• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak my hlásíme prvního zuba! Ještě teda není vidět, jen růžek, ale už cinká o lžičku. :grinning:
Já nevím s tím jogurtem, nevím jestli ještě nemám chvíli počkat.
14. dub 2008 ve 14:54  • Odpověz
Ale sršničko??? I ty jedna, nač myslíš, my se věnujeme tak, že si uděláme baštu, zalezem do pelechu, tam to sníme a spíme :grinning: Poppy, tak to umřem dvě, protože do konce dubna bychom se měli přestěhovat a sice tam net je, ale bude krásně, tak to vidím bledě, ale brzo se snad budem stěhov at zpět :wink: Přišli jsme z venku a poobědváme, ano my obědváme dnes kolem 15.30 :grinning: svačit a večeřet bude nevím kdy, ale neřeším :wink:
14. dub 2008 ve 14:56  • Odpověz
autor
Dobrou chuť Máchalovic :dizzy_face: Už asi siestujete, co???
Já mám dopečíno, uklizíno - setříno, vyluxováno, kytičky napitý, v ložnici okna umytý a razíme k babí :dizzy_face:

Velíkánská gratulačka s zubisku pidi Merinky :grinning:
14. dub 2008 v 16:18  • Odpověz
dorotko, jsem chtěla napsat sourozenečka, ne sestřičku, ale pochopila jsi :grinning:
taky gratulujeme mer k novýmu oblečku :wink: a malé V. k první zubisku. Já bych se jogurtu nebála, jednu dobu to bylo skoro to jediný, co naše malá V. baštila. Ale záleží na Tobě, ty jsi mamka!
A mer, dorazila čepička (už v pátek, to jsem ostuda, co) a je moc hezká, ještě došiju tkaničky a vyrazíme :slight_smile:
14. dub 2008 v 17:37  • Odpověz
poppy - gratulace k tomu, co jsi všechno stihla - pošleš mi receptík na rohlíčky? Nebo si ho zkusím najít :wink: tak zatím papa!
14. dub 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
Sršni, jj, pošlu do IP :dizzy_face: Jestli není teda pozdě :sweat_smile:
14. dub 2008 v 18:37  • Odpověz
autor
Tak asi na mě jde jaro, páč jsem si ten recept na rohlíky poslala sama sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a čučím, kdo mi píše, když zrovna píšu IP já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No to by ses Sršni načekala :grinning: :grinning: :grinning: Ale napraveno a máš to tam.
Kdyby měl někdo zájem, písněte, pošlu vám ho taky:slight_smile:
14. dub 2008 v 18:49  • Odpověz
holky, děujeme za gratulace, snad bude dobrá noc :grinning:
14. dub 2008 v 19:10  • Odpověz
Žjooooova, co se děje, že tu dnes nik? Mer. Tež gratulujeme k zubakoj. A teda snad zitra odjizdime smer Polanka. Nejak mi od vcera neni dobre, tak uvidime :unamused:
15. dub 2008 v 09:12  • Odpověz
Achojky..teda kde jste kdo??To se často nestává..Dneska nás čeká ta premiéra busem v klokance,tak snad to zmáknem..
15. dub 2008 v 09:28  • Odpověz
dobré ránko všem frog to přežijete :grinning: držím palečky,tak nás trápí ještě rýmka potvora,noc dobrá,včera byla horší :unamused: Mer gratulačka k zubu,tak už vám to taky začíná,nám se ted klubou dvojky :wink: srsničky už zase doma ,tak doufám,že se potkáme :slight_smile: >
15. dub 2008 v 10:20  • Odpověz
dobré dopoledne, přejeme všem dobrou chuť k obídku :slight_smile:
15. dub 2008 v 11:18  • Odpověz
tak popynky slaví kulatiny,gratulačka :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
15. dub 2008 v 11:22  • Odpověz
a připojujeme se ke gratulaci poppynkám - a mrkněte do albíčka - byli jsme na profi focení u Klepr.... v Polance, další info v IP :dizzy_face:
15. dub 2008 v 11:48  • Odpověz
Tak si tak stojím ve sprše,celá namydlelá,na hlavě kilo kondicioneru a různě po těle gel na holení,pustím vodu a.........NIC...dole kopou rozvody elektr. a překopli hlavní kabel..to je žůžo.Jsem vytočená,páč to pěěěěkně svědí a mám doma jen dvě lahve dobrý vody a taky musím z něco dělat mlíčko aničče... :frowning2:
15. dub 2008 v 11:59  • Odpověz
je, jeste ze se tu pripomina, ze i Poppyny dnes slavi.Tak uz planuj dorta, za dva mesice uz bude mit svicku! Jo a dorta chvalim Srsanum. To ja se s nim teda nemazala :grinning:

Frog promin, ale ja se musim smat :grinning: :grinning: :grinning:

Srsni a kolik chtel za foceni? Nam delal svatebni.Bylo to dost rychlo foceni,ale fotky hezky. Na to ze jsme se ani nedomluvili, co chceme fotit. Proste se to nejak nestihlo, no :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 12:55  • Odpověz
autor
Tak my se hlásíme, haló haló :dizzy_face:

Děkujeme za gratulace, to potěší :dizzy_face: A protože je Poppynka malá velká slečna, tak jukněte do albíčka k Nat...., má tam fotos z dnešního obědu :dizzy_face: :grinning:

Chválím fotečky Sršničky, jsou fakt moc hezký a rodinná vede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: S tím já Sršni budu mít problém :sweat_smile:

Frog, tak to máš pech, to nezávidím :unamused:

Bubbly, kdepak jste??? Už je ti líp???

No a dnes noc OK, o půl jedné kojo a pak o půl sedmé budíček :grinning:

Seymi, tak doufám, že se někde potkáme :grinning: Když jedete do Polanskýho velkoměsta :grinning: :grinning: :grinning:

No a parabolu na net budem muset fakt odmontovat, po dobu nezbytně nutnou...takže až to bude k tomu, dám vědět. A stejně jsem nasr..., páč je to omezování, budem net platit dál, ale nebudem ho moci využívat, páč nebude signál. Chjoooo :cry:
15. dub 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
Čusik busik Seymi :grinning:
15. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
Jo dortík, tak to bude mega dort, protože slaví ještě moje ségra, den předtím a den po Poppynce mám narozeniny já :grinning: Tak že by třípatráček :grinning: :grinning: :grinning:

Jó, Sršnička to je jiná, ta ty dorty čaruje, nechápu, kde bere tolik fantazie. Smekám, klobouk dolů :pensive: :grinning:
15. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz
Srsna se s tim moc crca :grinning: . To ja nemam takovou trpelivost. Jak to trikrat zvoru, tak pak uz je to pro me jako komeeeedie. A pobavim se u toho dobre a pak i ostatni, kdyz vytvor vidi. Pro letos vede vrba alias Jozin z bazin, ale chutove si vsichni posmakli.
15. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz
A Poppy mate ty narozky nejak nasrajdickovany na sobe? To u nas jsou alespon jednodenni rozestupy. 9.4.svagrova 11.4. Adi 13.4.tchyne a tchynka letos slavila 60 tak parila od patku do nedele. Ale fakt jako :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
Tak to máš akční tchýňku, teda :grinning: :grinning: :grinning: To ta moje a pana Poppyna taky jsou tak akční, hlavně když jsou spolu, jj, u nás v rodině je tchýně urážka.
No a narozky, to jo, to je mazec - 14, 15, 16 a tak můžem pařit taky tři dny...a 24 má pan Poppyn svátek a Leunka narozeniny, budou ji 4. Tak to budu muset upéct nějaký dort - že bych jim to spojila jako masový :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
tady leje, bouřka, tak jsem dala Poppynku chrupat, tak doufám, že nebude do čtyř, musíme vyrazit ven :grinning: nebo se Leuša počůrá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz
Faaaakt, tady poprchlo a ted sviti slunce. Sice nevim odkud, protoze je zatazeno :sweat_smile: A nasemu psoj, teda tomu, co je u nasich, tak tomu je letos 10let!! Starenka je to nase. Ale i na vanoce ma vzdy svoji stedrovecerni tabuli prostrenou a pak desne knuci, at uz ji to jidlo odneseme, ze uz to nemuze snist a koukat na to nemuze, ze by to asi sezrala nebo co. :grinning:
15. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz
A jak rikas tchyni? Ja se snazim osloveni vyhybat. Jako rikat ji babi, to je ujety a mamku mam jen moji milovanou a tuto ja jako nevim jako maminko? Ji mam rikat?
15. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz
Ja tu kecam a pritom mam balit. Jeste nic nemam ani pripravenyho. Nejak jsem dnes lemra.
15. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj! To je počasíčko, co? Bouří to jako blázen!!!

No Poppy, dík za optání,začalo mě nějak jako pálit na průduškách, tak je mi nic moc, hlavně v noci. Doufám že to nechytí prďousek.

Gratulka k Vanilčině zubisku!!!! Tak jste se taky dočkaly, co? :wink:

Frog, to jsem zvědavá jak se vám bude cestovat, doufám že klokanka vyhovuje, je sice taková nic moc, ale účel snad splňuje, ne? :sweat_smile:

A gratulujeme k desetinám Poppynce! Oběd měla teda luxusní, nezbyl kousek? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A Sršniččině rodince to na tech fotkám sluší! Malá je prostě princezna, v těch šatičkách... Super!

Cvaldi, vám se teprve teď klubou dvojky, jo? Ps, ty my už dávno máme :grinning: :grinning: :grinning: . Jedničky jsme prostě vynechaly, na co taky tolik zubů, že jo...
15. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz
Poppy, ja uz tak dlouho nezkoukla tvou dceeerku a to teda koukam jak vyrostla. Uplna kooca je z ni. Zadna zaba, jaks ji naposled nazvala :grinning: Je to nuninek. Jako ostatne vsechny deticky :dizzy_face:
15. dub 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
Hoho, děkuju :grinning: :grinning: :grinning:

A "tchýňce" říkám Irenka a manža říká tý svojí Marci, jako Marcela :sweat_smile: :grinning: My si tykáme už spoustu let, takže oslovení jménem je u nas normal :dizzy_face:
15. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
Bubbly, tak abys nakonec neměla zápal plic???? :confused: Lež lež lež, a vylež to :pensive:

Jj, zbylo, udělala jsem toho víc, tak bude ještě na zítra :dizzy_face: A Leuška dostala taky jeden karboš a náramě ji chutnalo, seděla u sporáku a čekala, jestli nezměknu a nedám jí to dožrat :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.