• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
:grinning: jé fusky, já cigára´=papierosky? možná , kupuje muž :grinning: Jé na dredy nevím , možná olejíček a na šupinky my měli od Dr.mazání, smrdělo to děsně, ale pomohlo, bylo to na potničky, ale mazala jsem s tím kebulku a zmizlo to, nakonec Dr, říkal, že pokud pomohlo dobrý :wink:
10. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
Dredy bych možná nechala, ať je freeeeee :grinning: no to fakt teda nevím, my to neměli :confused:
10. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz
www.brejlicky.cz máme objednáno set brejličky+klobouk :wink:
10. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz
tak dredy měla naše starší až do 2-3 let až když jsme ji pak začali stříhat hodně nakrátko ,tak zmizeli ,asi jak jí taky ztvrdli vlasy cvalík to nemá,vyčesávala jsem jí to kartáčkem ,ale moc to nepomáhalo.
10. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz
na šupinky nejlepší slunečnicový olej z lékárny smrdí ,ale pomáhá,dá se koupit bez předpisu :wink:
10. dub 2008 ve 12:23  • Odpověz
Já teda nevím, dredy jsou IN a vy byste to stříhaly :grinning:
10. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz
no tak jsme se nahamali a zase posrali a má to opět až na lopatkách...když já mám tak ráda ty bílý bodýčka..je v ních taková čisťounká :confounded: :angry:
hlavičku mažu bepanthenem,ale třeba je něco účinnějšího
tak my jdeme ven,trošku vyčuchnout. třeba někoho potkáme :wink:
tak zatím papa
10. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
Dobrego poludňa devcziny...tady machruju a přitom mi to diktuje můj mazlik :slight_smile: ,ale taky to neví 100%,páč už je to polák říznutej čechem :grinning:
10. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz
:grinning: Jooo mě to došlo, jen co jsem přečetla první slova, že to bude práce muže :grinning: :grinning: sklep dziecky, ještě :grinning: asi :confused: se budu stydět, jestli ne :pensive: :pensive: :grinning: Mažu Andula spí, tak ještě chvilku natáhnout nohy :wink: Ven nejdeme včera jsme vysmrádly až běda a dnes fučí a každou chvíli to vypadá venku jinak a zítra vysmrádnem zas :wink:
10. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
Dzen dobry, co proše pani? Dla me syr smazony i fritky i do tego suruvki :wink:
10. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
No tak kdybyste mě chtěli udělat radost, tak bych si dala:slight_smile: Bohužel taky neumím psát, ale jen trošililinku kecat:slight_smile:
10. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz
no tam je ale krásně.malá už si řekla o dlabanec,tak jsem musela zahnout domů :wink: ale krásných 14st ukazuje teploměr.jupiiii to je asi už jaro.machalovic asi bydlí na větrné hůrce
10. dub 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
Haló...! Je tu někdo? Mám chvilku...
10. dub 2008 v 19:02  • Odpověz
Já tu jsem!
10. dub 2008 v 19:59  • Odpověz
Já taky!
10. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
Dnes nám přišla čapka, je supeer, ale je B. trošku velká... Další objednávku mám udělat přímo u švagrový, nebo u Mer??? Vyfotila jsem ji, tak ji hodím do albíka.
Tak Cvalík už se staví, teda to je čipera!!!
Sárinka má opravdu kráásný míry!To bude další krásná holka do party!
Mer, já už golfáč/sporták mám. Koupili jsme nakonec v Opatovicích Cam Portofino. Jsem ráda že už to nemusím řešit a vymýšlet, jsem spokojená. Ty Pogo se mi taky moooc líbí, ale neprošly u muže. :unamused: . A už jsme s nima byly na výletě, B. spinkala asi hodinu a půl a úplně v pohodě, vypadala spokojeně, jdou polohovat do lehu, takže dobrý. Možná by stálo za to dokoupit k nim sluneční clonu. Jsou lehký, skladný, to co jsem chtěla. :wink: Nevím jestli jsou dost moderní a "in" ale tohle já zas tolik neřeším :grinning:
10. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
Bubbly, klidně můžete dělat objednávku přímo u ní, mail vám prý psala na obálku a měla by mít už konečně i internet banku, takže vše už přes ní, ať nejsem jak prostředník. Chce si dát inzerát i na MMB, ale to se jí už asi zamotaj ruce :grinning:
To je škoda, že je Bubllince velká :frowning2:
Za kolik jsi koupila ty golfky? U mě to zas tak nehoří, mám ten sporťák a už v tom V. vozím.
10. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
to je ten Cam Portofino 281? A jakou barvu? Mě se taaaak líbí ty quinny, ale mají fakt málo funkcí, ach jo, nechápu proč tam neudělají všechno, když je to tak drahý
10. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz
jdu do vany, jsem tu za 20 min. :grinning:
10. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
za 3.400,-
To neva že je velká, ona jí snad hlava doroste :wink: Ale je fakt moooc hezká!
10. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
No holky a to já jsem zas smutná z toho, že jsem dnes Poppynce dala čapku a furt ji leze nahoru. Takže ji ukládám do skříně a budem se na ni koukat. Ach jo :cry: Takže zaúkoluju švagrovou zas a budem čekat na další... A kdyby měl někdo zájem o tu naši nynější, tak vám ji přenechám :sweat_smile: Jinak barvičky jsou fantastický, takže do této kombinace jdem asi zas... :grinning:
10. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
Bublinka je kouzelnááááá:slight_smile: U křesla vypadá doooost důležitě, co? Kočanda je to :grinning:
10. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz
tak holky já nevím, to je divný s těma čepičkama, já to jdu teda napsat švagrový. Ona říká, že jak ty děti ještě ležej, tak se jim prý smeká do obličeje, ale já fakt nevím, to mě fakt mrzí, že nejste spokojený :frowning2:
10. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz
Poppy, děkujeme za pochvalu :wink: A důležitá to ona je, to jo. Ale Vanilka s tou čepicí a brýlema je rozhodně větší vašnostka!!!To je fakt boží fotka!
Mer, já jsem ale spokojená, moc, a když už mám ten kočárek tak si k němu d barvy nechám udělat tu čepičku trošku menší, a do týhle dorostem. Vzala bych si tu Poppynky, ale ta by se nám nehodila ke golfáči. :sunglasses:
10. dub 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
Mer, já jsem taky spokojená, prosím tě, neplaš švagrinku :sweat_smile:
10. dub 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Doufám, že jsem nenapsala pozdě... :confused: :frowning2:

To fakt nevadí, kdyby šly přidělat tak tři řady horizontálně a jedna vertikálně, tak by to byla fantastický, ale bohužel... No ale musím teda říct, že čapka měla uspěch, nejen doma, ale v terénu...
10. dub 2008 ve 21:00  • Odpověz
Poppy, zkoušela jsi si doma uvázat ten batoh na záda?Já jsem to uvázala muži na zádaa je to fakt super, B. maximálně spokojená!A pro P. prý taky moc pohodlný. Ale sama bych si to nikdy neuvázala.
10. dub 2008 ve 21:09  • Odpověz
autor
Bubbly, nezkoušela, protože je manža v prácil, ale zítra to vyzkoušíme. Sama si na to taky netroufám, jen jsem si večer, když jsem si šla lehnout, tak jsem si promítala jak na to :grinning: :grinning: :grinning: Chytit za flígr, poloha do holubičky, atd. ... :grinning: :grinning: :grinning: A včera jsem hodila šátek na věšák a dnes Poppynka ráno čelem k němu aaaaaa, tak asi chtěla do něj :grinning:
Půjdem v pondělí???
10. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
Achojky..bubbly máš pro mě tu klokanku nebo to neklaplo??
10. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jo jinak ten golfáč vypadá skvěle a ještě řekni že máš tu úžasnou červenou barvu.. :slight_smile:
Taky bych chtěla čepičku,ale nevím jaký že to má ty barvičky.Jen ty co máš v albíčku Mer??
10. dub 2008 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.