• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jo, borůvkový kompot jsem musela jíst každou nemoc jako malá. Takže na tom asi něco bude.
16. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz
jdu na ní zas krámuje :grinning: hezké odpoledne
16. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz
hezké odpoledne, jé, cvaldi, zkušená mamka se vždycky hodí :slight_smile:
když si tu pročítám ty Vaše počátky v krámování :grinning: .... no u nás už to přestává být in, to už musí být, aby krámovala, spíš si jde pro hračky a teď má hit v kuchyni - pánvičku :dizzy_face:
jogurtíka baští jen Choceň, je to správná choceňačka :slight_smile:, sladkej ji nechutná a miluje oblizování citronu :dizzy_face:
16. dub 2008 v 16:08  • Odpověz
srsničko ,dnes jsme potkali V.s babí a dědou ,holky se na sebe chechtaly :wink: no já už si od toho bordelaření odvykla ,tak ted si zase zvykám :grinning:
16. dub 2008 v 19:14  • Odpověz
cvalík už zařezává ,taky jsme potkali Froginky s tatínkem,jdu poklidit po véče,teda doufám ,že už je poklizeno ,jen zkontroluju,no myslím ,že na mě určitě něco zbylo,nemáme doma tatíčka až do pátku je na školení :frowning2:
16. dub 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
Zdar matky,
tak jsme dnes museli sundat parabolu, takže jsme byli out, ale protože mi přišly korunky z MMB a já jako spolehlivá prodávající jsem jsem měla adresu v emailu, tak jsem udělala na pana Poppynka psí oči a tak mi to na večer nahodil, s tím, že to zas budem muset zítra sundat.

Hlásím že jsme byli na KO u dr. a odcházely jsme se záznamem 71cm a 8460g! Jsme prý krásné, máme krásnou barvičku, jsme bystré a zvídavé a také především zdravé:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A celou kontrolu - poslech, prohmatání fontanely atd. Poppynka prostála a držela se dr. za ruku, sedět nechtěla, prostě chtěla ukázat, že umí stát a taky chtěla ukázat, jak dělá krůčky za ruku, ale dr. neměla dost prostoru:slight_smile:

Tak my teda nelezem, dala si několikrát do čumáčku a teď se na čtyři prostě bojí. Takže neee, ale nehrotím to:slight_smile: Jinak se furt dožaduje postavení a chození za ruce...projdem celý obývak, předsíň a pak můžem stát dalších několik minut, než upadnem unavou na zadek:slight_smile: Dle dr. to nevadí a některý děti tu fázi lezení prostě vynechají. (no a zrovna já se bila za to, že prostě musí lízt a teď jsem tomu fakt nezabránila...)

Jo a na teplotu jsou taky horké maliny, to mám zas vyzkoušený já...:slight_smile:

Ovoce na dva dny nedělám, páč to dožeru a určo by to v lednici nevydrželo:slight_smile:
16. dub 2008 v 19:38  • Odpověz
tak V. už chrupe
zítra přijdou ty parfémy, tak se pak musíme domluvit jak je dopravím :grinning:
16. dub 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
Ježíš, co jsem se to dočetla????? Pobřežní hlídka nejde v pátek na výcvik??? No Cvaldi, toto ti asi neodpustí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 19:55  • Odpověz
Jé Poppy, já tě chápu, bez kompjůtru, resp.bez netu bych nepřežila! ještě že tě chápe i pan Poppyn a udělá co ti na očích vidí! A Poppynka má 71cm? To je divný, Bublík má 70 a je podle mě prťavější než P., ne? Hm, to jejich měření...
Holky, co si myslíte o chodítku? švagrová mi ho pořád sveřepě nabízí, já odmítám, ale protože B. baví taky jen chodit tak nevím, když ono to fakt asi škodí.... No a za ruce ji držet nesmím, to je vyškubává,musím ji držet pod rukama, jako za žebra (chápete :grinning: ) aby měla pocit že chodí sama. :sweat_smile: A běda když ji posadím, to ječí. A když ji položím na záda, tak si už sama krásně sedne i z rovný podložky.
16. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
Bubbly, tak jestli nedokážeš seřepé nabídce odolat, tak si ho vezmi a jestli Bubblinka v něm bude trávit půl hodiny denně, tak ji tím roznodně neublížíš. Já kecám, ale myslím si, že je daleko víc horších věcí, který v životě potkáme všichni a myslím si, že tohle je fakt jen zlomek toho, co ji může uškodit. Když má zdravý vývoj, tak si myslím, že to fakt neva. Já Poppynku u kamarádky taky do něj dala a moc se ji tam líbilo a já byla štastná, že ona je štastná:slight_smile:
Jo a za žebra taky držíme, za ruce nahoru moc ne, páč bych ji je vykroutila, když si bez upozornění poskočí.

Bubbly, doma měří 76cm a u dr. je prostě menší, asi se vždycky cestou zcvrkne:slight_smile: :slight_smile: A dnes se divím, páč pršelo..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
Poppy, to se natahuje Poppynka jako žvejka podle tepla jo? :grinning: :grinning: :grinning: Nebo se scvrkne strachy, se jí ani nedivím.
A já v pátek budu mít na palvču zase posilu, tentokrát moji 74letou babičku :wink:
16. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz
cauuu
16. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
No jo, u dr. je sice veselá kopa, ale prostě buď mají to měřidlo, co je ještě z dob mého batolecího věku rozbité, nebo má sestra špatný zrak, nebo prostě se Poppynka zmenšuje jen u dr. A nebo jsem out já a mám špatný metr:slight_smile:

Tak to máš dobrý, to je prababička Bubblinky?
16. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
No nazdárek, jdeš na dýchánek?
16. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz
tak ja dnes obsadila Polanku :grinning: teda skoro celej den jsem byla u babi ve Skalici a po O. jsme s Adis vyrazili do Ratiboric, no zmokla jsem, ale byla to parada. U nas jeste jaro takhle neni!!! Tady vsechno kvete a buji!!!!!! I kdyz ksem byla mokra az az, tak jsem naprosto nadsena a zitra i kdyz bude lejt, tak razim ven. Jako urco zase po dvanacte na zamek :wink:
16. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz
jj, jdu na dychanek, ale musim po ocku sledovat posledni dil mista. je to napinavi hned z kraje!!!!
16. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
napinavy
16. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
Teda Seymi, ty razíš do Polanky a pak jedeš okukovat okolí? Tý brďo, tě obdivuju z tvýho nadšení, já dnes po procházece tak nadšená nebyla, zima byla jak v Rusku...
16. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
poslouchám...a slyším jak to je akní...
16. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
akční
záma, joooo. U nas je hurrrrr. Tady je bajo! Dokonce i v kolone o pul pate se mi libilo. jela jsem hezky pomalu a kochala se nakvetlimi stromy. No paraaada :sweat_smile:
jo a ted jsem nevidela, jako jak je vytahl ven, kurwwwww
16. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz
ja chci aby byl se starostkou. a chci a chci :grinning:
16. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
jej, tak to si vážíš rodný hroudy, co? To když jsem jezdila z Phy domů k našim, tak jsem byla taky vyjukaná, jak to tu je báječný. Jak tu pomalu ubíhá čas a jak to je tu takový víc zelený. U chápu...:slight_smile:
16. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
tuším a slyšela jsem Boba Kleplíka :grinning:
16. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
to je romantika... :grinning:
16. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz
jj, je to asi tim, ze tu ty moje koreny proste jsou. Ja to tu miluju. Me se snad libi i Safranice. Jako a kde jinde to takhle je. Stary domy, co tu staveli, kdyz se prumyslove mesto rozvijelo. Ty pamatujou hodne a ted okolo ten pryma bordel, proste jak to nekomu upadlo, tak to lezi.....no i to ma kouzlo, ne?
16. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz
uz se libali? Jsem to zase nevidela
16. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
Jo líbali
16. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz
tyyy jo tak ten muj scenar snad dopadne!!!
16. dub 2008 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.