• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
a jakou barvu, Poppy?
Bubbly, s penězma v pohodě, dáš mi to až se uvidíme :grinning:
Tak my měly noc děsnou, od půlnoci hrůza, má děsnou rýmu, chudinka a myslím, že se klube první zub (ale to už asi 4 měsíce) :grinning:
12. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
Achojky..bubby prosím te tu klokanku ti vrátím ňáko po 21.4.- nevadí??Rob má totiž v tom týdnu noce a jet do Polska po ránu je nejlepší,takže toho využijeme a on ti jí pak nějak hodí ju??
12. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
Frog, v pohodě, až ji nebudete potřebovat tak ji vrátíte. :wink:
12. dub 2008 v 10:34  • Odpověz
ahojhky pobřežní hlídka se hlásí :grinning: CVALÍK TO JE PROSTĚ KACHNA ODMALIČKA ,PROTO SI TO V TÉ PLODOVCE PRODLOUŽILA O DVA TÝDNY :grinning: :grinning: :grinning: no my to dojedem ted 10 lekcí je to do června a na podzim uvidíme.Bubli včera jsem mluvila se známou dělá 11 let tohle plavání,i ven jezdila na stáže,ted to dělá soukromě v Nováči,prý je to uplně normální ,skoro každé dítě si tím projde,od 8 m do 1 roku,někdo dřív někdo později,ale přejde to,pořád polévat na signál a vydržet. :wink: my máme ještě taky rýmku,a když se jí nahromadí hleny,když spí tak si i zakašle,,nic děsnýho ,ale dávám HEDELIX,PŘÍRODNÍ JITROCELOVEJ.,teploty nemá a je v poho,právě ,že jí ani potápění nevadilo,tak ještě na tu rýmku kapu kapky,ale je veselá čiperná ,řádí jak černá ruka :grinning: Mer bundička má na nás už krátký rukávy,ale je moc hezká ,na šířku by byla,ale rukávy teda tip,top,škoda :frowning2:
12. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz
teda V. jsou ty rukávy hrozně dlouhý :sweat_smile: to nevadí, dám ji zase zpět na MMB, teď jsem jí objednala riflovou bundu, tak ta jí snad bude.
Cvali, ten sirup to je na co?
12. dub 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
Mer, na kašel, ale teď si nejsem jistá jestli na vlhkej nebo suchej :confused: :sweat_smile: Ale mám ho doma taky :sweat_smile:
A objednala jsem si čapku tu samou jako tamtu, stejný barvičky co minule :grinning:
12. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz
sirup je na vlhkej kašel,mám ještě ditustat ten je na suchej dráždivej kašel,ten jí ale nedávám.Zatím jednou denně 2,5ml hedelixu
12. dub 2008 v 15:05  • Odpověz
spíš teda na rozpouštění hlenu a tím snadnější odkašlávání :wink:
12. dub 2008 v 17:23  • Odpověz
Krásnou neděli vám přejeme!
Cvaldi, tak třeba se to zase otočí a přestane Barbušce to potápění vadit, no. :unamused:
Poppynky, jak vám je? Jak zítra? Pojedem? Nebo se budete léčit?
13. dub 2008 v 08:55  • Odpověz
Od nás taky krásnou sluníčkovou neděli :wink: já myslímBubli ,že se to určitě otočí,vždyt jinak je ve vodě uplně v pohodě kachnička :wink:
13. dub 2008 v 09:43  • Odpověz
Popynky jste v poho.?A co Mer vy,V. už je dobrá ,nebo rýmujete,my ještě trochu jo,kašel lepší přes den vubec z večera trochu byl.
13. dub 2008 v 09:45  • Odpověz
Právě jsme se vrátili z poutě, V. byla na vláčku. Rýmu ještě má, ale už je to lepší, ale noc byla naprosto děsná, od 22.30 jsme skoro nespali, střídali jsme se s manž., no hrůza. Asi jí rostou i ty zuby.
Holky, jak máte rozdělené krmení, mě to nějak nevychází. Ráno kojím, pak když jde tak v 9.30 spát, tak jí dávám přesnídávku, když se probudí oběd, pak jí nakojím před spaním, po spaní přesnídávku, ale to už je třeba 18.00 a na noc kojení. Ale nevychází mi to vůbec odpolko, je to různý jak chodí spát, dáváte přesnídávku hned po obědě, nebo až po spaní? Nebo je to jedno? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. dub 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky, děkuju za optání, Poppynce je už lepší, ale v noci je to děs, fakt hrůza, jestli spodní byli hrozný, tak vrchní jsou naprosto drastický. Včera jsem byla večer out, tak hlídal Poppyn, no ale než usnusla, tak asi 3x záchvat řevu, volal a volal a můj tel. zvonil, ale nedovolal, jsem prostě neslyšela telefon a tak si šikula poradil:slight_smile: Podařilo se mu ji uspat a chrupkala do půlnoci, pak kojo a ve tři opáčko a o půl sedmé jsme byli vzhůru a strašákovaly:slight_smile: Táta dospával:slight_smile:
Jinak co se týče jídla Mer, tak my to máme rozdělené asi tak:

Po probuzení (mezi 6 až 7) nakojim
Okolo 9 - 10hod - jogurt
spánek - jak kdy:slight_smile:
Oběd - kolem poledne
spánek - když není dopoledne, ale jinak jdem ven hned po O
Svačina - 15 + - minuta... přesnídávka, ovoce
mezi tím přes den - křupky, kůrka, sušenka - ne všechno najednou:slight_smile:
Večeře - 18,30 - 19,15 (podle hladu, únavy a nálady - Poppynky)
a pak do hajan!!!!!!!!!!!!!!

Já dávám jogurt dopoledne, protože jsem si vyčíhla, že ho líp tráví.

Bubbly, jdem, to je jasný, počítám s tím:slight_smile:
13. dub 2008 v 19:59  • Odpověz
no já zatím ještě jogurt nedávám, ale dávám jí dopoledne ovoce :grinning:
13. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz
Poppy, teď mě napadlo, zkus dát tu čepičku, co je malá na MMB :slight_smile:
13. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
Mer, dám, jen jsem chtěla, aby se na ni jukla Sarah, ale dám ji tam:slight_smile: Díky za radu :dizzy_face:
13. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
Jdu na XF, tak papa a ještě jednou papa :grinning:
13. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
papa po nádherným sluníčkovým dni..dneska jsme celý odpoledne procházkovali. Dala jsem si rande s kamarádkou a šly jsme směr lázně a dál po cyklostezce a zpátky s kapučínkem a opalovačkou v Bonatu..mmm,to bylo priiima..pak domů,že už jako po třech hodinách by mohla princezna mít hládek,ale ona do 4hodin spala. Pak teda hamínek a před pátou že půjdu vyprovodit kámošku dom a byla z toho ještě další prochájda opačným směrem až ke kamennýmu mostu u grafiteku. Malá pořád spala, musela jsem před půlsedmou vzbudit na koupání..pak se nadlábla a před osmou už zase spala.Doufám,že vydží i po tom kapučínu vesele chrupat tak jako celej den. :wink: čerstvý vzduch jí vyloženě prospívá. tak to jsme my a neděle bez tatínka,kterej je v práci..a ještě dloouho bude :confounded: volá mě žehlička,tak si jdu pobrukovat s Jirkou Zonygou nebo jak se jmenuje..to je ale hlááásek. papa tety
13. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky..my hamáme:

6.30-7.00-mlíčko 200ml
10.00-11.00- obídek+tak 100ml mlíčka
14.00-180 ml mlíčko
17.30-přesnídávka+3 piškoty,troška pití-furt s tím bojujeme
20.00-mlíčko 230ml
a během dne křupky nebo okusuje kurku chleba

V úterý budu cestovat busem a malou povezu v té bublinčině klokance,jsem na to zvědavá,premiera..
13. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz
dneska teda v xfaktoru vedly allx..to byla bomba..a anička,ta je teda zoufalá popelka :unamused: tak už dobrou noc, už mám všechno hotovo. mějte se
13. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz
No já musím přiznat že Kamila vede,je fakt dobrá :slight_smile: ..ALL-X jsou zajímavy,ale porota má pravdu v tom,že nezpívaj :frowning2: ..
Tak dobrou noc..
13. dub 2008 ve 23:15  • Odpověz
Řekněte mi který hovada hlasujou,že pošlou do duelu dvě nejlepší zpěvačky????Tomu fakt nerozumím..hlavně že tam nechaj to sprostý individum Aničku-ta byla teda fakt hustá s tím co řekla.. a toho krasavce Davida
13. dub 2008 ve 23:28  • Odpověz
Dobré ráno, hlásíme se po víkendu :wink: U nás jídelníček 6.30 snídaně: 200 mlíka, svačina kolem 9.30-10 jak kdy po probuzení, někdy nejde spát a to máme jogurt asi 200g+čaj, oběd kolem 13h zelenina, brambor, maso+čaj, kolem 16h svačinka ovocné pyré+čaj, kolem 19h kaše, někdy dávám kaši dřív, podle toho, kdy se jde koupat.Odpolední sváča taky někdy dřív, někdy později, zkrátka, jak to vychází :wink:
14. dub 2008 v 07:53  • Odpověz
Bré ráno!!!!
Dorotko, prosímtě, kolik stojí v PL ty pítka na Aventy? Pokud tam pojedete tak bych tě asi taky poprosila o dovoz... A mají tam i dudáky Aventy? A za kolik nevíš?
14. dub 2008 v 07:56  • Odpověz
Teda jak to tak čtu, Sárinka je Šípková Růženka! Měla jsi ji, maminko, vzbudit, vždyť to byla škoda prospat takhle krásný den :dizzy_face:
No a All X se mi tentokrát taky moc líbili, minule to bylo slabší, ale tentokrát super. A nechápu jakto že vypadla Pavlína, myslím že Anička je jasně nejslabší.
A jíelníček máme naprosto stejný jako Poppynkovi, jogurt dávám activii, zatím sladkou, ale dle rad Poppy jí pomalu naučím na nesladký jogurty, zatím je nechce.
14. dub 2008 v 08:14  • Odpověz
Pojedem asi příští týden v sobotu, sršnička ví cenu, pak písněte do IP já to kůpim a nějak dopravím, asi po muži :wink: Na X factor nekoukáme , nějak nás to neba, spíš se věnujem sobě, pokud nespíme :grinning:
14. dub 2008 v 08:22  • Odpověz
dobré ránko všem,tak my rýmka taky lepší,my ráno kojíme v 5.30-6.00,pak kojíme kolem 9 a v 10.30si ještě cucne před spaním,pak 12-13;oběd,dle probuzeníodpo křupky ,kurka,16-17 ovoce,předtím spánek v 19 kojení,dopo ještě nesvačíme až od příštího měsíce začnu s jogurtem.Je to opička moc toho ještě nesní,ale lepší se to,ted jak měla rýmu ,chtěla hlavně mlíčko.
14. dub 2008 v 09:22  • Odpověz
Achojky...taky se hlásíme.O víkendu proběhla jedna oslava narozenin a mamka samozřejmě řídila jak jinak :frowning2: ..
Jo a včera jsem dala frogince do albíčka pár novejch foteček..
14. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
ahojky, tak se hlásíme, byly jsme s poppynkama na procházce.
Avent - lahvičky tam loni, když jsme je kupovali, byly levnější, myslím, že ta, co tu stojí 260 stála asi 200, dudlíky taky byly levnější. Ale kolik stojí teď, to Vám nepovím, tak záleží na kurzu.
machalovi - tak když se tak věnujete, nebude mít prďolka sestřičku? :dizzy_face:
14. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
Ahoooojky všem, tak Poppynka po dopolední procházce zbaštila obídek a teď si ji vyzvedla babí a šly k babičce dom:slight_smile: Já peču rohlíky a až budou, tak beru na degustaci a Leušku a mažem k babí taky:slight_smile:
A zrovna teď jsem se vytočila a móóóóóóóóc, protože mi domovník ohlásil, že musíme sundat talíř, kterej máme na net, takže dokud naši stranu nezateplí, tak jsme bez netu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Dělají to z plošiny a že by nám parabolu mohli urvat, umělci......ach jo..... Snad Poppyn něco vymyslí, nebo umřu...
14. dub 2008 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.