• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Poppy, já si jedny vezmu. Ony tak hrozný nejsou. :wink: A za ty prachy to je dobrý. Mám teskový ale 3 jsou B. krátký a 4 se jí krčej mezi nohama, tak ty jí jsou ještě asi velký, tak na to mezidobí. Prodáš mi jedny i když jsem je hanila? :grinning:
10. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
Pro tebe cokoliv :dizzy_face:
10. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz
snad nezapomenu tu klokanku pro Frogískovi.
10. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
No, ale je problém, mám je na Plhově :sweat_smile:

Ale...

Dnes jsem byla pro auto a je OK, jen ...

nám tam udělali pavouka na předním skle... vyhřívaným..., ale zaplatí nám nový. A pak si něco někam dejte...
10. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
No tak jsem chtěla říct, že se ráno pro ně otočím :grinning:
10. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ó Poppy :dizzy_face: Vezmu si je v pondělí,jo? At to nemusíme zítra řešit na plavču.
10. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz
Tak hlavně že auto už je, ne? I když s pavoukem :sweat_smile: .
10. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
Já jdu spát, tak dobrou všem!
10. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz
Koukala jsem na Útěk z vězení. Kam půjdu? Na ty šátky, myslíš, Poppy?
10. dub 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
Dobré ranko,
jj Mer, na ty šátky:slight_smile:
Tak mám dilema, Poppynka si ráno 2x kýchla a naměřila jsem ji v zadečku 37,5 bez odečtení. A přemýšlím, jestli jít plavat, či ne. Jo a vytáhla jsem ji malej smrk z nosu:( Jinak je v poho:slight_smile:
11. dub 2008 v 06:53  • Odpověz
autor
Tak do bazénu nejdem, spustila se ji tekutá rýma a tak to nebudu pokoušet, raději ať se z toho dostanem dřív, než dnes jít a pak být dva týdny doma...

No a při tý příležitosti, kdy jsem omlouvala P. z plavča, tak mi bylo sděleno, jestli budem pokračovat v kurzu, který začíná od příštího týdne a platit by se mělo 11 lekcí. No, tak nevím nevím, kdyby bylo dalších pět, tak jdem na 100% ale dávat zas 11x120,- se mi zdá dost velký luxus... :sweat_smile:
11. dub 2008 v 07:26  • Odpověz
Poppy, tak my taky nejdem, V. má taky rýmu, úplně jí teče z nosu, teď jsem jí to vysávala.
Jak dalších 11 lekcí? Vždyť jsme platily 11 lekcí na začátku a ty ještě nebyly, ne?
11. dub 2008 v 07:38  • Odpověz
autor
Mer, my jsme platili jen 5 lekcí, tak proto. Ale u nás to tak platili všichni. No takže suma sumárum by celý plavání vyšlo na 2420,- ( my byli ve vanách jen 1x) Tak to je dost...

Poppynka teda lehla, chudinka je mi ji tak líto, když se ji to tak líbí a taťka je zrovna doma:(

Mám docela strach, všude je ten meningokok, tak lítám a furt ji osahávám, jestli nemá horečku a koukám jak ji je. Dala jsem ji kapky do nosu, tak snad zaberou.
11. dub 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
Jsem si říkala, že když má toho pneumokoka naočkovanýho, tak je chráněná, ale ten meningokok mě fakt nedá spát, zeptám se dr. na očko a uvidíme. Jsem hrozná, ale mám fakt o ni strach :pensive:
11. dub 2008 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno, teda holky se asi domluvily, že takhle rýmujou . B. už je dobrá, ale já se necítím vůbec ve svý kůži, nevím jestli mám jít. No a k těm dalším 11lekcím, nevím, teda. jak říká Poppy, kdyby jich bylo pět tak to zaplatím,ale takhle... Uvidím jak dneska, pokud bude u potápění bulet tak už na to taky kašlu.
No a z toho meningokoka mám taky pěknej strach, nejhorší je že se to projevuje jen tou teplotkou. To ted abych měla strach každou teplotu... TO je hrozný...
11. dub 2008 v 08:13  • Odpověz
jakto, že jste platily jen 5 lekcí a my 11? To nějak nechňápu.
Já mám z toho taky strach, ráno měla jen 37,3, ale má takovou horkou hlavičku a skleněný oči a je taková nesvá. Dala jsem Libenar a ještě jí budu dávat mořskou vodu a budu hodně vysávat nosánek. Ach jo, ty naše holky :frowning2:
11. dub 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
Já jsem dala Nasivin, ráno Otrivin a uvařila jsem ji čajík při nachlazení a normal. ho pila, sáčkovej nesladkej. Teď spinká, což normálně nee, v tuhle hodinu. Je fakt že se vzbudila v šest a v osm zalehla :confused: Ach jo.

Mer, tak to teď taky nechňápu, když jste začaly stejně a platili 11lekcí a my jen 5 :confused: :confused: :confused:

Holky, zjistěte to, kdo jdete, jestli půjde přikoupit jen 5lekcí, díky:slight_smile:
11. dub 2008 v 08:27  • Odpověz
tak teď o tom tak přemýšlím, tak já možná taky platila jen 5 lekcí a k tomu ještě ty vany :sweat_smile:
A teď se má platit dalších pět lekcí nebo jedenáct?
A když jsme se třeba dnes omluvily, tak nám vrátí celou lekci nebo jen 60 kč?
11. dub 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
Vrátí nám jen 60,- a platit chtějí všech 11. Ale chtěla bych zjistit, jestli by šlo platit jen těch 5. Tak jak Bubbly, jak ti je, jedete dnes, nebo tam budou Cvaldovi sami?
11. dub 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
Stejně je to moc, že si nechávaj půlku z celý částky na hodinu. Stejně se kurz vede, voda je napuštěná a... je to masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2008 v 08:54  • Odpověz
Já se cítím jako bych měla teplotu, ale měřila jsem se a mám 35,1. Tak nevím asi simuluju. :grinning: . Asi půjdem, chci zjistit jestli jde zaptatit jen pět hodin.
11. dub 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
Jestli to nepůjde, tak jim řeknem, že si koupíme jeden kurz napůl, co???? Jj, zjisti to, moc mě to zajímá. A jestli to půjde, tak mě tam nahlaš :grinning:
11. dub 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
děkuju :sunglasses:
11. dub 2008 v 08:57  • Odpověz
oukchej.
11. dub 2008 v 09:03  • Odpověz
mě bolí hlava, jak střep, kejchám, V. taky, asi na nás něco leze, jdu si vzít brufen. Je to síla, že jako 60 kč propadne.
11. dub 2008 v 09:09  • Odpověz
Poppy, otrivin nebo nasivin, to je už pro takhle malé děti? Ten Libenar je asi docela na prd, co?
11. dub 2008 v 09:10  • Odpověz
Mer, já používám taky Otrivin a ten pomáhá, ten Libenar jsem používala když byla malinká spíš na vyčištění nosánku. Ale ten Otrivin si chválím, B. po třech dnech rýma přejde.
11. dub 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
Jj, Otrivin i Nasivin je už pro miminka :slight_smile: Já si chválím oba, každej má jinou složku a když nám nezabere Otr. tak Nasiv. určo.
Já používám Physiomer a dřív taky jen Libenar, ale jak píše Bubbly, tak to je spíš jako prevence. No používám, už měsíc ne, zkouším ji si "odvykat" :wink:
11. dub 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Zato teda každej den pálíme solnou lampu :grinning: A supr, já si na to zvykla a je to bezva dekorace :grinning:
11. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
ok, tak já pošlu manžu ho koupit :grinning: V neděli jsme chtěli jet do Star. na pouť, tak doufám, že bude fit :slight_smile:
11. dub 2008 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.