• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomsta ako prostriedok ulavy - cz

(Zamčená)
10. listopadu 2009 
suki :grinning: no ono je to dobrý i kdykoliv jindy, ale leden by byl obzvláště vypečený :grinning:
22. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
to jo :grinning: únor by taky nebyl špatnej :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
To jsi ale teda, fanys, měkká - podle toho co píšeš s kámoškou bych tě tipovala, že mu ho ufikneš :sunglasses: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
přinejmenším :wink: :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tak jsem taky čekala nějaké ufiknutí a ono ne :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ikdyž to by bylo takové šup šup,psychoteror je hold na dýl :wink:
22. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
marhulinka - no ale byla by to pomsta jak má být :wink: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
víte, co jsem dělala já, když jsem chodila na základku? No je to teda asi trochu od věci, ale některý holky mě tam trochu šikanovaly, tak jsem jim pak vždycky z šatny ukradla boty a kabáty, poschovávala různě po škole a ony je pak do večera hledali :grinning: samozřejmě na to nikdo nepřišel, že jsem to byla já... :sunglasses: takže vlastně jo, taky už jsem se pomstila :cry:
22. říj 2009 ve 21:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
nekdy mam sto chuti se pomstit stejnou minci,ale nic to nevyresi je to jen docasna uleva..to mas jako kdyz nekdo ti zabije nekoho a ty ho chces zabit.,.udelas to a co ?nic proste za chvilku je to tam zase..nejlepsi a nejtezsi je odpustit,ale to znam malo lidi co to umi..
22. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
suki-tak to klobouk dolu :wink: bohužel nejsem tak velkorysá a myslím to vážne ne jako ironii

holky neblbněte :sweat_smile: to není tragikomedie,a mne nevypustili z H.Brodu,já jsem poměrně normální :wink: ale jaký byl měsíc to už vám neřeknu,jen si pamatuju že je potkali 2 důchodkyně z paneláku a ty měli vánoce :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: to se nedivím, hlavně když viděly nahýho chlapa :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
apo-ahojky :slight_smile: já to neumím,a že ty by si zrovna ty důvody i měla vid?
22. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
odpouštět je těžký :confounded:
22. říj 2009 ve 21:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
fanys :wink: :slight_smile:

suki - jestli to byl leden, tak si babky tedai moc neužily :grinning:
22. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
jabber já se z tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ale tohle téma se mi líbí, je takový netradiční
22. říj 2009 ve 21:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jaber :grinning: :grinning: :grinning: ty,ty,ty.....já žasnu.pozor na admina
22. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak trošku odlehčit se to musí
mimochodem já myslím, že pokud to byly fakt babky, tak byly rády i za to málo :grinning: :sunglasses:
22. říj 2009 ve 21:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
fanys :sunglasses:

suki - no to je fakt :grinning:
22. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
fanys - možná kdyby ses těch babek zeptala, tak by věděly přesné datum - to víš, památný den :grinning:
22. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Fanys, tak Tebe bych fakt nechtěla nasr.t :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No a pokud by to bylo něco "malého", tak já nejsem pro pomstu... jak jsem psala, zlo plodí zas jen zlo. Navíc bych si moc nepomohla, protože bych přitížila mému svědomí .... a zkrátka na to nemám žaludek :wink:
Jako řekla bych tomu dotyčnému od plic co si to tom myslím, ale nějaké zákeřnosti nee :wink:
22. říj 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to už jsme se fakt ale dostaly trošku jinam :grinning: :grinning:
jak je možný, že se z takové vážné věci dostaneme zase ke sprosťačinkám??? :grinning: :zipper_mouth: :sunglasses:
22. říj 2009 ve 22:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki - no jo, no :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
hopla-skvělý nápad ale už tam nebydlím,jak stárnu tak jsem přesídlila do baráčku-ale baby by to jistě vědeli o tom není pochyb,dokonce to vytáhli i na schůzi -ale já dělala že o tom slyším po prvé,a baba-no a to byl ten pán co sem jezdí za vámi slečno se mi zdá- :sweat_smile: to určitě ne,pač já mám přítelkyni jsem jí řekla a bylo vymalováno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jdu do hajan páčko :wink:
22. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
mně to nevadí, ale zakladatel a admini se asi moc tvářit nebudou :grinning: :grinning:
sranda musí bejt :grinning: :grinning:
takže já bych to shrnula:
Babky měly Vánoce i v lednu :grinning:
a jestli neumřely, tak je mají až do dneška :grinning: :sunglasses:
22. říj 2009 ve 22:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
fanys...dyť to říkám.... :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 22:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
fanys - ale tak to je dobrý, tos jí setřela pěkně :wink: :slight_smile: tak dobrou všem, taky jdu :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
dobrou všem :slight_smile: :wink:
22. říj 2009 ve 22:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Podla mna pomstit sa a brat to ako ulavu je vacsie umenie ako odpustat, Odpustat? Preco? Preco ja musim druhym robit ustupky sam v sebe, podla mna je ovela tazsie naist silu a ist proti prudu a pomstit sa. Poviem to na priklade, niekomu zabije lekar neumyselne dieta, vyfasuje za to mierny trest dostane par rokov zakazu cinnostia a potom moze vykonavat dalej prax a chudak obet moze podla naseho konvencneho myslenia len vzdychat ze mu odpusta. A ked jej niekto navrhne napriklad ze porozvesiava po meste kde ten doktor vykonava prax letaky tak vacsinov povie nie. Preco napriklad pozostaly obete vravia do telky skoro vzdy ze odpustaju namiesto toho aby sa hrozili minimalne ublizenim na zdravy?? Preco u nas aj v u Vas v cechach je pomsta pritazujuci a nie polahcujuci proostriedok??
9. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Podle mého názoru se msta dá vykládat z různých hledisek. Např. msta ze zoufalství je něco jiného nežli promyšlená msta...
9. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.