• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
AHoj pri sobote, proc by to meli zamykat, myslim, ze uz mame dost stranek prokecano, takze neni proc to menit:slight_smile:, joo bel, ta je urco u koniku :wink: u nas taky pocasi nic moc, ale za rano jsem stihla umejt i okna:grinning: i kdyz to nesnasim :angry: a jak se vede sis tobe jinak?
1. pro 2007 ve 14:07  • Odpověz
autor
No ono nám to před tím totiž zamkli ani nevím proč, žeby kvůli malé účasti :grinning: . No já už mám okna umyté ale dneska jsem převlékala a teď peru povlečení.
No a jinak máme po večírku, tak odpočívám, bolejí mě nožičky z tancování :grinning: :grinning: :grinning: .
1. pro 2007 ve 14:20  • Odpověz
sis, tak to musel byt sakra divokej vecirek, ale hlavne, ze tam nebyla nuda:grinning: :grinning: , vymluva pro malou ucast je dost blba, neboj nezavrou to tu :angry: :wink:
1. pro 2007 ve 14:27  • Odpověz
tak sem prave ted dokoncila i adventni venec, a mam to v cajku:grinning: http://www.djax.cz/kos/advent.jpg album kvuli tomu zakladat nechci, tak snad admini pro jednou dovoli hodit sem odkaz:grinning: :grinning:
1. pro 2007 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že jste si víkend užily. Mi jsme malovali obývák, ještě to nemáme hotový, tak snad zítra to doděláme a pak mě čeká vánoční úklid a pečení cukroví. Hmmm už se docela těším :grinning: . Jinak je mi teď už dobře, ale zase nevím jestli to není špatný znamení. Sice mě sem tam píchne v podbříšku, ale to je asi tak všechno... :unamused:
2. pro 2007 v 18:59  • Odpověz
AHojky vsem:slight_smile: m24 hele nesejckuj, jestli to je nebo neni spatne znameni, proste to dopadne dobre, a je to :sunglasses: :wink: ne opravdu nema cenu zbytecne ted sejckovat, uvidis co a jak, kdy mas testovat?
2. pro 2007 v 19:06  • Odpověz
Ale já přece nesejčkuju. Jen jsem sem chtěla napsat novinky, jak mi je.... no. Jo a testovat to nevím kdy mám, mě to dělá můj gyndr. a ten mi žádnej termín testu nedal. Bych řekla nejdřív za 14 dní asi, dřív by to bylo zbytečný......
2. pro 2007 ve 21:50  • Odpověz
m24 to byla jen slovni hricka :wink: :grinning: tak at za 14 dni tes ukazuje //, uz by to chtelo prolomit, :slight_smile:
3. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz
sejckovanim jsem myslela tvou vetu ze nevis, jestli to neni spatne znameni :wink:
jinak ja hlasim, ze me ruda mrska zastihla rano, takze tehu zase nic :angry: , tak se budu objednavat ke gyndr. a zacneme resit CAR
3. pro 2007 ve 12:29  • Odpověz
smil to je mi líto, ale aspoň se začnou věci hýbat a to by v tom byl čert aby v CARu nepřišli na to proč to pořád nejde. Určitě něco vykoumají a pak to půjde jedna dvě. :wink: Uvidíš.
3. pro 2007 v 19:34  • Odpověz
m24,no ja doufam,ze se to pohne k dobremu a ze pristi rok by se mohlo povest, podari se nam vsem uvidis:wink: hold tu cestu mame slozitejsi ale o to vic bude stesticka na konci:slight_smile: jdu spat,how:grinning:
3. pro 2007 ve 22:12  • Odpověz
autor
Krásného Mikuláše všem :slight_smile: . Doufám, že jste byli hodné a neodnesl vás čert do peklíčka :grinning: :grinning: :grinning: . Já byla moc hodná :slight_smile: .
Jo Smil, na večírku jsme si to hezky užili, vždyť je jenom jednou za rok.
Jé tak to budete mít M24 byteček jako klícku. No jinak já už taky pomalu peču, tak moc nestíhám koníka, však to znáte ten blázinec.
V pátek se chystám na ten ultrazvuk, tak uvidím jak to dopadne.
Neboj Smil, příští rok nám to s mimískem vyjde :wink: .
5. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile:dodatecne hezkej mikulas preju:grinning: sis zitra budu drzet palce at je UTZ v poradku:slight_smile:
6. pro 2007 v 19:21  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: , díky Smil. Tak mě to trošku přehodili. Nejdřív jdu vytrhnout ten zub a potom něco po desáté na ten ultrazvuk. Snad budou ještě injekce proti bolesti působit, abych to v čekárně na gyndě vydržela.
Tak zatím papa, zítra až dorazím, tak se ohlásím :sunglasses: .
6. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz
sis jak rikam drzim palce, i na ten zub:grinning: a nezapomen, ze ti ten UTZ zitra dobre dopadne,kdyz tam jdes na me narozky:grinning: :grinning:
6. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: . Tak Smil, hodně štěstíčka při snažilkování, zdravíčka a splnění i těch nejtajnějších přání k dnešním narozkám.

No a co já. Dostala jsem brzo ráno injekci, abych nic necítila, no ani mluvit jsem nemohla jak mi zdřevěněl jazyk. Při samotném zákroku mě nic nebolelo, ale teď to začíná :frowning2: . No tak jsem se nadopovala, dokud ještě můžu :grinning: .Měla jsem šílené kořeny na tom zubu :angry: , ještě, že to mám za sebou.
No a na půl jedenáctou jsem byla na té folikulometrii. No ani usmívat jsem se na pana doktora nemohla, nějak mi to s tou ztvrdlou pusou nešlo.
No a sám měl radost jak mi ty dva folíky krásně narostly 19mm.
Ptal se mě jestli budu mít manžu na víkend doma, aby jsme se mohli vrhnout na snaženíčko. Tak nám holky držte pěstičky, aby to vyšlo. O víkendu nebudeme asi ani z postýlky vylézat :grinning: :grinning: :grinning: .
A co ty Smil, jak je, už začínáte další kolo snaženíčka?
Jinak máš super adventní věneček, já to neumím, ale maminka mi slíbila, že mi ho zítra doveze.Jo a abych nezapoměla díky Smil za podporu, tvé narozky dělají divy :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
7. pro 2007 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky vsem:grinning: jee sis tak drzim palce at to snazenicko je konence to vitezne a diky za pranicko:slight_smile:ja to rikam porad, ze ty moje narozky jsou zacarovane, kdyz si to tak vezmu, tak presne dneska byl bombardovany Pearl Harbor:grinning: U nas se vrhneme zase az po ne, pac me teprve dojizdi MS :angry: a v po budu volat dr. abych se domluvila co a jak s CARem :sunglasses:
Diky za pochvalu vence, taky me dal praci:grinning:
7. pro 2007 ve 13:33  • Odpověz
autor
Hmmm, tak to je dobré znamení, že se stala taková událost, zrovna v den kdy máš narozky.
V každém případě dej potom vědět jak jste se v PO domluvili. No a třeba ten CAR nebudete ani potřebovat :wink: .
No zoubek přestává bolet, tak půjdu asi dodělat řez ( čekáme zítra návštěvu), no a taky trochu pouklízet, nějak se ale nemůžu přemluvit :unamused: .
7. pro 2007 ve 13:39  • Odpověz
Taky zitra mame mecheche:slight_smile: pac pristi tejden ma narozky i muj manzel a mamka, tak bude zejtra veselo:grinning: :grinning: nevim jestli dobre znameni ale kdyz hlasis dobre zpravy, tak na tom asi neco bude:grinning:
7. pro 2007 ve 14:33  • Odpověz
Zdravím vás holky,

tak smil taky přeju všechno nejlepší k narozkám, ať se ti vyplní alespoň to jedno, největší přání co máš :slight_smile:

sisidani, tý jo to jsem ráda, že jsi opadla tak dobře a té folikulometrii, moc ti přeju aby to vaše snažení mělo úspěch :wink: však by sis to už taky zasloužila.

já zatím žádné novinky, jen jsem začala s cukrovím, už mám testa v lednici, tak jen upéct a pak ještě nepečené cukroví, ale docela mě to baví, tak se na to i těším :grinning:
7. pro 2007 v 18:51  • Odpověz
ahoooj m24 diky za prani, kez se to splnim vsem uz tady:slight_smile: tak to ses dobra s tim cukrovim, u nas nic nebude, ja ani manzel na to nejsme, jen pernicky snad:grinning:
7. pro 2007 v 19:43  • Odpověz
autor
Jé tak to bude oslava jak se patří(dvojnásobná). :wink:
M24 díky za podporu. Já už mám napečené 3 druhy a budu dělat ještě dva, ale ty mají čas, taky mě baví pečení, ale musím mít na něj svůj klid.
Smil, já peču jenom málo a to co máme s manžou rádi.

Hezky mi začíná napuchat pusa :confounded: , to budu do rána vypadat :grinning: :grinning: :grinning: .
7. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz
sis, jj to bude mega oslava:grinning: semzvedava, kdo tu tunu chlebicku sni:grinning: ja nepecu nic, s manzou sladke moc nemusime :sunglasses:

Co pusa? uz lepsi nebo porad napucha? :wink:
8. pro 2007 ve 13:45  • Odpověz
ahoj kočky, koukám, že to tady máte dost soukromé. :dizzy_face: My se snažíme o mímo již 18 měsíců, zatím nic. V listopadu jsem byla na odběru děložní sliznice, z čehož se má zjisti, zda dochází k ovulace. Ale nastaly komplikace: byla jsem v době výkonu nastydlá, za 2 dny se zjistilo, že mám v krku streptokoka a měla jsem bolesti v podbřišku. Po týdnu mi dr. na gyndě zjistila zánět. Takže mi nasadila druhá antibiotika, jsem na neschopence již 14 dní, v úterý jdu na kontrolu.
V prosinci jsem měla jít na odběr krve na hormonální profil, ale nešlo to kvůli ant., takže se vše o měsíc posunulo. Již mám domluvenou schůzku v CAR.
8. pro 2007 ve 13:55  • Odpověz
Ahooj dckami, soukrome to tu nemame:grinning: akorat jsme tu zustali jen Tri:grinning: takze tak, takze klidne se pridej, radi pokecame a dozvime se, co jeste nevime :sunglasses: :wink: takze te tu vitam:slight_smile:

ten stretokok me mrzi, a drzim palce at to v CARU dobre dopadne, nas to ceka taky:slight_smile: vidim, ze uz mas dcerusku, je to kocka :slight_smile: jak dlouho se snazite o druhe?
8. pro 2007 ve 14:00  • Odpověz
vlastne jsme tu dohromady 4 takove ty stalice:grinning:
8. pro 2007 ve 14:04  • Odpověz
děkuji za přivítání :grinning: , jak jsem psala, snažíme se 18 měsíců, ale moje dr. se mnou nic nedělala, sama jsem si řekla v létě o spg a vyšel nám výborně - normospermie. Manželův kolega z práce dojížděl dlouho do CAR Pronatal Teplice a v říjnu se jim narodila dvojčátka po IVF, takže jsem od nich měli potřebné informace. Do CAR jsem se poté objednala sama bez doporučení své dr.,první konzultaci jsem měli začátkem listopadu. Teď mě teda čeká horm. profil a utz, další se rozhodne dle výsledků, ale dr. zatím říkal , že zkusíme inseminaci. Tak uvidíme. Jinak se moc těším na vánoce, za týden odjíždíme na lyže do Itálie, tak to si pěkně aktivně odpočineme. :sweat_smile:
8. pro 2007 ve 14:06  • Odpověz
tak to snazeni jeste nemate tak dlouho:slight_smile: a hlavne, ze mate spg ok:slight_smile: u nas se snazime 3 roky a dle spg ma manza pomalejsi mrsky ale pry neni problem otehotnet, to rikala ma gyndr., v po ji budu volat a tam se domluvime na CAR, asi kvuli dokumentaci pro CAR, ze uz mame spg i horm. udelany ( i kdyz v Caru si to udelaj stejnak jeste jednou:slight_smile:)tak to si tu dovolenou pekne zivejte,dokud jeste muzete, pac pak prijde mrnous:grinning:
8. pro 2007 ve 14:10  • Odpověz
no, mě tu to doba připadá jako věčnost, obzvlášť, když moje kamarádky otěhotní během pár měsíců a my stále nic. :confounded: Tak teď doufám, že nám v CAR pomůžou a příští vánoce budeme mít doma (nebo alespoň v bříšku) malinké miminko. :sweat_smile:
8. pro 2007 ve 14:18  • Odpověz
to ti preju:slight_smile: me uz ta vecnost presla, si rikam, ze za ty tri roky cekani uz je clovek vuci tomu otupelej,sice sem tam kdyz vidim kocarek, tak me to mrzi ale pak me to zase prejde :angry:
8. pro 2007 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.