• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomalý "koník"

(Zamčená)
16. ledna 2008 
Ahoj holky.
Nevím jak vám, ale mě načítá koník strašně pomalu. A to už delší dobu. Navíc se hodně často stává, že se sem vůbec nedostanu :confounded: Kvůli jednomu příspěvku čekám i pět minut než to všechno naskočí. To že to nefunguje vím z toho, kdy tu končí příspěvky a kdy zase začnou (tedy pokud se sem v ten čas dostanu) takže asi všem, ale to proč je tak pomalý nevím :rolling_eyes: Všechno ostatní na netu nám funguje normálně........
3. črc 2007 ve 13:39  • Odpověz
Lilou, nejsi sama...nejde to vsem, nezalezi na rychlosti pripojeni. Cetla jsem na beremese.cz, ze uz Bob (admin) ocekava novy server, ktery pojede rychleji...takze vyckejme, zase to pujde. :wink:
3. črc 2007 ve 13:42  • Odpověz
Jé Kristi tak to je super zpráva, budu se těšit až to bude rychlejší, takhle mě to dost unavuje :confounded: :rolling_eyes:
3. črc 2007 ve 13:46  • Odpověz
kristi: myslela jsem si, že je to kvůli přetížení serveru..je nás tu čím dál tím víc...a koník nestíhá :unamused:
3. črc 2007 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
Kristi tak to jsou dobré zprávy. Pomalý koník mi "žere" jednou tolik času :grinning:
3. črc 2007 ve 13:52  • Odpověz
no asi prave proto, se to vyresi vykonnejsim serverem..
3. črc 2007 ve 13:53  • Odpověz
Jo, jo taky mi to nejde a to mám jinak rychlý net. To je dobře, že se na tom pracuje :slight_smile:
3. črc 2007 ve 13:53  • Odpověz
Možná by stačilo vymyzat alba,jejihž autoři se tu neobjevili déle jak půl roku. :wink:
3. črc 2007 v 19:46  • Odpověz
no spis dele jak rok taky sem tady treba pul roku nebyla.....ptz sem prisla o mimi tak jsem na to nechtela myslet...no ale pekne me to taky stve ted mi nesel konik 2 dny.... :frowning2:
3. črc 2007 ve 20:11  • Odpověz
autor
Jé holky, dostala jsem se sem až teď, tak to je dobře, tohle mi děsně leze na nervy, a jak tak koukám asi nejen mě :sunglasses:
3. črc 2007 ve 20:30  • Odpověz
taky mi to leze hrozne pomalu.. docela me to stve, bud je to pomaly, nebo to pro jistotu nefunguje vubec... :unamused:
3. črc 2007 ve 20:55  • Odpověz
a kdy ten server bude?
3. črc 2007 ve 20:59  • Odpověz
:confounded: uz me to pekne nervuje,ale muzem byt radi aspon za neco :confounded:
3. črc 2007 ve 21:02  • Odpověz
Tiež mi to berie dych keď čakám dobu kým mi niečo odošle alebo načíta :unamused: :frowning2: . Dúfam, že ten server bude čím skor :slight_smile:
3. črc 2007 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj,
mě to včera skoro vůbec nešlo, akorát se mi to rozešlo kolem 11 hodiny, jinak nic :frowning2:
4. črc 2007 v 08:18  • Odpověz
Včera sjem se vůbec nemohla dostat na koníka ... strašně to zlobilo :fearful:
8. črc 2007 ve 12:14  • Odpověz
Mě už to lítá docela rychle holky ... myslela jsem že už ten server vyměnili :confused: Jinak včera jsem se sem taky do těch 11 hodin nemohla dostat :unamused:
8. črc 2007 ve 12:15  • Odpověz
mně to taky lítá rychle...ale prý do konce týdne už bude nový..tak počítejte, že to zase nepůjde..když budou přendávat data :wink:
8. črc 2007 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
mě taky koňouch sem tam jde pomalu či vůbec :angry: ale těším se teda na nového, vidím, že jsme dámy docela závislačky :grinning:
9. črc 2007 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky vím, že tohle téma bylo založeno, při letních problémech s MK, ale já mám poslední dobou ty problémy znova :unamused: . MK mi jede hrozně pomalu.

S manžou nemužeme přijít na problém, už jsme zkusili snad všechno.
Rychlost našeho netu je 8 mega a připojovací rychlost je max. 30 milisekund (ve špičce,večer to bývá pod 10 milisekund)...(já jsem naprostý antiPC ovládám je to co pořebuji, ale manža se v tom docela vyzná, tak se mi na to koukal a naznal, že si myslí, že problém není na naši straně),jen jsem tím chtěla říct, že ostatní stránky na netu se mi načítaji a běhají bez problémů a jen MK mi prostě moc nejede.
Stránky se mi načítají i několik minut "ve špičce" a do fotoalba se většinou ani nedostanu, protože než se fotka načte, tak mi ho hodí hlášku, že server nelza najít. :unamused:

Taky v těch "reklamních" sloupcích vpravo se mi zobrazují místo písmen čínské znaky a prázdné čtverečky (asi nějaké nestandartní fonty :astonished: ) ....

Celkově mi rozumně jede kůň tak v 1 hodinu ráno :sunglasses: , ale to už tady bohužel skoro nikdo není, že.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jestli máte někdo nějaký nápad, čím by to mohlo být, tak mi prosím písněte...dík Jana
11. říj 2007 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj!
Neviem, čím to je, ale mám rovnaký problém ako Janicka :frowning2:
11. říj 2007 ve 14:01  • Odpověz
Jani, tak ty čínský znaky napravo mám taky. O ti mi ale tak nějak ani nejde.
Je pravda, že dopoledne mi jde kůň taky celkem pomalu a kolikrát když se mi to pak načítá, ta mě to najednou vyhodí a přesně jak říkáš, server nelze najít. :unamused: Jinak ostatní stránky mi jdou úplně v pohodě.
Lepší to je tak po desátý hodině večer, tak jestli to třeba nebude tím, že přes den tady je víc lidí? Ne, plácám, já vážně nevím, čím to může být? :unamused:
11. říj 2007 ve 14:03  • Odpověz
no leze to fakt pomalu, ale já taky myslela že už server vymenili za rychlejší už někdy dřív, vždyt sem dali i vyhledávaání a to dřív odstranili aby to neblokovalo...tak fakt nevim jak to je :frowning2:
11. říj 2007 ve 14:16  • Odpověz
Vubec se v tom nevyznám, ale pokud by to serveru pomohlo, byla bych PRO smazání UZAMČENÝCH témat typu např."Prosinec I" "Červen 2" apod..... myslím, že nebudu mluvit jen sama za sebe, ale v každém takovém tématu je "jen" tlachání 20-30 lidiček, o tom, co dnes dělali, vařili, jak jim je... a stejně žádné užitečné informace, a i kdyby bylY, tak je nikdo v 11 587 příspěvcích na 485 stranách nikdo stejně nenajde (ani přes vyhledávání)...a myslím, že v tom ani nikdo nehledá....takže si myslím, že tyhle "zbytečné uzamčené diskuze" s stovkami tisíc příspěvků by mohli jít pryč....
11. říj 2007 ve 14:25  • Odpověz
Jani, tak v tomhle bych s tebou určitě souhlasila. :wink:
11. říj 2007 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky - uzamcena temata se postupne mazou, nechavaji se byt tak 3 mesice, protoze pokazde si nekdo vzpomene, ze si z tamte diskuse chtel jeste zkopirovat to, co se psalo, kdyz oznamil tehu, kdyz se narodilo to a to miminko, atd :wink: takze proto v seznamu jeste visi, ale postupne se umazavaji :slight_smile:
11. říj 2007 ve 14:40  • Odpověz
janickabez: Taky jsem to chtěla navrhnout :slight_smile: , ale předběhla jsi mě. Možná se to bude zdát někomu divné, ale já bych smazala všechna témata, které jsou dál než třeba na 8. stránce. Myslím, že tam už nikdo nechodí a vyhledavač stejně nefunguje a holky si raději založí nové téma, než aby hledaly možná už založené téma překlikáváním po jedné stránce a čtení všech témat. Zdají se mi tu zbytečná. Ale to je jen můj názor. Každopádně si myslím, že by to urychlilo koníka. No a dále by se mohly mazat i fotoalba, které nemají s těhotenstvím nic společného. Nedávno jsem tu viděla jedno album, kde bylo asi 20 fotek z dovolené a fotka mimča ani jedna. Kdo ví, ale možná by jel koník fakt rychleji :slight_smile:
13. říj 2007 ve 14:55  • Odpověz
jj, jsem taky pro...holky se to snaží čistit (viď žiraf :wink: ),ale stejně je tu spousta alb, které nikdo nepoužívá..... s diskuzema je to taky fakt...

jen mi to neřeší muj aktuání problém, jako že např. teď ´jsem se sem dobívala snad 4 minuty a s takovou rychlostí se fakt nedá chatovat a kecat s holkama.... :frowning2: jsem smutná protože jsem závislák :grinning:

možná je tu spousta skalních lidiček a závisláků kterým by nevadilo zaplatit nějakou "rozumnou" částku (formou nějakých řekněme čtvrtletních plateb),která by umožnila správci serveru koupit větší místo, lepší a výkonější udělátka a hejblátka (kterým vubec nerozumím) ale aby ten server prostě chodil....
Ono by spousta lidí odpadla, protože někomu by se třeba platit nechtělo a taky bychom se možná zbavili prudičů :sunglasses: a pak by to určo jelo bez problémů...
13. říj 2007 v 16:47  • Odpověz
Ahojky,
koník mi leze šíleně pomalu a skoro pořád mi to i padá, zajímalo by mě co je to tentokrát? :frowning2:
2. led 2008 ve 13:47  • Odpověz
krista: Dobře že jsi tu napsala, aspoň jsem nemusela hledat toto téma :grinning: Taky mi dneska koník skoro vůbec nejede, je to hrůza :frowning2:
Není to tím, že je koník moc zavalen a prostě nestíhá? Co kdyby se smazala témata, která se nepoužívají? Myslím, že by stačilo prvních sto témat, ne? Stejně plno holek zakládá novou diskuzi, protože jim dané téma nejde prostě najít. Nevím, zda je to konkrétně v těhotenství, nebo volných diskuzích atd., ale je tam i skoro tisíc témat. Nevím, jak moc to zahlcuje server, ale myslím, že dost :slight_smile: Nešlo by s tím něco dělat? Totéž nesmyslné fotky v albech.
2. led 2008 ve 13:52  • Odpověz
Lukin já bych to taky pořádně promázla a napadlo mě jestli to není spuštěním nových stránek - ModraStrecha.cz :confounded:
Moc se mi ty stránky líbí, ale jestli je to na úkor toho, že čekám 2 minuty než se mi otevře téma, který mi pak nakonec stejně spadne a čekám znova, no tak to bych je oželela :confounded:
2. led 2008 ve 14:00  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.