• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodni komplikace Opava

(Zamčená)
1. listopadu 2008 
Nejak se z toho nemuzu vzpamatovat porad..u nas v Opave ta nemocnice je fakt hrozna..a to,ze zemrela zena na zanet delohy a 4lekari ji nechali bejt s paralenem me strasne desi..muj prvni porod v Opave byl dobrej coz o to,ale vubec mi nerekli,ze mam streptokoka agalac.a dali mi antibiotika pri porodu takze jsem relativne v pohode,ale dovedela sem se to nahodou po porodu!!Me desi,ze nekdo v dnesni dobe nepozna zanet delohy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkem mam strach tam jit podruhe rodit,premyslim jestli se to proste muze stat nebo to byla strasna nedbalost nebo fakt nevim,ale prijde mi to,ze snad budeme umirat na horecku omladnic v tomto stoleti?? :astonished:
1. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
skoro celej rok tam nikdo nechodi neni tam co psat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 17:18  • Odpověz
aponchie: Tak prej ji vyšetřovaly 4 nezávyslí doktoři a všichni se shodly že tomu nic nenaznačovalo. Jinak tady to je napsane podrobněji http://www.lidovky.cz/zemrela-v-sanitce-par-dni-po-porodu-dty-/ln_domov.asp?c=A081024_143947_ln_domov_mtr :angry:
1. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.