• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak jo, snad bude kde zaparkovat a nebudu je muset nést nahoru... Díky.
16. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Tak já to vidím na vanu a pak půjdu chrupat, ještě si zaleju čaj kouknu na tv a pak do hajan.
Tak dobrou noc a kdybych se zítra neukázala, tak se nedivte, jsem v pořádku a za odměnu budem mít teplej barák.
pa pa a dobrou a kdyžtak v pátek na plavču :grinning:

Jo Bubbly, jsem si říkala, že když už máme autí oki, tak že bysme mohly proběhnout pesany. L. už má po svých dnech...
16. dub 2008 ve 21:48  • Odpověz
Jasný Poppy, přijeďte, budem rádi, a Rodušu bude blažen.
Já jdu taky provést očistu těla a spát. tak dobrou všem!!!
16. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
To Leunka taky... já doma nesmím říct Rody, protože pak střihá ušima a letí koukat z okna.

Dobrou noc všem, pa pa :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz
Dobrý den, celý den!!! :wink:
17. dub 2008 v 08:00  • Odpověz
dobré ránko všem,my dnes vstávali v 6.45 a řádíme :grinning: jinak my na plavko omluveni ,ale mrzí mě to ,ale nestíhám k doktorovi jsem na 11 a nevím do kdy,znáte to :angry: tatí by sní šel ,ale je na školení od st do pá :unamused: ,ale tak to potápka snad přežije :grinning: Bubli už jsi fit?jo koukala jsem do alba ,že bublik se už taky postavila,tak ti přeju hodně pevný nervy :grinning:
17. dub 2008 v 08:25  • Odpověz
jo Popynce gratulačka k 10měsíční prohlídce a konstatuji ,že už máme jen o kilo mín a o 5 cm víc :grinning: ,slušný na dvou měsíční rozdíl cácorek ne :grinning: no ,ale dle množství zpořádaného jídla ,by to mělo být opačně :grinning: ,jo smetánka z cisterničky je smetánka :grinning: :grinning: :grinning: jo a popy tobě taky pevné nervy při pochodování :slight_smile: ,my ještě nepochodujem ,ale asi to taky nebude dlouho trvat :confused:
17. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
My jdeme dnes na osmiměsíční, tak jsem zvědavá kolik bude vážit a měřit.
Poppy, taky jsem si ten účet sjednotila už loni v červnu, platili jsme s manž. dohromady za poplatky cca 800 kč!!! Teď máme účet jeden a platíme 119 kč, to je super. :grinning:
17. dub 2008 v 09:52  • Odpověz
Bubbly, jak dneska?
Jakou si berete sedačku? Já pořád přemýšlím o té maxi cosi tobi, ale je to masakr, ta cena a je jen do 18 kg. :unamused:
17. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahojda..já vás jen pozdravím..nějak špatně jsem se probudila(důvod by tu byl) a nechci šířit špatnou náladu :frowning2: ..jen chci řict,že my kupujeme na 90% Storchenmuhle.jo a už jsem sia si vybrala jídelní židličku..je to Chicco polly a nebo babypoint fabula..nemáte jí někdo,ybste mi řekl jak moc jde polohovat atd?Já byla u T. podívat se na tu pepe a byla tam ta čarodka a nic mi neukázala..
17. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
ahoj frog jdete dnes na prochajdu?já bych vyrazila i dřív tak kolem14,musím zas být v 16 doma
17. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
dobré dopolko, teda vy jste toho nakecaly :dizzy_face:
kdypak jede Dorotka za hranice ¨všedních dní?
a Fábulu má myslím poppynka
a za účet platím 60 a zdá se mi o čertech :wink:
17. dub 2008 v 10:58  • Odpověz
Frog, tu máme my a největší spokojenost :wink: Jirko(sršničko) a Bubbli a vůbec holky, pokud něco chcete v POlandu, tak bychom měli jet příští So , ještě dám věsět piště mi mailíky, díky :wink:
17. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
Věšet ne=vědět :grinning: Věšet se půjdu asi já, není mi furt dobře, byli jsme v obchodě, takže asi cca 45 minut venku a jsem jak kdybych ušla maraton :angry:
17. dub 2008 v 11:15  • Odpověz
DOROT,tak to chce bacil vypálit,nebo vypotit na cizím těle,jak to nejde ven ,tak razantně na bacily :grinning:
17. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
hlasim nasi vychazku o hodinu pozdeji, tak ay me pak nekdo nenadaval, ze tam nejsem :grinning:
17. dub 2008 ve 12:04  • Odpověz
seymi v kolik a kde máte spicha,že bychom se s Frog taky přidali,jestli mužem :wink:
17. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz
jejej, tak to uz jsem necetla, ze i Frog a Cvalik chteji razit do prirody. Skoda. Potkala jsem Srsnu, ale to uz jsem hnala domu v doprovodu moji mamci. Sedeli jsme pekne na louce nad Klinkem. jsou tam klady, tak se paradne hovelo. Adi spala, my se kochali a kecaly. Parada. Jooooo jsem zase nabita energii. Uvidime na jak dlouho :slight_smile: A mala Srsinka pekne zakutlana spinkala. Ted tady Adi beha z hadrem a suruje. Tak ja uz dnes nemusim :wink: Dokonce, kdyz najde spinu, tak mi ji donese. No, je to moje sikulka milovana, nufinka samsulinkova, ťutinek mrnavej, zouzalik usmudlanej :sweat_smile:
17. dub 2008 v 18:23  • Odpověz
Jdu si dat cajik, pred koupanim. Tak paaaaaaaaaaaaaaaaa
17. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
ahojky všem, tak hlásím, že jsme ve stromovce potkaly Seymi :grinning: - no jo, jsme druhý :cry: :dizzy_face:
a Seymina sikulka milovana, nufinka samsulinkova, ťutinek mrnavej, zouzalik usmudlanej taky krásně spinkala a to je tak veliká baba! Kus ženský, fakt :slight_smile:
17. dub 2008 v 18:54  • Odpověz
a my jdeme taky koupat a spinkat :wink: a zítra se chystáme po dlouhý době na plavání, tak na nás myslete a třeba se i potkáme :slight_smile: končíme v 10:50
17. dub 2008 v 18:56  • Odpověz
ahojky ,no škoda,my jsme zas chrupaly u řeky a pak něco po městě a v 16 šup domu,nemáme doma tatí tak jsme museli dělat s bráchou ukoly :wink: ,tak třeba příště mužem vyrazit :wink:
17. dub 2008 v 18:58  • Odpověz
my zítra nejdem plavčit ,ale budeme na vás myslet :wink: už chrupeme :slight_smile:
17. dub 2008 v 18:59  • Odpověz
B.už taky chrupe, tak to se Sršni potkáme na plavču, jedem trochu dřív, bude se platit další plavání tak at to máme s bábuškou v klidu.

Holky, dneska se mi zdál mega praštěnej sen, že jsme bydleli u Sršničkových doma a že už jsme se měli někam stěhovat a tak jsme nosili krabice s našima věcma a já je pořád přehrabovala protože jsem tam nacházela věci malé Sršničky - tak jako aby jsme je neukradli, a na schodech byla nějaká mladá holka a ta mě prosila at jí dám nějaký oblečení, že je bezdomovkyně a závislá na pervitinu, tak jsem jí dala nějaký svetry a trička a ona měla radost a zavolala do sklepa kumpány at mi jdou všchni poděkovat. Tak se tam motali ti feťáci, do toho P. nosil ty krabice, byla tam i moje ségra, ta hlídala Bublinku aby se nepletla při tom stěhování... Ach jo... :sweat_smile:
17. dub 2008 v 19:16  • Odpověz
Teda bubbli, to je sen :confused: :dizzy_face: už jsem se lekla, že ty trička, co jsi dávala tý feťkačce, byly malé Sršničky :confounded: :grinning: :grinning:
17. dub 2008 ve 20:24  • Odpověz
No koukam,ze bubli uz lehce hrabe v tech snech :grinning: A zitra razi s Adi do stromovky babi.Ja se jdu nechat slechtit.Nejak se mi zastesklo a tak jdu na kosmetiku a ke kadernici. I kdyz muze Srsna potvrdit, ze to urco nepotrebuju :grinning: A hned po snidani razime smer byv.zam. pozdravit kolegy a ponufnat se s nima.Budem to snerovat celym mestem, tak mozna u bazenu nekoho uvidime. Jen me tak napada, ze ja jsem cely den v tahu, motame se po meste po lesich a narazime jen na Srsane :grinning: A zase tak maskovany nejsme :sweat_smile:
Adi usnula vycerpani bez kriku, tak snad bude spinkat hezky celou noc.

Meredith, psal manza, ze cepicka uz dorazila, ale kdyz si ji ozkousel, ze mu je mala, ale Adi snad bude :grinning:
17. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz
seymi, to víš že to nepotřebuješ :wink:
no, jestli to spíš nebude tím, že Sršánci jsou všude :grinning:
17. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz
jak dlouho tu budete?
17. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz
joooo to nevim. Posledni plan mam ze v SO rano jdu na pisek k vezakum. Pak asi poobedvame a zabalime a pojedeme smer domov se zastavkou pro zapomenute veci u babi a prababi :confused:
17. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz
ale nejdriv byl plan navratu na nedeli, jenze MM teskni
17. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.