• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Gratulace k paradni noci. U nas to celkem jde, na to ze leze zub je to v poho. Ocekavame stale vetsi toco. Porad neni proriznuty a tak uvidime. Zatim zadny nevylezl bez nejakyho vzruchu po nocich.
Jo a vcea me MM prudil a tak jsem vstala taky naprudena a nejak s nim nemam chut mluvit. Nastesti odesel na cely den pracovat na zahradu k mamince a ja pojedu na plavco, tak se uvidime az vecer. Snad me to prejde, protoze tohle me nebavi. Stvu sama sebe. Chjo :angry:
5. dub 2008 v 08:34  • Odpověz
Dobré dopolodne :grinning: U nás jednotryskovka 20.15-7.15 ale velikánská gratulace vanilce vidíš holka, a jak ses vyspinkala noooo- do růžova co? :wink: Mer poslala jsem ti ten milion na čepicu jo?
5. dub 2008 v 10:10  • Odpověz
jj, díky
no jo, vyspinkala se do růžova, ale teď je protivná, jindy už dvě hoďky spí a teď nic, chce být pořád u mě v náručí :frowning2:
5. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
Achojky cholky,tak Ančí je střídavě oblačno,včera průje¨m nebyl,chuť k jídlu byla lepší,ale dneska měla takovej průjem.že to měla až pod lopatkama,na loktech..prostě všude..Dávám jí ňáky probiotika,ale chutná a voní to jako pasta tuti fruti,takže hnus a ona to prská do dálky a hlavně to nejde vyprat..Včera jsem se taky potkala se Sarahfrompol. a má ůplně úžasnou Cam cortinu,novou verzi potahu,ale vy jste jí už určo viděly na srazíku..Jinak malá furt říka nenenenene a občas řekne tatatatata a dededede..
Tak se tady zatím mějte,jdu čučet na hokej,hraje mi Slávka..
5. dub 2008 v 17:30  • Odpověz
Tak paráda,dneska byl pěěěknej hokej s moooc pěkným výsledkem :wink: ..ale to vás asi nezajímá že :wink: ,to jen já jsem blázen :grinning: ..Zítra mě čeká žehleníčko :frowning2: ..Jinak jsem taky byla v tom kadeřn. nad tetou a je to tam fajn,a tak za 14 dní se objednám k té milé mladé blondýnce..tak jsem zvědavá co se mnou provede,páč většinou to nechávám na kadeřnici,snesu na hlavě jakýkoli experiment,pokud teda nebudu dohola :grinning: ..
5. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
Poppy, pošli mi, prosím, adresu do IP, máš čepičku hotovou, zítra se začíná dělat Cvalíkovi :grinning:
5. dub 2008 ve 22:47  • Odpověz
ahojky všem,tak my máme i druhej vrchní zub venku,hurá,Mer gratulace k jednotryskovce ,naše mimi se ted pár dní budilo dvakrát někdy třikrát za noc ,ale dnes už jednotryskovka :grinning: penízky na čepičku pošlu zítra :wink: jinak rýma ještě trochu je,ale kapeme nasivin a bude to o.k ,frogískovi taky koukám lepší ,tak to je fajn :slight_smile: tatí dnes v práci mají nějakou akci,tak mimořádka v něděli :frowning2: ,pá a hezkou neděli všem
6. dub 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Haló, kde jste kdo???
Všem nakukujícím hezký večer:slight_smile:
6. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahoj, jsem tu, koukám na x-factor a při reklamě jsem zaběhla sem :grinning:
6. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
ahojda holky,přeju všem hezkej večír... Mer,prosím tě..nevíš náhodou,kde v Hronově ordinuje dr. Čábelková? to je ta,co mi vezme zítra pána na opravu bolavýho zoubku..jen netuším,kde je v H. ulice Jiřího z Poděbrad :frowning2:
6. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaha,tak změna..tak nic. Pan prý pojede do Nováče. Tak moje páteční snaha právě odešla do prde..pryč. No nic, tjádydádydááá. :frowning2: :unamused: :angry:
6. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
ahojky ..Sarah takže je to prý směr Žďárky a za divadlem po pravé straně asi 100m,ale buď ráda že tam nejde,je to nejdražší zubařka xo existuje..jo a jinak jsem našla doma mezi novýma věcičkama krásnou háčkovanou čepičku fialokovorůžové barvy s kytičkopu,ale nám už je malá a Sarinka je jediná komu by tak asi v létě mohla být,tak jí budu nosit furt při sobě a kdyby se ti líbila tak ti jí nechám,je úplně nová,neunošená..foto hodím do svého albíčka ju.
6. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz
Sarah tak jsem je tam hodila,tak na ně mrkni.. :wink:
Tak dobrou noc..
6. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz
no tak náhodou vím, v té ulici jsem bydlela 16 let :grinning: Švagrovou vzala taky až dr. Čábelková po asi 6 obvolaných zubařech. Jinak by Vás měla vzít ten Váš zubař, je to jeho povinnost ze zákona !!! :angry:
No možná je to nejdražší zubařka, ale teď vzala jako jediná už dva lidi z mnoha zubařů, co je odmítli.
6. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz
ahojky, omlouvám se, že nečtu, jen písnu, že zítra odjíždíme zase na týden pryč, tak se tu mějte, buďte zdraví, zubatý a spokojený!
6. dub 2008 ve 23:02  • Odpověz
Ahojky..teda tady je zase mrtvo,kde všichni jste??
7. dub 2008 v 09:23  • Odpověz
ahojky,my jen nakukujeme,vaříme :wink: ,cvalík chrupe,Froginka je už velká holka 7 měsícu to,to letí ,nám ve středu 8 :confused: Srsničko užijte si to u babí :wink:
7. dub 2008 v 10:11  • Odpověz
dobrý ráno..no dobrý. lepší asi při pondělku nevystrkovat nos,coo? tam je ale hnusně. Malá chrupká, tatínek je u zubaře...jinak děkuju za navigaci,ale nakonec jel opravdu do Nováče..dr Juran je určitě ještě dražší než Čábelková :unamused:
Frogii,děkuju, čepička je krásná,to víš,že se bude hodit. Teď už tě mám v merku,neboj se,že bych si tě nevšimla..třeba někde v keři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:,ale na ulici taky,to je jasný. :wink:
7. dub 2008 v 10:12  • Odpověz
ještě jsem nehodila fotky ze srazíku ,nějako není čásek,tímto se omlouvám a co nejdřív zjednám nápravu :grinning:
7. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
ani se nedivím,že to malá zalomila v tomhle počásku není divu :grinning:
7. dub 2008 v 10:15  • Odpověz
kdepak jsou Máchalky,zas vykecávaj v Hošticích :grinning:
7. dub 2008 v 10:16  • Odpověz
Sára bude mít už 6 neděl toto teda fakt letí :confused: ,za chvilku budou na srazíku běhat všechny a ne jenom srsnička :wink:
7. dub 2008 v 10:19  • Odpověz
Dobré ráno, volal nás někdo? :grinning: OOO :hearts::hearts:velká gratulace spoluoslavenkyni, hodně zdravíčka a ať hezky roste prdelína :wink::hearts::hearts: Jinak gratulujte, čekáme :grinning:
7. dub 2008 v 10:21  • Odpověz
jé 7 jasně Máchalka má 9 m takže velká gratulace,at jsi velllkkká a čiperná holčička at má maminka co hlídat :grinning: Aduš a at je lepší počásko :grinning:
7. dub 2008 v 10:33  • Odpověz
Viki pro jistotu už hodinu a pul spí se jí teda ani nedivím :grinning:
7. dub 2008 v 10:35  • Odpověz
vstávala dnes už v 6.30 a na to není zvyklá ,včera za pět osm :confused:
7. dub 2008 v 10:35  • Odpověz
Děkujeme, děkujeme :wink: U nás se vstávalo kolem 6 včera teda dýl a v So v 7.15 spát chodí dýl, takže super nemáme totiž závěsy, ani rolety :wink: Teď si hraje :wink:
7. dub 2008 v 10:55  • Odpověz
AHoj! B.měla včera v noci skoro 39, byla celá žhavá, ale od té doby nic. Má ale rýmu a je VELMI nevrlá. Jdem dnes na osmiměsíční prohlídku k mudře tak se mi na ni aspon koukne. :wink:
7. dub 2008 v 11:05  • Odpověz
JÉ Bublinka měla včera 8m,takže dodatečná gratulačka a at tě netrápí rýmka cvalík už v poho asi to měla k zubum,už je čtyřzubá :grinning:
7. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz
tak dnes jsou odeslány čepičky Cvaldovi, Dorotce a Poppynce :grinning:
7. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.