• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak jsem volala dr. Prý mám dále pokračovat v příkrmech, jen ovoce dávat déle a opatrně s ním. Mléčné výrobky zatím vůbec, ty prý až od 9. měsíce. Tak uvidíme. Jo a maso zatím prý radši taky ne.
5. únor 2008 v 08:42  • Odpověz
autor
taky jsem včera utrácela :grinning: Weledu krém, hadříky v hrabáčku, přesnídávky Alnatura. No a dnes jdem pokračovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím zaplatit pojistku na byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My razíme ať se nám chce nebo nechce :dizzy_face:
Jo a včera jsem 2hodiny žehlila a dnes další hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám předežehlíno na týden, heč :grinning:
5. únor 2008 v 08:45  • Odpověz
no jo, já jsem za zub taky zatím nic nedostala, prý po výplatě :dizzy_face: .
5. únor 2008 v 08:47  • Odpověz
Musím si vám postěžovat, dnes muži celou noc kňoukal mobil jako že je vybitej. Každý zakvíknutí jsme se vzbudila, ale nechtělo se mi vstát, obejít postel k P.nočnímu stolku a vypnout ho. P.to má totiž vymyšlený tak, že si dává schválně telefon od postele tak daleko aby na něj nedosáhl a musel vstát aby ho zamáčkl-když mu zvoní budík. Jenže jeho jen tak něco nevzbudí, takže my s B.jsme už úplně bdělé když on teprve otevře oči. Jakto že ti chlapi mají tak tvrdé spaní?????
5. únor 2008 v 09:11  • Odpověz
ahojky všem,Meridith ono co doktor to názor,mě teda dr říkala něco jinýho ,a ta doktorka s laktační poradny taky,no jedu zlatou střední cestu dle svého rozumu :grinning: jo bublegum chlapi mají tvrdé spaní to mužu potvrdit :grinning: :angry: tak mě včera přišel dopis ze soc ,že rodičák už mám vyřízenej,ted jsem měla z práce za prosinec poslední celou výplatu,v unoru za leden budu mít už jen pulku plus DV a pulku rodičáku ze soc.
5. únor 2008 v 09:21  • Odpověz
jo a nechápu to stím mléčným ,proč ne,nemá se do roka dávat tvaroh,je těžko stravitelnej a pribináky jsou dost tučný,ale bílej kvalitní jogurt rozmixovanej s ovocem ,to nevidím duvod proč by se nemohl u koj,dětí zhruba tak od 7 měsíce dávat?nesmysl,kámoška kojí doktor jí taky řekl,že od 7 měsíce má dávat jogurt s ovocem. :confused:
5. únor 2008 v 09:32  • Odpověz
samozřejmě ,že pokud toho plnně koj. dítě nesní hodně tak to vubec nevadí ,ale musí si právě zvykat na jinou stravu a tím i připravovat tělo,na příjem ruzných alergenu a teprve tak se zjistí jestli to bude v poho.nebo ne,ale řešit to tím radši to nedávejte je teda nesmysl :unamused:
5. únor 2008 v 09:35  • Odpověz
dobré ránko, mně doktorka taky říkala, že jogurt až přestanu kojit, dávám jí ho dva měsíce a dlabe ho nejraději. Dávám. teda čistý, Choceňský. Holandie je taková vyšší, v plastu, navrchu je myslím modrý mlýn a kráva :slight_smile:, mají je v Bille určitě, ale myslím, že snad skoro všude
5. únor 2008 v 09:37  • Odpověz
jo to ohřívání v té vodní lázni je chvilička ,stačí to ohřát trošku a takové malé množství je hned,mikrovlnku nedoporučuju :wink:
5. únor 2008 v 09:37  • Odpověz
já jsem teda vymyslela zlepšovák - když jsme byli na návštěvě a bylo mi trapný jim tam tahat hrnce a ohřívat to na plynu (nesnáším plyn), tak jsem dala ohřát vodu do konvice, skleničku s jídlem jsem dala do velkýho tlustostěnnýho hrnku, zalilla vodou, přilopila, občas promíchala a bylo to :wink: skleničky používám i na vařený jídlo doma, odměřím si tam množství a je to.
5. únor 2008 v 09:39  • Odpověz
jé, cvalda bude bohatá :wink:
5. únor 2008 v 09:40  • Odpověz
no jo, taky půjdeme znásilnit bankomat :pensive:
5. únor 2008 v 09:40  • Odpověz
že vy vždycky utečete když já přijdu :sweat_smile: no tak jdu pryč :rolling_eyes: umýt si vlasy :sunglasses:
5. únor 2008 v 09:44  • Odpověz
bublegum ,to toho sníte dost V. zatím malinko,tak uvidíme jak se rozjede :grinning: my čtvrt skleničky mrkvičky jeden malej bramburek máme na dvakrát,ale tak to zatím stačí,když kojím.stoličku máme Meridith to samé,je to normál :wink:
5. únor 2008 v 09:48  • Odpověz
jo SRSNIČKO ,TAKY JSEM TAKHLE V HRNKU PŘIHŘÍVALA KDYSI JÍDLO ,TAKY SE TO DÁ ,MALÉ MNOŽSTVÍ SE TAKTO PROHŘEJE HNED :wink:
5. únor 2008 v 09:50  • Odpověz
ONO POKUD KOJÍŠ A MÁŠ PŘÍSUN OVOCE ,TAK BYCH JÁ OSOBNĚ TAKY STÍM OVOCEM NESPĚCHALA.,ALE ZAS JE TO PRÝ O TOM ,ABY NEMĚLI PAK PROBLÉM S TUHOU STRAVOU,NO MY TOHO ANI ZATÍM MOC BAŠTIT NECHCEME ,ALE TAK JÍ NENUTÍM,SNAD SE TO ZLEPŠÍ A ONA PROSPÍVÁ DOBŘE,TAKŽE URČTITĚ NESTRÁDÁ :grinning: :confused:
5. únor 2008 v 09:54  • Odpověz
znásilnit bankomat? To slyším poprvé, co si mám vzít na sebe, krajky? Dostanu víc? :grinning:
5. únor 2008 v 09:56  • Odpověz
hlavně se to snad každou chvíli mění ,jednou se muže dávat to ,podruhé ono,dřív se štávičky,přesnídávky i tvaroh dával hrozně brzo,od 4-5 měs u nekoj.pak zas tvaroh až od roku,pribináky dřív taky už v pul roce,ted to taky nedoporučujou,kaše e doporučovali na noc už d 4 měs. ted kaše moc nedoporučujou ,jsou pak prý obézní děti,nejlepší byli výrobky HIPP,TED UŽ ZAS NE :angry: je to blázinec :grinning:
5. únor 2008 v 10:01  • Odpověz
ZKUS TO,třeba se nechá obměkčit. :grinning: :confused:
5. únor 2008 v 10:02  • Odpověz
jdu vytírat,hérečka zařezává,hele alba co máme z minula mužempoužívat dál?
5. únor 2008 v 10:04  • Odpověz
Zdravím Polanku, vezmete mě mezi sebe???
5. únor 2008 v 10:17  • Odpověz
Ahoj daadinko určitě vezmeme :wink: Jen nám napiš do IP odkud přesně jsi, aby to nebyla jiná Polanka :wink: ale to by nevadilo, rády mezi sebe přivítáme nové tváře :wink:
5. únor 2008 v 10:19  • Odpověz
Je mi 24 a mám malou holčičku která se mi narodila v září loňského roku :dizzy_face: :wink:
5. únor 2008 v 10:20  • Odpověz
Tak to jo :grinning:
5. únor 2008 v 10:21  • Odpověz
dorotka už je doma, že :slight_smile:

jinak si dneska nechali mojeho manžu v nemocnici
5. únor 2008 v 10:29  • Odpověz
ahojky daadinko,indicie dobrý jsme doma :grinning: co je manžovi?jak malá?
5. únor 2008 v 10:34  • Odpověz
bude na infuzích a má napsané injekce na 10dní :cry: :cry: to nepřežiju
5. únor 2008 v 10:34  • Odpověz
no to jsou teda radosti :frowning2:
5. únor 2008 v 10:35  • Odpověz
Máchalová,jak stěma fotkama,zustávají ?
5. únor 2008 v 10:37  • Odpověz
No to je pec a já koukám, jestli nejezdí na obědy a nejezdí,chudák, tak ať je brzo fit.Klíďo se s princeznou někdy stavte už to říkám potolikátý, že mě bolí pusa(prsty :grinning: )
5. únor 2008 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.