• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
hmmm, ja si ani tykat nechci, ale nejak ji rikat musim, ze jo. No uz balim nejaky veci. Jenze jako jsem zjistila, ze hlasi dost teplo a ze Adis vyrostla z gati a ma jen zateplene. Chjo, to budu muset urychlene neco poridit. Tak se mejte a ja zitra prifrcim. :wink:
15. dub 2008 ve 13:46  • Odpověz
Zápal plic to nebude, zas tak špatně mi není. Jsem spíš asi pěkně nastydnutá z těch změn počasí nebo co.
15. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz
přejeme brzké uzdravení velké bubblince
seymi a poppy děkujeme za pochvalu dorta :slight_smile:
Tak to se se Seymi potkáme v Polance :slight_smile: Máš tu přístup na net? Že bysme dali pidisrazík na tý naší hlavní štráse?
15. dub 2008 v 15:22  • Odpověz
děkujeme za gratulace :grinning:
A taky gratulujeme Poppynce k pidinarozeninkám :grinning:
15. dub 2008 v 16:42  • Odpověz
Hello!!! U nás bouřilo, mě je blbě, holka řádí celej den, co víc si přát :confounded: :grinning: Veeeeeeeeeliká gratulace poppynce ke kulatinám!!! Jinak krásný fotečky máte všechny. my si s tchánima tykáme, ale jménem neříkám, prostě mamko, taťko :wink: Ježiš Bubbli tobě je taky divně?: No já odpoledne spala a potila se :angry:
15. dub 2008 v 17:12  • Odpověz
Holky, jako jestli nas chcete potkat, tak po dvanacte nakladam Adi do kocarku jezdime se projet aleji, jezdim tam treba i dve hodiny. Nekdy to vezmu na Kramolnu. ALe tam proste po obede bejvame casto. Na net tam pristup mam, jako ze je tam pripojeni, ale jestli bude misto u PC, to nevim :sweat_smile:
Jako a Srsni, ze jsme ti pochvalili dorta, to zase ne ze by byl dokonalej :grinning: Abys nepraskla pychou....tssssss......to az se nam s Poppynou bude chtit, tak z fleku vysmahnem takovej skvost, ze budes cubrnakovat :grinning: :grinning: :grinning:

PS:jako vsechno v dobrym, kdyby me nekdo nepochopil, si delam srandu :confused:
15. dub 2008 v 18:21  • Odpověz
Dobré ránko, teda Polanka až na druhý straně, co tu děláte? Teda neděláte?
Jo jo seymi, dobrý :grinning: už se těším na Vaše skvosty :wink: a máš recht, mohlo by to bejt lepší :grinning: :grinning: :grinning:
Jestli nebude pršet, do aleje jdeme dopolko, odpolko máme návštěvu :unamused:
16. dub 2008 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno! :wink:
16. dub 2008 v 08:17  • Odpověz
Dooooobry den!! Já vařím, teď prdola usnula uf, řádila jak tajfun :grinning: :grinning: Bubbli už je ti líp, já beru Modafen a řekla bych lepší :wink:
16. dub 2008 v 08:42  • Odpověz
Ahoj Dorot, taky mi dračice právě usnula! Je čím dál živější, to je mazec. Až začne chodit, tak se picnu. Myslím že tím jejím račím lezením si úplně vystačí, už tak nestíhám koukat kde je. A včera konečně začala lézt jako dopředu, jen teda asi dva "suny" ale bylo to se zadkem nahoru a dopředu. Takže další etapa... Hurá :sweat_smile:
Já neberu nic, zkouším to přežít bez léčiv, jen na noc si beru paralen. v noci je mi ale pěkně blbě, bolí mě v nose a při nadechnutí to pálí. Ale přes den jen smrkám a kašlu, vcelku bezbolestně. To jsem ráda že je ti taky líp :dizzy_face:
16. dub 2008 v 09:02  • Odpověz
Jo tak holčička, vytahuje všechno co jde vytáhnout, vysypává co jde vysypat a zásadně se brání, když to chci uklidit :grinning: Já to beru taky na noc, přes den se potím jak blázen :confounded: Takže mám to samé :grinning:
16. dub 2008 v 09:05  • Odpověz
ahojky ,tak malá už skoro nefrká ,nekašlikuje,zato matka je nějaká mimo,rýma ,unava,no snad je to jen jarní unava :grinning: jo v pátek nejdem plavčit ,jsem objednaná už dlouho k dr a zapomělka jsem na to :frowning2: to bude potápka neštasná ,no uděláme bazén doma :grinning: ani mi nemluvte o tom kramaření,cvalík se naučil otvírat krom šuplíku i skřínky a vše na co dosáhne vyhází děs,bože a bude huř :confused: :grinning: normálně se děti houpou na kolínkách,ta naše se houpe na čtyřech ,ale na nohách ,takže každou chvíli přeletí na kebuli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,postaví se už u všeho ,kde se dá chytnout,ale už se naučila si zpátky sednout,ale přesto pořád poponáším polštář ,kdyko-li ji vidím ,že si stoupá,no kdyby mě někodo pozoroval,hotovej blázen :grinning:
16. dub 2008 v 10:24  • Odpověz
holky tak at jste brzo fit,já doufám ,že to taky ustojím,hlavně ,že prdolka neměla teploty jen z té rýmy kašlala ,když usínala . :frowning2:
16. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
Dorot ,cvalík má taky hysteráky,když ji chci v tom uklízení zabránit,pěkně se vzteká,dělám na ní ty,ty ,ne,ne,ona jako ,že ne,ne a děsně se tomu tlemí,no matka je pro pedel,já ji asi taky brzo dám na pedel :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 10:29  • Odpověz
od 10chrupe,tak jsem vše uklidila no jsem zvědavá na jak dlouho :confused: jsou to cácorky a tatínek prej nech ji,rozvíjejí se ji smysli a osobnost,no tak první adept na vykxunk je táta :grinning:
16. dub 2008 v 10:32  • Odpověz
ahoj cholky, tak my přišly z procházky, je tam teda zima, br...
chtěla jsem se zeptat, když ráno ke svačině děláte ovoce, uděláte si ho i na odpoledne, nebo vždy čerstvé? Ono to pak zhnědne a je to takový ble, ale nebaví mě to dělat to 2x denně :grinning:
16. dub 2008 v 11:38  • Odpověz
Mer já dělám obědy i ovocné sváči na dva dny, takže taky jí hnědé, já dojídám, žijeme obě :grinning: Jako prča, volala jsem na kardio , že bych chtěla přeobjednat o týden dřív, když je táta doma a maj plno, mám si zavolat dýl, no výborný, to budem objednaný až na prosinec asi nebo co? :grinning: Jo a jinak mám noční můry, jako fakt zdálo se mi už po třetí o Polanským dětským oddělení nemocnice, svazujou mi dítě, berou jí krev, já řvu ať mě za ní pustěj, kolem děti usoplený a všichni -personál se jen smějou, mě fakt trefí :confounded:
16. dub 2008 v 11:45  • Odpověz
Teda Dorot, to ti nezávidím - takový hnusný sny! :fearful: To vás tam fakt tolik trápili?
Mer, já dávám buď skleničku nebo jí to odpolko připravým z čersvtýho ovoce, na dva dny nedělám, když zbyde, dojedu to já :grinning: .
16. dub 2008 ve 12:23  • Odpověz
tak naše mimi se ted vzbudilo,spala od 10,já dělám odpo sváču čerstvou ,dopo ještě nedávám ,ale taky chci už za chvilenku začít s jogurtem,dávám skleničky,nebo banán a do toho přesnídávku ,piškoty,nebo nastrouhaný jablíčko,až bude čestvý ovoce,tak budu určitě kuchtit :grinning:
16. dub 2008 ve 12:33  • Odpověz
zkoušela jsem jí dát jogurt ochutnat ,ale nic moc ,tak uvidíme :slight_smile:
16. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz
Bubbli prostě to je furt ve mě, ten přístup, arogance, nezájem, prostředí no hnus, nejsem žádná cíťa, ale tohle mě drží, již nikdy víc a potkat tu pí Dr. nebudu jmenovat Poppy ví, tak ji snad kopnu do pedele :angry: minda jedna zmalovaná :angry: Jo tak jogurt chutná, nej je fakt Holandia activia je jak voda, to dáváme dvě a s banánem Holandii 500ml má na dvakrát :grinning: Dneska jsme v polední přesnídávce dali kaši, už jsem nevěděla co, tak jogurtovou kaši, nebo dávám vločky uvařený s jablíčkem a rozmixnutý, včera měla rohlík :confused: po odpolední sváče půl rohlíku :grinning: s tátou :angry: :grinning:
16. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz
obědy si dělám taky na dva dny, ale rozmixovaný ovoce na dva dny, to nevím no, nějak to zavaxuješ, Dorot nebo ne?
Teda Dorot, já vím o čem mluvíš, taky mám občas drastický sny, ale takový, že vůbec nevím, kam na to chodím :grinning:
16. dub 2008 ve 12:55  • Odpověz
jo taky chci zkusit holandii,my ji taky baštíme ,nebo chocenskej,tak jí to prubnu třeba s ovocem,rohlík jsme už taky koštovali,ale kurky jsou prý lepší :grinning: zatím :grinning: ted sjela pul skleničky zeleninky s masem ,no ještě víc nezbaští ,začne mě pak natahovat ,že už má dost,ale tak asi jí to stačí :slight_smile:
16. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz
No jo, Dorot, chápu tě, taky jsem tam z toho nebyla unešená :rolling_eyes:
Jogurt jsem zkoušela choceň a activii a nic moc, baští jen sladkou activii. Zkusím ještě holandii, nechci ji cpát tou sladkou. :unamused:
A na odpolko jsem vyndala z mrazáku borůvky - to může, ne? S jablíčkem...
16. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz
já si dětem jídla taky dělala dopředu na dva tři dny,ovoce ne.
16. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz
jo bubli muže,boruvky trochu staví ,ale s jablíčkem myslím v poho :wink:
16. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz
Já to povařím, ale ty nemusíš, pak rozmixnu, nechám vychladnout a dám do lednice :wink: Mer tak takhle jsem ve snu ještě neblbla jako ty :grinning: Já když už, tak vím, co dělám i když je to volovina :grinning: Jo borůvky může, akorát bacha stavěj, ale asi jen sušený :wink:
16. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz
A rohlíkem jsem ji zacpala ukřičenou papulu v obchodě, to byl klid! Jak si pochutnávala! Ale doma jí ho nedávám, to raději taky tu kůrku.
16. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz
boruvky kompotované výborně sráží teplotu ,musí být ,ale zavářené bez cukru a merunky zase dodají tělu kalcium ,když děti zvrací a ztrácí z těla draslík,mám to vyzkoušeno.
16. dub 2008 ve 13:12  • Odpověz
štáva z těch meruněk.
16. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.