• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomalu rostoucí hladina hCG, máte zkušenost?

(Zamčená)
24. června 2013 
Ahoj,poslední MS jsem dostala 26.5.,ale poslední dobou byla nepravidelná.Většinou se dostavila o týden i více později.Teď jsem těhotná,lékařka mi počítala těhotenství podle poslední menstruace.Minulý týden mi řekla,že velikost váčku vypadá jako v 5-6 týdnu,ale podle výpočtů lékařky a poslední menstruace by to měl být týden 7-8.Tak jsem z toho jelen :frowning2: Minulý týden mi brali 2x krev .....v úterý a v pátek .... HCG skoro stejná - okolo 3800. Dnes opět odběr a čekání.Doktorka mi řekla,že buď a nebo ....HCG 4800,což je asi málo?!?! Na ultrazvuku váček narostl o malý půlměsíček. Mám nervy :frowning2: Máte nějaké zkušenosti? Mám ještě naději?děkuji
24. čer 2013 v 17:13  • Odpověz
hodne se to tu pocita podle posledni menstruace ale hodne zalezi kdy byla ovulka... no hlavni je ze ti hcg roste... vyckej na dalsi utz.. pak budes chytrejsi
24. čer 2013 v 17:14  • Odpověz
ja myslim že se neni čeho bát pokud růst váčku odpovídá HCG,což tak vypadá nektere mimi je hold pomalejší ve vývoji,hcg roste takže to je dobrá zpráva a myslim že jsi uplne v norme podle tabulek HCG
24. čer 2013 v 17:25  • Odpověz
ja jsem s tímhle ležele v nemocnici hcg mě rostlo hrozně pomalu a hnali mě na revizi.do toho jsem krvácela. Nedala jsem se a ted jsem v 19tt :slight_smile:určitě to bude ok.vše nemůže jít podle tabulek :slight_smile: hcg se mě zdvojnásobovalo každý 4 dny ....
24. čer 2013 v 17:31  • Odpověz
24. čer 2013 v 17:40  • Odpověz
Poslední MS byla 28.5., tudíž před necelým měsícem??? To by bylo HCG docela vysoké.
24. čer 2013 v 17:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.