• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
je spíš prej dost dlouhá,takže ta váha na dýlku je normoš :wink:
8. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz
MY byly dopolko v polance a byla strašná zíííímá!!!!!!!!!Já chytrá jsem vyndala B.fusak z kočárku tak mrzla... Jsem to ale matka....Na tu její rýmu...
Jinak váží 7520g a měří 70cm. Je to proti Cvalíkovi teda fakt drobček.
8. dub 2008 ve 13:58  • Odpověz
my jedeme zítra do Polanky na kardio a stavíme se u T. v krámě obhlídnout golfáče a sedačky :grinning:
8. dub 2008 ve 14:17  • Odpověz
NO VÁHOVĚ A VZRUSTEM JE BUBLINKA DROBEČEK,ALE ZASE HLASEM TO JE KUS POŘÁDNÝ ŽENSKÝ :grinning: jukněte do mojeho alba jsou tam fotky ze srazu a přišla čepička ,tak jsem ji nafotila :slight_smile:
8. dub 2008 v 18:44  • Odpověz
No Cvaldíkovi čepička moc sluší!!! My už se taky těšíme!
8. dub 2008 v 19:31  • Odpověz
A Adušce taky sluší :wink: . To budou holky na dalším srazu kočky. Jedna za všechny, všechny za jednu! :wink: :grinning:
8. dub 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
Tak jsme taky objevili ve schránce čepičku a vyfotili a dali do albíka:slight_smile:

Jdu ordinovat, dobrou a papa:slight_smile:
8. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
ahojky bubly mám prosbičku,nepůjkčila bys mi prosím tu klokanku?chceme jet do polska a nechce se mi tahat kocar,teda spíš si neumím představit jak se s ním prodírám tím davem a úzkýma uličkama..
8. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
Frog, a kdy jedete? Já jsem ji už vrátila ségře, už ji nepoužívám, ale ve čtvrtek tam jedu tak bych ji mohla zase přivézt.
No a Poppynce taky sluší, moc moc.
8. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz
Teda holky, vy jste fešandy.
Nám dneska přišel ten houpací koník, ale V. z toho ještě padá, tak to bude muset ještě chvíli počkat :grinning:
8. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz
Aha,no my jedeme náko příští týden.Vy máte v pátek plavání viď?Že bys jí kdyžtak mohla vzít sebou..ale kdyby to třeba nešlo tak neva,prostě bych si razila cestu kočárem,oni by se uhnout museli :wink: ..
8. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
tak co, Frog, dala jsi Chamomilku? :grinning: Já ji preventivně dávám každý večer
8. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Zatím ještě ne,mazala jsem jí to calgelem..
8. dub 2008 ve 21:48  • Odpověz
tak jsem se konečně dostala k těm fotkám, tak jukněte do alba :grinning:
8. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz
jé je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
Pěkné ranko, tak my jsme už hodinku vzhůru a hlásíme 1. úspěch a to, že Poppynka udělala své první kaku do nočníku:slight_smile:
9. dub 2008 v 07:29  • Odpověz
tak to gratulujeme Poppynce. My jsem už od pěti vzhůru :grinning:
Poppy, myslíš, že můžu na kardio s kočárkem? Že si ho můžu vzít do ordinace?
9. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno- gratulujeme ke kaku :wink: My od 6h :wink: Teď usnula :wink: Já jezdím s kočárkem anechávám ho v čekárně, jezdím s mužem a ten hlídá, kdybych jela sama, tak nevím :confounded:
9. dub 2008 v 07:39  • Odpověz
Jinak krásný fotky, čepičky holt slušej všem, možná si necháme udělat ještě jednu :wink: Jooooo pošlete mi ty fotky mailem jo, vím, že nemáte čas MD je MD, starání o dítě a tak :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
No, Mer, já si nechala kočárek v čekárně u dveří u záchodu, ale ... Z kočárku se mi nic neztratilo, ale až když jsem vylezla. No, asi bych dnes už jela přímo do čekárny. Každopádně se připrav na to, že ti sestra řekne, že je tam je koule, že z venku nikdo přijít nemůže. No a co ho nechat v autě a vzít si Merinku do ruky?

My se chystáme na výlet, pojedeme busem, tak jsem zvědavá na ten zážitek, já po roce a Poppynka poprvé.

Tý Dorot, a víš, že já si teda jako zaneprázdněná fakt někdy připadám...?!:slight_smile:

Jo a čepičku si taky necháme udělat asi ještě jednu a o malilinko větší, tuto máme akorát.) A fakt musím uznat, že holkám opravdu sluší, mají v tom nádherný kebulky:slight_smile:
9. dub 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
Jo a samozřejmě že děkujem ke gratulacím, vše vyřídím :grinning:
9. dub 2008 v 07:49  • Odpověz
Já jak kdy, ale jen dorazí táta z práce, je Andulka jeho, já odpočívám a maximálně udělám večeři a kaši malý :wink: Čepičku taky na jaro trošku větší a oranžovo, bílo, černou.Kebulky maj krásný, jak hlávky zelí :grinning: :grinning: Ale slušej jim :wink:
9. dub 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
A taky chválíme fotos všem. Super čuper! No a vítězná fotka, která mě dnes opravdu pobavila a u který jsem fakt zasmála, je fotečka Merinky s brýlemi a čapkou. Tak důležitou modleku bych v Merince teda nečekala. Fakt super!!!!!
9. dub 2008 v 07:51  • Odpověz
Ano, řekla bych s brýlemi celý tatínek :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 07:59  • Odpověz
no jo, ale chudák chvíli vůbec neviděla :grinning:
švagrová vzkazuje, že do konce týdne budou odeslány všechny čepičky, tak jestli chcete další, tak sem s objednávkou. A tak vám jsou malý ???
No já právě jedu k T. do krámu, to bych pak musela zase zpátky do auta, já jedu určitě s kočárem do čekárny, tam by ho někdo šlohnul, ale poprosím sestru, jestli bych s ním nemohla až do ordinace, myslím, že by to problém nebyl, ale je mi asi jasný, co mi řeknou
9. dub 2008 v 08:02  • Odpověz
Nejsou malý , jsou akurátní, ale na jaro léto bude potřeba asi větší, možná ne uvidíme jak poroste globus :grinning:
9. dub 2008 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky čepičkový,no všechny kočky ,to byl dobrej nápad od Meredith,tak ,my bychom chtěli ještě jednu ,ještě rozmyslím barvy a řeknu na plavču,taky asi o centák vyšší a centák širší ,ale seděj fakt krásně,chtělo by to skupinové foto,Dorot písni mi email nevím zda ho vlastním :grinning: pošlu foto :slight_smile:
9. dub 2008 v 08:47  • Odpověz
až pujde drákula spát ,všude si stoupá musím hlídat pokud není zavřená v kleci :grinning:
9. dub 2008 v 08:48  • Odpověz
asi mě trefí :grinning:
9. dub 2008 v 08:49  • Odpověz
tak my chrupeme,Mer,krásný fotky,stěma brejlema je v. fakt kočka ,krásné pončo :wink:
9. dub 2008 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.