• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Frog, no červenou barvu nemám, ale váhala jsem jestli ji ano nebo ne. Nakonec mám kombinaci béžovo oranžová. Jsem asi jetá na oranžovou. :sweat_smile: Ale přijde mi to taky hezký. A když k tomu bude ladit čapka tak super. Tu klokanku jsem od ségry nebrala, páč ji už zase půjčila nějaký kámošce, ale mám doma ještě jednu, ta není značková, ale tu jsem používala taky, a myslím že na tu chvilku do polska to je bohatě dostačující. Tkaže ji vezmu zítra na plavčo a dám holkám, s nima se asi vídáš, nebo přijď v jedenáct před bazén, nebo mezi půl jednou a zhruba jednou se budem aklimatozovat dole v tý herně (jestli to v bazénu znáš). A okoukneš ji a buď si ji vezmeš nebo ne. :wink:
10. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz
Holky, domluvte se s ní přímo na e-mail. Máte ho?
10. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz
Holky, kdyby vám ty čepičky fakt nešly, tak je prý můžete vrátit a ona vám vrátí peníze a prodá je někde jindy. Fakt v pohodě, se přece domluvím, ne? Nebudete je mít přeci zbytečně ve skříni. :grinning:
10. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz
Jo, Poppy, můžem jít i v pondělí. Muž má odpolední, takže dopolko můžu přijechat. No a bude tam i ta brazilská houpací síť, na tu jsem fakt zvědavá! Stojí ale asi dva litry...To je na houpačku až dost! :grinning: Ale bude asi pohodlná!!!
10. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz
Frog, všechny možný barvy, řekni jaký a určitě je sežene, do IP Vám napíšu její e-mail a domluvte se přímo s ní, ju?
A kam jdete holky?
10. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
Tak se pohoupem :grinning: :grinning: :grinning: a snad za míň, než byla včerejší sranda :grinning: :grinning: :grinning:

Mer, ale my ji měly včera a dnes na sobě, takže si ji budem muset nechat :sweat_smile: Jsem myslela, že se vytáhne...nu což...Napíšu švagrince a domluvíme se :slight_smile:

No Bubbly, v kolik to začíná??? Jdu juknout do emailu :wink:
10. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz
Já jsem jí už napsala. A nechci jí vracet tu co máme, B. do ní doroste, přeci nebude mít pořád takovou malou kebulku! :wink: Jdeme na přednášku a předváděčku vázání šátků do MC. A budou tam mít pověšenou brazilskou houpací síť, je to nějaká úžasná věc, prý. Tak se na to těším.
10. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Poppy, taky o půl desátý.
10. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz
autor
Tak v 9,30 je začátek. A je to jen povídání, ale to mě neva, poslechnu si to znova a ráda. A říkala že nám ten úvaz do batohu ukáže znova, viď?

Mer, jdem na pokec o šátkách. Ty ho máš taky, co? Tak pojď s námi :slight_smile:
sem do Hronova?
autor
Nee, do Polanky :sunglasses:
10. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz
jééééé...
já jsem četla, že je něco takového MC v Jiráskově, ale já šátek nepoužívám, tak nic moc pro mě. Ale chtěla bych začít chodit do toho MC, nepůjdem někdy, Bubbly? Je to myslím každé úterý
10. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
šátek sice mám, ale ještě ani jednou jsem ho neměla na sobě, přijde mi to moc složitý :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz
Jo, Mer, já půjdu ráda. ať si ten Bublinčin jekot užijí i jiní, nemusím ji poslouchat jen já. :grinning: . Ten Klíček co jsem tam byla já je každý čtvrtek. Ale je tam ještě Domino a ještě jedno, ale to nevím jak se jmenuje.
10. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
Mer, není to nic složitýho, fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
A jakej máš šátek?
10. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ne, to nebyl klíček ale Klubátko. TO jak jsem tam byla já. Jsem z toho už zmatená! :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Kámoška chodí do Klíčku v pátek :sweat_smile:
10. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz
No právě, je to ještě trochu jinak, teď koukám na stránky a já jsem byla v Kuřátkách, to vede ta paní co dělá ty šátky a je to pro ty nejmenší prcky a je to ve čtvrtek. Ach jo, fakt jsem tam byla,nekecám :grinning: :sweat_smile: .
10. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz
Jasně tak já zítra písnu Léně smsku jestli tam pro to dorazím,nebo mi to kdyžtak vezme k sobě..Já totiž nevím jestli bude muž dopolko doma,aby malou pohlídal,nechce se mi jí oblíkat a svlíkat kvuli pul hodince venku..Jo a je to aspoň do 9 kg ju??
10. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz
Frog,jo, jasný, je do devíti kilo.
10. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz
Dorotko, ty jsi nabízela myslím sršničce že jí dovezeš z Polska ty pítka do Avent hrnečků, tak já bych tě asi taky poprosila až tam pojedete jestli by jsi mi vzala. A na kolik tam vyjdou Avent dudáky jako normální na dudání? Nevíš?
10. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz
autor
Bubbly, kdes byla..., přiznej se :grinning:

Tak jsem napísala švagrince a přiložila přílohu :grinning:
10. dub 2008 ve 21:55  • Odpověz
No Poppy, teď už fakt nevím kde že jsem to teda byla! :grinning: :grinning: :grinning: .
10. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
Tak paráda..možná ti dám vědět ještě dneska nebo zítra ranko jak to bude,páč Rob přijede tak za půl hoďky z rachoty a ještě nevím jestli půjde na ráno na přesčas..
10. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz
autor
Kde je Mer? Půjde taky?
10. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
Jo a nechcete někdo plínky Huggies Premium 7-14kágé za 200,-? Mám dva balíky navíc :dizzy_face:
10. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz
Tak jo, snad je doma nezapomenu. To by mi bylo podobný.
10. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
Co nezapomeneš?
10. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
Ty pítka jsou tuším za 110,- :wink:
10. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.