• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
No jo, trochu mi hrabe, no. :confounded: :grinning:
17. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
to známe, my se vracely už v pátek :grinning:
tak si dáme na sobotu spicha na hřišti u věžáku? U toho dřevěnýho? V kolik?
17. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
Adis vstava v 6:30, tak to vidim na brzo :slight_smile: jj a u toho drevenyho, Adis ma domluvenou kamosku, trochu vetsi, ale desne se hlky na sebe tesej. No Adi nevi moc vo co jde :slight_smile: Tak treba v SO :wink:
17. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
ja jdu, zas me to huci do hlavy bracha. Dlouho nas nevidel, tak se musi vykecat :grinning: ja si taky rada pokecam
17. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
to vím, že v SO, ale v kolik HODIN? :grinning:
17. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz
vzdyt rikam, ze uz bychom tam mohli v sedm krepcit :grinning: ne, vazne to vidim tak po osme.
17. dub 2008 ve 20:43  • Odpověz
tak to křepčit asi nebudem, vstáváme po osmý :grinning: ale jak se vyhrabeme, jsme tam, zatím si užijte kámošku :dizzy_face:
17. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz
tak jsem si přečetla asi tři diskuze o chodítkách a fakt to nechci. Mám ho teda už doma, B. v něm dnes odpolo chvíli byla (mmch naprosto nadšená), ale nebudu ji ničit páteř a klouby a tak. takže má smůlu... že to vůbec dovolí prodávat, takový nezdravý věci...
17. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
tak to jsem ráda Seymi, pošli pak foto.
Tak my dnes byly u dr.Máme přesně 8 kg a 67 cm. A prý pokud si ještě nesedne sama, tak nemá v žádném případě posazovat a to já dělám pořád, že si tím šíleně křiví páteř, tak chudák se to bude muset naučit, protože sedět pořád chce :grinning:
17. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz
Sršni a Dorot, mám ty parfémy, když je vezmu s sebou na plavání, je tam někdo, kdo se s vámi uvidí a dá vám je? Třeba Cvalda nebo Poppy? :grinning:
18. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
teda kde jsteeee, všichni???
mrkněte do alba na foto - jsou tam barvy vln na čepičky :wink:
18. dub 2008 v 09:06  • Odpověz
Hééééééééééééééééééééééééj to je fajnááá!!! My pojedem v neděli asi do HK nebo Ná tak bych si to u vás vyzvedla, písni mi do IP číslo mobilu a ještě se domluvíme, případně to nech u Sršničky a ona to hodí na PČR :wink:
18. dub 2008 v 09:06  • Odpověz
Kouknem my víme jakou :grinning: Pak písnu švagrový :wink: Jinak krásné ráno,mám nakřáplou dceru, chytla to ode mě, v noci bulila, plnej nos, krása :angry:
18. dub 2008 v 09:09  • Odpověz
No jasný, oranžová, černá bíla :grinning:
18. dub 2008 v 09:09  • Odpověz
holky, mrkněte pak do mého alba na MMB, dala jsem tam nějaké věci, které mi už dáávno nejsou, jestli by se vám třeba něco nelíbilo, budu tam postupně přidávat další věci, protože toho mám plnou půdu a skříň a už do toho asi nikdy nezhubnu (což jsem si myslela :grinning: :grinning: :grinning: ), některý věci jsou hrozný, ještě z dob minulých :grinning: :grinning: :grinning: , ale třeba se někomu jinému budou líbit :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2008 v 09:20  • Odpověz
dobré ránko,tak my dnes vstávali v 6.30 a už pul hodinky zase zařezává :confused: Mer,to posazování bych nebrala asi tak doslova,pokud se dítko samo v sedě udrží,posazovala jsem Míšu i ted cvalíka a v pohodě,cvalík si už ted asi měsíc sdne sama,ale předtím jsem ji posazovala.Dorot,taky jsme měli rýmku i kašel po ulehnutí ,ale už dobrý,tak at vás to moc dlouho netrápí :wink: čepičku objednám u švagrový přes email :wink:
18. dub 2008 v 09:28  • Odpověz
My dnes vstávali v 5.30 :confounded:
18. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
dobré ránko, my vstávaly v půl deváté, pak snídaně a chystání na plavčo, tak jsme ani nenakukovaly. V bazénu jsme potkaly bubbli a poppy, s poppy se ještě uvidíme, ale o parfémech jsme se nedomlouvaly :frowning2: protože jsme to nevěděly :confounded: takže výlet na PČR se zatím asi odkládá :confused:
18. dub 2008 ve 13:43  • Odpověz
mer, tak parfémy už mi poppy dala, jak Ti mám dát peníze? Stačí příští pátek na plavču, nebo je chceš poslat na účet?
Dorotko, mám i pro Vás, domluvíme se na předání :wink:
18. dub 2008 v 19:06  • Odpověz
Sršni, jak se ti chce, buď mi je pošli na účet nebo mi je dej na plavču, mě je to fakt jedno :grinning:
18. dub 2008 v 19:27  • Odpověz
Holky, co děláte se skleničkama od přesnídávky? já je vymývám a skladuju a vlastně vůbec nevím na co. Ale není škoda je VYHODIT???????????
18. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz
cusik.Tak vas jdu pozdravit, Skoda, nepotkala jsem vas vsechny, ale snad resty priste napravim. I kdyz vlastne ty, co jsem potkala, tak jsem tez byla stale v letu. Ja to nechapu, ze nejak porat nekam specham. Jako dnes me uz desive bolej nohy a zada. Musim jit balit a sebe umyt a doplouzit se spat. Predpokladam, ze zitrejsi piskoviste me dorazi hned z rana :grinning: Uz mam pripravenej kyblicek a lopaticku, co Adis dostala od strejdy k narozkam. Jo a byly jsme krmit kacenky dnes a Adelka byla nadsena, ze malem vyskocila z kocarku :sweat_smile: Jo a dnes jsem od nasich vyrazela s Adou rano po osme a vratily jsem se v sest vecer. Tak i ona toho ma dost :pensive:
18. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz
vyhazuju do skla, na zavarovani jsou na hovno. Zkousela jsem to a debil hned vsechno a akorat mi to vyteklo z toho ven a bylo. Ty stary na normalni zavit byly OK. A kdyz je hodis do skla, tak z nich zase udelaj sklenicku :wink:
18. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz
taky vyhazuju, nejdříve jsem skladovala, že budu dělat do zásoby do mražáku, ale z mražáku mi přijde to jídlo takový divný, takže už to nedělám. Mám jich schovaných asi 10, kdyby něco, ale už je vyhazuju. :wink:
18. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
Uf, tak já je s klidným svědomím teda taky všechny vyhodím. Mám jich asi milijón od ovocnejch přesnídávek, takže zítra to všechno vyklidím! :dizzy_face:
Seymi, škoda, příště si udělej čas a uspořádáme nějaký srazík. :slight_smile:.
Holky, vrhla jsem se na Tipcars a hledám nějaký to VELKÝ auto. Muž pořád neví jestli Octavku, Lagunu, Mondeo, Citroen C5, je to s ním těžký. Tak jdu na to já. Ať už se může s Bublinkou vozit. :dizzy_face:
18. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz
holky, já taky vyhazuju - ty skleničky :grinning: , taky chodíme na písek a někdy má písek až za plínkou, nevím jak to dělá a zítra jestli nebude lejt, tak budeme mít houpačku a taky nám včera přišel dětský ponk a snad 20 kusů nářadí, to byl malej urvanej, šroubečky to je jeho. Mají ho v mateřským centru kam chodíme a vždy celou dobu trávíme tam nebo prolejzá takovým tím stanovým tunelem :grinning: , tak jsem na bazaru sehnala tenhle ponk za 300kč a ten tunel koupíme taky někde, pokojíček už vypadá k světu :grinning: tak vás taky všechny zdravíme a mějste se fanfárově (milujeme Františka z Kouzelný školky :grinning: )
Bubli, velký auto se u nás taky furt řeší :unamused: :unamused: :unamused:
18. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz
lennis, tak to je pokojíček jedna báseň :wink:
a u Vás se chystají narozky, že jo?
bubbli, naposledy, co jsem četla srovnávací články o větších autech pro rodiny, tak podle těch, co hodnotili, byl nejlepší Ford S max nebo Ford galaxy - má to jednu vadu - PC kolem třičtvrtě mega a myslím, že ojetých jich ještě moc nejezdí :frowning2:
já nedám dopustit na peugeot nebo citroen nebo renault - prostě Francie, ostatní neberu (kromě porsche a BMW - to jsou Němci jak polena :slight_smile:)
18. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
ano, narozky se chystaj, právě, že už houpačka bude k narozkám a bude tříkolka s tou tyčí a chci objednat ještě klouzačku na zahradu, nějaký drobný dárky, dortík a grilovačka s celou family a další týden manža třicetiny, takže bude veselo.
mně se líbí peugeot 307SW :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz
pokojíček bude pěknej, samej méďa Pú, moje švagrová si ho nějak oblíbila, takže už máme Púa na záclonách, mega nálepky na skříni, hodiny s Púem a dokonce i ty dekorace na zeď s Púem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a máme už postel v pokojíčku, chci právě ještě ten stan s tím tunelem, furt se nám někam schovává, tak ať má kam
18. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
ani 407 není špatná :slight_smile:
no tak to bude oslava pěkně velká a bujará :grinning:
18. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.