak to je teda věda :frowning2: :sweat_smile: :grinning:
4. dub 2008 v 09:15  • Odpověz
Mer to je teda nářez,pribináčky prej až od roku,tvaroh to samé,ovocnej příkrm se vždy dával odpo.nechápu,to je dobrej hokej :grinning:
4. dub 2008 v 10:50  • Odpověz
bože ,tak já ani nevím jak mě ty děti vyrostli a čím sem je živila,chudáci :grinning: je to postavený na hlavu,za pul roku to bude zase jinak :grinning:
4. dub 2008 v 10:51  • Odpověz
Ahoj princezny!! Jsme doma-konečně, přečtěte si náš termín a budete mít jasno, já se jdu převlíknout a trochu najíst :wink: Sarah, teď jsem se nasmála :grinning: :grinning: Ona teta Máchalka je stejně uječená jako malá bubblinka, manžel mě chtěl párkrát vyměnit :grinning: :grinning: My si s bubbli porozumíme :wink: :grinning: Prosímtě Mer, dávej si to podle sebe a je,přece to pak zas nebudeš měnit, uvidíš, co vám vyhovuje :wink:
4. dub 2008 v 10:52  • Odpověz
cvalík chrupe pul zubu venku,teda ružek :wink: ,tak snad už vyleze celej,ale chystají se vrchní dvojky ,tak nevím :frowning2: rýma už lepší ,ale plavčo jsme pro jistotu odpískali,čekám PPL,přivezou mladýmu boty na házenou,tak vyhlížím :slight_smile:
4. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
Jezis, Mer, kterou mas doktorku. Ted jsi me uplne rozhodila. Adis ma odpoledne ovocnou predsnidavku. Ke snidani jogurt, dopoledne svaca vlocky s jablickem nebo pohanku , jahly a tak s ovocem strouhanym. K obedu maso,zelenina s krupici nebo vlockama, nebo ryzi a tak a vecer ma mlecnou kasi???? To delam vsechno blbe?
:confused:
4. dub 2008 v 10:56  • Odpověz
SEYMI,bud v klidu neděláš,jen paní dr mi v tomto přijde asi mimo :grinning:
4. dub 2008 v 10:58  • Odpověz
přesně takhle mi vyrostli děti a jsou zdravý jako řípy :grinning: jen se mohl dávat tvaroh a pribináky ,ted ne ,no ty pribináky jsou dost tučný a ted se žije zdravě :grinning:
4. dub 2008 v 11:00  • Odpověz
jako stejne bych ji ted nepredelala komplet celej jidelnicek. Bych se trdnt.....Adis se teda laduje celej den. Na co prijde to sni, kdyz najde kousek dreva od kamen tak i to zvejka :sweat_smile:
4. dub 2008 v 11:01  • Odpověz
Seymi neděláš, já koukala do jídelníčku Hami i do knížky a je tam jídelníček, jako vzor a dělám to taky tak jak píšeš. Co Dr. to jinej názor a vločky atd....... v zelenině jako obědu víc zasytí, to bych musela vařit kanoooon. Jinak na noc kaše ne, pokud se děti nebudí, pokud ano není co řešit .No každá si rozhodujem sama a víme, co na naše děti platí a co ne :wink: Jinak kamarádka dávala před 7 lety na noc kaši klukoj ve 4. měsících a polívky v poledne, dřív se to tak dělalo a dnes ne? A kluk, žádnej tlustoprd, zdravej, pěknej kluk :wink:
4. dub 2008 v 11:03  • Odpověz
moje dr. má na to takovej názor,že mužu dávat vše co jsem dřív dávala dětem,když ovoce rozmixuju s dvěma lžícema tvarohu ,nebo jí pulku pribináku smíchám s ovocem ,je to naprosto v pořádku ,to by toho ty děti museli konzumovat velký množství ,nebo děti s potravinovou alergií ,to nesmějí vubec,takže já to neřeším,jen ten tvaroh tak až od 8-9 měsíce :wink:
4. dub 2008 v 11:06  • Odpověz
a ja se pritom tak snazim. Zadnej cukr, sul, barviva, konzervanty nic. Ciste prirodni. Az ted davam trochu takovy ty suchary, co obsahujou trochu soli. Jinak ryzova chlebicky a kukuricne zizalky-to jako behem dne na zakousnuti. Ale jak rikam Adi vesele sni vsechno. A ja jsem taky vyrostla a kravsky mliko mi davali ani ne na roce.

Machalko, Adisu zdravime a at uz ma zubaky venku. Alespon jich bude mit odbytych kupu najednou.Nasi berunde ted taky lezou spodni dvojky, tak mame opet vesele noce. :confounded:
4. dub 2008 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.