• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomsta ako prostriedok ulavy - cz

(Zamčená)
10. listopadu 2009 
nemusis zapomenout ,ale odpustit muzes..zlo plodi jen zlo to je svata pravda...,ale jestli ti to pomuze v momentalni situaci a nemyslis na dlouhodobej horizont co to bude mit z anasledek tak prosim ulev si,ale smysl to nema :sunglasses:

pro zakladatele..
9. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Ja prave myslim na dlhodoby horizoont, lebo ked nevies zabudnut nevies ani odpustit a vzdy to bude v tebe niekde driemat.
9. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
no jasne ja taky nikdy urcite osobe nezapomenu co mojim detem udelala potazmo i me ,ale nestoji mi za tu energii se tim zabivat cim vic na ni myslim a premyslim o tom tim vic ona se tim zivi takze utnout ze zivota nedat ani gram energie na takove lidi :sunglasses:
9. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Premyslat o nej stale nieje dobre, treba naist silu, vykonat akt pomsty a potom sa radovat z trapenia druheho.
9. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
a nepremyslel jsi nekdy nad tim,ze se ti to muze vratit?
9. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
jj, apo, to mě napadlo taky, vždyt je to jako bumerang....
Pomsta - taková ta promyšlená, cílená, s úmyslem radovat se z trápení někoho jiného - to je strašně primitivní.

Tím nemyslím milence nahý na ulici v lednu, to je dobrá kanada a celkem vtipné divadýlko.......
9. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Preco by mala byt primitivna? Je rovnako primitivna ako odpustenie
9. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
neni ..prave,ze odpustit si zada silene silnou a dobrou povahu silnou a vyrovnanou to si myslim ja ..protoze odpustit umi malokdo ..nikdy nic nevyresila pomsta ..ja to vidim dnes a denne na rodine meho muze jak me systematicky terorizuje pomlouva roznasi drby haze na me spinu a ja nic nedelam uz se nebranim neresim a nevysvetluji..jsou nemocni a k nim se takto chovam..ja je teda ignoruju s muzem na cele care a to je stve a strasne..uz dva roky se s nema nezdravime nemluvime chodime kolem sebe jak cizi lide a to je stve nejvic pac driv jsem chodila prosila premlouvala udobrovala se dolejzala brecela vyhrozovala kricela snazila se a jen se dmuli jak kohouti jak me ponizuji pac nikdy nechteli a ted to maji..mohu jim odpustit ty svinarny co udelali Terezce muzu jim pomoc se zvednout ze zeme kdyz spadnou muzu udelat cokoliv co by jim zachranilo zivot,ale nikdy pro me nebudou rodina nikdy jim nebudu duverovat uz nikdy se s nema nechci kamaradit necitim k nim nic vic nez k holubovi co se placa na zemi a potrebuje upravit kridla aby letel..proste to zkouseli tak dlouho az narazili ja vydrzim hodne,ale jak se nekdo dostane za urcitou hranici uz neni cesty zpet ..odpustila jsem jim co nam udelali nikdy jim to nezapomenu obcas si na to vzpomenu obcas si rikam jake by to bylo jim uskodit aby poznali zac je toho loket ,ale ne..na kazdou svini sevari voda..vis nekdy si clovek rika jake maji stesti a jak se jim nic nedeje a mozna by ses divil co nam nepripada jako nestesti pro ne muze byt a naopak..takze kdo si pocka ten se docka a ja verim,ze bozi mlyny melou jiste
9. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
ty kokso zicon teraz si ma šokoval,ty by si sa dokazal radovat z utrpenia druhych?wow normlane mi kaziš moju predstavu o tebe :fearful:
Za čo sa chceš vlastne pomstit?
Ja napr.nedokažem odpusit jednej osobe nedokažem to a preto na to aj stale myslim.Ubližila mi hrozne a trvalo to vlastne trva a bude to trvat do konca mojho života.Nechcem tu osobu nikdy vidiet,nechcem s nou komuikovat ,ani jej nadavat predsa len je to staršia osoba,ale nikdy by som jej nepriala zle a nikdy by som sa jej nechcela pomstit.pretože ked praješ inemu zle ako by si sebe prial.Neviem niekto tomumožno neveri, ale ja verim že raz sa ti to vrati.

Myslim že ty sa nechceš pomstit lebo by si to už davno urobil skor na to nemožeš zabudnut.....
9. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Skoro si myslím, že zicon píše tak jak píše proto, aby rozproudil debatu, čeká, jak kdo zareaguje. Ne proto, že by měl názor, jaký prezentuje:slight_smile:))))
9. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
zicon a ty už jsi se někomu pomstil, že tak tvrdíš, že to člověku udělá dobře a uleví se mu?? :confused: Podle mě je ten dobrej pocit (pokud by ho člověk fakt měl) jen velmi krátkodobá záležitost a pak jsi stejně tam, kde jsi byl předtím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 23:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Nie vzdy som bol zastaveny druhymi aj ked som veci nechcel nechat tak, a to ma dost casto zranuje, potom sa k veciam vraciam a citim, ze vsetko je take nedotiahnute, som z toho vnutorne zraneny a nervozny a nekludny, hadam sa zo zenou, som podrazdeny.

A to prave tym ze kazdy tlaci nechaj to tak, zabudni na to ,odpusti. Musis byt tak agresivny?. Prave ze vnutorne citim ze ked si v sebe nenecham pocity ale dam ich najavo tak my bude lepsie.
10. lis 2009 v 06:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.