• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jé, Poppy, tak prý jsi byla zrovna u T. v krámě, když jsem volala kvůli tomu kočárku Pogo. Prý ho chce možný i Bubbly, tak to možná budeme mít všechny tři stejný :grinning: :grinning: :grinning: Ale to nevadí, ne? Mě se teda hrozně líbí ten quinny, ale nejde to polohování zad, tak nevím, nevím.
10. dub 2008 v 09:49  • Odpověz
nemáte někdo tel. ana poppynku??? Leni jestli jo, písni mi ho pls SMSkou, já to potřebuju vědět jak je to v tom obchodě, abych nejela zbytečně, s tou starou můrou to nemá cenu
10. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
posílám,Mac přišel ti email?
10. dub 2008 v 10:08  • Odpověz
mer,ona se to naučí pořádně polykat ,chce to trpělivost,někomu to trvá dýl,kaše zatím nedávám,na noc jí stačí mlíčko,odpo se už zlepšila ve svačině sní pul velký přesnídávky se 3 piškotama ,ne bo sunarkama,piškoty jí chutnají víc,dokupovaný zeleninky jí přidávám kukuřičný ,nebo rýžový křupky ,abysi zvykala na větší hustotu jídla a dobrý stláská to :- :grinning: ,ale dr mi říkala,že nevadí kdyžsní jen malé množství přibívá dobře a pije hodně mlíko,takže v pohodě :wink:
10. dub 2008 v 10:14  • Odpověz
jo mužu prý už zkusit jogurt s ovocem ,nebo holej ,jestli bude chtít,stačí tak třikrát za týden,mlíčnýhpo má prý dost,jde spíš prej o novou chut a zvykání si pomalu na něco jiného :wink:
10. dub 2008 v 10:15  • Odpověz
tvaroh muže taky stačí ,ale tak zatím do 9m jednou za týden s ovocem,piškoty muže .
10. dub 2008 v 10:16  • Odpověz
Mer taky bych asi volila to pogo,když zapp nejde polohovat,přeci jenom ty dětičky usnou i na tom nákupu.
10. dub 2008 v 10:18  • Odpověz
tarzanka chrupe ,tak jdu žehlit,musím dohonit DI v té práci :grinning:
10. dub 2008 v 10:19  • Odpověz
Cvalíku, mooc díky, už jsem s ní mluvila a je tam dneska ta super paní :dizzy_face: takže pojedeme okouknout golfky
10. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
taky už zkusím asi jogurt, i když dle dr. až od roka :grinning: No T. říkala, že v tom quinny má taky syna (už 3 roky) a spí jí v tom v pohodě a hlavička mu do předu nepadá, tak nevím.
Jinak já do zeleniny asi nebudu dávat žádný vločky atd., prý se po tom zbytečně tloustne a zeleniny jim stačí, je v tom vláknina, občas přidám taky ty křupky.
Cvaldo, piškoty dáváš už i samotné do ručičky?
10. dub 2008 v 10:28  • Odpověz
Hlásím že už jsem posnídani a Dádi jsem zkusila dát dadnout, odpoledne jedeme s babi nakupovat do Hypošky a stavíme se v tom krámku okouknout golfky, jestli teda do té mojí žabičky něco dělají :confounded:
10. dub 2008 v 10:28  • Odpověz
jo a cvaldo, jakou autosedajdu máte?? My půjdeme na 99% do Römera 9-18kg
10. dub 2008 v 10:30  • Odpověz
jo taky ho máme DI,KOUKNI DO ALBÍČKA MÁM TAM FOTOS,MER,piškoty do ručičky ještě nedávám jen ty křupky a občas kurku :wink: dnes jdu k tereze pro záručák na kočárek,tak se třeba potkáme.
10. dub 2008 v 10:48  • Odpověz
já vím Mer jak jsou třebas děti unavený v létě ,když snima chodíš po nákupech a pro záda je dobrý ,když spí v leže,pěkně se i schovají pod boudu a odpočinou si,i autosedačku jedině polohovací,kámoška má na kluka od 9 měsícu nepolohovací ajá ho chudáčka lituju ,když vidím jak tam spí skroucenej v sedě.
10. dub 2008 v 10:51  • Odpověz
Joo díky přišel mi mailík :wink: dííky!!! my dračíme, od rána nespala, tak myslím, že až lehne, tak natuho :grinning:
10. dub 2008 v 10:52  • Odpověz
cvalík když usne tak se jen rukou natáhnu dozadu a lehce napolohuju tahem sedajdu a krásně vní leží,,hlavně vidí krásně ven.
10. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
ta maxi cosi je taky polohovací
10. dub 2008 v 11:09  • Odpověz
jj je určitě polohovací ,taky jsme o ní uvažovali ,než my známá nabídla tu romer
10. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
Mer zítra ti dám peníze za čepičku,jdete plavat?
10. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
jo, jdeme plavat :grinning:
10. dub 2008 v 11:41  • Odpověz
ahojda holky a miminkové, zdravíme vás s právě probuzeným miiimem. my teda jednotryskové noci ještě neumíme,ale od půl 8 do 2 a pak v 6,to taky jde,neee? :wink: taky hlásím včera první buřty opečené na ohínku u našich.. mmmm,to byla mňamka. dneska ráno jsem mluvila se svojí druhou půlkou,měla jsem tel. na hlasitý odposlech a Sára na něj čuměla jak tydýýýtek,kam se ten táta schoval. To bylo správný.
Holky,pomoooc, posílám kamarádku do Kajteku a nepamatuju si cestu.. web stránky mají v rekonstrukci, nepamatujete si to některá? ..pod most a doprava a pořád po hlavní a pak na kruháku pravá dolů jakoby na chodník...chybí tam něco? :fearful:
10. dub 2008 v 11:45  • Odpověz
PO pravé straně autobusák, tam chybí, jinak myslím v pořádku :grinning: jede se od Polanky stále po hlavní, po pravé straně bude tržnice, jedeme doleva, semafory, na zelenou rovně dolů, po pravé straně autobusák, jedeme pod most a vpravo a projedeme uličkou, kde se na konci nachází kruháč, vjedeme doprava a vpravo ole Kajtek a u něj parkoviště-šťastnou cestu a velký nákup přejí Machalovi :grinning: :grinning: V So jsme chtěli jet, ale zabíjíme, vidíme to na další víkend :wink:
10. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
Zdravíme Sárinku, malou vlasatou kočku, noc krásná na miminko :wink: Jo Chtěla jsem se zeptat, jak císař, dobrý ne? :wink: Ani nevím, zda plánovanej, nebo ne, na to jsem se chtěla zeptat v POlance na srazíku a zapomněla :cry: :cry:
10. dub 2008 v 11:51  • Odpověz
supr navigace Machalovic, dzenkuje bardzo!!!
10. dub 2008 v 11:54  • Odpověz
No není zač, po polsky to neumím, akorát- sklep, proše panstvo,bardzo dzekuje , jako mluvit jo, psát ne :grinning:
10. dub 2008 v 11:57  • Odpověz
císař = vysvobození, v plánu nebyl :unamused: ale jinak pohoda, oproti maminám s klasikou...
10. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz
psát to taky neumím,ale ještě si pamatuju ...skarpetki :wink:
10. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz
Tak to bylo jako u nás :wink: pohoda bych taky řekla, prej sme byli statečný :slight_smile: Skarpetki? :confused: nevím
10. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz
ještě jednu radu potřebuju, Machalovic poraď.co s dredy,co má malá vzadu na kebuli..jak se pořád šooobruje po podložce? a co se suchou šupinatou hlavou?doteď nic a najednou tam m á takový mapy :unamused:
10. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz
10. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.