• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Krásný sobotní večer přeju :slight_smile: .
Tak asi před hoďkou odjela návštěva, byt se otřásal v základech :grinning: :grinning: :grinning: ,(4 děti a 8 dospělích). No a talk jsem dávala byt do pořádku.
Smil, ani nemluv, v noci jsem se vzbudila, bolestí a byla mi strašná zima, musela jsem se přiobléct a dát prášek od bolesti. Manža se mi přes den smál, že vypadám jako kdybych měla v puse bonbón :grinning: .Snad mi to do PO odpuchne, jinak mě v práci nepoznají :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak vítám nově příchozí, no a abych pravdu řekla jsem ráda, že konečně někdo nový zavítal mezi nás.
8. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
Neboj Dckami, příští rok nám to všem určitě vyjde, i když s pomocí lékařů. Taky mi není zrovna nejlíp, když vidím kamarádky, spolupracovnice a vůbec všechny maminy, které čekají mimíska, nebo vozí kočárky. Strašně se těším až budu chodit s bříškem já.
Tak co Smil, jak proběhla oslava?
8. pro 2007 ve 20:27  • Odpověz
ahoj, musíme věřit, že rok 2008 bude pro nás snažilky úspěšný. :sweat_smile:
8. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz
autor
Moje řeč Dckami, příští rok budeme všechny s bříškama :wink: , až se neuneseme :grinning: .
8. pro 2007 ve 21:11  • Odpověz
Sis oslava parada:grinning: a ten zub ti dava pekne zabrat ludra jedna:frowning2: tak snad zub prestane trucovat,nic jdu spat,hoj,hoj
9. pro 2007 v 00:01  • Odpověz
autor
Jé tak to je super Smil, hlavně, že jste si užili oslavu jak se patří :grinning: .
No s tím zubem je to dneska lepší, aby ne vždyť zítra jdu do práce.
Jinak se hezky snažilkujeme, tak snad nám to pod ten stromeček vyjde. :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2007 ve 14:45  • Odpověz
zdarec vsem:grinning: sis neboj pod stromkem budou // :wink: , muzu rict,ze se me ale vubec nechce do prace, komu by se taky chtelo:grinning:
9. pro 2007 v 19:16  • Odpověz
tak já ještě dnes do práce nejdu, večer dobírám antibiotika a zítra jdu na kontrolu. Takže doufám,že do práce pomažu ve středu. Ovšem pouze na 3 dny, potom mám dovču a musím jít do práce na silvestra, sice se mi vůbec nechce, ale bohužel jsme úřad a silvestr je v pondělí. Budu makat až do 17 hodin. :confounded:
Já si pod stromeček // nenadělím, zrovna mi to skončilo a po těch ant by to asi nebylo nejlepší. Dr. mi doporučila p jejich dobrání užívat Wobenzym na zvýšení imunity, tak s tím zítra začnu.
10. pro 2007 v 09:33  • Odpověz
autor
Krásné pondělí :slight_smile: ,
Smil, mě se taky moc do práce nechce, ale zbývá mi do konce roku jenom 9 pracovních dnů, tak snad to tam vydržím, no a tento týden mám odpolední směnu, je to vždy trochu volnější.
Jé Dckami tak to se máš že máš dovču, no ale jak se to veme. Sivestra v práci Ti ovšem nezávidím. My v práci končíme 20.12. a nástup máme až 7.1., tak si doma hezky ještě pobudeme. Já slyšela, že ten wobenzym je ale dosti drahý. Já teď taky brala antibiotika, ale jenom z toho důvodu, abych nedostala zánět po vytrhnutí zubu. Ptala jsem se gynekologa a on říkal že to nevadí, prý plod 10 prvních dnů se nevyživuje skrze mě, tak si myslím že by to bylo v pohodě.
10. pro 2007 v 10:13  • Odpověz
Sisi, 40 tablet stojí 180 Kč, musím brát 3 balení. Je to drahé, ale pokud to potřebuji, tak si to koupím. Ještě nějaké mi dala tchýně, koupila si to a nedělalo jí to dobře na žaludek, tak mám od ní 40tbl. Doufám, že mi to pomůže. Už jsem nebyla venku 14 dní a teď mám jet na týden na hory. to budu utahaná jako pes. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2007 v 11:08  • Odpověz
autor
No to není tak moc, mi doktor tvrdil, že to stojí daleko víc. Neboj, ty hory zvládneš :wink: . Vždyť my ženy jsme silné osobnosti :sunglasses: .
10. pro 2007 v 11:21  • Odpověz
zdarec devcata:grinning: tak ke sve gyndr. jsem objednana na 4.1.2008 ale ted premejslim, ze to asi dostanu, tak snad ne:grinning:
sis tak to se mas, ze jdes do prace az 7.1. bych to brala taky:grinning: ja mam volno 21.12.,28.12. a 31.12..tot vse:grinning:
10. pro 2007 v 19:19  • Odpověz
ahoj kočky, tak ve čtvrtek mažu do práce. Dle výsledků vyšetření nemám ovulaci, dr. mi napsala Clostilbegyt. Takže ho budu brát od ledna. Dneska odpoledne ještě jdu k dr. z CAR, tak uvidím.
11. pro 2007 v 09:20  • Odpověz
autor
Ahojky babulky :slight_smile: ,
jé Smil a kde pracuješ, že máš tak malo volna? Tak třeba mrška nepřijde, a pujdeš k doktorce se // na testíku.
Dckami tak to se Ti moc neoplatí před vánocemi nastoupit do práce. Bude tam asi největší blázinec, jako v každé práci :angry: .
No a clostilbegyt užívám i já , teda mám za sebou první dávku a snažilkování , tak uvidím jak dopadne výsledek. Taky jsem neměla ovulku a doktor byl potom na folikulometrii překvapený jak mám krásné folíky a narostlou děložní sliznici. Přeju hodně štěstíčka , ať se po clostíku zadaří :wink: .
11. pro 2007 v 09:35  • Odpověz
autor
Ahojky, kde jste kdo?.Snad jsem tu nezůstala sama :cry: .
Já si nějak neumím povídat sama ze sebou :grinning: .
Co nového holky?
12. pro 2007 v 10:18  • Odpověz
autor
Tak jo, nikde nikdo, a já taky už musím spěchat do práce.
Nějak mě bolínkuje na vaječnících, což mi nikdy nedělalo, ale taky jsem před tím neměla ovulku, tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne.
12. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj vsem:grinning: neboj sis ja tu urco sem,mese nezbavis:grinning: jen sem nemela ted cas, ja delam na magistrate:slight_smile: jsem novej zamestnanec "jako" takze mam ted narok na 4 dny volna, tak tak:grinning: u me noveho akorat to, ze jsem si prehodila gyndr. na 11.1.2008, pac minulej termin jsem zjistila, ze to dostanu, tak tak:slight_smile:
dckami , tak preju dobre porizeni v CARU :slight_smile:
12. pro 2007 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky. No tak já jen hlásím, že pod stromečkem // nebudou. Ani IUI 2x nepomohla a dneska se mi rozběhla mrška :frowning2: Tak asi tolik k novinkám....... :unamused:
12. pro 2007 v 19:16  • Odpověz
ahojky, tak já včera byla u dr. Těšiny z Pronatalu a ten mi dělal utz, vlevo krásný folík 18mm, takže žádný Clostilbegyt brát zatím nebudu, v lednu musím na krev - hormonální profil a potom na utz, pokud bude vše ok, tak ještě v lednu na IUI. :sweat_smile:
Zítra jdu po 14 dnech makat, ale jenom na 2 dny, potom hurá do Itálie na lyže. :dizzy_face:
12. pro 2007 v 19:28  • Odpověz
Ahoj všem, chci se podělit s vámi o svůj příběh...Vše bylo , tak jak má být, ale po vysazení antikoncepce se dostavil problém. Žádná menstruace. A od té doby se to táhne. Miminko bysme si s manželem moc přáli, ale přání se mi pořád neplní. Došlo to tak daleko, že po různých testech ( manžel je v pořádku), po spoustě otázek a po nevydařené inseminaci jsme přešli k IVF. První pokus: nezdařený a navíc jsem skončila v nemocnici s vaječníky 10 cm velkýmim, vodou v děloze a příšernými bolestmi. Druhý pokus také negativní a zrovna včera-11.12. opět negativní. Ale všem vám můžu říct, že teď chci začít novou etapu mojeho života. Prostě provést nějaké změny. A hlavně psychicky se uklidnit. Takže kdo zoufá, držte se a klidně si tu můžem psát. Jsem Pavča a je mi 26 :confused:
12. pro 2007 ve 21:11  • Odpověz
M24 to me mrzi ale co,pristi rok tam ty dve mrsky budou:slight_smile: ahoj pavco ,vitam te tu mezi nama,vidim,ze uz sis prosla ivf a je mi lito,ze to nevyslo, no nic holky proste rok 2008 to jisti,to rikam porad:grinning:
12. pro 2007 ve 22:31  • Odpověz
smilers..díky, to ráda slyším, že rok 2008 bude rok těhulek...těším se :sweat_smile:
12. pro 2007 ve 22:48  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Jsem ráda, že jsem tu nezůstala sama. Smil, tak to seš ve vyšší funkci co? No já pracuju manuálně, ale máme super kolektiv, že se kolikrát nasmějěme.

Dckami, to je super, že Ti folík pěkně roste, tak to vás v příštích dnech čeká snaženíčko, tak tfuj, tfuj ať to vyjde, a příští rok nebudete muset na IUI.

M24 mrzí, mě že to nevyšlo, ale uvidíš že štěstíčko se na tebe určitě usmějě co nejdřív, hlavně nebuď smutná :wink: .

Vítám tě Pavli mezi nás, vždyť od toho tu jsme aby sis s námi poklábosila. Každá z nás si musí dát do klidu psychiku, to je velice důležité. Však já tady jsem pečená vařená.
13. pro 2007 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak co novýho u vás??? Já byla včera v Teplicích a dr. Těšina mi hrozně pomohl. Předepsal mi nějaký prášky na tu mršku, tak snad se dostaví sama né po injekci. Uvidíme. A co vy? Pavča
14. pro 2007 v 16:05  • Odpověz
autor
Ahojky, dneska jsem zkoušela koníka a byl mimo provoz. Konečně už jde, hurá :slight_smile: .
No tak vidíš Pavli, uvidíš že to bude teď v pohodě :wink: .
Koukám, že už asi všechny víkendují, tak zatím papa.
14. pro 2007 v 19:39  • Odpověz
Ahooj vsici, ja myslela, ze konik porad nejde a koukam, ze uz frci:grinning: :grinning: takze zdravim, no sis vyssi funkci nevim, ale jde to:grinning:

Pavco u me nic new, porad pri starem:grinning: to spis az pristi rok, tu budeme perlit novinky :grinning:
15. pro 2007 v 18:59  • Odpověz
Ahojte holky,no aj ja mam rovnaky problem ako vy.....stale nic...anitikoncepciu neberiem vyse 3 roky a stale nic.Teraz posledny polrok chodim stale na gynu,ale ziadne zmeny nenastavaju.Caka ma tiez vysetrenie priechodnost vajcovodov a manzela vysetrenie.Mam stale bolesti v podbrusku,ale nejako gyna somnou nic neroby...
Mozem sa spytat co to znamena IVF?...prepacte ,ale vobec este neviem chodit vtych skratkach...ale rychlo sa nauciim :wink:

teraz pozeram ze tu uz nik dlho nepisal,no dufam ze sa mi tu niekto ozve....dakujeeem
17. pro 2007 ve 14:30  • Odpověz
Ahoooj zensky, kde se vsici flakata? Schanite darky, co ? :grinning:

Vitam te jacky:slight_smile: IVF znamena umele oplodneni, kdy mimo telo oplodni vajicka a pak ti je opet vpravi do delohy, IUI je jen mensi pomoc spermiim dosahnout vajicka:slight_smile:
Taky se snazime uz vic jak 3 roky,pristi rok nas budu objednavat do CARU, coz je centrum asistovane reprodukce:slight_smile:klidne se ptej, pokud budeme vedet, rady poradime, pokud tu nebudeme nektera trpet samomluvou:grinning: :grinning:
17. pro 2007 v 18:44  • Odpověz
Ahojky... :slight_smile: Smil, jj, dárky, to je blázinec, hlavně těch lidí všude :confounded: :frowning2: Manžel mi chce pomoct se z toho negat výsledku dostat, tak mi poradil, že se mám upnout na moje synovce, tak jsem jim kupovala dárečky :grinning:
Jacky...ahojky i tobě, taky těm zkratkám moc nerozumím, ale už jsem tu pochytila mršku, což asi zřejmě znamená menstruaci a moc se mi to pojmenování líbí. Takže IVF ti už vysvětlila smil a když budeš potřebovat si popovídat nebo opět něco vysvětlit (mimochodem já už mám po třetím IVF a nic) tak se klidně ptej :slight_smile:
Jinak všem Hezký vánoce a další rok miminkovský :wink:
18. pro 2007 ve 14:01  • Odpověz
A teď si jdu udělat něco k jídlu, tak než přijdu, ať jste tu :wink:
18. pro 2007 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.