• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahojky, tak jsem se rozhodla, založit témátko, jelikož nám bylo uzamčeno. Tak jenom aby jsme se zase našly :wink: .
Doufám, že se setkáme ve stejné sestavě.
Já byla teda dneska na další části mého vyšetření. Na rentgenu, který mi měl ukázat průchodnost vejcovodů.
8. říj 2007 v 18:02  • Odpověz
Ahoj Sisi, jak probíhá tohle vyšetření ?
8. říj 2007 v 18:22  • Odpověz
autor
Nejdříve mi sestřička píchla nějakou injekci, abych to vyšetření nebylo tak nepříjemné. No a potom jsme s doktorem šli do oddělení, kde se dělají rentgeny, tam jsem si odložila jako na gyndě lehla jsem na takový skleněný stůl. Potom mne potřel dezinfekcí, zavedl zrcadlo, a ještě něco ( to doktor nejmenoval) . Pomocí větší injekční stříkačky do mne vstříknul nějakou tekutinu, aby zjistil tu průchodnost. Díval se na obrazovku a tam to hezky všechno bylo vidět. Nakonec mi udělal ten snímek, který pošle mému gynekologovi.
8. říj 2007 v 18:47  • Odpověz
Teda děkuju za vyčerpávající informace, vůbec jsem netušila, že se taky něco takovýho dělá.
8. říj 2007 v 19:38  • Odpověz
autor
Není zač, já to taky před tím nevěděla, až mi o tom vyprávěl můj gynekolog. Je to ale trochu bolestivé, ale dá se to vydržet. Já bych pro miminko udělala všechno.
8. říj 2007 v 19:49  • Odpověz
Já bych taky udělala všechno, ale zatím je mi to prd platný. Ve středu jdu na 4. IUI a když nevyjde, tak IVF.
8. říj 2007 v 19:53  • Odpověz
ahoj sisidani, zrovna jsem si říkala, proč nás zamkli. No nic.

Me tohle vyšetření dělali v narkóze při laparce, rovnou při jednom, to jsem netušila, že se to dělá i takhle ambulantně. A výsledky ti asi neřekly, co? To asi až doktor.
8. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz
ahoj sisidani, omlouvám se, že se přidávám, ale moc ráda bych se tě zeptala, bolelo to?? nebo jaké pocity jsi přitom měla?? děkuji ti moc. P
8. říj 2007 ve 20:55  • Odpověz
autor
Ahojky Holky :slight_smile: .
Sisa32 tak to toho už máš hodně za sebou, a jak dlouho se snažíte?

M24 já taky koukala proč nám to zamkli,no a tak jsem se rozhodla, že založím jiné témíčko. No doktor, který mi dělal ten rentgen mi řekl, že mé vejcovody jsou vpořádku, a že víc mi řekne můj gynekolog. Pošle mu totiž ten snímek , tak jsem teda moc zvědavá. V každém případě jsem ráda těm mým průchodným vejcovodům, jsem si oddechla ani nevíš jak.

Petule24, mi to neva klidně se můžeš přidát, ráda se podělím o své zkušenosti.Ze začátku jsem absolutně nevěděla co mne čeká. Na to vyšetření mne poslal můj gynekolog, musela jsem jít do nemocnice na gynekologické oddělení, tam jsem se ohlásila a doktor mi hezky napřed vše vysvětlil. Co se semnou dělo už jsem tady popisovala. Po tom vyšetření jsem půl hodiny zůstala v nemocnici na chodbě před vyšetřovací ordinací. Bylo mi tak divně a píchalo mne v břichu. Ještě, že jsem tam měla zůstat, prý kdyby se u mne projevila nějaká alergie na tu látku co do mne vstřikoval.Bolest naštěstí pomalu ustupovala.
Dneska mě pobolívá trochu bříško, tak popíjím ženský čajík.
9. říj 2007 v 15:57  • Odpověz
autor
Jo a ještě jsem zapoměla dodat, že mi ten doktor řekl, že na laparoskopii se toho dá vidět daleko víc. Tak uvidím co mi řekne můj doktor.

M24 a tobě se daří jak, něco nového?
9. říj 2007 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj Sisi, včera jsem tu nebyla, tak píšu až teď. Dnes mám za sebou už 4. inseminaci. S manžou už se snažíme skoro tři roky. Tak doufám, že už to konečně vyjde, byly by to moje nejlepší vánoce, kdybych mohla konečně oznámit, že jsem těhu.
10. říj 2007 v 16:56  • Odpověz
autor
Ahojky Sis32, to je mi líto, že už toho máš tolik za sebou, ale třeba to tentokrát vyjde. A do kdy musíš čekat aby jsi věděla jestli jsi těhu? A kolik Ti je let, mi je 29.Tak Ti přeji aby Ti to vyšlo :wink:
10. říj 2007 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky, je mozno se k vam jeste pridat? Nam se nedari skoro 3 roky, pristi patek nas cekaji vysledky spg a hormo. profilu, tak sem zvedava, co nam reknou. Jinak me je 27
11. říj 2007 v 08:18  • Odpověz
autor
Smilers, vítej mezi námi. Omlouvám se ale dřív jsem nemohla. Mám tento týden ranní směnu. To jste šly tak pozdě na vyšetření? Nás teprve spermio čeká a ještě jeden odběr krve 23 den.
11. říj 2007 v 19:51  • Odpověz
Ahojky babulky moje, jsem konečně doma a moc jsem se na vás těšila... To je změn po týdnu absence... :angry:

Jinak vítám nově příchozí holčiny a doufám, že se zase "rozrosteme" :wink:

Sisidani tak snad ti to všechno dobře dopadne...

m24 a co ty kočko, jak jde cvičení?
11. říj 2007 ve 22:44  • Odpověz
Hezke rano a dik za privitani:slight_smile: sis porad jsem spolehala,ze se to podari, mozna si clovek nechtel pripustit,ze to nekdy nejde bez pomoci,ale co uz,ted se to rozhoupe a budeme vedet ,co dal:slight_smile: teda doufam..Ahoj bel,ty si byla na laparce,ze?
12. říj 2007 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, nam se taky nedari ajsem uz z toho zoufala :frowning2: je mi 30, v lednu 31 :rolling_eyes:
12. říj 2007 ve 12:16  • Odpověz
Zuzi chapu tve pocity, ale nema cenu se nervovat, ja si rikam,ze jednou mimco dojde,a je me uz uplne jedno jestli prirozene,za pomoci dr. nebo to bude adopcatko,hlavni je,ze nebudeme bez deti a budeme svou lasku predavat dalsimu tvorecku:slight_smile:
12. říj 2007 ve 12:57  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzuliku, vítej mezi námi :slight_smile: .
Z toho věku si nic nedělej, já tě pomalu doháním, mi bude zase příští rok 30 a kvapem se to blíží. Jak dlouho se snažilkujete? Neboj ono se štěstí unaví a sedne na nás, které to miminko moc chceme :wink: . Uvídíš , že to vyjde a my se budeme strašně radovat a tulit k miminku.Nesmíš přestat věřit.
12. říj 2007 v 16:50  • Odpověz
Holky,
taky se k vám hlásím!
Smilers,
mě je taky 27 a nedaří se mi. Momentálně mám po transferu embryjí po IVF, ale nemám zas z toho dobrý pocit..těžko se věří po všech těch neúspěších..
Taky jsem zoufalá, protože bych už miminko fakt chtěla. A tiše závidím těm, co ho mají.

Já prošla hysterografii a hysteroskopii a obojí bylo dost nepříjemné, ale upřímně, kdybych si měla vybrat mezi zubařem a tímhle, tak zubař to fakt nebude! :slight_smile: Já mám nejhorší zkušenosti s narkózou, tak blbě jak po narkóze mi fakt nebylo, takže jsem byla ráda, že to dělal "zaživa". :slight_smile:
12. říj 2007 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak mrška dneska dorazila, zase jsem smutná už 6 let, je to strašný, chce se mi plakat, ale musím být silná, protože mi vlastně nic jiného nezbývá.
12. říj 2007 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás všechny.
Anty, moc mě to mrzí.
Sisidani, já budu testovat 24.10 a je mi 32.
12. říj 2007 v 19:08  • Odpověz
anty neboj jednou ty mimca mit budeme, a nema cenu zoufat a presovat se kvuli tomu, muzu rict, ze ted, jak jsme se hnuli s manzou dopredu, tak jsem vic v pohode, a v klidu:slight_smile: meleri, taky tise zavidim vsem co maj mrnata :wink: a drzim palce at IVF vyjde :slight_smile: nas pristi pa ( na muj svatek) cekaji teprve vysledky spg a hormo.profilu, konecne se dozvime co je blbe :frowning2: :frowning2: ale aspon budeme uz vedet, a propo sem rada, ze je toto tema, protoze tak dlouhe cekani je hruza, a pokud ma na to clovek dalsi lidicky, co maji stejny problem, tak je to fajn. :slight_smile:
12. říj 2007 v 19:53  • Odpověz
sisa32 drzim palce at tam jsou ty pro nas vsechny vytouzene // :wink:
12. říj 2007 v 19:55  • Odpověz
Ahoj Smilers, my proto děláme pořád něco, jenomže pořád bez výsledku a to mně trápí víš?
12. říj 2007 v 19:57  • Odpověz
anty verim , ze proto delate hodne a taky verim, ze se trapis, nepremysleli jste treba o adopci? doufam, ze neva, ze se ptam, protoze u nas pokud se nezadari ( mame nato nasetreno 20 000), tak chceme jit do adopce, rodina s tim taky souhlasi, takze, je to blbe ale toto mame v zaloze, pokud by jsme se dostali do poradniku, tak dalsi penizky spise dam do ditete, ktere vim, ze urcite jednou prijde :wink:
12. říj 2007 ve 20:02  • Odpověz
smilers o adopci jsme uvažovali, ale máme ještě poslední IVF hrazené pojišťovnou, tak to chceme zkusit. Víš mrzí mně, že jsme oba v pořádku a přesto to nejde.
12. říj 2007 ve 20:05  • Odpověz
neboj, treba prave to posledni IVF vyjde :slight_smile: a znam i takove pary, co adoptovali, a tim, ze se soustredili jenom na to adopcatko, tak se zadarilo normalne, ja to rikam porad, psychika je svine nejvyssiho kalibru :angry:
12. říj 2007 ve 20:08  • Odpověz
dík trochu se mi ulevilo, musím říct, že neplodnost dokáže s psychikou zařádit. Můžu se Tě zeptat, jak dlouho se snažíte?
12. říj 2007 ve 20:15  • Odpověz
anty vubec neni zac, od toho je tu konik aby jsme se ve smes stejnych situacich podporovali :slight_smile: u nas to jsou 3 roky :unamused:
12. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz
autor
Ahojky Anty, Smilers.
Anty to je mi líto, že mrška jedna neřádná dorazila, a jak popisuješ jste oba zdraví. Nezkoušela jsi nějakou psycholožku. Já slyšela o případech, kterým se to po sezení s psycholožkou podařilo.
Smilers, mi budeme dávat teprve na spermio příští čtvrtek a ještě mám jít 23 den na odběr krve a potom doktor vyřkne ortel.
12. říj 2007 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 97
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.