• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
EAP,ASELFLBV BN VF G ÝŽBV NUUM =ÚUO,K-překlad..ahojky zdraví Anička :wink:
11. dub 2008 v 10:03  • Odpověz
Frog, zboží předáno :wink:
11. dub 2008 v 10:19  • Odpověz
Poppynky, plavání jde zaplatit jen na pět lekcí, takže jsem vás tam nahlásila, aby si paní mohla do příště připravit listinu kolik kdo bude platit.
A moje mišulka spinká jako dudek.
11. dub 2008 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky, objednala jsem si přes MMB bundičku na jaro a je V. velká. Velikost 4 - 6 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že jí bude tak příští rok. Nechcete jí někdo? Je krásná, jako nová, hodím odkaz, možná by byla Cvaldovi, nebo A. od Dorot, mrkněte.
11. dub 2008 v 17:09  • Odpověz
když tak hodím rozměry, kdyby se někomu líbila :grinning:
11. dub 2008 v 17:12  • Odpověz
ahoj,tak plavání super,potápka naše se vyřádila ,dnes se hezky kamarádili s bublinkou,Mer poslala jsem ti penízky po Bubli,když jste nebyli plavčit :wink: V.si taky krásně po plavču pospinkala a krásně dnes baštila celou malou skleničku,to je výkon :grinning: Mer napiš rozměry bundičky ,už jsem si taky objednala a máme ji už doma ,ale kdyby byla větší ,tak jednu do zásoby . :wink: jdeme se koupat :slight_smile: popynky at jste brzo fit,my ještě trochu rýmku máme ,ale nic hroznýho,myslela jsem ,že se nebudem potápět ,ale vubec jí to nevadilo :wink:
11. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
byli jsme s froginkama u T.něco nakoupit,zrovna se chystala domu,tak snáma trochu ztvrdla :grinning:
11. dub 2008 v 18:25  • Odpověz
Achojky.Bubly díky za klokanku,večer jí okouknu jak se do ní leze :wink: ..
11. dub 2008 v 18:32  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyy, tak oslavujeme!!!!!! U nas uz je po vsem. Adi i pres teploty a rymu a kasel vsechno zvladla a moc se ji darecky libili.
Koukam zbezne, ze resite plavco. Kurzi jsou kazdy den? Nebo jen jeden den. Ja se chtela zeptat jestli bych si mohla zaplatit jednu lekci, kdyz tam budu s Adis na navsteve na dyl. Teda ted to nepujde, ze je chora, ale jednou kdyby.

No, majte sa krasne a peknej vikend. Zitra slavime babi sedesatku, tak to bude mejdan. No, hlavne at je Adis v poho a muze krepcit s nami :sweat_smile:
Pusa pro vas......mlask :confused:
11. dub 2008 v 18:46  • Odpověz
Jé, Seymi, blahopřejeme, pořádně to oslavte !!!!
V. má rýmu jako prase, tečou jí svíce, zatím má jen 37,6, ale je protivná a rozpálená. Já jsem teď nějak zblbla, kdy mám plašit, když naměřím 38 nebo 38,5?
11. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
takže rozměry: šířka 32,5, rukáv od krku 26,5, od ramene 20, délka 33,5, má odepínací kapucu. Pěkně mě to štve, hrozně se mi líbí, dlouho jsem jí sháněla, ale V. to má jak šaty. Už fakt nechápu ty rozměry. 74 je jí pořád velká.
11. dub 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
Mer, plaš až když naměříš 38,5 :sweat_smile:
Tak my jsme byli do sedmi hod. venku, přes hodinu jsme seděli na lavičce před barákem a kecaly se sousedkou, co má o rok starší holčičku. A teď už Poppynka chrupe :slight_smile:
Je ji pořád stejně, řekla bych, že přes den to bylo ok, ale teď už ji zas tekla rýma. Ale kapky jsem nekapala, až se vzbudí na kojo, tak ji tam kápnu.
A taky jsme potkaly holky Sršničkovi, taky si drandily na sporťáčku bez fusaku, holky si pokecaly a my mamky taky, asi půl hodiny??? :confused: :grinning:
Bubbly jsi zlatíčko, že jsi nás tam nahlásila, tak to je supr čupr, že to jde na těch 5 lekcí, to jsem fakt ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vy to máte taky tak? A jak Cvaldovi, jak budou chodit holky potápky???? Kdyby šly na 100 lekcí, tak mě to u Cvalíka nepřekvapí, to je rozená potápěčka čvachtová .

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :slight_smile:
11. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
Co to je????????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
Holky, já dávám V. na noc do fusaku, protože když jí dám jen tak pod peřinku, tak mi tam cestuje a nechce usnout, ale dneska je takový vedro, že jsem to zkusila bez fusaku a zas to samý, v tom fusaku se ale upeče, jak já to mám naučit? Za chvíli budou vedra a nemůže přeci spát takhle nabalená :sweat_smile:
11. dub 2008 v 19:53  • Odpověz
autor
Mer, tak nějakej letní spacák, to určo existuje. Já s ním teda zkušenost nemám, Poppy v tom nikdy nebyla, tak nemůžu radit, ale myslím, že na MMB určo něco bude.

A OBROVSKÁ GRAULACE SEYMINKOVÉ PIDI MIDI VELKÝ SLEČNĚ. VŠECIČKO NEJ NEJ NEJ, HLAVNĚ MOC MOC ZDRAVÍČKA A HODNÉ RODIČE :slight_smile: TO OSTATNÍ DORAZÍ SAMO :dizzy_face: PŘIDÁVÁME VELIKÝHO HUBANA :grinning:
11. dub 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
Holky, ty tramvaje v Ostravě, to je mazec, co? Chjooo :pensive:
11. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
ahojda po večer po krásným sluníčkovým dni..teda ..čtu si vás zpátky a jste samej bacil. tak šup šup, vyžeňte je prďolek ven. my jsme dneska byli na procházce v Bražci v práci..tam i zpátky ..nohy mě bolí až v pr..teda pudlině. mám je na stole a jsem ráda,že už nikam nemusím.ale bylo nádherně. tepl.v pasáži ukazoval 16st!!!no mazec. potřebovala jsem jen nějaký doklady z práce a přišlo mi to jako dobrej nápad,když je tak hezky. :sweat_smile:
Poppy, myslíš, že nám by vaše čepička nebyla? :wink: než ležet ve skříni..to ji radši vezmi do kočárku a až se potkame, prubnem je.oki?
myška dneska bez protestu v pelíšku, asi je taky uťapaná jako já :slight_smile:
11. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz
No, Sarah, tak teď by vám ta čepička určitě nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
Poppy, domluvila jsi se nějak se švagrovou? Prý holky dáváte další objednávky na další čepičky. Říkala, že se chce naučit ještě s dírama na léto.
Já se loučím, my jedeme na mega oslavu narození holčičky :grinning:
11. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz
To je ta jedna z výhod bydlení s rodiči, ale za rok už budu mít utrum nebo ji budu muset vždycky přivézt :grinning:
11. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
Mer, užijte si to móc a za nás :slight_smile: :grinning:
A objednala jsem si u ní další, stejnou, ale větší :grinning: Ta menší nám zůstane, tak jí budem nabízet dál :dizzy_face:

Sarah, nebude, je fakt tak na půl roku a výš, ale zkusit ji můžete a když se ti bude líbit, tak se můžeš předzásobit na podzim :grinning:

Já jdu zítra na sraz se základkou, tak jsem zvědavá, kolik se nás sejde, naposled jsme se viděli loni před vánoci a pro velký úspěch se scházíme zas. No, všem se to líbilo a tak se prostě chcem vidět :grinning:
11. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz
Poppy,poraď, co mám dát do kočárku,když vyndám fusak. dávám malou ještě do zavinovajdy,přijde mi,že tam pak tak necestuje,ale teď už je dost teplo. ...dneska jsem jí nedala bundu,ale takovou mikču a zapařená nebyla,ale zdá se mi to moc a nevím,co tam pak dám..co tam patří?
Poppy a mohly bysme zajít příští týden za tou T.abych mohla vlítnout na poj. prosím? děkuju předem
11. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
Mer. já mám na jaro a leto fusak od HM a budu jí tam do něj dávat zatím normoš v bavl. overálku a až budou fakt tepla,tak asi jen v bodýčku..
11. dub 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
Sarah, já jsem do hluboký, když jsem ji měla ( :grinning: ) dávala, když byla zima tak pod vložku, která tam je, jsem dala deku, na to tu vložku a pak Poppynku v zavinovačce a přes ni deku. Jinak jsou a myslím, že ty to máš zavinovačka do autosedajdy, tak tu bych zkusila tam dát, jak se to bude Sárince líbit:slight_smile:
Zítra jdu k T. tak to zařídím, už jsem o tom mluvila s T. ve čt. a zapoměla jsem pak na to tam, takže zítra to zařídím a jestli se ti bude chtít, tak se tam dopol. stav, budem tam obě :grinning: A příští týden můžem vyrazit kamkoliv :grinning:
11. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz
vždyť to je taky teplý ten fusak..v zavinovajde se jí zatím líbí..přemýšlela jsem o nějaký dece..ale nevím. musím to vymyslet. v kolik jdeš zítra do města? dopoledne by se měli stavit naši,pojedou z pl a vařím jim oběd..tak nevím jak to bude časově.
a co v létě do kočárku?
11. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz
jdu prolítnout sprchou, neuteč mi :wink:
11. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
Taky jsem dala sprchu a jdu si dát něco k jídlu, mám fakt hlad a nějak jsem se nestihla najíst :sweat_smile:
11. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Pojď na skype :wink:
11. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ráno!

Dodatečná gratulace k dalším opravdickým narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!! Vše NEJ NEJ NEJ Adélko!!!!

Mer, s dírama na léto, ta by byla taky SUPER!!!! Tak at se švagrová učí! :wink: Mám pro tebe ty peníze od Cvaldy, tak ti je nějak dopravím

Poppy, bazén si zaplatíme už jen na 5 lekcí, páč Bublíkovi to potápění fakt vadí. Bojí se i doma-. Kelímek ji nevadí, ale potopení jo. Tak to nechci hrotit. A o Cvaldovi ani nemluv, ona už plave sama! Když má ten pásek kolem pasu tak jí dá Cvalda maminka jen jednu ruku pod hlavu a Cvalda normálně na hladině pohoda jazz... :fearful:
12. dub 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

Bubbly díky za zprávu, tak to je fajné, že to jde jen na těch pět lekcí. Uffffff :sunglasses:

no Cvalda ml. je adeptka na pobřežní hlídku :grinning: :grinning: :grinning: Kdo neviděl neuvěří, že je to vodnice :grinning: :grinning: :grinning:

Tak mě už se nová čepička začala pomalu dělat a během příštího týdne bude doma:slight_smile: tak doufám, že se trefíme velikostně a nebude to velký. Nechala jsem udělat o 1,5cm vyšší a o 2cm širší.
12. dub 2008 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.