• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Cval, kolik mas deti????
4. dub 2008 v 11:07  • Odpověz
přesně Dorot já holce dávala kaši ve 4 měsících protože měla hlad a je hubená jak lunt,podívej na cvalíka a to jí kaše nedávám vubec,ted jsem to chtěla zkusit ,protože začala budit ,ale nechce ,ale dnes i včera noc supr,takže to bylo k zubanum a rýmě,kaši dáme pubertákum :grinning:
4. dub 2008 v 11:10  • Odpověz
tři ,15,12 a 8 měsícu 9.4
4. dub 2008 v 11:11  • Odpověz
pořídili jsme si mazánka :grinning:
4. dub 2008 v 11:13  • Odpověz
prý, že se dřív říkalo, že pribináček až od roka a teď prý je to zase jinak, že by děti měly mít tučné tvarohy atd... :confounded:
4. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
A tátu má :grinning: :grinning:
Aha, hmm, tak pro radu k tobe, ze?
a taky je, nejvíc tatínkuv :wink: ten je zní poprděnej a ona zněj,ještě vede brácha a v závěsu je ségra s maminkou ta má mlíkárničku,jinak by mě asi nepotřebovala :grinning:
4. dub 2008 v 11:16  • Odpověz
jj a všechny mají stejného tatínka :grinning:
4. dub 2008 v 11:17  • Odpověz
no hele já se řídím podle osvědčeného co bylo a zvážím novinky a rozhodnu se co je lepší :wink: ted mámjedinej rozdíl ,že pořád kojím děti jsem kojila jen do 4,5 měsícu a měli oba dudlíky a tohle dílko ne :grinning:
4. dub 2008 v 11:19  • Odpověz
Já myslela, že táta je další dítě :wink:
MM je z Adi taky poprdenej. Hrozne chtel holcicku a je stastnej, ze ji ma. Ja taky teda. A vsude ji chvali a je proste hrdoch hrdej.
Tak zdar, ja pro dnes musim.
:dizzy_face:
jo Dorot když se všichni s cvalíkem válej po zemi ,tak se tam stratí :grinning:
4. dub 2008 v 11:20  • Odpověz
Já se řídím podle sebe a heslem, jedla jsem to taky, žiju, žiju. měla jsem chodítko, chodím, chodím , nohy ja laňka, nekulhám, možná ve stáří, budu, ale to už je jedno :grinning: Ftaláty, byli jsou budou, nějaká cedulka mi nezaručí, že tam nebudou, ve školce bude jíst bůhví co, no ale přežije stejně, jako my ostatní :wink:
4. dub 2008 v 11:21  • Odpověz
TÁTOVÉ JSOU NA HOLČIČKY HRDÝ SNAD VŠICHNI :slight_smile: ,když se narodila Miška ,tak to bylo to samé,čau Seymi až budeš v Polance dej nám vědět :wink:
4. dub 2008 v 11:21  • Odpověz
Jo holčičky jsou holčičky, chtěl ji taky a máme ji.Prdelína naše :grinning:
4. dub 2008 v 11:23  • Odpověz
já na to taky kašlu, budu jí to dávat jak uznám za vhodný, ale rad není nikdy dost. :grinning:
4. dub 2008 ve 14:47  • Odpověz
jasně ,správnej přístup :grinning:
4. dub 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
Brý den, teda podvečer :sweat_smile:
Tak na plavču dnes super, Poppyna je potápka obecná :slight_smile: Hrozně se ji to líbilo, i když si několikrát lokla :grinning: Měly jsme babí, tak ta byla nadšená, jakou má šikovnou vnučku :grinning:

A u nás, co se týče jídla, tak já bych též musela najet na jiné stravování, ale nebudu, dle mě to dělám tak jak mám a když vidím, že Poppynka je spokojená, tak to je známka toho, že to dělám správně.
Rozhodně bych ji nedala párek, to ne, ale už jsem byla nucena ji ve městě, než jsme došly dom, dát kus ježka - celou půlku (Cvalda byla svěděk :sweat_smile: ) a snědla to, protože měla hlad a svačina nebyla v dosahu. No co no, není to každý den a já byla spokojená, že nebrečí a ona že ukojila prozatimní potřebu svého hladu :dizzy_face:
4. dub 2008 v 18:20  • Odpověz
Poppy, jakýho ježka? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
Mer, kynutýho :wink: Něco jako jsou loupáky, akorát bez maku, ale s rozinkama :slight_smile: Asi bych to přirovnala k tvrdšímu mazanci nebo vánočce :grinning:
4. dub 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
Jo holky, mamka dnes vyklízela nějaký věci a vyhazovala, co ji přišlo pod ruku, tak jsem tam nakoukla a z hromady si ukořistila po nás houpací křesílko, ale jen konstrukci, tak jestli to někdo chcete, tak vám to přenechám. Nějaká šikulka se tu najde a stačí k tomu udělat jen potah z látky, je to podobná konstrukce jako je naše lehátko od FP, akorát s tím rozdílem, že my za to zaplatili trochu víc :sweat_smile: Kdybych to objevila před rokem, tak si ho nechám. Bud za poštovný, nebo zadara :slight_smile:
4. dub 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
Foto mám ve foťáku, pro zájemce pošlu emailem:slight_smile:
4. dub 2008 v 19:45  • Odpověz
jo, Sarah, s těma zubařema, to je hotovo. Ta moje švagrová si předevčírem zlomila zub a ten její zubař jí nevzal a obvolala dalších asi 7 a nikdo jí nevzal, až v Hronově jedna zubařka ( mamka nebo brácha by jí vzali, ale předělávají ordinaci). Tak jsem se jich ptala jak je to možný a prý je to povinnost vzít bolest, ale musí třeba počkat až po objednaných pacientech - teda pokud to není opravdu něco akutního. :grinning:
4. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz
Holky, zítra chci dělat V. k obědu červenou řepu, tak jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: Prý abych se nelekla, že bude mít červený čůrání :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
Mer, a taky bobek :grinning:

A jak jsou na tom Frogovi, už je maličké líp? A co to měla dle dr,?
4. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
Já jdu chrnět, už tu sedím dvě hodiny a skoro na to už nevidím :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz
autor
Tak dobrou, já nakukuju, ale asi si půjdu ještě číst, tak pa pa a dobrou klidnou :dizzy_face:
4. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
Tak nabídku konstrukce křesílka ruším a asi ho pošlu paní pro holčičku co moc a moc prosí, že si jej holčička oblíbila u kamarádky.
Tímto se omlouvám případným zájemcům :sweat_smile:
4. dub 2008 ve 22:50  • Odpověz
Tak my dnes poprvé noc jednotryskovka od 19.30 - 7.00. Třikrát hurá, hurá, hurá. :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.