• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
taky musím hodit fotky ze srazíku, ale nějak nestíhám :grinning:
7. dub 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
Ahoj Polankovky,
děkujeme Mer, za čapku a už se moc těšíme:slight_smile:

Taky se přidáváme ke všem co něco slaví, slavili a budou slavit:slight_smile:

No a též se přiznáváme, že máme nové potraviny v jídelníčku - o víkendu jsme zkusili čočku a světě div se, ono ji to šmakovalo, bříško nebolelo a vše bylo OK:slight_smile:
A dnes jsem měla s panem Poppym rybku k obědu a protože Poppynka jí vždy dřív než my, tak zůstala v židličce a pozorovala nás a povídala nám mňam, mňam, mňam... Tak jsem ji trochu té rybky dala ochutnat (a to byla najedená) a strašně ji chutnala... a tak právě jsem hledala, od kdy můžou děti ryby a je dost různých názorů, někde jsem našla už od 8mi měsíců, jinde až pro roce a děti ohrožené al. až po dovršení tří let.Tak babo raď... :rolling_eyes: :confused: :sweat_smile:
7. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz
Tak baba radí :grinning: Na 7. měsíční kontrole nám bylo řečeno, že pozvolna můžeme od 8. měsíce začít s rybou, ale málo, protože to je taky alergen a tak jednou týdně, kousek ryby, já jí nedávala, protože jsem nenarazila zatím na bezkostnačku :wink: Jinak všem oslavencům slavícím kdykoliv kolem přejeme vše nej!!! OOOO čepička bude? Se těšíme!!!! Děkujeme, ještě teda nevíme za co :grinning: Ale určitě bude krásná :wink: OOO Sršničky budou mimo? No tak šťastnou cestu a brzy se nám vraťte a hlavně v pořádku, má mrznout, dnes v noci , ale pak má být konečně jaro, snad :confounded:
7. dub 2008 ve 14:38  • Odpověz
já teda rybu asi až od roka, nevím, teda jak ji budu upravovat, když ryby já ani manžel nejíme, fuj! :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2008 v 15:07  • Odpověz
jinak V.se už zase v noci budí, ale jen 1x, ta jednotryskovka byla asi jen výjimka, ale pořád je to dobrý, akorát by mohla ráno spát aspoň do osmi a ne do sedmi nebo do půl sedmý :sweat_smile:
7. dub 2008 v 15:08  • Odpověz
Jak fuj, ryba, na pedel na pedel a hladomor na vás :grinning: :grinning: Jééé do osmi jo? Andulka spí do 6h nebo do 6.30 a jsem ráda :grinning: Kouká, klečí a děsná legranda :wink:
7. dub 2008 v 15:25  • Odpověz
a nezaprší a nezaprší :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
7. dub 2008 v 15:58  • Odpověz
děkujeme za čapku ,dnes jse v tom lijáčku do banky neletěla tak snad se Mer NEBUDEŠ ZLOBIT ,KDYŽ TO ODEŠLU ZÍTRA :frowning2:
7. dub 2008 v 17:09  • Odpověz
Ahojky..no kde jste všichni??Venku je ale brutus hnusně,jsem celý den jak zmlácená,ani venku jsme nebyli..Za chvili budeme koupat,tak tady malá teďka provádí běžné podvečerní kňourando..chvili se směje jako blázen a pak najednou zase kníká..večer sem ještě nakouknu,tak zatím papapa..
7. dub 2008 v 18:53  • Odpověz
tak my jsme nakonec ven vyrazili. sice jen na chvilku,ale aspoň jsme vyčuchli. teď už se zklidňujeme a pomalu nás volá pelíšek :wink:
7. dub 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
Jé tak to my teda rybku budem dávat, já ji můžu ve velkým a Dorot, jestli chceš bezkostnou, tak doporučuju Hoki:slight_smile: a po dnešku i Poppynka:slight_smile:

Co já bych dala za to, kdyby beruška chrupčila do půl osmé, my totiž taky strašákujem od šesti:(
7. dub 2008 v 19:45  • Odpověz
O našem spaní bylo už napsáno dosti, změny žádné, matka stále nevyspalá, dítko s úderem jedenácté večerní začne vytrapovat, s úderem půl sedmé ranní přestává a je z ní zase milé děvčátko. :rolling_eyes:
Já ryby miluju, jen kapra nesnáším...
Zítra dopolko budu v Polance, přijede ségra, tak se snad konečně stavím v tý pojištovně kvůli tomu příspěvku na plavčo...
7. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
Cvali, v pohodě, klidně až budeš mít čas.
My se teď vrátili z HK, tak jdu uspávat atd. atd. atd. :grinning:
7. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz
Jdu za Bublíkem, dobrou!!!!
7. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
Mer ty používáš tu chamomilu na zoubky??Jaká je?malé se asi začínají klubat,hystericky pláče a když jí masíruju spodní dásničky,tak se zklidní..
7. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz
Frog, používám ji, ale nevím jestli zabírá, myslím, že někdy jo, někdy ne, ale dr. mi říkala, že se může dávat třeba 3x za sebou, když je mrzutá, hysterická, tak 3 kuličky, když to nezabere, tak zas a zas, ale mezitím půl hodiny odstup a 15 min. před ani po nesmí nic jíst a pít.
8. dub 2008 v 07:54  • Odpověz
Dobrý den!! Tak venku hnus, ale noc dobrá jednotrysková, bez buzení 19.30-6h. Mer ty jsi zas roztáčela v HK? I ty jedna, ale já tě doženu v Pá jedem do Tr a tam taky něco pustím :grinning:
8. dub 2008 v 10:11  • Odpověz
Meredith velice vám děkujeme za čepičku od vaší švagrové, můžete se podívat k nám do alba, Adélku jsem vyfotila a stejné foto poslala švagrové mailem, děkujeme :wink:
8. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
nazdárek tety, teda ty vaše jednotryskový noci závidím,ale my,na to,že jsme nejmladší taky zase tak nevytrapujeme... 1,5,9..to zní hezky,nee? maminka je vyspinkaná do růžova. A sakra..teď jsem natáhla měsíček a už dohrál. Dá se to nějak spravit,nevíte? To bych ho musela asi rozkuchat,že? :confounded:
8. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Sarahky :wink: Krásný Andula spala po porodnici od 20-5 a pak 8 :wink: Krásný to je :wink: N o rozkuchat nejspíš :unamused: Nesmíš se do toho tak opírat :grinning:
8. dub 2008 v 10:34  • Odpověz
blbej měsíc..moc nevydržel.. dyť su taká jemná žena :grinning:
8. dub 2008 v 10:48  • Odpověz
AHOJKY,TAK NÁM TAKHLE SARAH PŘETÁHL BRÁCHA SLUNÍČKO :grinning: no ,ale rozdělal to a spravil,netuším jak :confused: jinak jsme už prodali náš kočárek houpáček ,to byla rychlost ,4 zájemci najednou :confused: ,takže už se cvalík nepohoupe :frowning2: ale užili jsme ho :slight_smile: noc dobrý 4 zubani venku dnes u dr.9.500g 77 cm,to je kusánek ta naše Viki :grinning:
8. dub 2008 v 11:03  • Odpověz
my taky čekáme čepičku ,Aduš je kočka :wink:
8. dub 2008 v 11:04  • Odpověz
PRDELKA,už přes pul hodinky zařezává u dr se předváděla,vzala ji za ruce ,ukaž jak sedíš ,šup a stála :grinning: ,dr no já tě chtěla vidět sedět a ty mě utečeš :grinning: tatínek prej ,ale máte tu málo místa ,tak příště :grinning: jen nás trochu naštvala s vlasama ,prej oni ti padaj vlásky ,přitom už nám dávno rostou,nechápu :angry:
8. dub 2008 v 11:11  • Odpověz
Ahojky cholky..Anča byla vna váze v úterý a má 7800gr..taky kus ženský..od včera zatím nekakala,tak uvidíme,ředím jí furt ten rýžák,ale už jí budu pomalu dávat jen mlíčko ať jí nezabetonuju..cvali nejdete dneska ven,?jo a chtěla jsem se vám pochlubit s tím co se nám stalo..vytekl nám celý obsah avent hrnečku do fusaku..zajímavé co,když je netekoucí..a nejsem jediná,je tady o tom i diskuze..
8. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
Frog, to bude tím, že ten hrneček je kouzelnej... :grinning:
8. dub 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
Jsem zvědavá, kolik váží slečna Poppynková, no koukám holky, že na vás teda rozhodně nemáme, na to co všechno spořádáme :grinning:

Po obědě taky razíme ven, tak se třeba někde potkáme. Poppyška zatím chrupe, pak hamu (dnes má mňamku, bude ošizena o maso, ale zato se ji zelenina vaří v kohoutím vývaru...) :grinning:
8. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
Frog, tak vem ten hrnek a jdi ho paní R. reklamovat, tohle by se asi nemělo stát s kouzelným hrnečkem... :confused:
8. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz
Dorot, neroztáčela, manžel potřeboval jen nějaké nářadí, nemám už za co roztáčet.
Jinak, Aduš kočka :grinning:
My v noci nic moc, v 1.30 a v 5.30 a pak už neusnula, ale dneska mi dopoledne spala 2 hodiny v postýlce, ne v kočárku, tak jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží.
8. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz
frog ,když nebude cedit ,pujdeme ,nevím ještě v kolik,no na to ,že toho sní dáma málo váží dost ,ale dr říkala ,že si udělala zásobu a ted už tolik přibívat nebude ,možná se i na chvíli zarazí,ted za dva měsíce přibrala 400g což není moc,je pořád v pohybu ,tak se nedivím.Frog písnu :wink: AVENT hrnek dobrý a pije z něj pořád se jí někde válí po zemi a nic neteče,šla bych ho reklamovat :grinning:
8. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.