• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojda tety, tak hlasime,ze jsme oki.dr nas pochvalila..jak krasne drzi hlavicku,jak pozoruje a posloucha..moc se ji Sara libila,tak jsem otřela orošený čelo a byla taková pyšná máma..no jen na pár sekund samozřejmě :sunglasses: .navazili nam 4980g a namerili....58cm. to vypada,ze roste cm za tyden.je to normální? asi chce být vysoká jako maminka.
Poppy,koupila jsem tu niveu a prislo mi,že hned druhý den to měla lepší.Pak ale u dr měla husinu po tom,co jsem jí svlíkla a vypadalo to,že jí nesleze :unamused: tak nevím. Dr poradila pridat machani,nedavat avivaz a malou nekoupat kazdy den..jen prdelinku a tapky.tak uvidime,jestli se to tim zlepsi. Koupila jsem pro jistotu lovelu a vynecham persil i s lenorem,tak jsem zvědavá.
Přeju vám všem krásný sluníčkový den. Fotečky jsou moc hezký. Příště si vás taky všechny vyfotím :wink:
papa holky z Hauptstrasse :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2008 v 11:42  • Odpověz
juu Mer..dyť sis mohla dát káru k nám..bydlínkujeme o tři patra výš :wink: tak pro příště,ju? jestli náhodou nebudeme taky u drrrr. papa
9. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahojky cholky..mám dotaz,proč jezdíte všichni na kardio,to jako s dětma,nebo se sebou??Já jestli to je náko povinný nebo máte nějakou dg.??
9. dub 2008 v 11:59  • Odpověz
sarah ahojky,tak my jsme taky takhle rychle rostly až ted brzdíme :grinning: tak cvalík dnes vyrazí asi s tatíčkem a pak razíme na nákupy,já dám zatím byt do cajku :grinning:
9. dub 2008 ve 12:05  • Odpověz
Zdarek. Teda ta tva svagrinka Mered. ta teda jede, ze uz tak brzo ma vsechny hotove. To teda smekam. Uz se tesim az nam tez dojde. Ja ted sparuju mandle a pak je oloupu a pripravim vsechny ingredience na dortik. Snad ho zvladnu s Adi upect. Zitra jdu tchynce napect odpalovane a pak Adi udelat ovocny dortik a v patek to vypukne.

Vy vsichni litate po doktorech, tak at vam to dobre dopadne a jste zdravi a rostete jako z vody. Nas ceka detsky v PA. dostane prvni davku proti pneumokokovi. Tak doufam, ze odpoledni oslavicku zvladne. Kdyz tak ji prelozime. Prece ji nebudu nutit slavit, kdyby byla bez nalady.

Tak ja letim na ty mandle. A predbezne asi fakt razime do NA. Uvidime po vikendu.
Tak paaaaaa a posilame puseny :slight_smile:
9. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz
Sarah, tak to jsem nevěděla, ale T. mi poradila, abych to dala k její známé do krámu, hned vedle, co mají to prádlo, tak v pohodě.
Frog, V. měla po narození šelest na srdíčku, tak musíme chodit na kontroly, ale je to už dobrý. Ale řvala tam dneska jak tur, úplně hysterická, zas jí popraskaly ty žilky na tvářičkách. A dr. říkala, že si kočár klidně můžu dát do čekárny, tak jsem říkala, že nechci aby mi tam někdo něco ukradl, a prý že se jim tam nic nikdy neztratilo a já na to, že kamarádce tam ukradli peněženku, a ona, že si prý myslí, že jí to nikdo neukradl, že to někde vytratila, že ji měla tak blbě položenou na kočárku...... Poppy - ha ha ha :grinning:
Holky, švagrová vám vzkazuje, že tu čepičku máte prát v ruce nebo max. na 30 stupňů. Nemáte se leknout až to začne schnout, že ta vlna je taková tužší, ale jak to začne schnout, tak vlna změkne. Nejlepší je tu čepičku vypnout, ale ne vytahovat!!! Po vyprání vypadá jako sražená, ale pak to změkne. Jo a jinak bude kupovat žlutou barvu, vínovou a možná i jiné...
Jo a u T. jsem zkoušela ten Quinny Zapp, je super,ale ještě se rozmyslím. A taky jsem se radila o té sedačce, tak prý je nejlepší Maxi Cosi Tobi a do 18 kg a pak koupit novou, tak nevím, ale ty ceny, dohromady mě to vyjde asi na 11. tis., ale to ještě nevím, jestli to budu kupovat. Prý ještě jeden golfáč je super a jinak to jsou všechno nějaký polský, pochybný, tak nevím, jaký jste si vybraly vy??? Dejte tip, ať se můžu rozmýšlet. :grinning:
9. dub 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
Mer, tak to mě fakt nepřekvapuje, že to dr. řekla, to by byla super vizitka, kdyby ti potvrdila, jo tady se krade. No to se nedivím, ale pobavila jsi mě pěkně. Si myslím, že si to bude asi dr. pamatovat a mě taky a já teda příště zajedu až do ordinace. A ptát se nebudu. Jo vytratila jsem to někde, no nevím nevím, ono nebylo kde, když to Kofolka ukradla na 2x1 metru čtverečným:slight_smile:
Frog, my chodíme na kardio, protože nás tam poslali z nemocnice a teď si to už hlídám sama s dr. U nás je disp. rodinné vroz. vady, tak proto :pensive:
9. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz
jo,tak to je síla,dnes si fakt nemáš pomalu kam dát věci ,když jdeš k dr.to samé je na dětském středisku.Mer taky mám polohovací sedačku do 18kg romer king ,je skoro stejná jako ta maxi cosi,jsou nejlepší v testech bezpečnosti.cvalík chrupal od 10 do 12,30,takže už odpo asi neusne :confused:
9. dub 2008 ve 14:07  • Odpověz
Poppy, buď v pohodě.... :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 16:47  • Odpověz
Cvali, tu sedačku za kolik? Prý vyhrála v testech Maxi Cosi :grinning:
9. dub 2008 v 16:47  • Odpověz
Koukala jsem i na ty golfky Pogo, ty jsou taky dobrý
9. dub 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
Cvali, to jsem, páč to nemá cenu se rozčilovat. Já bych taky mlžila...přeci jen soukromá ordinace. :slight_smile:

Mer, jj, jsou dobrý. Ještě si je musím osahat a pak uvidíme:slight_smile:
9. dub 2008 v 19:52  • Odpověz
tak já přišla právě z hospody a tady nikdo, tak já jdu do hajan :grinning:
9. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
tak hlásím dnes super noc, jen jedno probuzení a když chrupe ještě teď, tak já samozřejmě od šesti nemůžu zabrat:( Takže jsem po snídani, mám umyté vlásky, namalovaný obličej, uklizený pokojíček, prádlo v pračce a jdu aktualizovat foto na MMB:slight_smile:
10. dub 2008 v 07:17  • Odpověz
ahoj, já taky hlásím jen jedno probuzení. :grinning:
10. dub 2008 v 07:44  • Odpověz
Poppy, nutný dotázek, nevíš jesltli v Polance v obchůdku s mimivěcma bude odpoledne dnes a nebo zítra ta příjemná paní?? Za tou starou můrou nepojedu a chtěla bych tam okouknout nějaký věci.

Mere. taky díky :wink:
10. dub 2008 v 08:38  • Odpověz
Nazdáááááár u nás jednotryskovka do 7h :wink: Já uvařeno, poklizeno, peru :grinning:
10. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
tééda, tak to já se jdu zahrabat, to já dnes teprve stihla udělat snídani :unamused: a v noci jsme vstávali 2x, takže se to snad lepší, ale mám tuchu, že jsem jedno vstávání zaspala, že jsem nebyla schopná vstát a spala a malá usnula pak taky, ae nejsem si tím jistá. Mám totiž hrozně tvrdý spaní. A teď už delší dobu malá v noci chce 4x, takže jsem dosti KO. Ale abyste nemysleli že nic nedělám, tak jsem včera omyla 3okna, ještě mě čekají 2, ale to jedno je menší.
10. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
Nikam se nezahrabávej :grinning: to mám zas záchvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Okna chválím, já je nemeju, páč se bodou bourat :wink: Dnes musím odpolko balit, takže by mi vyhovovalo, kdyby lilo, jako že asi bude, tady je zataženo, fouká, chvílema slunce vyleze , ale nic moc teda :confounded:
10. dub 2008 v 08:55  • Odpověz
tady teda to slunce ani nevyleze, ale lejt by teda nemuselo, s tím nesouhlasím :dizzy_face: no já bych ty okna nejraděj taky vybourala, ale holt mi to asi neprojde :angry:
10. dub 2008 v 08:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: nebourej :grinning: Krásný míry Sarahpolanky :wink: Poppy, tak už se přiznej, já vím , že tu peněženku někde máš :grinning: Teda ta paní Dr. to trochu přehnala, v červnu tam jedeme :wink: Taky jsme měli šelest po narození a už nemáme, takže asi na poslední K.O
10. dub 2008 v 09:00  • Odpověz
dobré ránko,tak my dnes vzhuru dvakrát :confused: asi mršky dvojky,protože ani moc nepila spíš ji to jen probudilo podumlala cisterničku a trysk do postýlky :wink: tak já hlásím ,prádlo v pračce ,setřeno,vypakovaná a po snídani naládovaná myčka,dítě čistý přebalený najedený :grinning: no nic moc ,na Di nemám :grinning: Mer,já mám sedačku od známý,používaná pul roku,měli kvuli práci manžela dvě auta a ted už ne,takže mi sedačku prodala je s isofixem,nová stojí přes 6500,-mám ji za 2600,-,je super polohovací a díky isofixu se super přidělává do auta a tím i daleko bezpečnější,jsou s maxi cosi asi nejlepší,aspon to píšou. Počásko nic moc,prej odpo 14 stupnu,tak tomu snad ani nevěřím,jinak cvalík se mi dnes ráno postavila v postýlce,doted to uměla jen na kolena,jo,jo ještě ,že máme postýlku dole prdlouška jedna malá :grinning:
10. dub 2008 v 09:06  • Odpověz
ted se snaží si stoupnout u křesla,ale je ze zadu a nemá se za co chytnout ,tak se vzteká,jen at si pěstuje pevnou vuli :grinning: bourat okna,jé to jsme dělali loni na chalupě 5 oken děs a bordel,ještě nemáme venkovní parapety,jen vnitřní dřevěný jsme nechali udělat okna euro dřevěný zlatý dub tuším :confused:
10. dub 2008 v 09:10  • Odpověz
jo SÁra bude asi taky pořádná holka,to my známe,že Dorot?
10. dub 2008 v 09:11  • Odpověz
my taky euro okna, naštěstí to bude dělat tchánova firma, takže snad bude všechno komplet i parapety atd........... Nebooooo :grinning: Joo pořádný holky, ať maj sílu a přeperou kluky, dneska jsou kluci zmetci :grinning:
10. dub 2008 v 09:16  • Odpověz
no já bych ty okna už chtěla mít za sebou, jenže prd, to si raděj manža počká až budeme mít dvě děti, až to bude ještě horší :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jinak hlásím že už hačáme pár dní není to sice ještě 100% ale už je to hezký :wink:
10. dub 2008 v 09:27  • Odpověz
jo tak je to rychlý ,my jsme ještě dozdívali,protože předtím tam byli velký křídlový okna,ted jsou o něco menší,NÁM TO DĚLAL KAMARÁD S MANŽOU,je to dobrý ještě držej :grinning:.
10. dub 2008 v 09:27  • Odpověz
jo DAADINCEgratulačka ,to už pak jde rychle jak získaj jistotu,za chvíli si sedne sama,cvalík si sedal nejdřív z břicha ted normál ze zad z rovný podložky,občas to vezme na břicho :grinning: ,horší je to ted stím stoupáním je to přece jenom dál k zemi a postaví se a neumí si pořádně sednout nazpátek ,takže musíme pořád hlídat :wink:
10. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
ted máme nervíky 21 dělá ségra přijímačky,no ona to má na háku,jen matka se nervuje :confounded:
10. dub 2008 v 09:32  • Odpověz
tak V. si teda sama nesedne ani náhodou, ale sedí,když ji posadím já. Dnes jsem jí k svačině nastrouhala jablko a dala do toho 2 piškoty, no moc jí to nejelo, ještě neumím zpracovat nic než kaši. Už jí začnu asi dávat na noc mléčný kaše, zkusím to.
10. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.